ALTIN KÜNYE

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Altın Künye

Altın hem çok değerli bir maden hem de geleneksel bir takı materyalidir. Altın bileklik modelleri, altının en çok kullanılan takı modellerinden biri. Şahsi kullanımın dışında yatırım ya da hediye etmek amacıyla da satın alınan künye bileklik modellerinin birçok farklı markanın birçok farklı tasarımını kategorimiz üzerinden inceleyebilir, bütçenize en uygun altın künye modelini seçebilirsiniz.

Künye Modelleri Nelerdir?

Künye Modelleri Nelerdir?

Altın künye modelleri ve fiyatları 2018 trendlerine göre tasarlanmış bir çok şık tasarıma sahip bulunmaktadır. Altın isimli künye modelleri, özellikle yeni doğan bebek ve çocuklara hediye edilirken, altın künye modelleri nazar boncuklu çeşitleri her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Künye altın bileklik halkalı modelleri, 2018 yılının en trend modellerinden biri oldu. Altın bileklik ipli modelleri ise, uzun zamandır gözde olmaya ve çok tercih edilmeye devam ediyor. Rahat ve kullanışlı bir model olan ipli künye modelleri, günlük hayatta ve spor tarz giyimlerle birlikte kullanılabiliyor. Altın bileklik zincir modelleri de yine bu yılın gözde tasarımları arasına girdi.

Altın Künye Çeşitleri ve Tarzları Nelerdir?

Altın Künye Çeşitleri ve Tarzları Nelerdir?

Künye ve altın bileklik çeşitleri, altının rengi, ayarı ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Kategorimiz üzerinden, 8 ayar, 14 ayar, 22 ayar künye modellerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda renklerine göre ayrılan gram altın bileklik modelleri, sarı, kırmızı, çift ve üç renkli (rose & altın &beyaz, altın sarısı & kırmızı vb.) çeşitlerini bulabilirsiniz. Kategorimizde bulunan künye altın bilezik modelleri tasarımlarına göre de ayrılmaktadır. Tasarımlar, çocuk, erkek takıları, nazar boncuğu, aşk, çiçekler temalarına göre ayrılmaktadır. Künye altın bileklik modelleri erkek modellerine ve kadınlara özel modellere sahip bulunmaktadır.

Künye Markaları Nelerdir?

Künye Markaları Nelerdir?

Künye altın ipli bileklik modelleri, birçok farklı markadan farklı tasarımla kategorimizde sizlerle buluşuyor. Sevdiklerinize hediye etmek için, şahsi kullanımınız için yahut yatırım amacıyla alabileceğiniz künye modelleri değişen fiyat aralığında çeşitleriyle sizlerin seçimlerini bekliyor. Künyelerin fiyatları altın piyasasına göre değişiklik gösterebiliyor. Yatırım amaçlı alınan künye ya da altın tel bilezik modellerinin işçiliğinin az olmasını tercih etmeye özen gösterin. İşçilik az olduğunda, alım ve satım arasındaki fark azalıyor. Özel kullanım ya da hediyelik künye alırken işçiliğin ön plana çıktığı, farklı tasarımları, yılın modasına uygun modelleri tercih edebilirsiniz.Altın Bileklik kategorimizde bulunan künye altın bileklik yeni modeller, 22 bilezik, Akmel, Allegro, Altın Sepeti, Altın Vakti, Altınaşkı, Altınbaş, Arpaş, Atasay, Besay Gold, Bilezikci, Bilezikhane, Cetaş, Cigold, Dessa Kuyumculuk, Ejoya, ENES,Fagold, Favori Gold, Hanoğlu Kuyumculuk, Koçak Gold, Kuyumcunuz, Leonardo Gold, Marko, Midas, Oromini, Pirlanta kuyumculuk, Tuğrul Kuyumculuk gibi birçok farklı markanın tasarımına sahip bulunuyor.