Kışlık Ürünler

Oto bakım ürünleri arasında kış mevsimine uygun oto bakım ürünleri bulunmaktadır. Kışlık oto bakım ürünleri arasında lastik zincirleri, antifriz, cam suyu ve buğu önleyici sprey gibi kış mevsimi koşullarında araç kullanmayı kolaylaştıracak ürünler bulunmaktadır. Kış mevsiminde en çok tercih edilen ürünlerden biri de cam suyudur. Antifrizli cam suları, soğuk havalarda donmayı engeller ve buz tutmuş camın üzerindeki buzun erimesine sağlar. Antifrizli cam suları, soğuk derecesine göre karıştırılıp kullanılabilir. MasterCare antifrizli cam suyu, metanol alkol içermez özelliği ve konsantre özelliği sayesinde oldukça etkili kullanım imkanı vaat ediyor. Direk soğuğa maruz kalmayan araçlar içi -40 dereceye kadar aktiflik sağlar. Cam suyunun donmasını engeller, deterjan katkısı ile camdaki kirliliği kolayca temizler ve parlaklık verir. Su fıskiye hortumunda kireçlenmeyi engeller, bu sayede güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kış aylarında en çok tercih edilen bir diğer ürün de lastik zincirleridir. Kış mevsiminin zorlu geçtiği bölgelerde, aracınızda lastik zinciri taşımanız karlı günlerde yolda kalmanızı engeller. Aşırı kar yağışı olduğu vakit, kardan dolayı yollar kayganlaşır ve oto lastikleri işlevini yerine getiremez. Lastiklere takılan zincirler sayesinde, lastiklerin kayması önlenir ve zincirler sayesinde yola tutunma kabiliyeti artar. Karlı havalarda yolda kalmamak ve kaza risklerini düşürmek için lastik zincirleri kullanmanız önemlidir. Lastik zincir fiyatları neredeyse birbirine yakındır fakat özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Soğuk havaların neden olduğu camlardaki buğulanmaların önüne geçebilmek için otomobilinizin camlarında buğu önleyici sprey kullanabilirsiniz. Sonax buğu giderici sprey sayesinde aracınızın camlarında buğulanmayı engelleyebilir, daha net ve parlak görüntü sağlayabilirsiniz. Buğu önleyici spreyi temiz camlarınızın birkaç noktasında sıktığınız vakit camlarınızda buğulanmayı kolayca engelleyebilirsiniz. Buğulu camlarda otomobil kullanmak net görüş imkanı sunmadığı için kaza yapma durumunu arttırmaktadır. Kış mevsiminde donmayı engellemek için en çok kullanılan oto bakım ürünlerinden biri de antifrizdir. Antifriz kullanımının önemi, donmayı engellemek açısından önemlidir. Antifriz, otomobil motorlarında radyatör suyuna katılarak donmaları engellemeye yardımcı olur. Antifriz fiyatları arasında markalarına göre çeşitlilik bulunmaktadır. Antifrizler tüm dizel ve benzinli araçlarda kullanıma uygundur.

Öne Çıkanlar

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Kışlık Ürünler

için 21,043 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(710)
ve üzeri (1,130)
ve üzeri (1,261)
ve üzeri (1,294)
ve üzeri (1,343)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL