Cam Suyu

Soğuk havalarda, aracınızın cam suyunun donmasını engellemek için cam suyu ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Cam suları, aracın camlarının etkili bir şekilde temizlenmesinde de önemli bir görev üstlenir. İçeriğindeki etkin formülleri sayesinde, cam üzerinde oluşmuş lekelerin ve kirlerin kolayca arınmasını sağlar ve size net bir görüntü oluşturur. Bazı cam sularının özelliği arasında, camda yağmur suyu tutmama ve cam sileceklerinin gıcırtısını engelleme gibi özellikler de yer almaktadır. Bu özellikler sayesinde yağmurlu havalarda, hem yağmurun camlarda kalmasını engeller, hem de sileceklerin çalıştırıldığında istenmeyen ses yapmasını engeller. Size de berrak bir camdan keyifli ve konforlu sürüşler sağlar. Bazı cam suyu çeşitleri büyük şişelerde satılırken, bazıları küçük boyutlardaki şişelerde satılır.

MasterCare cam suyunun içerisinde deterjan katkısı bulunur, bu sayede araç camının üzerine bulaşmış sinek pisliği, yağ, çamur, toz ve diğer herhangi zor kirlerin kolayca arınması sağlanır. Yolculuk esnasında size pırıl pırıl parlayan bir cam ve net görüş imkanı sağlar. Metanol içermez. (Metanol maddesi, cilt ile temas ettiğinde ciddi zararlar verebilen bir üründür.) -35 dereceye kadar dayanıklılık sağlar. Cam suyunun, normal suyla karıştırılmaması önerilir. Direk soğuğa maruz kalmayan araçlarda -40 dereceye kadar aktiflik sağlar. Cam suyunun donmasını engellemesinin yanında ayrıca camda oluşan buzların erimesini sağlar. Su fıskiye hortumundaki kireçlenmeyi önler ve olası tıkanmaların önüne geçer.

Carpex cam suyu, metanol alkol içermez; bu sayede cilde zarar vermeyeceği için güvenli bir kullanım imkanı sunar. Direk soğuk havaya maruz kalmayan araçlarda -40 dereceye kadar aktiflik sağlar. Soğuk havalarda cam suyunun donması demek, çamurlanan ve kirlenen araçların camlarının temizlenememesi demektir. Bu durum, yolu bulanık görmeye neden olacağı için olası kaza risklerini de arttırır. Bu sebeple aracın kirlenmesi durumunda düzenli olarak cam suyu ile temizlenmesi ve parlak bir görüntü elde edilmesi gerekir. Carpex cam suyu, yazın ve kışın kullanım için uygundur. İçeriğindeki deterjan katkısı ile cama yapışmış zor kirlerin kolayca çözülmesini sağlar. Kireçlenmeyi önleme özelliği ile cam suyu fıskiyelerin tıkanmasının önüne geçer. Cam suyu fiyatları, markalarına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Cam Suyu

için 560 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(87)
ve üzeri (130)
ve üzeri (144)
ve üzeri (145)
ve üzeri (151)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL