Buz Kazıyıcı

Kış mevsiminde buz tutmuş aracınızın üzerini kolayca temizleyebilmek için buz kazıyıcı ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Buz kazıyıcı ürünler sayesinde, buzu kolayca kırabilir ve kolayca oradan temizleyebilirsiniz. Buz kazıyıcı ürünler yapısı gereği aracın camını çizmez ve herhangi bir iz ya da leke bırakmaz. Akşamdan sabaha kadar çalışmayan aracınızın camının buz tutması ve oradan temizlenmesi oldukça zordur. El ile temizlenmeye kalkışıldığında ellere zarar verebilir ve diğer yabancı maddeler aracınızın camının çizilmesine neden olabilir. Buz kazıyıcı ürünler, çok fazla yer kaplamadığı için kolayca aracınızın bagajında taşıyabilirsiniz ve özellikle kış mevsiminde ihtiyacınız olduğu zamanda kullanabilirsiniz. Buz kazıyıcı ürünleri arasında elektrikli ve eldivenli ürünler de yer almaktadır. Bu ürünler sayesinde buz temizleme işlemini kolayca halledebilirsiniz.

ModaCar elektrikli buz kazıyıcı sayesinde camı çizmeden ve zorluk çekmeden kolayca buz temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 12V gücünde çalışan araçların çakmağından alacağı enerji ile çalışan bu alet ile çok kalın buz tabakalarını bile kolayca temizleyebilirsiniz. Tüm marka ve modellerdeki araçların kullanımı için uygundur. Elektrikli olma özelliği sayesinde buzu ısıtarak kolayca yüzeyden çözülmesini sağlar. Ellerinizin soğuktan etkilenmemesi için eldivenli buz kazıyıcı ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde ellerinize kolayca uyum sağlar ve kesinlikle rahatsız etmez. Yünlü ve pamuklu malzemeden üretildiği için ellerinizi soğuktan korur. Eldivenli buz kazıyıcı ürünü sayesinde aracınızın camındaki buzu kolayca temizleyebilirsiniz. Aracınızın camını kesinlikle çizmez ve herhangi bir iz bırakmaz.

ModaCar buz kazıyıcı sayesinde aracınızın camlarında veya dükkanınızın vitrininde oluşmuş buzları kolayca temizleyebilirsiniz. 1,5 cm kalınlığındaki buzu kolayca kırabilir. Geniş tabanı sayesinde hızlıca temizleme imkanı sunar. Uygulanan camı çizmez. Ergonomik yapısı sayesinde ele tam uyum sağlar. Böylece buz tutmuş cam yüzeyleri temizlerken ekstra enerji harcamanıza gerek kalmayacak ve zorluk çekmeyeceksiniz. Buz tutmuş otomobil camlarında görüş alanı kısıtlanır ve istenilen netlikte yolu göremezsiniz. Bu da hiç güvenli bir durum değildir. Buzların erimesini beklemek oldukça fazla vakit alacağı için bu kazıyıcı ürünlerinden yararlanarak kolayca aracınızın camındaki buzları temizleyebilirsiniz. Buz kazıyıcı fiyatları yaklaşık olarak birbirine yakındır fakat özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Buz Kazıyıcı

için 796 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(33)
ve üzeri (58)
ve üzeri (61)
ve üzeri (61)
ve üzeri (61)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL