Soundbar

için 236 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Soundbar

Soundbar, tek hoparlörden oluşan ve diğer hoparlörlere göre daha az yer kaplayan bir ses sistemi türüdür. Çoğunlukla 5+1 veya 7+1 ses sistemlerini kurmak istemeyen kullanıcılar tarafından tercih edilen soundbar ses sistemleri, basit bir teknolojik yapıya sahip stereo ses çıkışı veren cihazlardır. Televizyon sistemlerinin altında veya üstünde yer alması için dizayn edilen bir yapıya sahip olan soundbarlar, ince yapıları ile genellikle TV sistemlerinde tercih edilmektedir. Soundbar ev sinema sistemeleri tavsiyeleri arasında yer alan Samsung soundbar, LG soundbar, Sony soundbar modelleri birçok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Harman Kardon, JBL, Philips gibi markaların soundbar ses sistemleri de ülkemizde tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.

Soundbar ses sistemlerinin fiyatları, modellere göre değişiklik gösterirken, markaların ürettiği birçok model farklı özellikleri ile çeşitli tüketici grupları tarafından tercih edilmektedir. Soundbar özellikleri arasında yer alan stereo ses fonksiyonu ile akıllı televizyonunuzda izleyebileceğiniz filmleri gerçekçi ses kalitesi ile izleyebilir ve sınırsız sinema keyfi yaşayabilirsiniz. Bluetooth teknolojisi ile kablosuz ses aktarımı yapabilen LG soundbar ses sistemleri, 3D surround ses işlemcisindeki eşsiz ses kalibrasyon teknolojisi sayesinde sinema salonundaki ses deneyimini evinize taşıyabilirsiniz. Dahili subwoofer'ı ile soundbar ses sisteminin ses kalitesini üst seviyelere çıkaran LG Soundbar ile evinizi sinema salonuna çevirebilirsiniz.

Samsung AirTrack hoparlör sayesinde sinema tadında deneyimler yaşayabilirsiniz. Hoparlörün parlak metal dış yüzeyi ve şık tasarımı, eğlence mekânınıza tarz katarak lambalı amfiden, sıcak ve zengin tonlar sağlar. Dikey çevresel ses özelliği, sesleri canlandırır ve size her yönden ulaşır. Sesleri kablosuz bağlantıyla televizyon ve soundbar arasında paylaşın ve her iki cihazı kontrol etmek için aynı uzaktan kumandayı kullanabilirsiniz. Subwoofer ve uzaktan kumanda aksesuarları ile birlikte tüketicilere sunulan JBL soundbar ses sistemi ile evinizde son çıkaran filmleri üç boyutlu ses özellikleri ile izleyebilir ve en önemli ses detaylarını kaçırmadan yüksek kalite sesleri algılayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Sony (48)
(32)
Bose (27)
LG (23)
Grundig (20)
JBL (15)
Denon (14)
Samsung (12)
Yamaha (10)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Çıkış Gücü Aralığı

(50)
(34)
(26)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kablo Tipi

Kablosuz (42)
Kablolu (39)
Başka bir kelime deneyin

3D Desteği

(27)
(22)
Başka bir kelime deneyin

Ayak Desteği

(28)
(13)
Başka bir kelime deneyin

Bluray Desteği

(26)
(14)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(21)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL