Kategoriler

Marka

LG (20)
Samsung (23)
Sony (20)
Philips (4)
Bose (8)
Polk Audio (14)
Denon (11)
Jbl (8)
Tcl (7)
Dell (6)
Grundig (5)
Lecoo (4)
Trust (4)
Vestel (4)
Yamaha (4)
Aiwa (3)
Promate (3)
Creative (1)
Lenovo (1)
Magnat (1)
Mikado (1)
Xiaomi (1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

(15)
(12)
(9)
(8)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (28)
4 yıldız ve üzeri (31)
3 yıldız ve üzeri (32)
2 yıldız ve üzeri (32)
1 yıldız ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Soundbar

için 157 sonuç bulundu.

Soundbar

Soundbar, evlerde kurulan ses sistemlerinin en tercih edilen ürünlerinin başında geliyor. Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler ve insanların ihtiyaçlarının farklılaşması bu alanda çeşitli inovasyonların yaşanmasına neden oldu. Özellikle evlerinde, sinema kalitesinde bir ses sistemi kurmak isteyenler tarafından tercih edilen soundbar ses sistemi cihazları, farklı özellikleri ve modelleri ile dikkatleri çekiyor. Ses kanalları ve subwoofer ile en kaliteli ses deneyimini yaşamanıza olanak sağlayan bu ses sistemleri sunduğu avantajlar sayesinde günümüzün en çok tercih edilen ürünleri arasına adını yazdırmayı başarıyor. Siz de evinizde sinema kalitesinde bir ses sistemi kurmak istiyorsanız soundbar modellerini inceleyerek aradığınız ses sistemleri cihazını bulabilirsiniz.

 Farklı Soundbar Modelleri ile Ses Sisteminizi Tamamlayın

Farklı Soundbar Modelleri ile Ses Sisteminizi Tamamlayın

Son yılların en popüler ses sistemlerinin başında gelen ve soundbar olarak bilinen bu ürünlerin farklı modelleri bulunur. Soundbar ev sinema sistemi kurmak için tercih edebileceğiniz onlarca farklı model bulunuyor. Soundbar ses sistemlerinin ayrılmasında etkili olan en önemli faktörlerin başında kanal sayısı geliyor. Kanal, ses çubuğu üzerinde bulunan hoparlör sayısı olarak tanımlanabilen bir kavramdır. Soundbar modellerinin farklı kanal sayıları bulunuyor. İlk olarak eğer küçük bir ortam için soundbar aranıyorsa 2+1 soundbar modelleri tercih edilebilir. Bu modelin 2 kanalı bir adet subwoofer’i bulunur. Bunun yanı sıra yine çok büyük olmayan mekanlar için 3+1 soundbar modelleri tercih edilebilir. Eğer alınınız büyükse ya da siz güçlü bir ses sistemi kurmak istiyorsanız 5+1 soundbar modellerini tercih edebilirsiniz. 5+1 soundbar modellerinde genellikle ses çubuğu üzerinde 3 hoparlör bulunur. Kalan 2 hoparlör ise ses çubuğundan bağımsız olarak kullanılacak şekildedir. Bu hoparlörleri odanın içinde istediğiniz gibi konumlandırabiliriz. 7+1 soundbar modellerinde de durum bu şekildedir. Ses çubuğunda bulunan üç adet hoparlörün dışında 4 adet bağımsız hoparlör vardır. Bunların yanı sıra bir de subwoofer bulunur. Sondbar tavsiyesi yapılırken sıklıkla karşılaşın modellerden bir diğeri kablosuz soundbar modelleridir. Kablosun soundbar modelleri, en çok tercih edilen evde ses sistemi ürünlerinin başında geliyor. Diğer ses sistemlerinin kurulumunda yaşanan kablo karmaşıklığını ve ortaya çıkabilecek karışık kablo görüntüsünü tamamen ortadan kaldıran bu ürünler farklı bağlantı özellikleri ile ses çıkışına imkân tanıyor. Genel olarak bluetooth ile çalışan bu soundbar modelleri yalnızca televizyona değil diğer akıllı cihazlara da bağlanabiliyor olması ile dikkatleri çekiyor. Son dönemlerin en gelişmiş soundbar modelleri arasında 4K ses özelliği sunan ses çubukları geliyor. Soundbar 4K modelleri ile evinizin her yerini sarmaya hazırlanıyor. 4K modellerin sunduğu Ultra HD ses kalitesi sayesinde ister izlediğiniz video ya da filmlerden isterseniz de oynadığınız oyunlardan HD kalitede sesler duymanız mümkündür. Ses çubuğunuzu yerinizden kalkmadan kontrol etmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz modeller elbette uzaktan kumandalı soundbar modelleri olmalıdır. Uzaktan kumanda sayesinde ses seviyesinde ayarlama yapabileceğiniz gibi açma, kapama ve ses ile ilgili diğer ayarları birkaç tuş yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. İzlediğiniz filmleri ve oynadığınız oyunları daha keyifli bir hale getirecek olan bütün bu soundbar modellerini LG soundbar sayfamızda bulabilirsiniz.

 Maksimum Ses Performansı İçin En İyi Çözüm Soundbar

Maksimum Ses Performansı İçin En İyi Çözüm Soundbar

Tüm dünyada televizyon sektörünün gelişmesinin ve ortaya çıkan inanılmaz teknolojilerin ardından, televizyon izlemek hayli keyifli bir deneyim olmaya başlamıştır. Televizyon izleme deneyimini artırmak ve daha keyifli bir hale getirmek için kullanılan ekstra donanımlar da bu hıza ayak uydurarak büyük bir değişim ve gelişim yaşamıştır. Evde sinema ses sistemi denildiği zaman akla gelen ürünlerin en başında soundbar adı verilen ve genel olarak ses çubuğu ve subwoofer'dan meydana gelen ses çıkış cihazlar geliyor. Soundbar ses sistemi sahip olduğu kanallar ve onlarca farklı özelliği ile evinizde adeta bir sinema kurmanızı sağlıyor. Soundbar, televizyon başta olmak üzere farklı cihazlardan gelen seslerin en yüksek kalite ve maksimum performans ile iletilmesini sağlıyor. Özellikle subwoofer destekli olan soundbar modelleri, farklı bir ses deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Bass özelliği bulunan bu subwoofer adı verilen cihazlar seslerin daha derinlikli ve daha güçlü çıkması aşamasında oldukça etkili bir performans sergiliyor. Soundbar modelleri yalnızca televizyon ile bağlantı kurulabilen modellerin yanı sıra farklı cihazlarla da bağlantı kurma noktasında kullanıcıya avantaj sağlıyor. Bağlantı özellikleri sayesinde bilgisayar, tablet ve telefon başta olmak üzere pek çok akıllı cihaza bağlantı kurma olanağı sağlıyor. Soundbar ses sistemleri yalnızca dizi ve film izleme noktasında yüksek kalite ve performans sunmuyor. Bunun yanı sıra etkiletici bir oyun deneyimi yaşamanızı da sağlıyor. Bilindiği gibi ses efektleri oyuna adapte olabilmek ve kişinin kendini oraya ait hissetmesi aşamasında oldukça önemli bir faktördür. İşte bu soundbarlar sayesinde oyunlarda yer alan en ufak ses efektini bile en etkileyici şekilde duyabilirsiniz. Böylece oyunun her anından müthiş bir haz duyarsınız. Eğer teknolojiyi yakından takip ediyorsanız ve özellikle ses sistemleri konusunda bir ilginiz var ise sayfamızda bulunan soundbar modellerini kesinlikle incelemelisiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik bulabileceğiniz tüm modelleri JBL soundbar sayfasında bulabilirsiniz.

 Soundbar Özellikleri ile Fark Yaratın

Soundbar Özellikleri ile Fark Yaratın

En gözde ses sistemleri arasında adını zirveye taşımayı başaran soundbar modelleri, birbirinden farklı özellikleri bünyesinde barındırıyor. Soundbarların sahip olduğu birbirinden güzel bu özellikler sayesinde soundbar kullanımı daha keyifli bir hale geliyor. Soundbar inceleme durumlarında dikkat çeken ilk özellik elbette subwoofer olup olmadığıdır. Düşük frekanslı seslerin iletilmesi konusunda büyük bir işleve sahip olan subwoofer, özellikle evde kurulacak ses sistemleri için oldukça önemli bir parçadır. Soundbar subwoofer parçaları, sese derinlik ve güç verme aşamasında oldukça etkili olan bir parçadır. Soundbar alacağınız zaman mutlaka bir subwoofer olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü soundbarlar sadece ses çubuğu olarak da satışa sunulabiliyor. Soundbar, denildiği zaman akla gelen en önemli özelliklerden bir diğeri ise elbette bağlantı şekilleridir. Soundbar ses sistemleri televizyon ile bağlantı kurabildiği gibi farklı cihazlar ile de bağlantı kurabiliyor olmalıdır. Soundbar ses sistemi modellerinin neredeyse tamamı bluetooth özelliğine sahiptir. Hem televizyona hem de bluetooth özelliği olan diğer cihazlara bağlanma konusunda bluetooth kullanılır. Bunun yanı sıra soundbarların sahip olduğu diğer bağlantı çeşitleri arasında HDMI ve optik bağlantılar da yer alır. Soundbar optik kablo ve HDMI kablosu sayesinde diğer cihazlar arasında bağlantı kurulması sağlanır. Bu bağlantı özellikleri oldukça önemli birer detaydır. Alacağınız ses çubuğunun birden farklı cihaz ile bağlantı kurabiliyor olması size daha işlevsel bir kullanım sunacaktır. Soundbarların en temel özellikleri arasında kanal sayıları geliyor. Ses sistemi alacağınız zaman özellikle ortamın büyüklüğüne dikkat ederek uygun kanal sayısını tercih etmelisiniz. Ses çubuğunun kaç adet hoparlöre sahip olduğu kanal olarak belirtilir. En çok tercih edilen kanal sayıları 2+1, 3+1, 5+1 ya da 7+1 ses sistemleridir. Bu noktada çok fazla hoparlöre sahip olan ürünlerin kaliteli olduğunu düşünmek oldukça yanlıştır. Eğer kalitesiz bir ürün aldıysanız 5+1 sistemler sizi yeteri kadar memnun etmezken kaliteli bir soundbar aldığınız zaman 2+1 soundbar bir ses sistemi bile son derece kalitesi ses çıkışlarına imkân tanıyacaktır. Bu nedenle önemli olan kanal sayısı değil kalitesidir. Soundbar özellikleri arasında uzaktan kumanda seçenekleri de dikkat çekiyor. Uzaktan kumanda ile yönetebileceğiniz bir ses çubuğu size kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Bu kumanda sayesinde ses artırıp azaltabileceğiniz gibi bas dengesini ayarlayabilir, cihazı açıp kapatabilirsiniz.

 Soundbar Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Soundbar Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Soundbar, özellikle evinde iyi bir ses sistemi kurmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Onlarca farklı tarafından farklı özelliklere sahip olarak üretilen soundbar modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Soundbar ses sistemi alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken ilk nokta ses çubuğunun boyutudur. Ses çubukları farklı boyutlarda satılır. Bunlar arasında seçim yaparken TV’nin hangi boyutu kaldırabileceği oldukça önemlidir. Satın alacağınız boyut hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Soundbar ses çubuklarının sahip olduğu kanal sayısı ve subwoofer da önemli detaylar arasında yer alıyor. Soundbar alacağınız zaman 2+1, 3+1 ve 5+1 gibi rakamlar ile karşılaşırsınız. Bu rakamlardan ilki kanal sayısını ifade ederken ikinci rakam subwoofer olup olmadığını ifade eder. Örneğin 5+1 soundbar, 5 adet ses kanalına 1 adet subwoofere sahiptir sonucunu çıkarabilirsiniz. Bir soundbar alırken bakılması gereken önemli özelliklerden bir diğer ise kesinlikle bluetooth bağlantısıdır. Alacağınız ses çubuğunda bluetooth bağlantısının olup olmadığını öğrenmelisiniz. Eğer bluetooth bağlantısı varsa soundbarınızı sadece televizyonunuza değil telefon, tablet ve bilgisayar gibi farklı cihazlara da bağlayabilirsiniz. Eğer bu özelliklere sahip bir ses sistemi kurmak istiyorsanız bluetooth soundbar modelleri arasında seçim yapmalısınız. Ses çubuklarında ekstra özellikle bulunması kullanım kolaylığı açısından size avantaj sağlar. Ses çubuğunun üzerinde kontrol paneli olması size kullanım açısından önemli avantajlar sağlar. Bu kontrol paneli sayesinde ses seviyesini görebileceğiniz gibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Soundbar alacağınız zaman ses sisteminin özellikleri kadar kurulum yapılacak olan ortamın büyüklüğü de önemli bir detaydır. Soundbarların istenilen ses performansını verebilmesi için mekân büyüklüğüne uygun boyutlarsa ses çubuklarının seçilmesi gerekir. Örneğin küçük bir oda içerisinde ya da ev ortamında ses sistemi kurmak istiyorsanız soundbar mini modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller genellikle ev kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli olur. Fakat alanınız büyük ise daha büyük ses çubuğuna sahip olan sistemleri tercih etmelisiniz. Soundbar alacağınız zaman bütün bu faktörleri göz önünde bulundurduğunuz zaman en doğru seçimi yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

 Soundbar Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Soundbar Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Kaliteli bir TV deneyimi yaşamak istiyorsanız ya da evinizde sinema salonlarını aratmayacak bir ses sistemi kurmak istiyorsanız soundbar modelleri aradığınız ürünlerin başında geliyor. Farklı özellikler ile donatılmış olan soundbar modelleri, barındırdığı bu özelliklere göre farklı fiyat aralıklarında satışa sunuluyor. Soundbar fiyat aralıkları, ürünün özelliklerine, kanal sayısına, subwoofer olup olmadığına ve her şeyden öte markasına göre farklılık gösterir. Günümüzde soundbar üretimi konusunda bir hayli başarılı onlar markalar bulmak mümkündür. Bu markalar ses kalitesi açısından diğer ürünlerden çok daha iyi olmasının yanı sıra uzun ömürlü kullanım imkânı sunan modelleri de piyasaya çıkarıyor. Sayfamızda farklı markalar tarafından üretilmiş olan onlarca farklı soundbar modeli bulmanız mümkündür. İster 2+1 isterseniz de 7+1 bir soundbar ses sistemi arayışında olun, tüm ürünleri listeleyebilirsiniz. Yalnızca ses çubuğu olarak bulabileceğiniz modellerin yanı sıra subwoofer dahil olan ürünleri de bulabilirsiniz. Soundbar hoparlör eklentisi olan modelleri de yine bu ürünler arasında göreceksiniz. Bütçenizi belirledikten sonra uygun fiyat aralıklarında filtreleme yapıp çıkan ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra soundbar yorumları ve değerlendirme bölümünde diğer kullanıcılar tarafından yapılan değerlendirmeleri de bulmanız mümkündür. Soundbar alacağınız zaman mutlaka bu yorumlar kısmını incelemelisiniz. Çünkü alacağınız ürün hakkında yapılmış olan yorumlar size bir yol gösterici olacak ve ürün hakkında çok daha geniş fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca soundbar önerisi alma noktasında bu yorumlar oldukça kıymetlidir.

Soundbar Nasıl Yerleştirilir?

Soundbar modellerinden yeterli ses verimini almak ve kaliteli bir ses çıkışı sağlamak için nasıl yerleştirildiği oldukça önemlidir. İlk olarak yerleşim yapmadan önce aldığınız model ve mekânın özellikleri oldukça önemlidir. 2+1 ya da 3+1 bir soundbarı yerleştirmek için uzun uzun düşünmenize gerek yoktur. Bu soundbar modellerinizi TV ünitenize yerleştirebilirsiniz. Son derece şık bir görünüme sahip olan bu ses çubukları, aykırı bir görünüm yaratmayacaktır. Ses çubuklarının yanında gelen subwoofer’ı ise ses çubuğunuzdan çok uzak bir yere koymamanız gerekir. Bu sobwoofer’i de ünitenin yanına yerleştirebilirsiniz. 5+1 ya da 7+1 sistemlerde bulunan harici hoparlörleri odanın diğer köşelerine yerleştirebilirsiniz. Böylece her alandan aynı ölçüde ses çıkışı sağlayabilirsiniz.

Soundbar Nasıl Bağlanır?

Soundbar modellerinin Televizyon ya da diğer akıllı cihazlara bağlanabilmesi için farklı yöntemler mevcuttur. Günümüzde soundbar modellerinde yer alan ve en yaygın olan bağlantı şekli bluetooth bağlantıdır. Bu özellik sayesinde bluetooth özelliği bulunan tüm cihazlarınızı ses çubuğunuza bağlayabilirsiniz. Bir diğer bağlantı yöntemi ise HDMI'dır. Bağlantı bir HDMI kablosu kullanılarak gerçekleştirilir. Televizyon ve bilgisayarınız ile bağlantı kurabilmeniz için tercih edebileceğiniz alternatif bir yöntemdir. Soundbar bağlantı şekillerinin bir diğeri ise optik bağlantıdır. Optik kablolar sayesinde gerçekleştirilen bu bağlantı sayesinde TV ve soundbar arasında etkileşim oluşturmanız mümkündür. Bunun dışında bazı soundbarlar modellerinde USB özelliği bulunur. Bu sayede USB içerisinde bulunan ses dosyalarınıza da erişim sağlayabilirsiniz.

Soundbar Nereye Konur?

Soundbar modellerinin tamamında istediğiniz performansı alabilmeniz için konumlandırma oldukça önemli bir detaydır. Soundbarı kuracağınız alanın büyüklüğüne göre yapacağınız seçim oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra kaliteli ses çıkışı veren bir soundbar modeli ise hem TV izlemek hem de oyun oynamak çok daha keyifli hale gelir. Soundbar nereye konur sorusunun cevabı aldığınız modele göre farklılık gösterir. Eğer bir ses çubuğu ve subwoofer var ise genellikle ses çubuğu TV ünitesinde uygun bir alana konulur. Subwoofer ise sus çubuğunu görebilecek bir açıklığa konulur. Eğer harici hoparlörleriniz var ise odanın içinde uygun köşelere bu hoparlörleri konumlandırabilirsiniz.