Soundbar

Ses sistemleri ve ev sinema sistemleri söz konusu olduğunda teknolojinin hızına yetişmek mümkün değil, ancak bu teknolojileri takip etmek ve yakalamak da gerekiyor. En yeni teknolojiyle donatılmış ev sinema sistemi ile müzik dinlemek, film izlemek, oyun oynamak gibi keyifli aktiviteleri yaparken ses kalitesinin geçirdiğiniz zamanın kalitesini ve keyfini de artırdığını fark edeceksiniz. Ev sinema ses sistemi konusunda görece yeni bir teknoloji de adına soundbar dediğimiz cihazlar.

Soundbar Nedir?

Soundbar Nedir?

Öncelikle belirtelim: Ev sinema sistemleri mutlaka iyi bir ses sistemi barındırmalı. İhtiyacınıza göre daha küçük bir ses sistemi arıyorsanız ancak güçlü de olmasını istiyorsanız, soundbar tam size göre olabilir. Soundbar, bir harici hoparlör sistemidir. Tek hoparlörden oluşan soundbar ses sistemi ince bir yapıya sahiptir ve genellikle TV ekranının üstüne ya da altında kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. TV için en çok tercih edilen ses sistemleri arasında yer alan soundbar ses sistemi bu yer kaplamayan, ince yapılarıyla öne çıkmaktadır. Soundbar ses sistemi, aslında basit bir teknolojik aygıttır. Çok kapsamlı bir ses sistemine ihtiyacınız yoksa ve dar bir alanda iyi bir ses kalitesi elde etmek istiyorsanız, bu tekli hoparlör sistemini tercih edebilirsiniz. Eğer ev sinema sisteminizi daha küçük bir odaya kuracaksanız, soundbar kesinlikle iyi ve pürüzsüz bir ses kalitesi için işinizi görecektir.

Soundbar Satın Alırken Nelere Bakılmalı?

Soundbar Satın Alırken Nelere Bakılmalı?

Soundbar ev sinema sistemi için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir ürün. Üstelik biraz bütçe ayırdığınızda gerçekten kapsamlı bir ses sistemi gibi surround ses deneyimi sağlayabiliyor. Yeni nesil ses sistemleri arasında yer alan soundbarlar, farklı nitelikteki kabin ve hoparlörlerle uyumlu olarak da çalışabiliyor. Bu ev sinema sistemini genişletmek isteyenler için bir avantaj. Aynı zamanda farklı cihazlara bağlanma konusunda günümüzün olmazsa olmaz özelliklerini de barındırıyor. Bluetooth teknolojisi sayesinde kablosuz ses aktarımı yapabilen soundbar ses sistemi çeşitleri, aynı zamanda uydu hoparlör destekli modelleriyle de öne çıkıyor. En iyi deneyim için bütün bu özellikleri bir arada kullanabileceğiniz bir soundbar almanız akıllıca bir karar olacaktır.

Soundbar Fiyat Aralığı

Soundbar Fiyat Aralığı

Soundbar fiyat aralığına geçmeden evvel soundbar önerisi arayanlar için birtakım popüler marka ve modelleri önerebiliriz: LG soundbar ve Sony soundbar kullanıcı tercihleri arasında en öne çıkan markalar. Vestel gibi yerli markaların soundbar ses sistemi çeşitlerine de web sitemizden ulaşabiliyorsunuz. LG soundbar 300W güç çıkışıyla en popüler modeller arasında yer alıyor. Bütün bu marka ve modellere web sitemiz üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyerek ev sinema sisteminize bir parça daha ekleyebilirsiniz.

Soundbar

için 301 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akg (1)
Bose (13)
Denon (7)
(41)
Grundig (9)
Jameson (7)
Jamo (2)
JBL (6)
Klipsch (7)
LG (47)
Magnat (4)
Philips (16)
Pioneer (2)
Samsung (34)
Sony (62)
Sunny (6)
Vestel (3)
Yamaha (18)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Çıkış Gücü Aralığı

(30)
(28)
(23)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Kablo Türü

Kablosuz (48)
Kablolu (13)
Başka bir kelime deneyin

Ayak Desteği

(20)
(18)
Başka bir kelime deneyin

Blu-ray Desteği

(23)
(8)
Başka bir kelime deneyin

3D Desteği

(20)
(11)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (54)
ve üzeri (58)
ve üzeri (59)
ve üzeri (59)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL