TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Soundbar

için 151 sonuç bulundu.

Soundbar

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ses sistemlerinde yer alan nitelikler büyük ölçüde artmıştır. Bu yeniliklerle insan yaşamına giren işlevsel ve konforlu aygıtlar arasında soundbar yer almıştır. Televizyonlarınızın altına rahatlıkla yerleştirebileceğiniz, silindir görünümlü ve dahili hoparlörleri bulunan soundbarlar, kablosuz teknolojik özelliklerle donatılan ve ses kaynağını dışa aktarabilen cihazlardır. Her geçen gün ilerleyen teknolojiyle inovatif özelliklere sahip soundbar ses sitemleri kullanılıyor. Evinizde beyaz perde deneyimi yaşayabileceğiniz soundbar modelleri ergonomik yapılarıyla büyük kolaylıklar sağlıyor. Oda tasarımlarınıza da estetik bir görünüm kazandıran soundbar modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Oturma odası, salon veya yatak odalarınızda muazzam deneyimler yaşamanızı sağlayacak soundbar modellerini ürün kategorisinden inceleyerek beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Soundbar Maksimum Ses Performansı Almanızı Sağlar

Soundbar Maksimum Ses Performansı Almanızı Sağlar

Soundbarlar birbirinden farklı modellerle müşteri kullanımına sunuluyor. Öncelikle subwoofer’ın varlığına bağlı olarak subwoofer destekli olan ve olmayan soundbar ses sistemi bulunmaktadır. Subwooferlar, soundbar hoparlörlerinden farklı bir sistemdir. Harici hoparlörler olarak kullanabileceğiniz subwoofer’lar daha etkili bir bass performansı sunar. Evlerinizde kullanacağınız soundbarlarlardaki model farklılıkları ses kaynağına bağlantı şekilleriyle alakalı olabilir. Soundbarlara; kablo, bluetooth veya Wi-Fi ile bağlanılabilmektedir. Kablolu soundbar modellerinde genellikle HDMI kablosuyla bağlantı kurulur. Kablosuz bağlantı özellikli modellerden daha ucuz olmasına karşın birtakım dezavantajları da bulunur. Öncelikle soundbarları kullanacağınız yerlerde bulunan kablolar oda tasarımınızı bozabilir. Üstelik kablolu modellere aynı anda birden fazla cihazı bağlamanız da mümkün olmayabilir. Bazı soundbar modellerinde birden fazla giriş bulunmasına karşın yalnızca tek bir aygıtla bağlantı kurabilirsiniz. Kablosuz iletişim aygıtı ve küçük hoparlörlerle yüksek ve kaliteli ses elde edebilmenizi mümkün hale getiren soundbarlar, televizyonlarda sıklıkla kullanılır. Televizyonunuzdan aldığınız ses verimliliğini artırabilmek için kullanabileceğiniz soundbarlar izlediğiniz dizi ve filmlerde maksimum deneyim yaşamanızı sağlayacaktır. Wireless active tipli kablosuz soundbarlarda çevresel sesleri genişletebileceğiniz virtual surround sound özelliği bulunmaktadır. Bu özellikle izlediğiniz dizi ve filmlerde yaşayacağınız ses deneyimini büyük ölçüde artırır. Soundbarlarda bulunan oyun modları da oyunlar oynadığınızda aldığınız ses verimliliğinin buna bağlı olarak daha kaliteli olmasını sağlayacaktır. Oyunlardan aldığınız deneyimde ses oldukça önemli bir faktördür. Soundbar tavsiye edilen modellerin bazılarında işlevsellik öne çıkarmaktayken bazılarında tasarım ayrıntıları öne çıkmaktadır. Duvara da monte edebileceğiniz bazı soundbarları duvara asılı televizyonlarınızın altına veya üstüne konumlandırabilirsiniz. Oda tasarımınıza bağlı olarak televizyonunuzun yan bölümlerine de monte edebileceğiniz soundbarlar odalarınızın estetik yapısını korur. Sinematik ses sistemi özelliğini bulunduran sorroundlar yalnızca sağ ve sol hoparlör kanallarını kullanır. Gecikme ve ses dalgasını oluştururken tıpkı insan beyninde olduğu gibi ses kaynaklarını birleştirerek taklit eden soundbarlar aslına en yakın sesleri kaliteli bir şekilde duymanızı sağlar. HDMI çıkışlarıyla fazladan ses kablosuna gereksinim duymadan kullanabilirsiniz. Televizyonlarınıza bağladığınız bütün aygıtlar ile soundbarlardan ses alabilirsiniz. Böylelikle akıllı telefonunuzu da bağlayarak kaliteli seslerin tadını çıkarabilirsiniz.

Soundbar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Soundbar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Soundbarlar subwoofer desteği bulunan veya bulunmayan olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Subwooferlar, sol ve sağ kanallardan beslenebilen düşük frekans hoparlörüdür. Kulağınızın düşük frekansları sesleri ayırt edememesi üzerine oluşturulan bir sistemdir. Subwoofer desteği bulunan soundbarlar evlerde sinema keyfinin tadını çıkarabilmeniz için önemli bir ölçüttür. Subwoofer özelliğinin bulunduğu soundbarlar, seslerin daha gerçek ve net bir şekilde çıkmasını sağlarlar. Kablosuz iletişim sistemlerine yönelik önemli atılımların yapılmasıyla birlikte Wi-Fi ve bluetooth bağlantıları aygıtlarda da daha aktif olarak kullanılmaya başlandı. Televizyonlarınızın yakınlarına konumlandırabileceğiniz ve kaliteli bir ses deneyimi yaşayabileceğiniz soundbar modellerinin bazılarında da Wi-Fi ve bluetooth özellikli modelleri tercih edebilirsiniz. Soundbar bluetooth özellikli sistemler kablosuz akış sağlamanızı mümkün hale getirir. En sevdiğiniz şarkıları ve uygulama seslerini kablosuz olarak aktarabileceğiniz soundbarlar sayesinde akıllı telefonlarınız veya tabletlerinizle müzik dinleyebilirsiniz. Çalma listelerini ve ses seviyelerini cihazınızdan kontrol ederek soundbarınızla temasa dahi geçmeden kaliteli bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. Farklı aygıtlarla eşleşebilen ve bu cihazları ses kaynağı olarak kullanabileceğiniz soundbarlarda Wi-Fi bağlantılarının bulunduğu modeller de yer almaktadır. Bu bağlantılar sayesinde aygıtlarınızı bağlayarak muazzam bir deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. Soundbar hoparlör seçimlerinizin sizin için en büyük artılarından bir tanesi de kolay kurulumudur. Diğer sistemlere nazaran daha kolay kurabileceğiniz soundbarları evinizin istediğiniz köşesine rahatlıkla konumlandırabilirsiniz. Bu özelliği soundbarı oda tasarımlarınızın bir parçası haline getirirken daha rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Oda dekorasyonlarınızda son derece esnek davranmanızı mümkün hale getiren soundbarlar, görünümüyle de estetik bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olur. Geleneksel hoparlörler hemen hemen televizyonlarınızla aynı ebatlarda olabildiğinden evinizde oldukça büyük bir alan kaplıyor olabilir. Evinizi rahatlatacak soundbarları duvarlara monte edebilir, televizyonlarınızın önüne koyabilirsiniz. Televizyonların altına koyulduğunda çok fazla yer kaplamayan aygıtlarda bas sesleri için subwooferlar bulunmaktadır. Her iki şekilde de Televizyon & Ses Sistemleri veya geleneksel hoparlörlere nazaran daha kaliteli ve net sesler sağlayabilen soundbarlar ile muazzam bir deneyim yaşamaya hazır olun. Bas tonlarını da kolaylıkla duyabilmenizi mümkün hale getiren soundbar modellerini ürün kategorimizden inceleyerek satın alabilirsiniz.

Soundbar Sesin Gücünü Hissettirir

Soundbar Sesin Gücünü Hissettirir

Soundbarlar, televizyon, bilgisayar veya akıllı telefonlarınızın dahili hoparlörlerine nazaran çok daha kaliteli ve net sesleri duyabilmenizi sağlar. Geleneksel hoparlörlerde olduğu gibi çok büyük bir alan kaplamaz, yatay yönlü bir genişliğe sahiptir. Tasarım özelliği sebebiyle de evinizde hoparlörler için artık devasa alanlar oluşturmanıza gerek kalmaz ve şık görünümüyle ev dekorasyonunuza daha kaliteli bir hava katar. Çevresel ses çıkaran modeller ses üzerinde oynama yaparken sesin hoparlörden değil, odanın etrafından geldiğini düşündürür. Sinema odası oluşturuyor ve çevresel ses sistemine yer vermek istiyorsanız soundbarları geleneksel sistemlerde olduğu gibi odanın farklı noktalarına konumlandırmanıza gerek yoktur. Çevresel ses özelliği bulunan soundbarları evinizde nereye koyarsanız koyun daima yayılım hissiyatı oluşturur. Farklı yönlere doğru bakan geleneksel hoparlörlere ve televizyonunuzun dahili hoparlörüne nazaran çok daha kaliteli bir deneyim yaşayacaksınız. Ev içerisinde yaptığınız aktivitelerde ses konusunda profesyonel deneyimlerin tadını çıkarmanızı sağlayan Soundbar fiyat konusunda da oldukça geniştir. Soundbar modelleri aktif veya pasif olmak üzere birbirlerinden ayrılırlar. Aktif özellikli soundbarların dahili amplifikatörü bulunmaktadır. Amplifikatörler ses yükseltebilen ve sesi efektli bir şekilde duymanızı sağlayan Elektronik aygıtlardır. Pasif soundbarlar ise ses girişine takılan amplifikatörlerle aktif hale getirilebilmektedir. Tek parça şeklindeki hoparlörlere nazaran daha büyük Ses Sistemleri için soundbarları kullanırken pasif modelleri tercih edebilirsiniz. Her iki sistem de kurulum konusunda oldukça rahatlardır. Geleneksel sistemlere nazaran daha kolay kurabileceğiniz soundbarlar için efor sarf etmeniz gerekmez. Bazı modellerde kaynaktan gelen ses ayarlarına müdahale ederek bas, tiz veya pes sesleri değiştirebilirsiniz. Evinizin birçok noktasına yerleştirebileceğiniz Soundbar tv üzerinden izleyeceğiniz filmlerde zengin bir bas deneyimi sunar. Kablo endişesi yaşamaksızın kullanabileceğiniz soundbarların bazılarında (ACS) uyarlamalı ses kontrolü özelliği bulunur. Bu özellik içeriğin gerçek zamanlı olarak analiz edilmesini sağlar. ACS ile bir konuşma yapıldığında konuşmayı daha berrak duymanızı sağlayabilmek için otomatik ayarlamalar yapar. Ses seviyesini daima dengeleyen soundbarlar, düşük seviyedeki frekansları daima korur ve duyulmasını sağlar. Ses seviyelerinden bağımsız bir şekilde uygun sesleri duymanızı sağlar. Televizyon kumandanızla kontrol ederek konfor alanınızı daima koruyan soundbar modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Anker (1)
Bluesound (1)
Bose (8)
Denon (1)
Enchant (1)
Grundig (13)
Jameson (3)
JBL (4)
Klipsch (3)
LG (17)
Pioneer (1)
Polk (2)
Samsung (39)
Sonos (2)
Sony (26)
Trust (1)
Vestel (1)
Xiaomi (7)
Yamaha (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (36)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL