Öne Çıkanlar

Batarya

için 37,258 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Batarya

Taşınabilir akıllı cihazların birçoğunda bulunan şarj edilebilir piller, teknolojik yaşantımızın önemli bir parçası. Bu nedenle, üreticiler yoğun bir şekilde daha verimli piller üretmek için çalışıyor. Cep telefonumuzdaki pillerin nasıl yapıldığı ya da teknik özellikleri çoğumuzun ilgi alanına girmez. Fakat pillerin kullanım ömürleri ve pillerin nasıl daha verimli kullanılacağını öğrenmek, telefonlarımızdan alacağımız verimi artırır. Hem cihazımızdan daha iyi verim alabilmek hem de günlük rutinimizde bataryamızı daha verimli kullanabilmek için cep telefonu modeline en uygun bataryayı kullanmamız gerekmektedir.

Cep telefonu bataryası almadan önce, telefonunuzun marka modelini doğru bildiğinize emin olun. Cep telefonunuza uygun bataryayı almak için, her zaman ilk tercihiniz orijinal bataryalardan yana olmalı. Cihazının Samsung Galaxy 5 ise, mutlaka Samsung Galaxy 5 Orjinal cep telefonu bataryası almalısınız. Eğer orijinal batarya bulamazsanız kaliteli yan sanayi ürünler de seçeneğiniz olabilir.

Cep telefonu piyasasında önemli firmalardan olan Samsung ve Nokia gibi markaların bataryalarını bulmanız kolay alabilir. Ancak satış hacimleri düşük olan Blackberry, HTC ve LG gibi markaların orijinal bataryalarını bulmak biraz daha zor olabilir. Windows Mobile cihazları ise model model harici batarya seçimlerinde ön plana çıkmaktadır.

Cep telefonu bataryası satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli bir kriter de, mAh yani miliamper seçimidir. Android cihazlarınız ve diğer akıllı cep telefonlarınız için mAh değeri yüksek bataryaları tercih etmeniz kullanım sürelerini uzatacaktır. Cep telefonunuzu aldığınızda kutudan çıkan batarya, düşük kapasitede bir mAh değerine sahip olabilir. Daha sonra araştırarak yapacağınız bir seçimle daha uzun ömürlü bir batarya satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1,299)
ve üzeri (2,178)
ve üzeri (2,548)
ve üzeri (2,639)
ve üzeri (2,893)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL