Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Uyumlu Marka

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Cep Telefonu Yedek Parça

için 173,713 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  iPhone 6S Batarya Mucize Batarya Deji Normal Kapasite

  (615)
  30 günün en düşük fiyatı!
  424,80 TL 399,80 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Xiaomi Redmi Note 8 Pro Lcd Ekran Dokunmatik M1906g7g

  (2)
  30 günün en düşük fiyatı!
  875 TL SEPETTE 598,90 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Samsung Galaxy A21S A217 Lcd Ekran Dokunmatik (502038593)

  (6)
  30 günün en düşük fiyatı!
  883,75 TL SEPETTE 528,90 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Cep Telefonu Yedek Parça

Günlük hayatta sürekli olarak kullandığımız en önemli elektronik cihazlardan biri cep telefonlarıdır. Telefonlar sürekli olarak kullanıldığı ve her yere taşındığı için zamanla zarar görebilir ve arızalar oluşturabilir. Cep telefonlarını düşürerek, darbelere maruz bırakarak belirli parçalarının zarar görmesine sebep olabilirsiniz. Ayrıca cihazı yanlış kullanarak da yine bazı parçaların bozulmasına yol açabilmeniz mümkün olabilmektedir. Bu tür durumlarda cep telefonu yedek parça modelleri en büyük yardımcınız olur. Bu parçalar sayesinde cihazınızın tamirini kolaylıkla gerçekleştirebilir ve çok uzun süre daha kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı yedek parçalar ile telefonunuzu ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle telefonunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Cep Telefonu Yedek Parça Seçenekleri

Birbirinden Farklı Cep Telefonu Yedek Parça Seçenekleri

Cep telefonları çok sık bir şekilde kullandığınız cihazlardır. Bu sebeple, herhangi bir arızanın oluşması, parçalarından birinin kaybedilmesi günlük hayatınızda aksamalara sebep olabilir. Yedek parçalar bu sorunların engellenmesi için oldukça önemli materyallerdir. Cep telefonu yedek parça çeşitleri oldukça geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Tüm bu parça çeşitleri arasında ekran , bataryalar, telefon kasaları ön plana çıkan seçeneklerdendir. Bu ürünlerin bir kısmı estetik açıdan da büyük öneme sahip olurlar. Cep telefonu yedek parça modelleri arasında ön plana çıkan ve estetik açıdan büyük önem saihp olan parçalardan biri telefon kasası olur. Telefonun kasası içerisinde çok farklı parçalar barındırır ve dışarıdan telefonun sahip olduğu tasarımı belirler. Kasalar çok farklı renklerde ve dokularda olabilir. Dış kaplaması ürünün kullanıcı tarzıyla uyumlu olabilmesi için önemli bir özelliktir. Ürünlerin dış kaplaması siyah ve beyaz gibi klasik renklerde olabilir. Bu tür modeller klasik tasarımlardan hoşlanan ve sadelikten yana olanlar için harikadır. Bu tür modellerin yanı sıra rose gold veya gold gibi renklerdeki modeller bulmak da mümkündür. Modeller son derece zarif bir tasarım oluşturur. Ürünlerin dış kaplama dokusu mat olabileceği gibi parlak da olabilir. Seçim tamamen sizin tarzınıza ve zevkinize aittir. Telefon kullanırken kalitesiz şarj aletlerinin kullanılması, cihazın hasar almasına yol açabilir. Bu şarj aletleri bozulabilecek parçalardan olan bataryalara zarar verir. Cihazın şarjının doldururken yanlış yöntemlerin tercih edilmesi ve enerjinin kesintiler yaşaması bataryanın bozulmasına ve değiştirilmek zorunda kalınmasına sebep olabilir. Ekranlar ise genellikle düşme, çarpma gibi sert dış etkenlerden dolayı değiştirilir. Cihazın ekranının çatlaması cihazın tamamen bozulmasın sebep olmayabilir fakat kullanım sırasında görüntü kalitesini tamamen düşüreceği için üründen alacağınız verimi düşürür. Cihazın ekranın kırılması ise telefonun tamamen kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Tuşlu telefonlarda tuş takımı zamanla bozulabilir. Ayrıca sert bir şekilde kullanılması da tuş takımlarının bozulmasına sebep olabilir. Yedek tuş takımları da rahatlıkla bulunabilecek ve değiştirilebilecek ürünlerdendir. Siz de birbirinden farklı yedek parça seçenekleri arasından ihtiyacınız olanı özgürce tercih edebilirsiniz.

Sahip Oldukları Çeşitli Özellikler ile Cep Telefonu Yedek Parçaları

Sahip Oldukları Çeşitli Özellikler ile Cep Telefonu Yedek Parçaları

Kullanıcılar cep telefonlarını sürekli olarak kullandıkları için uzun süreler sonucunda cihazların bazı parçaları çalışmaz hale gelebilir. Bu sebeple, cihazlara uygun yedek parçaların edinilmesi oldukça önemlidir. Cep telefonu yedek parça özellikleri kullanıcılar ön plana alarak belirlenir. Bu özellikler ürünlerin çok daha rahat bir şekilde kullanılabilmesini ve uzun süre boyunca dayanıklılığını korumasını sağlar. Her yedek parçanın kendine ait bir özelliği bulunur. Cep telefonu yedek parça kullananlar için en önemli özelliklerden biri ürünlerin kalitesi olur. Ürünlerin kalitesi kullanım süresini belirler. Yüksek kalite materyallerle üretilen ürünler çok uzun süre boyunca dış etkenlere karşı dayanıklılığını korur. Bu sayede zarar görmez ve çok uzun süre kullanılmaya devam eder. Batarya en sık tercih edilen yedek parçalardan biridir. Bataryaların Sahip olduğu özellikler arasında ön plana çıkanlardan biri kapasite olur. Bataryanın sahip olduğu kapasite içerisinde depolanabilen enerjiyi ifade eder. Düşük kapasiteye sahip olan bataryaların şarjı çok kısa bir süre içerisinde biter ve şarj edilme ihtiyacı duyar. Seçebileceğiniz bataryaların birçoğu son derece yüksek kapasitelere sahiptir. Bu sayede sık sık şarj cihazı kullanmak zorunda kalmazsınız ve cihazınızı prize ağlamanıza gerek kalmaz. Cep telefonu yedek şarj bataryası seçerken kapasitesine dikkat edilmesi günlük işlerimizin aksamaması için çok önemlidir. Dokunmatik telefon ekranları da son derece şık bir şekilde tercih edilen yedek parçalardan biridir. Bu parçaların en öneml özleliklerinden biri çözünürlüğü olur. Yüksek çözünürlüğe sahip modeller tüm görüntülerin çok daha kaliteli bir şekilde edinilebilmesini sağlar. Görüntü ve renklerin aktarım sırasında bozulmasını engelleyen yüksek çözünürlük değerleri ekran seçimi sırasıdna büyük önem sahiptir. Ekranın sahip olduğu teknoloji türü de yine önemli bir özelliktir. Led, LCD gibi fakrl teknolojilere sahip olan ekranların özellikleri de değişiklik gösterir. Bu sebeple, sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz teknolojiyi seçmeniz çok önemlidir. Siz de telefon ve aksesuarları sayfamızda bulunan yeni nesil yedek parçaları rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Cep Telefonu Yedek Parçaları

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Cep Telefonu Yedek Parçaları

Cep telefonu yedek parça kullanımı cihazların yaygınlaşması ile daha da artmaktadır. Herkes günlük hayatında hem iletişim için hem de çeşitli sorumluluklarını yerine getirmek için cep telefonlarını kullanır. Sürekli olarak kullanılan bu tür cihazlarda ortaya çıkabilecek en ufak arızalar bile bazı işlerin aksamasına sebep olabilir. Bu sebeple, ürünlerin yedek parçalarının kalitesi ve özellikleri büyük öneme sahiptir. Yedek parçalarla ilgili önemli bir özellik de fiyatlar olur. Ürünlerin fiyatlarının bütçeniz dahilinde olması çok önemlidir. Bu sebeple, kullanıcılar kendilerine bütçe sınırları belirler ve bu sınırlar içerisinde ürünleri tercih ederler. Cep telefonu yedek parça fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu aralıkta bulunan ürünlerin fiyatları bazı niteliklerden etkilenerek değişkenlik gösterir. Bu nitelikler arasında ürünün tasarımı, uyumlu olduğu cihaz türleri, sahip olduğu türüne özgü özellikler sayılabilir. Ürünlerin tasarımı ilk dikkat çeken özelliklerden biridir. Telefon kasası, tuş takımı gibi dışarıdan bakıldığında ilk göze çarpan türdeki parçaların tasarımı büyük önem taşır. Bu tür ürünlerin tasarımında renk ve doku açısından değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler ürünlerin fiyatlarını etkiler. Örneğin ürünün aksasının mat bir dokusu olabileceği gibi parlak ve kaygan olmayan bir doku da olabilir. Bunun yanı sıra ürünler farklı renk seçeneklerine sahip olabilirler. Siyah ve beyaz alıştığınız, sıklıkla gördüğümüz renkler olsa da daha parlak ve canlı renklere sahip modeller de mevcuttur. Bu tür modellerin fiyatları değişiklik gösterebilir. Ürünlerin rengini aldığı kaplamaların kalitesi de oldukça önemli bir detaydır. Bu kaplamaların kaliteli, soyulma ve dökülme yapmayan, su geçirmezlik gibi ek özelliklere sahip olan türlerinin fiyatları doğal olarak farklılık gösterir. Yedek parçaların uzun süre kullanılabilir özellikte olması sürekli olarak değiştirilmek belirli parçaların değiştirilmesi zorunluluğunu ortadan kaldırır. Bu durumda uzun vadede bütçeniz için oldukça faydalı olur. Siz de cihazınız ile uyumlu olduğunu bildiğiniz, yüksek kaliteye sahip ve istediğiniz kriterleri karşılayan türde ürünleri belirleyerek bütçeniz dahilinde olanları tercih edebilir ve cihazlarınızı çok daha güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.