TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Batarya

için 60.862 sonuç bulundu.

Batarya

Elimizden bir an için bile olsun düşürmediğimiz cep telefonlarımız gün içerisinde en çok kullandığımız teknolojik alet haline geldi desek yanlış olmaz. Doğal olarak sürekli kullanım halinde olan bu cihazlar dayanıklı birer batarya ile donatılmış olmalıdır. Akıllı telefon yedek parçaları arasında en önemli parçalardan biri olan batarya çeşitleri için doğru adrestesiniz.

Batarya Nedir?

Batarya Nedir, Nasıl Kullanılmalıdır?

Her ne kadar fazlasıyla teknik detaya ihtiyaç duymasak da bir cep telefonu bataryası nasıl çalışır ve temel olarak batarya nedir, bilmemiz gerekir. Batarya aslında yalnızca cep telefonu için değil aynı zamanda bilgisayar, laptop ve tablet gibi diğer benzeri cihazlarda cihaza güç kaynağı sağlayan takılabilir bir şarjlı pil olarak tanımlanabilir. Özellikle akıllı cep telefonu özelinde önemli bir yedek parça niteliğini taşıyan bataryalar dayanıklı, uzun ömürlü ve kaliteli olmalı, böylece cihazın kendisine de uzun bir ömür vaat etmelidir. Batarya ömrü bu bahsi geçen faktörlere göre değişkenlik gösterebileceği gibi kullanıcının cihazı ve bataryayı kullanma ve muhafaza etme şekli ile de birebir bağlantılıdır.

Her Cep Telefonu Modeline Uygun Batarya Çeşitleri

Her Cep Telefonu Modeline Uygun Batarya Çeşitleri

Cep Telefonu Aksesuarları kategorisinden ulaşabileceğiniz batarya çeşitleri öncelikli olarak cep telefonu markaları ve modellerine göre çeşitlilik gösteriyor. iPhone 5 bataryası, Note 4 batarya ve iPhone 6 batarya çeşitleri bu kategoride karşınıza çıkacak batarya modellerinden yalnızca birkaçı. Bununla birlikte en çok satan ve kullanıcılar tarafından güvenle ve sıklıkla tercih edilen bataryaların da yine bu marka ve modellere ait olduğunu belirtelim. Kategorimizde cep telefonu modelinize uygun bir batarya satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda ek yedek parçalar olan batarya koruyucu ve batarya şarj aleti gibi ürünleri de bulmanız mümkün. Kategorimizde beğeninize sunulan batarya fiyatları ise her bütçeye ve ihtiyaca hitap etme özelliği ile ön plana çıkıyor.

Batarya Tasarrufu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Batarya Tasarrufu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüz teknolojisi ile büyüyen neslin belki de ne büyük şikayetlerinden bir tanesi akıllı telefon şarjlarının hiçbir zaman yetmiyor olması. Akıllı telefon bataryaları çok yüksek oranda kullanım şekli ve muhafaza yöntemleri ile bağlantılıdır. Başka bir deyişle cep telefonu bataryanızı ne kadar iyi korursanız ve kullanım sırasında önemli noktalara ne kadar dikkat ederseniz, ömrü de o kadar uzayacak ve size uzun yıllar hizmet edecektir. Her şeyden önce cep telefonunuzu şarj ederken batarya dolduğunda telefonu şarjdan çıkartmanız çok önemlidir. Aksi takdirde batarya dolu olduğu halde şarj etmeye devam eder ve zaman içerisinde yıpranır. Bununla birlikte batarya tasarrufu için akıllı telefonunuzda kullanmadığınız uygulamaları arka planda çalıştırmamalı, telefonu ihtiyaç duymadığınız anlarda tasarruf modunda kullanmalı ve aşırı sıcak ortamlardan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz. Batarya fiyat bilgileri ve her modele uygun batarya modelleri için doğru yerde olduğunuz kesin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(4.148)
ve üzeri (6.250)
ve üzeri (7.038)
ve üzeri (7.241)
ve üzeri (7.710)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL