Şarjlı Süpürge

için 967 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
11.11'e özel

Şarjlı Süpürge

Elektrikli süpürgelerin erişemediği yerlerde veya küçük bir alanı süpürmek istediğinizde kullanabileceğiniz mobil elektrikli süpürgeler ile kablo taşıma sıkıntısı olmadan istediğiniz her yeri rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Şarjlı süpürgelerin özelliklerinin başında gelen tekrar şarj olabilme fonksiyonu sayesinde cihazını istediğiniz zaman şarj ederek kullanabilirsiniz. Şarjlı süpürgeler evlerde, iş yerlerinde, otomobillerde, ofislerde kısacası birçok ortamda kullanılan elektronik ev aletleridir. En iyi şarjlı süpürgelerden, en pahalı şarjlı süpürgelere kadar birçok model Karcher, Siemens, Black&Decker, Fantom, Dyson, Rowenta gibi markalar tarafından üretilmektedir. Şarjlı süpürgelerin fiyatları, cihazların markalarına göre değişirken; en ucuz şarjlı süpürge modellerinden olan Altus şarjlı süpürge, genellikle öğrenci evlerinde, otel odalarında ve yazlıklarda kullanılan şarjlı süpürgelere olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şarjlı süpürge modelleri arasında bulunan en ucuz şarjlı süpürgelerden, en pahalı şarjlı süpürgelere kadar birçok marka, şarjlı süpürge kullanıcılara ıslak ve kuru emiş özelliğine sahip şarjlı süpürge modelleri sunmaktadır. Şarjlı süpürge modelleri arasında en çok tavsiye edilen modellerden biri olan Vileda şarjlı süpürge; kendi kendini yöneten akıllı navigasyon sistemi ile yolunun üzerinde herhangi bir nesne veya duvarı algılayarak otomatik olarak yön değiştirebilmektedir. Vileda ViRobi, köşelere ve duvar kenarlarına kolayca ulaşır, siz evde yokken temizliği halledebilir. Rowenta kablosuz dik süpürge ile, leziz yemekler yaptıktan sonra mutfağınızı çabucak temizleyebilir ve toz torbası olamayan haznesi ile yüksek performanslı bir şekilde süpürme işlemini sürdürebilirsiniz.

Yüksek teknolojili elektrikli süpürgeleri ile en çok tercih edilen markalardan biri olan Dyson firmasının üretmiş olduğu şarjlı süpürgeler, sahip oldukları toz torbasız süpürme teknolojisi ile rakiplerinden kolaylıkla ayrılabilmektedirler. Dyson şarjlı elektrik süpürgesi hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Black & Decker şarjlı el süpürgeleri; kompakt, sessiz ve temizlemesi kolay yapıları ile ev hanımları arasında çokça tercih edilmektedir. Evde oluşan küçük kazalara hemen müdahale edebileceğiniz Sinbo şarjlı süpürgeler, her evde olması gereken uygun fiyatlı şarjlı süpürge modelleri arasında yer almaktadır. Hem elektrikli süpürge olan, hem de ayrılabilen parçası ile şarjlı süpürge olabilen Electrolux ErgoRapido şarjlı süpürge, evinizdeki tüm temizlik ihtiyaçlarına kolaylıkla çözüm üretebilecek yapıdadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Black&Decker (154)
(150)
elektrolux (75)
Fakir (65)
Arçelik (54)
Sinbo (44)
Felix (33)
Hoover (32)
Dyson (29)
Bosch (28)
Beko (26)
Homend (25)
Karcher (25)
Siemens (19)
Rowenta (17)
Goldmaster (16)
Cvs (15)
Conti (12)
LG (12)
Samsung (12)
Bluehouse (10)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(93)
ve üzeri (134)
ve üzeri (142)
ve üzeri (144)
ve üzeri (146)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL