Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Emiş Türü

Başka bir kelime deneyin

Süpürge Yapısı

Başka bir kelime deneyin

Toz Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Süresi

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Güç (Volt)

Başka bir kelime deneyin

Şarj Süresi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Şarjlı ve Dikey Süpürge

için 413 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Şarjlı Süpürge

Ev temizliği yapmayı çok daha kolay hale getiren şarjlı süpürge modelleri, odalarınızın tamamını kısa bir sürede tozlardan ve kirlerden arındırmanız için tasarlanmıştır. Kabloya sahip olmayan şarjlı süpürge çeşitleri, özgürce evinizin odaları arasında hareket etmenize imkân tanır. Böylece hem hızlı hem de pratik bir kullanım deneyimine ulaşarak odalarınızın temizliğini sağlayabilirsiniz. Şarjlı süpürge modelleri kapasiteleri bakımından çok sayıda alternatif ürüne ulaşmanızı mümkün hale getirir. Böylece evinizin büyüklüğüne uygun ebatlarda üretilen süpürgeleri tercih ederek ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Öte yandan renk seçenekleri açısından da birçok opsiyonu içeren dikey şarjlı süpürge çeşitleri, sevdiğiniz renklerle üretilen modellere ulaşmanızı kolaylaştırır. Aynı zamanda sessiz çalışma özelliği ile dikkat çeken şarjlı süpürge seçenekleri de bulunur. Bu sayede ailenizin ve komşularınızın konforunu koruyarak günün her saatinde temizlik yapabilirsiniz. Kullanıcıları için uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sağlayan şarjlı süpürge seçenekleri, verimli ve hesaplı ürünlere ulaşmanız için idealdir. Doğa ve bütçe dostu özellikleri ile fark yaratan şarjlı elektrikli süpürge modelleri, ekonomik bir kullanıma olanak tanır. Gövdelerinde kullanılan dayanıklı ve sert materyaller sayesinde bu ürünleri çarpma, çizilme, deforme olma gibi farklı sorunlara karşı koruyabilirsiniz. Şarjlı süpürge modellerinin hafif şekilde üretilmesi, kollarınızı yormadan bu ürünleri taşımanızı kolaylaştırır. Ergonomik tutma sapı bölümü bulunan mini şarjlı süpürge çeşitlerini pratik bir biçimde taşıyarak konforunuzu arttırabilirsiniz. Aynı zamanda hortum bölümü de ergonomik olarak tasarlanan süpürgeler, kontrolü kaybetmeden temizlik işlemlerini yerine getirmeniz için elverişlidir. Hortum kısmının yanı sıra teleskopik boru bölümü ile öne çıkan şarjlı süpürge modelleri de bulunur. Paslanmaz materyaller kullanılarak üretilen bu süpürgeler, aşınma ve darbe alma gibi sorunların oluşturabileceği sonuçları bertaraf etmeyi başarır. Uzunluğu ayarlanabilir olan teleskopik borular, kullanım dışı zamanlarda süpürgenizin minimum oranda alan kaplaması için idealdir. Teleskopik boru bölümünü boyunuza göre ayarlayarak temizlik işlemlerini çok daha rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Son derece estetik bir dış görünüşe sahip olan şarjlı süpürge seçenekleri, evinizde estetik ve kullanışlı ürünlere yer vermek istiyorsanız bunun için oldukça uygundur. Elektrikli süpürge ve yıkama sayfasındaki modelleri derinlemesine inceleyerek evinizi daha kullanışlı hale getirecek birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

Dar Alanlara Rahatça Ulaşan Şarjlı Süpürge Modelleri

Dar Alanlara Rahatça Ulaşan Şarjlı Süpürge Modelleri

Küçük boyutları ve ince hatları sayesinde şarjlı süpürge modelleri ile dar alanlara rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede koltukların altında yer alan boşluklara ya da mobilyalarınızın arkasında bulunan alanlara kolayca erişebilirsiniz. Ev ve ofis gibi ortamlarda ve koridorlarda kullanılmaya uygun olan şarjlı süpürge modelleriyle beraber oldukça hızlı şekilde temizlik yapabilirsiniz. Motor gücü ile dikkat çeken şarjlı süpürge modelleri, maksimum oranda çekim performansına erişmenizi sağlar. Böylece tozları ve kirleri kısa bir sürede ürününüzün haznesine hapsedebilirsiniz. Kullanışlı toz haznesi bölümü çıkarılabilir olan kablosuz şarjlı süpürge çeşitleri, biriken tozları ve kirleri uygun alanlara boşaltmanızı kolaylaştırır. Toz haznesi pratik bir şekilde yuvasına yerleştirilebilen süpürgeler, zaman kazanarak temizlik işlemlerine başlamanız için elverişlidir. Su ile yıkanarak temizlenmeye uygun olan plastik toz haznesi bulunan modelleri kısa bir sürede kirlerden arındırabilirsiniz. Motor gücünü verimli kullanmayı sağlayan şarjlı süpürge çeşitleri, ısınma sorununa karşı dayanıklı olan ürünler sayesinde kesintisiz olarak temizlik yapmanızı mümkün hale getirir. Emiş gücü seviyesi ayarlanabilir olan süpürgeler, kir yoğunluğuna göre ürününüzün performansını optimize etmenize imkân tanır. Böylece farklı noktalardaki kirleri maksimum verimlilikle temizleyerek evinizin hijyenini koruyabilirsiniz. Kullanıcı dostu özellikleri ile fark yaratan şarjlı süpürge modelleri, işlevsel bir deneyimi için üretilmiştir. Bu özellik sayesinde şarjlı süpürge modellerini hem halı yüzeyinde hem de parke yüzeyinde kullanabilirsiniz. Böylece sert ya da yumuşak zeminlere uyum göstererek istenmeyen maddeleri kolayca yok edebilirsiniz. Ergonomik detayları içeren şarjlı süpürge çeşitleri, tırtıklı kavrama noktalarına sahiptir. Böylece ürününüzü kullanırken ellerinizin kaymasını kolayca engelleyebilirsiniz. Başlıkları ile de dikkat çekmeyi başaran şarjlı süpürge seçenekleri, farklı alanlara özel olarak alternatif başlıklardan yararlanmanıza imkân tanır. Bu sayede dar alanlara ve geniş alanlara özel olarak temizleme işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çıkarılabilir başlıklar, kısa bir sürede uygun aksesuarları süpürgenize takarak temizlik yapmaya başlamanızı mümkün hale getirir. Koltuk süpürme başlıklarının yanı sıra sert zemin başlıkları da oldukça kullanışlı aksesuarlar arasında bulunur. Kuru emiş gücü sağlayan şarjlı süpürge modellerinin yanı sıra ıslak zeminlerde kullanılmaya uygun özellikler taşıyan modeller de vardır. Şarjlı süpürge modelleri arasından seçimde bulunurken ışıklı ürünleri de tercih edebilirsiniz. LED ışık desteği sunan kullanışlı ürünler, temizlik yaparken tüm noktaları net olarak görmenizi mümkün hale getirir.

Uzun Ömürlü Bataryalara Sahip Şarjlı Süpürge Çeşitleri

Uzun Ömürlü Bataryalara Sahip Şarjlı Süpürge Çeşitleri

Lityum iyon pil teknolojisini kullanan şarjlı süpürge cihazları sayesinde uzun ömürlü bir performans elde edebilirsiniz. Evinizin tamamını tek şarj ile süpürmek için modern özellikleri ile öne çıkan süpürgelerden yararlanabilirsiniz. Batarya bölümü ısınma sorununa yol açmayan şarjlı süpürge çeşitleri, verimli bir kullanım deneyimi elde etmeniz için geliştirilmiştir. Duvara monte edilebilme özelliği bulunan modeller sayesinde alandan tasarruf sağlayarak şarjlı süpürge çeşitlerini muhafaza edebilirsiniz. Çalışma süresine ve şarj süresine bağlı olarak alternatif ürünler arasındaki farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ağırlık ve maksimum uzunluk gibi farklı parametreleri dikkate alarak da gereksinimleriniz için ideal seçimlerde bulunabilirsiniz. Dikey kullanım için uygun olan şarjlı süpürge modelleri, eğilmenize gerek bırakmadan temizlik işlemlerini sürdürmenizi sağlar. Böylece bel ağrısı sorunu yaşamadan evinizdeki zorlu noktalara rahatlıkla erişebilirsiniz. Mini boyutlara sahip olan el tipi şarjlı süpürge çeşitleri de size sunulan ürünler arasında bulunur. Bu süpürgeler sayesinde hem hafif hem de kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Şeffaf toz haznesi kısmı ile dikkat çeken süpürgeler de oldukça kullanışlı ürünler arasında bulunur. Bu özellik sayesinde toz haznesinin ne kadar dolduğunu anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Yemek masası, koltuk gibi alanlardaki yiyecek kırıntılarını saniyeler içerisinde yok etmek için mini süpürge çeşitlerinin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Geniş emme ağzı bölümü ile öne çıkan el süpürgeleri, kısa bir sürede temizlik işlemlerini tamamlamanız için uygun özelliklere sahiptir. Şarj tabanı duvara monte edilebilen şarjlı süpürge modelleri, alan kazanarak ürününüzü güvenli bir şekilde şarj etmenize imkân tanır. Şarjlı el tipi süpürge çeşitleri son derece kısa bir sürede dolan bataryaları ile kullanıcılarından tam not alır. Kullanıcıların merak ettiği birtakım sorular arasında şarjlı süpürge nedir ve şarjlı süpürge nasıl kullanılır soruları yer alır. Kablo kullanmayan gerek bırakmadan, pil gücü yardımıyla temizlik yapmaya imkân tanıyan şarjlı süpürge modelleri, gövdelerinde yer alan güç tuşu yardımıyla kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Kademe ayarı ve turbo mod desteği gibi özellikler yardımıyla optimum performans elde ederek evinizi temizleyebilirsiniz. Öte yandan kablolu olarak kullanılmaya uygun olan mini süpürge modelleri de bulunur. Uzun kablo bölümü ile dikkat çeken bu modeller, odanızın tüm noktalarına rahatça ulaşmanızı mümkün hale getirir. Kablo sarma yuvası bulunan süpürgeler, temizlik işlemlerinin ardından süpürgenizi kolayca toplayıp kaldırmanız için elverişlidir.

Siklon Filtre Özelliği Bulunan Şarjlı Süpürge Seçenekleri

Siklon Filtre Özelliği Bulunan Şarjlı Süpürge Seçenekleri

Tasarımlarını tamamlayan siklon filtre bölümü ile dikkat çeken şarjlı süpürge çeşitlerini tercih ederek oldukça güvenli ve konforlu bir kullanım deneyimine ulaşabilirsiniz. Tozların tekrardan evinize ve odalarınıza yayılmasını engelleyen siklon filtre, hijyen düzeyini üst düzeye çıkarır. Değiştirilebilir ve temizlenebilir filtreleri ile fark yaratan süpürgeler de tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken, son teknoloji ürünü şarjlı süpürge alternatiflerinden de evinizde yararlanabilirsiniz. Tasarımlarını tamamlayan LCD ekran bölümü ile öne çıkan bu ürünler, anlık olarak performans bilgilerini size aktarır. Böylece süpürgenizin hangi modda ve hangi emiş gücü ile çalıştığını, kalan şarj süresinin ne olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Kir seviyesine ve kir türüne göre farklı çalışma modlarına sahip olan şarjlı süpürge çeşitleri sayesinde gereksinimlerinize uygun bir üründen yararlanmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Entegre dijital motor özelliği bulunan şarjlı süpürge modellerini kullanarak fırça başlığının saniyede onlarca kez dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede çok kısa bir süre içerisinde, zeminde yer alan istenmeyen maddeleri yok etmeniz mümkün hale gelir. Fırçalı başlık özelliği bulunan şarjlı süpürge modelleri aynı zamanda halı yüzeyine derinlemesine etki ederek zorlu kirleri bu yüzey üzerinden çıkarmanızı kolaylaştırır. Enerji tasarrufu özelliği bulunan şarjlı süpürgeler aracılığıyla pil ömrünü maksimize edebilirsiniz. Dik konumda tozları ve kirleri boşaltmak için tetik mekanizması ile tasarlanmış olan süpürgeleri tercih edebilirsiniz. Bu süpürgelerin tozu ve kiri tek hamlede boşaltması, işlerinizi daha pratik hale getirmenizi kolaylaştırır. Kirli maddelere temas etmeden bu maddeleri boşaltmayı mümkün hale getiren şarjlı süpürge modelleri sayesinde hijyeninizi koruyabilirsiniz. İçeriklerinde duvar askısı ünitesi bulunan süpürgeler de oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alır. Duvar askısını kullanarak süpürgenizi dar alanlarda güvenli bir şekilde saklayıp koruyabilirsiniz. Tak çıkar pil desteği sunan modeller, süpürgenizin şarjı bittiğinde yeniden temizlik yapmaya başlamak için mevut pillerinizin şarj olmasını beklemenize gerek bırakmaz. Böylece geniş alanlarda derinlemesine temizlik yapmak istediğinizde maksimum oranda verimliliğe ulaşarak kesintisiz şekilde zemini süpürebilirsiniz. Pilleri zaman içerisinde zayıflama sorununa karşı dayanıklı olan süpürgeleri kullanarak uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir üründen yararlanabilirsiniz. Emiş gücü kaybı yaşamayı önleyen akılcı teknolojileri ile de dikkat çeken şarjlı süpürgeler, temizlik işlemleri boyunca hijyen koşullarını sağlamanızı kolaylaştırır.

Farklı Fonksiyonları Yerine Getiren Şarjlı Süpürgeler

Farklı Fonksiyonları Yerine Getiren Şarjlı Süpürgeler

Kuru ve ıslak temizleme işlemi için ideal özelliklere sahip olan şarjlı süpürge modellerini tercih ederek farklı alanlara başarılı bir şekilde etki edebilirsiniz. Süpürme, silme ve kurulama gibi fonksiyonlardan bir arada yararlanmayı mümkün hale getiren süpürgeler yardımıyla evinizi düzenli olarak temizleyebilirsiniz. Pil gücü seviyelerine bağlı olarak alternatif modeller arasındaki ürünleri incelemeniz, gereksinimlerinizle tam uyumlu seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Halı, kilim, fayans ve ahşap yüzey gibi farklı alanlara etki edebilme yeteneğine sahip olan şarjlı süpürge ürünleri ile çok yönlülükten yararlanabilirsiniz. Ekstra büyük rulo fırça bölümü bulunan modeller, süpürge işlemlerinin ardından silme işlemlerine geçiş yaparak ekstra hijyen elde etmenizi mümkün hale getirir. Fırça bölümü bulunan modelleri etkin şekilde kullanmak için su haznesi bölümüne su doldurmanız gerekir. Böylece zemine ıslak şekilde temas ederek kirleri çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda su haznesi kısmına ekleyeceğiniz temizleyici maddelerle hijyen koşullarını kolayca sağlayabilirsiniz. Kenar ve köşe temizleme performansı son derece yüksek olan şarjlı süpürgeler aracılığıyla zorlu noktalara derinlemesine etki etmeniz de mümkün hale gelir. HEPA filtre teknolojisini kullanan süpürgeleri de evinizi temizlerken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Partikülleri etkili bir şekilde yakalayan ve hapseden HEPA filtre bölümü, süpürgenizin maksimum performans vermesini sağlar. Hafif ve uzun yapıları ile öne çıkan süpürgeleri zeminde olduğu gibi tavanda da kullanabilirsiniz. Tavan bölümünde ve duvarların birleşim noktalarında yer alabilecek örümcek ağlarını bu özellik sayesinde saniyeler içerisinde yok edebilirsiniz. Hareket kabiliyeti son derece yüksek olan bu süpürgeler, çok sayıda eşyanın arasında rahatça hareket etmenize olanak tanır. Dakikalarca kablosuz olarak kullanabileceğiniz şarj edilebilir süpürgeler arasında kablo ile kullanılmaya uygun olan modellerin de bulunması, farklı zamanlarda farklı kullanımlar gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Motorlu fırça özelliği ile tozları yok eden şarjlı süpürgeler yardımıyla maksimum oranda kullanım verimliliği elde edebilirsiniz. Toz haznesi yuvası sert ve sivri cisimlere karşı dayanıklı olan toz torbasız dikey şarjlı süpürge modelleri, olası sorunlara önleyerek kullanım gerçekleştirmeniz için dizayn edilmiştir. Eğilebilir şekilde tasarlanan süpürgeler, alçak noktalara ve kısıtlı alanlara son derece etkili şekilde ulaşmanızı mümkün kılar. Başlık bölümünde ışıklara yer verilen modeller, mobilyaların ve koltukların altındaki karanlık alanları rahatça görerek temizlik yapmanız için uygundur. Ürün çeşitlerini şarjlı süpürge fiyatları açısından inceleyip bütçeniz için elverişli bir düzeye sahip olan modellere ekonomik olarak erişebilirsiniz.

Şarjlı Süpürgede Dolanma Sorununu Önleyen Fırça Desteği

Şarjlı Süpürgede Dolanma Sorununu Önleyen Fırça Desteği

Rulo fırça özelliği bulunan şarjlı süpürgeler, dolanma sorununu önleyerek temizlik işlemlerini sürdürmeniz için dizayn edilmiştir. Böylece halı ve kilim gibi ürünlerin yanı sıra koltuk ve kanepe gibi mobilyaların üzerinde de rahatlıkla temizlik yapabilirsiniz. Sızıntı sorununa yol açmayan hazne bölümü ile de fark yaratan şarjlı elektrikli süpürge çeşitleri, sıvı ve katı maddelerin çevreye yayılmasını engelleyerek kullanıcılarını memnun eder. Kontrol paneli bölümünde yazılara ve işaretlere yer verilen süpürgeler sayesinde hangi tuşun hangi işleve sahip olduğunu kolayca kavrayabilirsiniz. Aynı zamanda tuşları LED ışıklarla aydınlatılan şarjlı süpürge çeşitleri de bulunur. Böylece loş ortamlarda ışık desteğinden yararlanarak tuşları rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrılabilir parçaları ile fark yaratan kullanıcı dostu süpürgeler, minimum oranda alana ihtiyaç duyan yapılarıyla kullanıcılarından tam not alır. Evinizdeki dekoratif tabloların kenarlarını süpürmek ya da fotoğraf çerçevelerinin tozunu almak için mini başlık aksesuarlarını kullanabilirsiniz. Zemin temizliği yaparken büyük boy başlıkları kullanmanız, minimum sürede maksimum oranda alana etki ederek temizlik gerçekleştirmenizi sağlar. Pilini şarj ederken şarj seviyesinin hangi noktada olduğunu görmenize imkân tanıyan süpürgeler de bulunur. Bu ürünler sayesinde süpürgenizin ne zaman tam şarj kapasitesine ulaşacağını kolayca öğrenebilirsiniz. Temizlik işlemleri sırasında zayıf pil bildirimi ile kullanıcılarını bilgilendiren süpürgeler de oldukça pratiktir. Bu özellik yardımıyla şarj seviyesinin azalmakta olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Evcil hayvanların tüylerini temizlemeyi kolaylaştıran aparatları içeren süpürgeler de bulunur. Kedi ve köpek gibi hayvanların tüylerini halı, parke, koltuk gibi alanlardan temizlemek için bu aparatların sağladığı destekten yararlanabilirsiniz. Sürgülü ergonomik düğme özelliği bulunan süpürgeler sayesinde ürününüzün temizleme performansını saniyeler içerisinde ayarlayabilirsiniz. Alerjen maddeleri filtrelemeye yardımcı olan teknolojileri ile dikkat çeken modelleri tercih ederek evinizde hassas şekilde temizlik yapabilirsiniz. Dikey park etme özelliği bulunan kullanıcı dostu şarj edilebilir süpürge çeşitlerinden yararlanarak ürününüzü farklı alanlara rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Farklı filtrasyon aşamalarını kullanıcılarına sunan süpürgeler, etkin bir temizlik için gerekli olan desteği başarılı bir şekilde oluşturur. İçeriklerinde küçük yüzey temizleme kiti bulunan şarjlı süpürgeler yardımıyla mikro alanlarda başarılı ve etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz. Toz ve kir gibi maddelerin yanı sıra zeminde yer alan saçları toplamak için de süpürgelerin çekim gücünden yararlanabilirsiniz. Şimdi şarjlı süpürge modellerini inceleyip dilediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.