Askı

için 2,981 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Askı

Askı, giysilerinizi kırışmadan dolabınıza asmanıza olanak sağlayan bir üründür. Ütülediğiniz giysilerinizi kırışmadan muhafaza etmek için dolap askısı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Askı çeşitleri arasında: elbise askısı, pantolon askısı, kravat askısı, etek askısı ve gömlek askısı gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Tüm bu ürünler giysilerinizin kırışmadan askıda durmasına olanak sağlamaktadır. Etek askılarının klipsleri bulunmaktadır. Böylece eteklerinizi klipslere tutturarak düz bir şekilde asabilirsiniz. Gömlek askılarına veya elbise askılarına etekleri asmak mümkün değildir bu nedenle eteklerinizi asmak için etek askısından yararlanmanız tavsiye edilir. Özellikle mini eteklerinizi ve uzun eteklerinizi dolabınızın içinde katlayarak muhafaza etmeniz, kırışmalarına neden olacağı için askıya asmanız önerilmektedir.

Büyük bir özenle satın aldığınız elbiselerinizi asmak için de elbise askısı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Elbise askılarını, hırkalarınızı ve tişörtlerinizi asmak için de kullanabilirsiniz. Elbise askılığı çeşitleri arasında ayaklı olanları ve tekerlekli olanları bulunmaktadır. Giysileriniz için ayırdığınız ayrı bir odanız varsa, tekerlekli elbise askılıkları size kolay kullanım imkanı sunacaktır. Kategorimizde yer alan ürünler arasında pantolon askıları ve kravat askıları da bulunmaktadır. Klasik giyinmeyi tercih eden erkekler, kumaş pantolonlarını ve kravatlarını dolabında düzenli bir şekilde muhafaza etmek için kullanabilir. Kravatların kırışmadan düzenli bir şekilde askıda durması için kravat askısı modelleri üretilmiştir. Askılarınızı duvara asmak isterseniz, duvar askı aparatı çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Odanızda ya da banyonuzda havlularınızı asmak için kapı arkası askılık çeşitlerinden satın alabilirsiniz.

Dolabınızda düzen sağlamak ve aradığınız giysinizi kolayca ulaşmak için siz de askılık çeşitleri size yardımcı olacaktır. Dolap askısı çeşitleri arasında plastik olanları ve ahşap olanları bulunmaktadır. Uygun fiyatlı askı çeşitlerinden satın almak istiyorsanız plastik askı modellerinden tercih edebilirsiniz. Plastik askı fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ayaklı askı çeşitlerini incelemek ve ihtiyacınız olanı hemen satın almak için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Askı çeşitleri, giysi mağazalarında, evlerde ve konfeksiyonlarda fazlasıyla kullanılmaktadır. Yatak odası askı modelleri, en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Konfeksiyon askısı çeşitlerinden satın almak için hemen kategorimize göz atabilirsiniz. Tıpkı giysilerinizde olduğu gibi takılarınızda da düzen sağlamak için takı askılığı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2159)
Bidalux (64)
Nyn Ahşap (63)
Q Too (56)
GPD (50)
Primanova (48)
PAREX (27)
MCM (23)
EWs (22)
Nkp (15)
Furrow (14)
Polex (14)
Titiz (14)
Bosphorus (12)
Kozanat (9)
Flora (8)
Hiper (8)
Adell (7)
Stein (7)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

(769)
Plastik (287)
Metal (100)
Ahşap (75)
Çelik (38)
Krom (35)
Alüminyum (22)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(754)
(36)
(32)
(11)
(11)
(7)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(792)
(14)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(182)
ve üzeri (294)
ve üzeri (340)
ve üzeri (354)
ve üzeri (374)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL