Düzenleyici

için 2,618 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Düzenleyici

Evlerde irili ufaklı dağınıklıkların oluşması kaçınılmaz. Bu dağınıklıklar göze hoş görünmüyorsa ve özellikle küçük evlerde bu dağınıklıklar yaşam alanını daraltıyorsa bir sorun var demektir. Neyse ki dağınıklıklardan kurtulmak çok kolay. Bunun için, ihtiyacınıza uygun düzenleyici modellerinden edinmeniz yeterli.

Düzenleyiciler ile Mutfak ve Banyolarda Pratik Çözümler

Düzenleyiciler ile Mutfak ve Banyolarda Pratik Çözümler

Piyasada birçok mutfak düzenleyici ve banyo düzenleyici çeşidi var. Bunların hepsi farklı dağınıklıkları düzenlemenize yardım eder. Dağılmaya en müsait alanlardan ikisi mutfak ve banyodur çünkü buralarda birçok küçük parça bir aradadır. Düzenlemenin mantığı, parçalardan benzer olanları kümeler halinde toplamakta yatar. Mesela, baharat kavanozları, makyaj malzemeleri, vb. Bu arada eklemek şart; düzenleyiciler sadece dağınıklıkları kaldırmakla kalmaz size ekstra alan da açar. Mutfakta dolap içi raf düzenleyici, üst üste konamayacak şeyleri bir arada yerleştirmenizi sağlarken tezgah üstünde size ekstra raf kazandırabilir. Duşa asılabilir sepetli askılar veya banyo rafları da bir tür düzenleyicidir; bunlarda şampuan, saç kremi, duş jeli ve diğer duş malzemelerinizi toplayabilirsiniz.

Yatak Odası ve Çalışma Odasında Dağınıklıklara Son

Yatak Odası ve Çalışma Odasında Dağınıklıklara Son

Yatak odası dağınıklıklarının baş sorumlusu kıyafetlerdir. Özellikle iç çamaşırları ve çorapların nasıl karmakarışık olduğun fark etmeyebilirsiniz bile. Çare, dolap içi düzenleyiciler, özellikle de bölmeli çekmece düzenleyicileri. Elbise askısı ve pantolon askısı gibi askı çeşitleri, gardırop içindeki kıyafetlerinizi kırıştırmadan düzenlemenizi sağlar. Yatak odasında kıyafet dışında takı ve tokalar da toparlanmaya ihtiyaç duyacaktır. Bunlar için bol bölmeli saklama kutularını kullanabilirsiniz. Bu kutular çalışma odasındaki kırtasiye ürünlerini saklamaya da yardımcı olacaktır. Bilhassa şeffaf plastik ürünler neyin nerede olduğunu görmenizi sağlaması açısından pratiktir. Kırtasiye malzemeleri için masaüstü düzenleyicilere de göz atabilirsiniz.

Oturma Odası ve Salonları Daha Konforlu Yapın

Oturma Odası ve Salonları Daha Konforlu Yapın

Yeterince alanın olduğu evlerde oturma odası ve salonlar küçük dağınıklıkların ilk oluşma yerleri olmayacaktır. Bu durumu avantajınıza çevirip daha konforlu ve dekoratif ortamlar yaratabilirsiniz. İşe kabloları saklamaktan başlayın. Onları halının altından, TV sehpasının arkasından veya süpürgelik kenarından geçiremiyorsanız bir saklama kutusu, mesela ayakkabı saklama kutusu içinde toplamayı deneyin. Koltuk kenarı düzenleyici ile hobi malzemelerinizi, gazete veya dergilerinizi elinizin altında tutabilir ve dilediğinizde kolayca ulaşabilirsiniz. Duvar rafları veya çok amaçlı portatif raf modelleri ile saksılarınızı veya biblolarınızı dekoratif bir şekilde yerleştirmeniz mümkün. Aslında, düzenleyicileri nerede nasıl kullanacağınız zevkinize, ihtiyaçlarınıza ve hayal gücünüze bağlı. Bosphorus, Betsy, Adeli dahil birçok markanın ürünlerini buradan inceleyebilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Plastik (119)
(52)
Ahşap (51)
Akrilik (40)
Polyester (23)
Metal (18)
Hasır (9)
(5)
(4)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

4444taş (33)
Acar (5)
Acetal (5)
Adell (5)
Adora (3)
Aircool (3)
Akar (2)
Alyabanyo (3)
AQUAGOLD (1)
Artı (1)
Askur (1)
Atadan (1)
AXENTİA (12)
Bager (1)
Beta (2)
Bluelife (1)
Bosphorus (36)
Buffer (10)
Cosiness (1)
Dekor (11)
(2349)
Don Jose (1)
Ece (1)
Ece Banyo (1)
Evino (1)
Gondol (3)
Lady (1)
Laisy (1)
Lavox (1)
Lider (2)
Lucco (1)
Marmorin (1)
Modelüks (47)
Primanova (4)
PSA (1)
SMS (2)
Star (2)
The Mia (2)
Titiz (2)
UTYAWOOD (17)
Vileda (1)
Visam (1)
Vomex (2)
Zücev (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(47)
(24)
(15)
(6)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(24)
(23)
(7)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(148)
ve üzeri (229)
ve üzeri (254)
ve üzeri (261)
ve üzeri (274)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL