Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Materyal

Abs
Pp
Cam
Mdf
Pvc
Bez
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Marka

Bk
Jms
Yy
Vip
Kk
3er
Rem
Gia
Bba
Bks
Mia
Sc
Lim
Ttt
Yaq
Yui
Başka bir kelime deneyin

Hacim

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Düzenleyiciler&Saklama Üniteleri

için 17,515 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Düzenleyiciler ve Saklama Üniteleri

Evin tüm odaları içerisinde kullanılabilen dekoratif düzenleyici ve saklama ürünleri, farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler getirmektedir. Düzenleyici ve saklama üniteleri banyo ve ev araç gereçleri içerisinde yer alan eşyaların pratik şekilde toplanmasını sağlayan malzemelerdir. Banyoda yer alan ve dağınık halde bulunan eşyalarınızı, odanızdaki küçük eşyaları düzenlemek için saklama üniteleri kullanabilirsiniz. Kirli eşyalarınız için kirli sepetleri, çoraplar için düzenleyiciler, takılar için çeşitli düzenleyici kutular ve daha fazlası ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunar. Saklama kabı çamaşır sepeti, organizerlar, askı, hurç, kutu, sepet ve vakumlu torba gibi pek çok düzenleyici çeşidi vardır. Her biri kullanım alanına göre farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanmaktadır. Fazladan bir raf kullanmanıza gerek kalmadan düzenleyicilerinizle ekstra alan oluşturabilir, kullanımlarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz. Kutu ve düzenleyicilerin ölçülerini dikkate alarak raflarda, tezgahlarda, yerde, dolap içerisinde ve daha pek çok alanda kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız zaman katlayarak yer kaplamadan saklayabileceğiniz düzenleyiciler de bulunmaktadır. Farklı malzemelerden elde edilmiş katlanabilir tasarımları veya sabitlenebilen raf veya banyo dolaplarında kullanabileceğiniz düzenleyicileri ürün sayfamızda bulabilir, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Düzenleyici ve Saklama Ürünleri Modelleri

Düzenleyici ve Saklama Ürünleri Modelleri

Düzenleyiciye ve saklama ünitelerine sahip olmadan önce eşyalarınızın boyutunu, çeşitliliğini dikkate almalısınız. Parça sayısı 2, 3, 4, 5, 6, 9 gibi farklı adetlerden ve hacim seçenekleri de 1,5 litreden 45 litreye kadar uzanmaktadır. Depolamayı düşündüğünüz eşyalarınızı daha kullanışlı hale getirmek için pek çok düzenleyici bulunur. Ayakkabılar, oyuncaklar, şallar, çoraplar ve daha pek çok malzeme saklama kutusu içerisinde saklanabilir. Bölmelerin genişliğine göre saklayacağınız malzemeler de farklılık gösterebilir. Banyo içerisindeki düzenleyiciler küçük boyutlardaki banyolarda yer oluşturmak, büyük banyolarda ise daha düzenli görünümler elde etmek için tercih edilebilir. Kirli çamaşır sepetleri kapaklı ve kapaksız kova modellerinin yanında yayvan veya açık tasarımlar da bulunur. Bölmeli kirli sepetleri çamaşırları ayırt etmek amacıyla tercih edilir. Beyazlar ve kirliler veya kumaşlarına göre farklı ayrımlar kirli sepetlerinde yapılabilir. Düzenleyici modelleri çocukların ev içi oyuncakları saklamak, sınıflandırmak ve düzgün bir şekilde kalmasını sağlamak için de kullanılmaktadır. Makyaj malzemelerini düzenlemek, takıları sınıflandırmak gibi amaçlarla farklı stillerde pek çok düzenleyici bulunmaktadır. Düzenleyici kutu ergonomik tasarımları ile istiflenmek istenen pek çok ürünü içerisinde depolamak amacıyla kullanılmaktadır. Kutu ölçülerini belirlemek kullanılacak alanı daha verimli hale getirmek için önemli bir detaydır. Alanınızı tamamen kaplayan bir düzenleyici ile pek çok eşyayı düzenli hale getirebilirsiniz. Süt saklama poşeti yeni doğan bebeklerin acıktığı zaman süt içebilmesi amacıyla annelerin sütlerini saklayabilmeleri amacıyla kullanılmaktadır. Buzdolabında saklayarak zamanı geldiğinde sağdığınız sütleri bebeğinize içirebilirsiniz. Daha uzun ömürlü kullanımlar için tasarlanan düzenleyicileri, evinizin her yerinde güvenle kullanabilirsiniz.

 Farklı İhtiyaçlara Yönelik Farklı Ebatlarda Düzenleyici ve Saklama Üniteleri

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Farklı Ebatlarda Düzenleyici ve Saklama Üniteleri

Düzenleyici ve saklama üniteleri ev içerisinde kullanıldığı alana göre farklı malzemelerden meydana getirilmektedir. Plastik, hasır, ahşap, metal, polyester, krom ve daha pek çok malzemeden elde edilmiş düzenleyici bulunmaktadır. Eğer kullanmadığınız zaman katlanabilen ve yer kaplamayan, portatif ürünler tercih etmek istiyorsanız kumaş, katlanabilen ürünleri tercih etmelisiniz. Devamlı kullanım sağlamak amacıyla düzenleyici arıyorsanız ahşap, plastik, polyester gibi pek çok sabit düzenleyici edinebilirsiniz. Mutfak içerisindeki düzenleyici araç gereçlerden olan saklama kapları baharatları, sebzeleri, kuru yemişleri ve çeşitli besinleri düzenlemeyi sağlar. Yuvarlak, kare gibi cam veya porselenden yapılan saklama kapları, mutfakta tezgâh veya raf üzerinde kullanılabilir. Uzun yolculuklarda yanınızda yemeklerinizi taşımak, acıktığınız zaman yemek veya yemek pişirip götürmek gibi pek çok kullanıma yönelik saklama kapları bulunmaktadır. Şeffaf, füme, vakumlu veya vakumsuz, hava aldırmayan pek çok saklama kabı bulunmaktadır. Vakumlu saklama kabı baklagillerin mutfak içerisinde hava almadan saklanabilmesine yardımcı olur. Hava aldığı zaman bozulabilen, bayatlayabilen kuru yemiş ve baklagillerin saklanması için vakumlu saklama kapları kullanılmalıdır. Taşınabilir çöp kovaları, çocuk odası veya mutfak gibi farklı alanlarda kullanılarak atıkların depolanmasını sağlar. Dekoratif çöp kovaları, saklama kapları kullanılan alanın ölçülerine uygun ebatlarda tercih edilerek ergonomik şekilde kullanılabilir. Ebatların farklılığı, kullanımlarının da farklılaşmasına sebep olmaktadır. Kullandığınız düzenleyicilerin hangi malzemeden elde edildiği oldukça önemlidir. Bu durum sakladığınız yemeğe veya baklagillere kimyasal madde geçmeden sağlıklı şekilde tüketebilmenizi sağlar. Sağlıklı plastiklerden ve malzemelerden elde edilen düzenleyicileri uzun süre ev içerisinde kullanabilirsiniz. Güvenle kullanabileceğiniz eşyalar, çocuklarınızın ve sizin kimyasal maddelerden zarar görmeden, kanserojen maddelerden uzak bir şekilde kullanabilirsiniz. Görüldüğü gibi pek çok düzenleyici malzeme bulunmakta; evin her yerinde ve evde yaşayan herkes için kullanışlı özellikler sunmaktadır.

 Farklı Çeşitlerde Düzenleyici ve Saklama Üniteleri

Farklı Çeşitlerde Düzenleyici ve Saklama Üniteleri

Farklı bölmelerden oluşan düzenleyiciler, ihtiyaçlara farklı cevaplar vermek ve verimli alanlar oluşturmak için tercih edilebilir. Eşyaların çeşitliliği ve sınıflandırmanın gerekli olması da düzenleyicilerin çeşitlerini arttırmaktadır. Ev içerisindeki renklerle uyumlu farklı renk ve farklı tasarımlarda düzenleyiciler bulunmaktadır. Ev dekorasyonunda uyumluluk sağlamak amacıyla renk seçiminizi de dikkatli yapmalısınız. Banyo içerisinde hem beyaz, hem de renkli düzenleyici ve kirli sepetleri kullanabilirsiniz. Evde yer kazanmak, farklı ortamlarda yaşanılabilir alanlar oluşturmak için saklama ve düzenleme ünitelerini kullanabilirsiniz. Dağınıklıklarınıza pratik çözümler bulmak, hobilerinizi ve pek çok eşyanızı düzenlemek amacıyla düzenleyici organizeleri ve çantaları kullanabilirsiniz. Beyaz, kırmızı, siyah, pembe, mavi ve daha pek çok renkte organizeleri ev dekorasyonunuzla uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Taşıma kolaylığı sağlamak amacıyla ergonomik tasarımlardan ve tutma yerlerinden oluşan saklama üniteleri mutfak, hol, banyo, çocuk odası gibi her odada kullanılabilir. İç çamaşırı ve çorap gibi küçük ve kolay karışabilecek eşyaları da dolap içerisinde veya dışında saklama ünitelerinde depolayabilirsiniz. DVD, kitap, hobi malzemesi ve iş yeri dosyalarınızı yerleştirmek gerekli alan yaratmak amacıyla evin farklı odalarında saklama ünitelerini kullanabilirsiniz. Farklı bölmelerden, farklı renk ve tasarımlardan oluşturulan malzemeler içerisinden kullanım alanınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Çocuk odalarındaki oyuncakların toplanması, kıyafetlerin düzenlenmesi gibi amaçlarla etkinlik kutularını kullanabilir, dolap içerisinde veya raflarda pratik çözümler bulabilirsiniz. Banyo içerisinde güzellik malzemelerinize, saç bakım ürünlerinize ve kozmetik bakım eşyalarınıza yer açmak amacıyla düzenleyicileri kullanabilirsiniz. Tişörtler, gömlekler, elbiseler, pantolonlar ve daha pek çok çeşit kıyafetleri sınıflandırabilir, aradığınız zaman daha çabuk bulabilirsiniz. Çocuklar için oyuncak saklama kutusu daha düzenli bir şekilde ev içerisinde oyuncak saklamak ve kolayca bulabilmek amacıyla tercih edilebilir. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir düzenleyici ve saklama ünitelerinin fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek kullanım alanınıza uygun bir modeli satın alabilirsiniz.