Filtreleri Temizle
Marka
Nivea

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

SVR
LR
Ww
Svr
Roc
Tto
Eos
Yy
Fnx
Fe
Lr
Lol
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Cilt Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Amacı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün İçeriği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Nivea Yüz Bakımı

için 384 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Nivea Yüz Bakımı

Yüz bakımı öncesinde cildin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Her cildin ihtiyaçları birbirinden farklıdır ve yüz bakımının faydalı olabilmesi için öncelikle cilt tipinin, ardından cildin ihtiyaçlarının belirlenmesi önem arz etmektedir. Kuru, yağlı veya karma cilt tipleri bulunur ve ürün seçimi bu ayrıma göre yapılmalıdır. Bunun ardından cildin ihtiyaçlarına göre ürün seçiminde bulunulması gerekir. Akneye eğilimli, sivilce veya güneş lekesi bulunan, pullanma sorunu yaşayan, gözenek görünümüne sahip ciltler sorunlarına çözüm olabilecek yüz bakım ürünlerine yönelmelidir. Nivea’nın zengin ürün yelpazesinde cilt tipinize göre ve ihtiyaçlarınıza yönelik yüz bakım ürününe ulaşabilirsiniz. Temizleyicilerden nemlendiricilere kadar geniş ürün çeşitliliği sunan Nivea çeşitlerinin yanında diğer markaların ürünlerini de incelemek isterseniz yüz bakımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nivea Yüz ve Makyaj Temizleyiciler

Nivea Yüz ve Makyaj Temizleyiciler

Cildin en temel ihtiyaçlarından birisi doğru yapılan yüz bakımıdır. Dermatolojik içeriklerle desteklenen cildin temiz ve sağlıklı olmasına yardımcı olan ürünler yüz bakımı aşamasında değerlendirilmelidir. Cilt bakımının ilk aşaması yüz temizliğinin derinlemesine yapılmasıdır. Sabahları uyanınca ve makyaj sonrası derinlemesine temizlenen cilt kendini daha sağlıklı biçimde onarır. Yüz temizliğinde kullanılan ürünler jel, krem veya köpük formunda bulunur. Cilt tipine göre seçilmesi gereken ürünler gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Doğru temizleyiciler ile temizlenen cilde uygulanan serumlar ve sürülen kremler daha rahat nüfuz eder. Nivea yüz yıkama köpüğü yatıştırıcı, canlandırıcı seçeneklere sahiptir. Yatıştırıcı yüz yıkama köpüğü içerisinde saf su ve badem yağı bulunur. Kuru ciltlere özel üretilen yatıştırıcı ürün cildi derinlemesine temizlemeyi ve nemlendirmeyi hedefler. Kuru ciltleri nazikçe temizleyen köpük masaj yapılarak boyun, yüz ve dekolte bölgesine uygulanabilir. Karma ve normal ciltler için uygun olan canlandırıcı yüz yıkama köpüğü ise içeriğinde saf su ve lotus çiçeği barındırır. Derinlemesine temizlik ve nemlendirme etkisi bulunan yüz yıkama köpüğünün formülü E vitamini ve Hydra IQ bileşenleriyle zenginleştirilir. Cildin en önemli ihtiyacı olan temizliği etkili biçimde gideren yüz temizleyici köpükler yağlanma sorununu da ortadan kaldırmayı hedefler. Markanın bir diğer temizleyici koleksiyonu olan makyaj temizleyicilerde ise farklı ürün grupları bulunur. Bu ürün grupları arasında göz makyajı temizleyiciler, makyaj temizleme mendilleri ve makyaj temizleme suları yer alır. Makyaj temizleme suyu grubu içerisinde gül suyu içeren süt ve tonik, hassas ciltler için özel sular mevcuttur. Nivea makyaj temizleme suyu makyajı derinlemesine çıkarmayı hedefler. Herhangi bir makyaj kalıntısı bırakmadan etkili temizlik imkanı sunan temizleme suyu cildin yumuşak olmasına yönelik içerikler de barındırır. Temizlik sonrası daha canlı ve yumuşak bir cilde kavuşulmasını amaçlayan ürün, aynı zamanda cildin koruyucu katmanlarından ilki olan microbiome ile uyumlu biçimde çalışır. Makyajın etkili biçimde çıkarılması için tercih edilen temizleme suyunu dilerseniz yüz yıkama köpüğü ile birlikte kullanarak iki aşamalı temizliği sağlayabilirsiniz. Hassas bakım yapan temizleme suyu ürün grubun içerisinde bulunmaktadır. Hassas ciltler için özel olarak üretilen temizleme suyu içerisinde doğal badem yağı yer almaktadır. Hassas ciltlerin kızarmaya eğilimli yapısını göz önüne alınarak üretilen özel formül cildi yatıştırarak rahatlatır. Oftalmolojik ve dermatolojik olarak test edilen makyaj temizleme suları cilt bakımının önemli adımında etkili olmayı hedefler.

Etkili Bakım için Nivea Yüz Kremleri

Etkili Bakım için Nivea Yüz Kremleri

Temizlik adımı tamamlandıktan sonra cilt tipine uygun bir nemlendiricinin uygulanması gerekir. Ürün tercihinde bulunmadan önce uzman bir doktor eşliğinde karar verilmesi oldukça önemlidir. Nivea yüz kremleri içerisinde cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun bir kremi seçerek yüz bakımına destek verebilirsiniz. Nivea Aqua Sensation yüz kremleri arasında yer alan bir üründür. Tazelenmiş, canlı ve dolgun bir cilt görünümünü sunan krem tüm cilt tipleri için üretilmektedir. Hafif jel formunda bulunan ürün cildin derin katmanlarına işleyerek yoğun bir bakım ve nemlendirme imkanı verir. Canlandırıcı bir bakım kremi olan Aqua Sensation'ın formülü salatalık özü ile zenginleştirilmiştir. Jel formülü kısa sürede emilerek nemlendirme işlemini ağırlık olmada sağlar. Yorgun ciltleri canlandırmayı ve ferahlatmayı hedefleyen ürün sağlıklı görünümün sağlanmasına destek olur. Nivea Cellular Filler sıkılaştırıcı bir gündüz kremi olarak karşınıza çıkar. SPF 15 güneş koruyucusu içeren krem yaşlanma karşıtı bir üründür. Kolajen tetikleyici özelliği ile kırışıklıkları doldurmayı hedefleyen krem hücre yenilenme sürecini hızlandıracak içeriklerle zenginleşir. Cildin sıkılığını artıran ürün ipeksi ve pürüzsüz bir cilt hissi sağlamayı amaçlar. UV ışınlarının neden olduğu hücre hasarlarına, cilt yaşlanmasına ve güneş lekelerine karşı koruma sağlayan Nivea Hyaluron Cellular Filler cildin dolgunlaşmasına, nemlenmesine katkıda bulunur. Nivea nemlendirici ürün grubunda hem vücut hem de yüz için değerlendirilebilen kremler bulunmaktadır. Yoğun nemlendiricili kremler cildin esnek ve yumuşak olmasına katkıda bulunur. Dermatolojik olarak etkisi test edilen nemlendiriciler her gün kullanılabilecek içeriklere sahiptir. E vitamini ve jojoba yağı ile zenginleştirilen formülü kısa sürede emilerek cildin yenilenmesine katkıda bulunur. Nivea yüz kremi koleksiyonu içerisinde yaşlanma ve kırışıklık karşıtı, nemlendirici özellikli pek çok ürün bulunmaktadır.

Yüz Bakımının Her Aşamasında Kullanılabilecek Nivea Ürünleri

Yüz Bakımının Her Aşamasında Kullanılabilecek Nivea Ürünleri

Cildin etkili bakımı için temizleme, nemlendirme, maske, peeling, serum ve benzeri adımlar doğru ürünlerle uygulanmalıdır. Maske uygulaması cilt sorunlarına çözüm olabilecek yoğun içeriklerin cilde sunulmasında etkilidir. Nivea beyaz kil maskesi özellikle sivilce karşıtı özelliği ile ön plana çıkar. Tıkanmış olan gözenekleri açarak hava almasını sağlayan beyaz kil maskesi gözenekleri etkili biçimde temizler. Sivilceye sebep olan faktörlere karşı savaş açan maske siyah noktaların giderilmesini de amaçlar. Beyaz kil maskesinde manolya özü ve beyaz kil bulunur ve içerikleri sayesinde cildin pürüzsüz yapıya kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Nivea leke giderici serum ise leke problemi ile mücadele eden ciltlere destek olmayı hedefler. Cilt tonunun eşitlenmesine katkıda bulunan serum yeni lekelerin oluşmasının da önüne geçer. Düzenli kullanım sonucunda etkisini gösteren serum inhibitör ile cilt lekelerine sebep olan melanin pigmentini yok etmeyi amaçlar. Cilde kolayca uygulanabilen ürünün hafif formülü dermatolojik olarak test edilmiştir. Nivea makyaj bazı ise makyaj öncesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi sunarak makyaj öncesinde gereken bakımı sağlar. Nemlendirici ve matlaştırıcı özelliği sahip ürünler baz koleksiyonunda bulunur ve ihtiyaca göre tercih edilebilir. Makyajın uzun süre kalıcı olması için güçlü bir formül sunan makyaj bazı, gün boyu cildin nemli kalmasını sağlayarak makyajın oksitlenmesini ve pullanmayı önler. Markanın ürün grupları arasında Nivea tonik de yer almaktadır ve temizlik sonrası tonik işlemi oldukça faydalı olmaktadır. Canlandırıcı, yatıştırıcı özellikli olabilen tonikler yüz yıkama köpükleri ve jelleri ile uyumlu biçimde çalışır. Benzer özellikli ürünleri bir arada kullanarak cilt bakımının bir bütün olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. Nivea yüz bakımı ürünleri fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Ürün grubu, ürünün miktarı, set şeklinde sunulması fiyatlar noktasında belirleyici olmaktadır. Siz de yüz bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz ürünler incelemek ve kısa sürede satın alarak avantajlı fiyatlardan yararlanmak için sayfada gezinebilirsiniz. Yüz bakım ürünleri ile birlikte Nivea dudak kremi ve benzeri çeşitleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.