TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Göz Kremi

için 3.362 sonuç bulundu.

Göz Kremi

Yüz Bakımı, insan vücudunda ifadelerin ve sosyal etkileşimin önemli bir parçasıdır. Yüzünüzün parlaklığı, gerginliği, temizliği ve esnekliği yani Kozmetik & Kişisel Bakımınız algılanabilir güzelliğinizi etkileyen unsurlardır fakat kimi zaman bu unsurları çeşitli nedenlerle kaybedebilirsiniz. Özellikle cilt dokusu hassas olan göz çevresi, nem eksikliğine ve yaş ilerlemesine bağlı olarak renk değişimi ya da kırışıklık gösterebilir. Bu durumda bir göz kremi kullanarak, cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlayabilir; arzu etmediğiniz estetik açıdan hoş olmayan belirtileri giderebilirsiniz. Piyasada birçok farklı markanın kullanıcılarla buluşturduğu göz kremi çeşitleri yer alıyor. Kendi cilt tipinize ve karşı karşıya kaldığınız soruna göre bu ürünler arasından size uygun olan seçeneği edinerek bakımınızı yapabilirsiniz.

Göz Kremi Alternatiflerini İnceleyin

Göz Kremi Alternatiflerini İnceleyin

Cildiniz, vücudunuzun kıyafeti gibidir ve doğal olarak cildinizin görünümü çevrenizin size bakış açısını da etkileyebilir. Kişisel bakım rutininizi gerçekleştirirken, cildinizde gelecekte meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı önlem almayı bu nedenle tercih edebilirsiniz. Özellikle yaş ilerlemesiyle beraber meydana gelen kırışıklık, sarkıklık, çatlak ve renk değişimi gibi faktörlere karşın koruma elde edebilmek için piyasada çok sayıda ürün seçeneğini bulabiliyorsunuz. Göz çevresi kremi çeşitleri bu ürünlere örnek olarak gösterilebilir. Kadınlarda ve erkeklerde ilerleyen yaş ile beraber meydana gelen ilk kırışıklık belirtileri çoğunlukla göz çevresinde oluşur. Bu oluşum kişilerin sosyal ve psikolojik açıdan negatif hissetmelerine neden olabilmekle beraber çözümü için kullanılabilecek ürünler bulunabilmektedir. Kırışıklık karşıtı göz kremi kullanımı ile göz altınızda meydana gelen veya ileride meydana gelebilecek olan kırışıklıkları büyük ölçüde giderebilir; bu bölgenin hassas bakım ihtiyacını karşılayarak uzun süre sağlıklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kırışıklığın meydana gelmesinde en önemli faktörlerden birisi nem eksikliği olarak gösterilebilir. Cildin nem dengesinde bozulma olduğunda veya çeşitli nedenlerle kuruluk ortaya çıktığında kırışıklık da kaçınılmaz olabilmektedir. Eğer siz de cildinizde özellikle göz çevresinde kuruluk hissediyor, bu bölgede kırışıklığın ortaya çıkmasını istemiyorsanız göz altı kremi kullanabilirsiniz. Piyasadaki ürün alternatiflerinin büyük bir çoğunluğu kuruluk faktörüne karşı etkili koruma sağlamak üzere formüle ediliyorlar. İçerikleriyle birbirinden ayrılan çok sayıda göz kremi seçeneğinin çoğunun ortak özelliği olan nemlendirme, cilt gözeneklerinizin derinlemesine nem kazanarak kurumaya karşı koruma altında kalmanızı sağlıyor. Kolay emilebilen formüle sahip seçenekler günün herhangi bir saatinde uygulanabiliyorlar ve böylelikle her an ihtiyacınız olan besleyici krem gücünden istifade edebiliyorsunuz. Bazı ürünlerde doğal termal suları bileşen olarak yer alıyor ve bu ürünlerdeki nemlendirme etkisi aynı zamanda cildin yatışmasını da sağlıyor. Cildinizin kuruluğa bağlı olarak verebileceği reaksiyonlar çatlama, kabuklanma ve kaşıntı olabilir. Hem kırışıklığı göz çevrenizden uzak tutmak hem de yaşam kalitenizi düşürebilecek etkilerden korunmak üzere termal su içeren nemlendirici göz kremi ürünlerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kişisel ihtiyacınıza ve cilt tipinize göre ürün seçimi yaparak arzu ettiğiniz sonucu alabilirsiniz. Yüz & Vücut Bakımı kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Göz Kremi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Göz Kremi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cilt bakımı her açıdan önemli olmakla beraber özellikle yüz bölgesinin estetik açıdan arzu edilen görünüme sahip olması kişilerin psikolojik ve sosyal yaşantılarını etkileyebildiği söylenebilir. Bu noktada piyasada yer alan birçok kozmetik ve dermokozmetik markası, ürettikleri ürünlerle kullanıcıların ihtiyaçları olan bakım ve onarım özelliklerini sunuyorlar. Göz kremi segmentindeki ürün alternatifleri arasında içerik olarak besleyici seçenekler yer alıyor. Cildin yalnızca nemlendirilmesi ve korunması değil aynı zamanda eksikliğini yaşadığı vitamin değerlerini de kazanabilmesini sağlayan bu ürünlerden birisi olarak k vitaminli göz kremi gösterilebilir. K vitamini, kişilerin doğal olarak besinlerden aldıkları ve genel sağlıklarını etkileyen bir besin değeridir. Bu vitaminin bilimsel açıdan ispatlanan özelliklerinden birisi ise ciltteki kırışıklığı önleyebiliyor olmasıdır. İçeriğinde cildinizin ihtiyacı olan bakımı ve onarımı sağlayacak K vitamini bulunan göz kremi seçenekleriyle, cildinizin kırışık oluşumuna karşı doğal olarak koruma altında kalmasını sağlayabilirsiniz. Cilt yüzeyinde ve dahili alımda kılcal damarların duvarlarına destek olma özelliği bulunan K vitamini, düzenli olarak göz altı bölgesini beslemek amacıyla kullanıldığında aynı zamanda bu bölgedeki renk eşitsizliklerini de giderebilmektedir. Bir diğer cilt besleyici vitamin olarak C vitamini gösterilebilir. C vitamini, besin olarak tüketildiğinde bağışıklık sistemi ve genel sağlık üzerinde oldukça önemli rollere sahiptir. C vitaminli göz kremi çeşitleriyle göz altı bölgenizdeki yumuşak dokuyu güçlendirebilir; herhangi altında kırışıklığa sebep olabilecek bir unsura karşı önlem alabilirsiniz. Piyasada kompleks bileşenlere sahip ürünler de yer alıyor. Hindistan cevizi yağı E vitamini göz kremi seçenekleri, yüksek nemlendirme ve onarım özellikleriyle tercih edilebiliyorlar. Hindistan cevizi yağının yüksek nemlendirme ve nemi ciltte tutma özelliğinin yanında E vitaminin cildi onarıcı etkisi göz altı bölgenizde istemediğiniz görünümlerin oluşumunu önleyebiliyor. Göz kremi fiyatları incelendiğinde, piyasadaki ürün alternatiflerinin ambalaj ölçüsü, bileşenleri ve kullanım özelliği gibi faktörlerin fiyatlar üzerinde farklılaşmaya neden olduğu söylenebilir. Farklı bütçelere ve farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun çok sayıda seçeneği bulunan göz kremleri arasından kişisel arayışınıza yanıt verebilecek seçeneği edinebilirsiniz.

Göz Kremi ile Canlı Bakışlar

Göz Kremi ile Canlı Bakışlar

Yaşlanma belirtileri her kişide farklı periyodlarda ortaya çıkar. Bazı kişilerde belirtiler yaşın çok ilerlemesine rağmen yavaş yavaş kendisini gösterse de bazı kişilerde ise bu belirtiler hemen belirgin hale gelir. Burada kişilerin yaşam tarzları, beslenme şekilleri, yaşadıkları ortamlar, genetik unsurlar ve maruz kaldıkları çeşitli faktörler belirtilerin oluşumunda rol oynamaktadır. Yaşlanma karşıtı göz kremi seçenekleri, herkes için bu belirtilerin giderilmesinde kullanılabilmektedirler. İş temposu ve çeşitli nedenlerle yoğunluk yaşayan kişilerde yorgunluğa bağlı yaşlılık belirtileri erkenden oluşabilmektedir. Göz altı bölgesinde torba, mor halka ve çizgi gibi oluşumlar genellikle yorgunluk/yaşlılık belirtileridir ve giderilebilmesi için bu bölgenin gerginlik kazanabilmesini sağlayacak bileşenleri içeren kremler kullanılabilir. Sıkılaştırıcı göz kremi seçenekleri, gerginliğini ve esnekliğini kaybeden göz altı bölgenizdeki kırışıkların, torbalanmanın önüne geçilebilmesinde etkili roller oynayabiliyorlar. İçeriğinde bakır, kalsiyum gibi mineraller ve kafein bulunan göz altı kremleri sıkılaştırma özellikleriyle kırışıklara karşı ihtiyacınız olan etkiyi cildinize sunuyorlar. Ürün seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken faktörlerden birisi cilt tipinize uygun bir seçeneği belirlemek olabilir. Cilt bakım ürünleri satışa sunan markalar, kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt vermek konusunda hassas ayrımlara gittiklerinden farklı tipteki ciltlere uygun çok sayıda ürün alternatifler bulunabiliyor. Piyasadaki su bazlı göz kremi alternatifleri, cilt hassasiyeti yüksek olan kişiler tarafından tercih edilebiliyorlar. İçeriğinde doğal su bulunan ve genel formülünde yağ bulunmayan krem alternatifleri, gözeneklerinizde tıkanıklığa neden olmadan besleyici özelliklerini derinlemesine hissettirebiliyorlar. Cilt bakımında doğallığa önem veriyor ve kullandığınız bakım ürünlerinin içeriğinde tamamen organik bileşenler olsun istiyorsanız, bu hassasiyetinize karşılık veren ürün alternatifleri de piyasada bulunabiliyor. Organik göz kremi seçenekleri, doğada doğal olarak bulunan çiçeklerin ve çeşitli bitkilerin ciltte onarıcı, sıkılaştırıcı etki yapan özelliklerini sizlere krem formunda sunuyorlar. Sağlıklı özellikleriyle düzenli kullanımda gözle görülür sonuçlar sağlayan bu kremler, daha aydınlık ve daha pürüzsüz bir göz altı bölgesi için ihtiyacınız olan etkiyi yaratıyorlar. Dilerseniz siz de şimdi ürün sayfamızı inceleyebilir bitkisel göz kremi seçenekleri arasından beğendiğiniz alternatifi hemen sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yaş Grubu

20+ (179)
30+ (141)
40+ (42)
Başka bir kelime deneyin

Marka

+Burock (1)
3232 (2)
Agarta (19)
Ahava (4)
Akita (2)
Amway (12)
And (1)
Arifoğlu (9)
Aroma (1)
Auriga (4)
Ausganica (1)
Avedien (1)
Avene (55)
Avon (46)
B&H (1)
Babe (2)
Bak (4)
Beauty (5)
Benefit (1)
Benev (1)
Benton (3)
Bepanthol (1)
BESTTEM (1)
Bio Asia (1)
BioAqua (8)
Bioder (5)
Bioderma (54)
Biolog (1)
BioNike (11)
Bionnex (5)
Biotherm (5)
Bioxcin (2)
Bodycare (1)
BSELFIE (1)
Capicade (1)
Caudalie (35)
Celenes (1)
Cetaphil (1)
Chanel (5)
Charmzone (1)
Clarins (19)
Clinians (2)
Clinique (105)
Cosart (3)
Cosmed (11)
DaraSabun (1)
Darphin (87)
Ddf (12)
Dead Sea (1)
Delia (10)
Derma E (3)
Dermacol (1)
Dermaderm (5)
Dermalute (3)
DermaPlus (2)
Dermoday (10)
Dermokil (11)
Dermoskin (25)
Destek (1)
Diadermine (29)
(799)
Dr. Metin (1)
Ducray (1)
Ecowell (6)
Eeose (1)
Ekowell (2)
Endocare (1)
Equilibra (6)
Esteder (5)
Estee Lauder (108)
Eveline (1)
Farmasi (86)
Filorga (22)
Fitotera (4)
Flormar (1)
Garnier (18)
Guerlain (11)
Gülhane (1)
Harem's (4)
Hc Care (1)
Herbaderm (41)
Huncalife (22)
Incia (7)
Innova (3)
Janssen (27)
Juvena (12)
Kanebo (7)
Kiehl's (13)
Klapp (10)
Kozmetra (1)
La Colline (10)
Lacinia (7)
Lancome (46)
Laneige (1)
Leaders (1)
Lierac (79)
Logona (1)
Loreal (42)
LR (33)
Lubex (5)
M.Asam (8)
Maia (5)
Markazen (2)
Marmara (1)
Massada (1)
Mavala (3)
Melexder (1)
Mineaderm (3)
Missha (2)
Mizon (9)
Monteil (5)
Morfose (1)
Murad (13)
Ncare (1)
NeoStrata (3)
Neutrogena (45)
New Well (1)
Nivea (108)
No (2)
Noreva (13)
Nuxe (94)
Ocean (1)
Ogansia (2)
Olay (1)
Organique (6)
Orgatem (7)
Oriflame (21)
Ostwint (1)
Otacı (2)
Ozmetic (1)
Payot (6)
Procsin (5)
Q&R (1)
Ren (2)
Roc (7)
Rosense (32)
Salkom (6)
Sebamed (41)
Sensilis (14)
She (1)
Shiseido (28)
Silk Inn (1)
Simple (1)
Sinoz (2)
Sirenol (1)
Sisley (3)
Siveno (3)
SkinFood (2)
Softem (1)
Svr (10)
Swisscare (1)
Talya (2)
Thalia (17)
TianDe (1)
Topicrem (4)
TTO (7)
Uriage (7)
Valensey (1)
Valmont (8)
Vichy (58)
Ziaja (58)
Zorah (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(1360)
(689)
(255)
(219)
(146)
(99)
(57)
(44)
(36)
(29)
(23)
(18)
(18)
(14)
(14)
(13)
(10)
(8)
(5)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Endişeye Göre

(272)
(187)
(146)
(125)
(105)
(97)
(85)
(58)
(49)
(40)
(37)
(22)
(19)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün İçeriği

(162)
(106)
(104)
(74)
(68)
(65)
(64)
(54)
(37)
(34)
(34)
(32)
(28)
(21)
(15)
(11)
(10)
(9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(368)
ve üzeri (484)
ve üzeri (508)
ve üzeri (514)
ve üzeri (531)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL