Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

SVR
Roc
Svr
LR
417
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Amacı

Başka bir kelime deneyin

Ürün İçeriği

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yüz Serumu

için 2,824 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yüz Serumu

Günlük hayatta yaşanan stresli sorunlarla birlikte özellikle stres kaynaklı cilt üzerinde bozulmalar meydana gelmektedir. Bu bozulmaların en büyük nedeni stres olsa bile genellikle hava kirliliği, günlük hava koşulları ciltleri oldukça kötü etkilemektedir. Bu durumların cilt üzerinde bıraktığı başlıca hasarlar cilt kuruluğu, esneklik kaybı, lekelenmeler ve kırışıklıklar gibi sorunlardır. Bu sorunların üstesinden gelmek için cilde güzel bir şekilde bakmak ve bakım uygulamak gerekmektedir. Cildi besleyen ürünlerin kullanımı bu noktada oldukça önemlidir. Cildi beslemesi ve bakım yapması için en çok tercih edilen bakım ürünlerinden biri de yüz serumu olmaktadır. Genellikle yüze uygulanan temizleme ve bakım işlemleri yüzü derinlemesine temizleyip gözeneklerde farklılık yaratırken yüz serumları cildi besleyerek daha düzgün, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Oldukça önemli bir işlevde olan bu serumların çok amaçlı kullanımı vardır. Tek bir sebep için değil birkaç etkiyi sağlamak için kullanılabilirler. Ciltteki problemlere göre seçildikleri zaman ciltteki soruna odaklanır ve o sorunun giderilmesi ve daha sağlıklı bir cilt elde edilmesi için uğraşan ürünlerdir. Cildi dış etkenlerden korumak ve dış etkenler sonucu oluşan sorunları gidermek için birebirdir. Cildin beslenmesine yardımcı olan bu ürünle birlikte cildin en derinlerine kadar ürün işlenmektedir ve bu sayede iyi bir hale getirmektedir. Aynı zamanda cilde temas edip derinlere işleyen maddeler arasında mineraller de bulunmaktadır. Mineralleri ve vitaminleri cilt yapısına soktuğunda oldukça sağlıklı ve ışıltılı bir cilt elde etmektedir. Cilt için yararlı aynı zamanda da cildin korunumunu sağlayan bu ürünü her cilt tipine uygun şekilde bulunabilmektedir. Sayfamızı inceleyerek ürünlerin çeşitleri ve hangi serumun hangi neden için kullanılabileceğine ulaşabilirsiniz. Cilt sağlığını korumak ve onu daha iyi bir hale getirmek isteyenlerin başlıca tercihi yüz serumlarıdır. İlk sıralarda tercih konusu olmasının en büyük nedeni besleyici özelliklere sahip olmasıdır. Kısacası cilt sağlığını önemseyen her insanın bakım ürünleri içerisinde yer alması gereken bir üründür.

 Yüz Serumu Neden Kullanılmalıdır?

Yüz Serumu Neden Kullanılmalıdır?

Yüz serumları konsantre sıvı bir yapıya sahiplerdir. Derinin alt tabakalarına kadar işlediği için oldukça etkili ürünlerdir. Birbirinden farklı cilt sorunları için kullanılmaktadır. İçerisinde birçok aktif madde bulundurduğu için cildin ihtiyacı olan ürünlerin direkt olarak deriyle etkileşime geçmesini sağlar özellikle kullanıldığı amaçlar arasında kırışıklıkları azaltma, ciltteki yaşlanmayı önleme ve lekeleri giderme gibi sorunların üstesinden gelmek vardır. Yüz serumları bir yandan nemlendirici gibi bir etki de yaratabilir fakat nemlendirici kremler ya da nemlendirici bakım ürünleri kadar büyük bir nemlendirme yapmaz. Sadece içerisinde nemlendirici maddeler bulundurduğu için onların cilde uygulandığı zaman hafi bir etkisi görülmektedir. Serumlar genel olarak içerisinde vitamin ve mineraller bulundurmaktadır. Bu iki bileşeni bulundurdukları için cildi güzelce besleyebilirler. Yorgunluk, stres, uykusuzluk, güneş ya da herhangi bir sebeple oluşmuş lekeler için besleyici özellikleri sayesinde birebirdir. Bu sorunlara sahip ya da belirli bir yaşı geçen ve artık cildinde kırışıklıklar çıkmaya başlayan kişiler bu ürünleri kullanabilirler. Kullandıklarında yaşadıkları cilt problemlerinin önüne geçebilirler. Serumlar ciltteki hücrelerin yenilenmesini ve dış etkenlere daha dayanıklı hale gelmesini sağlamaktadır. Ciltteki hücrelerin yenilenmesi ile birlikte lekelerde azalma gerçekleşir, kırışıklıklar engellenir ve canlı bir cilt görünümü oluşmaktadır. Düzenli kullanım sonucu birkaç ay içerisinde serumların olumlu sonuçlarını görebilirsiniz. İnsanların cildindeki soruna göre serum ihtiyaçlarını belirlenmesi gerekmektedir. Bu ihtiyaca göre seçilmiş seruma göre ciltteki yüz serumu faydaları bariz bir şekilde görülmektedir. Işıl ışıl ve sağlıklı bir cilt elde etmek için yüz serumlarının kullanılması tavsiye edilebilir. Cildin sağlıklı bir yapıya kavuşması ile birlikte günlük yaşantının her anında daha canlı bir görünüm elde edilebilir. Ayrıca dış etken olan stres, güneş ışığı, hava durumu, yorgunluk gibi etkenler cilt sağlığının yapısını bozmakta zorlanırlar çünkü serumlarla birlikte ciltte dış etkenlere karşı bir kalkan oluşmuş olur. Hücreler sürekli yenilendiği ve güçlendiği için sağlıklı görünüm kalıcı hale gelmektedir. Kısaca bu sebeplerden dolayı yüz serumları kullanılmaktadır.

 Yüz Serumları Nasıl Kullanılmalıdır?

Yüz Serumları Nasıl Kullanılmalıdır?

Serumlar genellikle günde bir ya da iki kez uygulanırsa oldukça verimli bir şekilde etki göstermektedir. Serumların kullanım kılavuzuna bakarak günde kaç kez uygulanabileceği bilgisine ulaşılabilir fakat bu bilgi herhangi bir yerde yazmıyorsa günde bir kez uygulamak yeterli olmaktadır. Bunun dışında serumların koyuldukları yerler de oldukça önemlidir. Serin ve nemin olmadığı kuru bir ortamda muhafaza etmek önemlidir. Eğer böyle bir ortamda muhafaza edilmezse ve şişeleri de korumak için uygun değilse içerisinde cilde yararlı olan maddelerin özellikleri körelebilir. Saklama yöntemlerine dikkat edildiklerinde 6 ay ve 1 yıl arası bir sürede kullanılabilirler. Kullanımı oldukça kolaydır. İlk önce cildi güzel bir şekilde temizlemek gerekir. Bu işlem tonik ve pamuk yardımıyla gerçekleşebilir. Sonrasında bir iki damla yüze serum damlatmak ve parmaklarla yüze ve boyuna masaj yaparak cildin serumu emmesini sağlamak gerekebilir. Emme işlemi gerçekleştirildikten sonra yüze hafif bir nemlendirme hissi gelecektir fakat bunu arttırmak için bir nemlendirici ile yüz nemlendirilebilir. Serumları uygulamak için gerekli olan tüm işlemler bu kadardır ve oldukça kolaydır. Bunun dışında içeri bulunan bazı maddelerden dolayı uygulandıktan sonra güneş ışığından korunması gerekmektedir. Güneş ışığından korumak için son olarak yüze en az 15 faktörlük güneş kremi sürmek gerekir. Bu şekilde cildinizi korumuş olursunuz. Ayrıca sonrasında yüzünüze rahatlıkla makyaj yapabilirsiniz çünkü önceki adımlar sizi makyaj malzemelerindeki kimyasallardan koruyacaktır. Özellikle güneş ışığından korunması gereken serumlar bulunmaktadır. Bu serumların genel olarak amacı hücre yenileme üzerinedir. Yani genellikle hücre yenilemek için olan retinol ve c vitaminli yüz serumu kullanımları sırasında güneş ışığından uzak kalmaya ve güneş kremiyle cildi korumaya dikkat edilmelidir. Ayrıca serum kullanımları sırasında kişilerin cilt tiplerini ve ciltlerinde bulunan sorunları iyi bir şekilde tespit etmiş olmaları oldukça önemlidir çünkü her cilt tipine ve cilt sorununa özgü farklı serumlar kullanılması serumların işlevselliğini arttırmaktadır ve en doğru şekilde en kısa sürede ciltteki sorunun giderilmesine yardımcı olmaktadırlar. Bu şekilde serumları günde iki kez ya da bir kez düzenli şekilde kullanan kişiler olumlu etkileri en kısa sürede almaktadır.

 Cildinizi Canlı Bir  Görünüme Kavuşturan Serumlar

Cildinizi Canlı Bir Görünüme Kavuşturan Serumlar

Serumlar cildi capcanlı bir görünüme kavuştururlar. Özellikle ciltteki hücrelerin yenilenmesi ile birlikte taptaze bir görünüm elde edilir. Genellikle insanlar stresli yaşantılarından ve hayat koşuşturmasından dolayı gün boyu oldukça yoruluyorlar. Bu yorgunluğun en çok belli olduğu yer yüzler olmaktadır. Yorgunluktan kötü ve solgun görünen bir yüze serum uygulanıp etki göstermeye başladıktan sonra ciltteki solgun görünüm ortadan kalkar ve canlı ve ışıltılı bir görünüm oluşur. Bu yeni görünümün hayatta her zaman pozitif etkileri vardır. Canlı görünüm kişiyi daha dinç gösterir ve bu görünüm sayesinde diğer kişilerin ilgisini çekmektedir. Mesela bir iş toplantısına yorgun bir görünümle gitmek ve canlı bir görünümle gitmek arasında ilk izlenim olarak çok büyük farklar bulunmaktadır. Bu canlı görünümü elde etmek için hücre yenileyen ve nemlendiren serumların tercih edilmesi kişilerin yararına olmaktadır. Bu serumlar arasında retinil yüz serumu, C vitaminli yüz serumu ve nemlendirici yüz serumu yer almaktadır. Özellikle kuru ciltler nemlendiricili yüz serumlarını oldukça fazla tercih etmektelerdir. Bunun dışında cildin beslenmesi için de C vitaminli olanlar başlıca tercihler arasındadır. Besleme açısından C vitamini bulundurma oranı yüksek olduğundan derinin alt tabakasına kadar inen mineraller ve vitaminler cilde tazelik vermektedir. Cildi besledikleri için daha iyi ve ferah bir hale getirmektelerdir. Ayrıca mat ciltlere sahip kişiler antioksidan içeren serumlar kullanırsa da cildi daha canlı bir görüntüye kavuşmaktadır çünkü antioksidan içeren serumlar da cildi onarmaktalardır. C vitaminli serumları sivilceli bir cilde sahip kişilerin kullanımı aknelerin uzaklaşmasına ve cildin pürüzsüz ve canlı bir görünümünü sağlamaktadır. Bunu yanında E vitaminliler ise kuru ciltlerin diğer bir tercihleridir çünkü hem nemlendirmeyi hem de hücre onarımı ve yenilenmesini e vitaminli serumlar gerçekleştirmektedir. Her cilt güzelce korunmak ve nemlendirilmek ister ve hepsinin yenilenmeye ihtiyacı olmaktadır çünkü en basit şekilde yüzümüzde yorgunluk ya da küçük çizikler bulunmaktadır. Bunların onarımı için cildin sürekli yenilenmesi önemlidir ve bunu sağlayan bakım ürünü de serumlardır. Ayrıca sadece küçük çizikler değil yüzde yaralanmalar ve lekelenmeler de gerçekleşmektedir. Bunlar için serumların kullanılması uzun aylar sürse bile yaralarda iyileşme göstermesinde başlıca yardımcılar olmaktalardır. Ayrıca güneş ya da yanık lekesi gibi izlerin azalmasını ve küçülmesini sağlayan ürünlerdir. Bu olayların olmasını sağlayan en iyi özelliği ciltteki hücreleri yenileyebilmesidir. Bu sayede pek çok soruna çözüm üretmektedir. Görünümdeki taze görüntüyü de uzun süreler korumaktadır. Cildin parlaklığını hiçbir zaman söndürmeyen ürünlerdir.

 Yaşlanma Karşıtı Mucizevi Serumlar

Yaşlanma Karşıtı Mucizevi Serumlar

Cilt yaş ilerledikçe kolajen üretimini azaltmaktadır. Böylelikle yaşlanma oluşmaktadır. Yaşlanmanın etkisiyle birlikte de kırışıklıklar artmaktadır. Bu etkilerin önüne geçmek ve cilde kolajen takviyesi yapmak için serumlar kullanılmaktadır.Kolajen yüz serumu cildin alt tabakasına kadar kolajen takviyesini gerçekleştirip cildi beslemektedir. Bu sayede ciltteki yaşlanma problemlerinde azalma görülmektedir. Pek çok kişi yaşlanıp cildinin kötü olmasından korkmaktadır. Bunun önüne geçmek için insanların genellikle otuzlu yaşlarda yaşlanma karşıtı serumları kullanmaya başlaması gerekebilir. Hatta yirmili yaşların ortasında ya da sonlarında da bu serumları kullanmak daha çok verim sağlamaktadır çünkü o zamanlarda kolajen üretimi yavaş yavaş düşmeye başlamaktadır. Ayrıca mimiklerden ve yüz kaslarının çok kullanılması dolayısıyla da kırışıklıklar oluşmaya bu yaşlarda başlayabilir. Bunun önüne en hızlı ve kolay şekilde geçmek için yaşlılık karşıtı serumlar kullanılabilir. Bu serumların kullanılması oldukça fazla etkilidir çünkü cilde derinlemesine işlerler ve etkilerini bu sebeple diğer bakım ürünlerine göre daha fazla görmek mümkündür. Yaşlılık önleyici görevlerinin olması hem kolajen takviyesi yapmasından hem de vitamin ve minerallerle birlikte cildi besleyip hücrelerin yenilenmesinden kaynaklanmaktadır. Bu özelliklerle birlikte yaşlılığın önünde mucizevi bir ürün olarak görülebilir. Bazı serumların sıkılaştırıcı özelliği bulunmaktadır. Bu sıkılaştırıcı özellik yaşlılık sonucu oluşan kırışıklıkları azaltmakta önemli bir konumda yer almaktadır. Azalan kırışıklıklar ve kolajen artışı sayesinde daha genç ve canlı bir yüz görünümü oluşabilir. Belirli yaştan sonra kadın ya da erkek her insanın gereksinim duyduğu bir ürün olmaktadır. Cildinin her zaman taze ve canlı gözükmesini isteyen buna önem veren kişiler bu ürünü oldukça fazla tercih etmektelerdir. Yararlarının farkında olmak bu ürünü cilt bakımı konusunda ilk tercih sıralarına çıkarmaktadır. Yaşlandığınız zaman bile genç görünümünüzü korumak isterseniz bu ürünü sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Hangi tip cilde sahipseniz ve cildinizin ihtiyaçları ne doğrultuda ise ona göre bir seçim yapmak sizin için iyi olacaktır.

 Yüz Serumları Çeşitleri ve Fiyatları

Yüz Serumları Çeşitleri ve Fiyatları

Yüz serumları cilt sağlığımız için faydalı ürünler olduklarından tercih edilmeleri de bu yüzden yüksektir. Bu ürünlerin tercihlerinin fazla olması herkesin benzer ürünleri kullandığı anlamına gelmez. Genellikle satın alan kişiler kendi cilt tiplerine ve cildindeki sorunlara uygun olan serumları tercih etmektedir. İnsanlar kendilerine uygun olan serumları bulmakta zorlanmazlar çünkü bu ürünlerin içeriklerinin farklılığıyla olan çeşitleri fazladır. Bazıları yaşlanmaya bazıları ise ciltteki hücreleri beslemeye yönelik bir işlev göstermektelerdir. Kuru, karma ve yağlı cilt yapısına sahip insanların da tercih etmeleri gereken ürünler farklılık göstermektedir. Ayrıca bu ürünlerin saklandıkları kaplar ve kullanım şekilleri de çeşitlilik gösteren bir durumdur. Bazıları bir şişenin içerisinde yüze birkaç damla damlatılarak uygulanır. Yine şişe içinde olup ele sıkılarak uygulanan serumlar da vardır. Bu tip serumlar yanında ampul içerisinde bulunan kullanılması gerektiği zaman sadece tek bir ampul içerisindeki miktarının yeterli olacağı bu ayarın yapıldığı serumlar bulmakta mümkündür. Farklı bir kullanım şekli olarak serumları yüze yayma işlemi sırasında ucunda küçük iğneler bulunan dermaroller kullanımı en ilginç ürünlerden bir tanesidir. Her cilt farklı özelliklere sahip olduğu için kullanılan serumun yapıları farklılık gösterebilmektedir bu yüzden de saklama kapları çeşitlilik oluşabilmektedir. Cilt tipine ve sorunlara göre çeşitlilik olanlar arasında ise retinil, vitaminli, kolajenli, nemlendirici, antioksidan içerikli serumlar vardır. Bu serumların her biri farklı özellikler göstermektedir. Mesela retinil serum içerisinde bulundurduğu içerikleriyle birlikte ciltteki lekelerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda kırışıklık önleyici ve güneş ışığından koruyucu özellikleri bulunmaktadır. Bunun dışında vitaminli olan serumlar cildi oldukça fazla beslemektelerdir. E ve C vitaminleri oldukça fazla tercih edilenleridir çünkü ikisi de oldukça besleyicidir ayrıca da yüzü nemlendirme ve besleme konusundaki rolleri oldukça büyüktür. Kuru cilde sahip kişiler vitamin ve mineral bulunan serumları daha sık tercih edip ciltteki kuruluğu azaltmaya çalışıyorlar. Kolajenli olanları kullanarak da yaşlılık önleyici ve canlı bir cilt için cildin kolajen üretmesine yardımcı olunabilir. Aynı zamanda cilde bu takviyenin yapılmasıyla birlikte hücrelerin yenilenmesi ve onarılması konusunda da etkiler görülmektedir. Bu şekilde serumlarla birlikte cilt daha sağlıklı bir hale gelmektedir. Serumların fiyatları ise çok yüksek değildir fakat diğer cilt bakım ürünlerine göre biraz daha fazlalardır. Aynı zamanda hem içerik açısından hem de saklanan kap açısında çeşitlilikleri olduğu için yüz serum fiyatları değişiklik göstermektedir. Cilt sağlığı için önemli ürünler oldukları için insanlar kendilerine fiyat performans olarak en uygun olan ürünleri bulmaya çalışacaktır. Bu araştırmayı yaparken zorlanmamak için sayfamıza bakabilirsiniz.