Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Yüz Peelingi

için 428 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Peeling

Persona oluşturmak, yaşamlarınızda büyük önem arz etmekte olan bir husus olarak rahatlıkla dile getirilebilir. Elbette ki bir persona meydana getirme sürecinin altında yatan da pek çok dinamik kendine belirgin bir biçimde yer bulmaktadır. Bu hususlar; en temelde takı ya da aksesuar, bunun beraberinde de giysi tercihlerinde kendini gözler önüne sermektedir. Kişiler düzenli olarak giydikleri giysiler ile, bunun yanı sıra rutin yaşamlarında taktıkları takı ve aksesuarlar ile arzu ettikleri tarzları ve bu minvaldeki dış görünümlerini meydana getirirler. Ancak bir persona meydana getirme süreci, elbette ki yalnızca kıyafet seçmekten, ya da takı ve de aksesuar takmaktan ileri gelmemektedir. Sözü edilen unsurların ardı sıra cilt bakımı bağlamı üzerine bir göz gezdirmek de son derece isabetli bir ilerleyişe tekabül edebilmektedir. Cilt bakımı, yaşamlarınızda ciddi derecede önem taşıyan bir yer edinmektedir. Genel olarak insanlar, düzenli olarak cilt bakımı yapmaya gereksinim duyabilmektedir. Ancak gereksinim duyulan söz konusu bu bakımlar gerçekleştirilir ise, kişilerin beden algıları çok daha pozitif bir yöne evrilebilmektedir. Pozitif yönlere evrilmekte olan öz beden algıları da, arzu edilen personanın, istenen dış görünümün oluşturulmasına kapı aralamaktadır. Cilt bakımının sağlanması, en basit tabir ile cildin kirlerinden arındırılması işlemine karşılık gelmektedir. Ciltte birikmekte olan kirler ya da artık kirlerin leke haline gelme durumları, sebebiyet verdikleri problemler ile ciddi rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak kişiler, bu rahatsızlıkların önüne geçebilmek adına önleyici cilt bakımı işlemlerinin arayışına çıkmaktadır. Cilt bakımının sağlanabilmesi hususunda çeşit çeşit yol karşımıza çıkmaktadır. Bunların ilki, elbette ki düzenli temizliğe dikkat etmek olarak sayılabilir. Düzenli olarak yüz yıkamak, duş alırken yüz temizliğine daha da çok önem vermek gibi unsurlar; temel yüz bakımı işlemleri arasında kolaylıkla sıralanabilmektedir. Ancak temel işlemlerin ardı sıra, daha sonraki aşamalar adına mutlak surette başvurulması yarar sağlayan başka birtakım cilt bakımı yöntemleri de kendini belirgin bir şekilde gözler önüne sermektedir. Tam da bu noktada, peeling işleminden söz etmek, oldukça isabetli bir yol alışa işaret etmektedir. Peeling işlemi, komplike bir sürece dayanmamaktadır. Belli başlı tarifler ile rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu tariflere bağlı kalınarak gerçekleştirilmiş olan işlemin sonucunda da, pek çok memnun kalınacak sonuç elde edilebilmektedir. Buna istinaden de, söz konusu süreç ve de o sürecin sonuçları, defaatle bir masaya yatırılabilir.

Temel Kaideleri ile Peeling

Temel Kaideleri ile Peeling

Peeling işlemi, başlıca cilt bakımı yöntemleri arasında sıralanabilmektedir. İlk olarak bu sözcüğün etimolojik kökeni üzerine eğilinebilir. Ele alınan sözcük, en temelde soymak kelimesine karşılık gelmektedir, yani soyma anlamında olduğu dile getirilebilir. Ancak kelimenin etimolojik kökeninin ardı sıra, kozmotik alanında farklılaşabildiğinden de rahatlıkla söz edilebilir. Kozmotik alanında bu soyma işlemi, ciltteki en üst tabakayı kapsamaktadır. İşlem ile, ciltteki en üst tabakanın soyulması amaç edinilmektedir. Elbette ki sözü edilen soyma işlemi, birtakım yöntemlere başvurularak ancak ortaya konabilmektedir. Bu işlemlerin ilki, fiziksel temelli yöntemlerden ileri gelmektedir. Bir başka yöntem ise, kimyasal tekniklere başvurarak sağlanabilmektedir. Ancak hem fiziksel yöntemler ile, hem de kimyasal birtakım teknikler ile ortaya konabilen peeling işlemleri de gayet tabii olanaklı bir şekilde uygulanabilmektedir. Ciltteki en üst tabaka, kimi zaman bütünüyle soyulmaya ihtiyaç duymamaktadır. Söz konusu bölgeyi bütünlüklü bir şekilde soymak yerine, yalnızca kısıtlı bir şekilde inceltmek zaman zaman yeterli gelebilmektedir. Ancak elbette ki buradaki temel amaç, uygulanacak yöntem üzerinde de majör bir belirleyici olarak karşınıza çıkmaktadır. Yani sözgelimi eğer ki ciltteki üst tabaka bütünüyle soyulmak isteniyor ise daha güçlü soyma tekniklerine başvurulmalıdır. Ancak salt inceltme amaç edinilmiş ise, daha az etkili peeling yöntemlerinin uygulanması, kişinin talebine hizmet edebilecektir. Tarif edilen unsurlardan da en nihayetinde, peeling nedir sorusunun yanıtına tümüyle ulaşılabilmektedir. Peeling kişinin cilt kalitesini epeyce üst noktalara taşıyabilen bir işlem olarak da nitelenebilir. Cildin çok daha üst seviyelere erişebilmesine de, elbette ki tazelenmişlik durumu yol açmaktadır. En temelde peeling ürünleri ve de bu ürünlerin kullanımı, ciltteki yenilenmişliğin kapılarını aralamaktadır. Bu yenilenmişlik hali, insan psikolojisine de direkt olarak etki edebilmektedir. Pek çok psikolojik danışman, yapmış oldukları araştırmalar sonucunda; cilt bakımının insan psikolojisine de iyi geldiğine dair birtakım bulguları ortaya koymuştur. Bu minvalde peelingin kişinin yaşam kalitesini ne denli yükseltebildiği de tahmin edilebilmektedir. İşlemin kişiye sunduğu faydaların anlaşılabilmesi adına işlemin avantajlı tarafları; daha detaylı bir biçimde ele alınabilmektedir. Sayfamızdan Ostwint peeling ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Peeling Uygulamanın Avantajlı Tarafları

Peeling Uygulamanın Avantajlı Tarafları

Sözü edilen hususlardan da kolaylıkla ayırdına varılabileceği üzere peeling uygulaması, pek çok avantajlı durumu da beraberinde getirmektedir. Bu minvalde karşımıza çıkan avantajların bazıları, ilk etapta kişinin cildine bir bakış atıldığı vakit direkt olarak gözler önüne serilmektedir. Kişinin cildinde göze çarpan değişimler, uygulamanın sağladığı faydalara ilişkin olarak en uygun işaretlerden biri şeklinde nitelenebilir. Ciltteki gözlenen değişim, en temelde önceki süreçlerde var olan düzensizlikler boyutunda etkisini belli etmektedir. Bazı kişiler, ciltlerindeki düzensizliklerden, düz bir biçimselliğe sahip ciltlerinin bulunmayışından yakınabilmektedir. Tam da bu noktada, peeling çözümü ile karşı karşıya gelinmektedir. Bu minvalde peelingin, kişinin yakındığı tüm bu hususlara dair bir çözüm bulabildiğinden rahatlıkla söz edilebilmektedir. Düzensizliğin giderilebiliyor olmasının yanı sıra bir başka fark yaratan taraf da pürüzler özelinde etkisini hissettirmektedir. Bilindiği üzere cilt üzerindeki düzensizliklere yol açan bir başka faktör de kişinin yüzünde kendine gözle görülür bir biçimde yer bulan birtakım pürüzlü noktalardır. Tüm bunlara ek olarak, cilt yapısındaki düzenliliği bütünlüklü bir biçimde sağlamanın yolunun da en temelde pürüzleri tamamen onarabilmekten geçtiğinden bahsedilebilir. Ancak yüz, pürüzlü noktalarından tamamen arındırılır ise tümüyle bir düzenlili yakalanabilir. Bu amaca da yine peelingin uygulanması hizmet etmektedir. Tüm bu işlemler, cildin aydınlık bir görünüme erişebilmesine kapı aralayabilecektir. Adeta ışıl ışıl olarak addedilebilecek bir cilt yapısı, bu şekilde sağlanabilmektedir. Aydınlığın yanı sıra berraklık durumu da meselenin devamında gelmektedir. Peeling önerileri, genel olarak daha genç bir dış görünüme kavuşmak isteyen kişilere yönelik olarak sunulmaktadır. Bunun altında ise, elbette ki sözü edilen bu cilde yapmış olduğu pozitif etkiler yatmaktadır. Kişiler düzenli olarak peeling yaptıkları takdirde, normalde oldukları yaşlarından epeyce daha genç bir dış görünüme bürünebilmektedir. Bu bağlamda da peelingin yaşlanmanın büyük ölçüde önüne geçtiği ifade edilebilir. Peelingin siyah noktaların altını oyması da bir başka avantajlı taraftır. Siyah noktalardan arındırılmış olan bir yüz, kişilerin cilt yapısının çok daha sağlıklı bir biçimselliğe sahip olduğuna da işaret etmektedir. Ciltteki renk oranı, bir diğer göz önünde bulundurulan detay olarak nitelenebilmektedir. Peeling işleminin kullanıcıya kattığı mühim avantajlardan biri de bu bağlamdan ileri gelmektedir. Ele alınan işlemlerin uygulanmasının neticesinde kişiler, yüzlerindeki renk oranını eşitleyebilme olanağına da erişebilmektedir. Bepanthol yüz nemlendirici seçeneklerini de sayfamızdan kolayca temin edebilirsiniz.

Peeling Amacı Doğrultusunda Başvurulabilen Yöntemler

Peeling Amacı Doğrultusunda Başvurulabilen Yöntemler

İfade edilen durumlar, peelingin avantaj sağlayan yönlerini tümüyle ortaya koymaya yetebilmektedir. Ancak tarif edilmiş olan bu avantajlı sonuçların tesis edilebilmesi adıa, başvurulacak yöntemi etraflıca planlamak büyük önem arz etmektedir. Tam da bu noktada, peeling yapmayı planlamakta olan kişilerin karşısına çeşit çeşit yol çıkmaktadır. Bu yollardan ilki ise; peeling maske ürünleri şeklinde ifade edilebilir. Maskeler, yüzün bütünlüklü bir biçimde temizlenebilmesi adına sık sık kullanımına başvurulduğu ile karşı karşıya gelinen ürünlerdir. Genel hatları ile maskeler, en temel farklılaşmalarını yapısal boyutlarında gözler önüne sererler. Pek çok farklı maske modeli, form itibariyle birbirlerinden ayrışmaktadır. Birtakım maskeler çok daha katı bir yapıya sahip olmakla birlikte; başka birtakım maske modelleri de tam aksine çok daha yumuşak ve de yine çok daha akışkan bir yapıya sahip durumda ortaya konmuştur. Bu geniş ürün yelpazesi arasından ise, kişiler kendi fiziksel koşullarına ve cilt yapılarının ihtiyaç duyduklarına göre bir tercih yapmaktadır. Tüm bunlara ek olarak elbette ki peeling özelinde üretimi sağlanmış olan modeller de mevcuttur ve kullanıcılara hizmet etmek üzere piyasaya sürülmüş durumdadır. Maskelerin ardı sıra başka birtakım yöntemler üzerine eğilmeye devam edilecek olunur ise; tam da bu aşamada peeling jel ürünleri ile karşı karşıya gelinmektedir. Jel, en temelde kişisel bakıma ilişkin olan pek çok durumda kullanılabilen; gayet tabii oldukça başarılı şekilde iş görebilen bir ürün tipidir. Bunun beraberinde yüzün dış cilt yapısının temizlenebilmesinde de, yani peeling işleminde de yine başarılı sonuçlara imza atabilmektedir. Jel ve maskelerin ardı sıra, bir sonraki durağınız ise peeling kremi modelleri olmaktadır. Bilindiği üzere krem, pek çok farklı amaç doğrultusunda kullanılabilmektedir. Örnek olarak kişiler ellerini daha yumuşak bir hale büründürebilmek adına, ya da özellikle kış mevsiminde olası çatlamaların önüne geçebilme amacı doğrultusunda ellerine krem sürebilmektedir. Ya da bazı sağlık problemler sebebiyeti ile ayaklara dahi krem sürülebilmektedir. Tüm bunların yanında yüz kremleri de hep yaşamlarımızda mühim bir yer sahibidir. Peeling yapma amacına hizmet edecek şekilde özelleşmiş olan modelleri ile kremler de yoğun şekilde rağbet görmektedir. Ele alınan bu peeling malzemelerinin kullanılabilmesi adına birtakım araç ve gereçler yer almaktadır. Bunlardan ilki, peeling fırçası şeklinde isimlendirilebilmektedir. Bu fırçalar söz konusu süreci çok daha başarılı şekilde sonuçlandırabilmekte, kişinin işini büyük ölçüde pratik bir hale büründürmeye yetebilmektedir. Bunun ardı sıra peeling makinesi kullanmak da bir başka pratik yoldur.

Peeling Yapmaya Dair Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

Peeling Yapmaya Dair Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

Peeling işleminin sonucunda sözü edilen avantajlı sonuçlara erişebilmek için, elbette ki bazı birtakım noktalar üzerine defaatle eğilmek elzem bir gereklilik olarak karşınıza çıkmaktadır. Ancak bu noktalar üzerine düşünülerek bu düşünceler sonucunda alınmış olan kararlar ile bağlantılı olarak hareket edilir ise, memnun kalınan sonuçların elde edilebilmesine de kapı aralanmış olur. Bu minvalde ilk etapta, kullanılabilecek araç ve gereç boyutu üzerinden başlanarak bir yol çizilebilir. Belirtildiği üzere peeling uygulamasının gerçekleştirilebilmesi adına birtakım aletler ya da araç ve gereçler iş görmektedir. Bu minvaldeki peeling cihazı doğru şekilde saptanmalıdır. Peeling aleti modelleri, farklı farklı fonksiyonel tarafları bünyelerinde taşımaktadır. Buna bağlantılı olarak da, farklı kullanıcı gruplarına hizmet edebilmektedir. Kişinin kendi arayışına hizmet edecek olan alet tipini tespit edebilmesi adına, öncelikli olarak kendi cilt yapısını tanıması elzemdir. Kişisel cilt yapısının tanınmasının ardı sıra bu cilt yapısının ihtiyaç duydukları da rahatlıkla saptanabilmektedir. Aletin belirlenmesinin beraberinde, bir başka mühim mesele de söz konusu işlemin uygulanacağı zamanı tespit etme detayından ileri gelmektedir. Peeling uygulamasından maksimum düzeyde bir randıman alınabilmesi adına, en temelde zamanlamayı doğru saptamak mühim bir meseledir. Bu minvalde ise en doğru zamanlama, akşam vakitleri uyku öncesi zamanlar olarak ifade edilebilir. Bu zamanın tercih edilmesinin altında çeşitli gerekçeler yatmaktadır. Bu gerekçelerin ilki ise, olası cilt hassasiyetlerinin önüne geçilmesi gerekliliğinden ileri gelmektedir. Tecrübeli olan kişilerin gözlemlemiş olabileceği üzere peeling işleminin hemen ardından kişinin cildi, son derece hassas bir yapıya bürünmüş olabilmektedir. Bu hassasiyet, cildin bir süre dış etkenlere karşı korunması gerekliliğini doğurmaktadır. Eğer cildin hassasiyet düzeyi göz önünde bulundurulmadan hareket etmeye devam edilecek olunur ise; kişinin yüzünde belli başlı kırışık yapılar ortaya çıkabilmekte, bu da peelingin amacına yönelik olarak olumsuz bir etkide bulunmaktadır. Cildin hassasiyetinin gözetilmesi hususunda güneş ışığından uzak kalmaya dikkat etmek de bir diğer dinamiktir. Kişi peelingin hemen sonrasında güneş ışığına çıkar ise cildi zarar görebilmektedir. Bu duruma istinaden de; gece uyku öncesi yapılmış olan bir peeling işlemi, kişinin cildine hassasiyetini gidermesi için güneşten uzak bir zaman tanıyabilmektedir. Uyku ve uyanma sonrasında da sabah olduğunda, hassasiyetlerden ve gözeneklerden arınmış bir cilt yapısı ile uyanmak mümkün kılınmaktadır.

Peeling Modellerine Erişim Sağlama

Peeling Modellerine Erişim Sağlama

Peeling kullanımı ve sonucunda yaratmış olduğu pozitif sonuçlar, pek çok kişiyi bu bağlamdaki ilgili ürünleri satın alma konusunda teşvik etmektedir. Ancak söz konusu ürünleri satın almadan önce, ürünlerin nasıl kullanılacağı konusu üzerine de kısaca bir eğilmek, kullanıcılar açısından fayda sağlayan bir ilerleyiş biçimi olabilmektedir. İlk etapta sürece nasıl başlanacağı konusu bir masaya yatırılmalıdır. Peeling temizlik ile adeta özdeşleşmiş olan bir işlemdir. Buna istinaden de hem peeling, hem de temizlik süreci eş zamanlı olarak yürütülmelidir. Kişi peeling uygulamasına geçmeden önce, ilkin işlemi uygulayacağı alanı özenli bir biçimde temizlemeli, ancak bu ilk temizlikten emin oluyor ise sürece geçmelidir. İşlem gerçekleştirilir iken peeling malzemeleri, cilde aşırı dereceli kuvvetler ile bastırılmamalıdır. Bu durumda yapılan aşırı hareketler, kişinin cilt yapısında tahrişlere sebebiyet verebilmektedir. Bunun tam aksine baskın hareketlerden kaçınılarak, daha yumuşak yöntemler izlemek isabetlidir. Bu minvalde masaj hareketlerine başvurarak yol almak, isabetli bir yöntemdir. Basit ovalamalar, cildin kirlerinden arındırılabilmesi için gereken şartları sağlamaya yeterli gelebilmektedir. Göz ve dudak çevreleri, insanın yüz yapısı çerçevesinde bir nebze daha hassas varsayılabilecek bölgelerdir. Bu bölgelerin hassas bir yapıdan ileri gelmesi, peeling süreci açısından da bir özen ihtiyacını beraberinde getirmektedir. Kişiler eğer ki bu bölgeleri üzerine çalışıyorlar ise, dikkatle hareket ederek yol almaları elzemdir. Peeling doğal ana yapım malzemesinden ileri gelmiş olan modelleri ile uygulanır ise; kişide daha hoşa giden sonuçlara kapı aralayabilmektedir. Bu minvalde peeling tavsiye başlıklarına bir göz atıldığı durumda da, sık sık bu naturelliğin altının defaatle çizilmiş olduğu ile karşı karşıya gelmek mümkündür. Peeling çeşitleri arasında kendine yer bulan bu doğal ürünler, koku boyutu ile de beğeni toplamaktadır. Peeling faydaları hususunda ele alınabilecek hususlardan biri de sonrasında ciltte bırakmış olduğu kokudur. Güzel kokma halinin insan ruh sağlığına yapmış olduğu olumlu etki, pek çok psikolojik danışmanın yapmış olduğu avantajlar sonucunda da ortaya konmaktadır. Bu minvalde de peeling modelleri, özellikle de doğal ana yapım malzemelerinden ileri gelmekte olan ürünler, koku boyutları ile de kullanıcı memnuniyetini had safhaya çıkarabilmeyi başarabilmektedir. Peeling fiyatları, modellerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Siz de arayışınıza en uygun peeling ürününü elde etmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.