TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yüz Nemlendirici

için 11,893 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Yüz Nemlendirici

Çevrenizin sizi algılayış şeklinde fiziksel görünümünüzün önemi büyüktür. Ayrıca kişisel sağlığınız ve estetik hassasiyetiniz açısından fiziksel açıdan temiz, düzenli, bakımlı görünmek de istersiniz. Bu isteğinizi yerine getirebilmek için kişisel bakımınızı gerçekleştirebilmeniz adına piyasada birçok kozmetik ve dermokozmetik ürünü bulunuyor. Çeşitli markaların satışa sundukları yüz nemlendirici ürünleriyle, yüzünüze ihtiyacı olan nemi sağlayabilir; Yüz & Vücut Bakımınızı gerçekleştirerek sağlıklı ve yumuşak hale gelmesini mümkün kılabilirsiniz. Çeşitli amaçlara odaklı olarak üretilen nemlendiriciler arasından siz de kişisel ihtiyacınıza uygun seçeneği edinebilirsiniz. Yüz nemlendirici krem kullanarak yüzünüzdeki kırışıklıkları giderebilir, akne oluşumunun önüne geçebilir, cildinize esneklik kazandırarak kuruluk ve kaşıntı gibi istenmeyen oluşumlara karşı önlem alabilirsiniz.

Yüz Nemlendirici Seçiminde Kişisel Tercihiniz

Yüz Nemlendirici Seçiminde Kişisel Tercihiniz

Günümüzde cilt sorunları ile karşı karşıya kalan kişi sayısı bir hayli fazla olmakla beraber her kişinin kişisel cilt problemi farklı olabilmektedir. Büyük bir çoğunluğu cildin nem dengesinin bozulması ve cildin doğal olarak yerine getirebilmesi gereken fonksiyonları artık gerçekleştirememesi sonucunda meydana gelir. Bu tip sorunların giderilmesinde oldukça etkili olan ürünler nemlendirici kremler olarak gösterilebilirler. Yüzün parlak, sağlıklı ve esnek hale gelmesi adına kullanılabilecek günlük yüz nemlendirici ürünleriyle cilt sorunlarınızla baş edebilirsiniz. Markalar, piyasada yer verdikleri krem, sprey ve maske formundaki nemlendirici ürünlerde formülasyon açısından farklı çizgileri tercih ediyorlar. Sonuç olarak kullanıcılar da kişisel olarak karşı karşıya kaldıkları sorunlara göre ürün alternatifleri arasından seçim yapma imkanına sahip olabiliyorlar. Kaliteli yüz nemlendiricisi çeşitleri incelendiğinde, piyasada cildin ihtiyacı olan nem dengesini sağlamak üzere formüle edilmiş alternatifler öne çıkıyorlar. Günlük kullanımda derinlemesine nemlendirme etkisi sağlayarak, gözeneklerin ve cildin doğal yapısının daha esnek hale gelmesini sağlayan bu ürünler düzenli kullanımda yaşlılık, yorgunluk belirtilerini gidermek konusunda oldukça etkili sonuçlar verebiliyorlar. Temiz cildinize parmaklarınızla uygulayabileceğiniz krem formundaki bu ürünler renksiz oldukları ve hızlı emilim özellikleri gösterdikleri için hem pratik hem de kolay kullanım yönleriyle de öne çıkıyorlar. Kullanıcıların beğenerek tercih ettikleri ürünler arasında yoğun yüz nemlendirici çeşitleri de yer alıyor. Özellikle soğuk hava şartlarının etkili olduğu dönemlerde yüzde meydana gelen kuruluk yaşlanma etkilerini hızlandırmakla birlikte kaşıntılı bir his yaratarak yaşam konforunun azalmasına neden olabilmektedir. Kuru cilt tipine sahip kişiler için de oldukça faydalı olabilen yoğun formüllü yüz nemlendirici ürünleriyle cildinizin ihtiyacı olan nemi doğal yollarla sağlayabilir; derinlemesine nem etkisinden istifade ederek cildinize iyi bakabilirsiniz. Piyasada yer alan yoğun nemlendiriciler yüzünüzde düzenli kullanımda kuruluğa bağlı pullanma ve kırışıklık oluşumlarını giderme konusunda da size fayda sağlayabilirler. Yüz nemlendirici öneri ve değerlendirmelerinde de kullanıcıların memnun kaldıklarını belirttikleri yoğun formüllü kremler, içeriklerindeki özel bileşenlerle aynı zamanda cildinizde kuruluğa bağlı meydana gelebilecek zararlı oluşumların giderilmesinde de etkili olabiliyorlar. Yüz Bakımı kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabiliriz.

Yüz Nemlendirici Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yüz Nemlendirici Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzde piyasada yer alan çeşitli segmentlerdeki ürünlerde doğallık faktörü büyük önem arz ediyor. Özellikle yapay materyallerin ve koruyucu bileşenlerin yer aldığı ürünlere karşı intoleransı olan kişiler için özel olarak geliştirilen cilt bakım ürünleri piyasada yoğun ilgi görüyorlar. Doğal yüz nemlendirici çeşitleri, yüz bakımında birçok kişinin beğenerek tercih ettikleri ürünler olarak piyasada yer alıyorlar. İçeriklerinde bulunan doğal bileşenler genellikle cildin nem dengesini sağlayabilecek bitkiler, çiçekler ve özel yağlar olan bu yüz nemlendirici çeşitleri, uzun süreli kullanımda cildinize zarar verebilecek bileşenleri içermedikleri için sağlıksız bir oluşuma neden vermiyorlar. Doğal yüz nemlendiriciler arasında özel aloe vera formülüyle oluşturulan seçenekler yer alıyor. Aloe vera, doğal haliyle yapraklarının içinde yer alan jel ile cilde sürüldüğünde hem ferahlatıcı hem de nemlendirici etki yaratan bir bitkidir. Bu özel jeli formülünde bulunduran nemlendiricilerle cildinizi doğal yollarla nemlendiriyor olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Parabensiz yüz nemlendirici ürünleri, katkısız ürün kullanma hassasiyeti olanların tercih edebilecekleri özel ürünler olarak piyasada yer alıyorlar. Paraben, çeşitli kozmetik ürünlerinde koruyucu madde olarak kullanılmaktadır ve insan sağlığına zararlı olabileceği bilinmektedir. İçeriğinde paraben bulunmayan yüz nemlendiricisi ürünleriyle bu zararlı bileşenden korunabilir; sağlıklı bir şekilde cildinize ihtiyacı olan bakımı sağlayabilirsiniz. Organik yüz nemlendirici çeşitleri ise piyasadaki tamamen doğal bileşenlerle üretilen özellikleriyle kendilerini öne çıkarıyorlar. Bileşenlerinde doğada doğal olarak bulunabilen birçok bitkinin ve çiçeğin özü yer alan bu özel yüz nemlendiricileri sadece cildinizi nemlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda cildinize bakım ve onarım da sağlıyorlar. Çeşitli vitaminler, mineraller ve yağ asitleri açısından zenginleştirilmiş organik yüz nemlendiricilerini kullanarak cildinizdeki lekelerin giderilmesi ve gözeneklerin temizlenerek iyi bir şekilde sıkılaştırılması gibi farklı alanlarda da fayda elde edebilirsiniz. Yüz nemlendirici krem fiyatları ele alındığında, bu ürünlerin genel olarak ambalaj ölçüleri, formülleri ve kullanım alanlarına göre farklı fiyatlarla kullanıcılara sunuldukları görülebiliyor. Bu noktada ürün alternatiflerinin birbirlerinden birçok yönden ayrılıyor olmalarına bağlı olarak farklı fiyat düzeylerinde çok sayıda ürün seçeneğinin piyasada yer aldığı söylenebilir. Kullanıcılar da böylelikle kendi bütçelerine uygun bir yüz nemlendirici kremi piyasada bulabiliyorlar. Kozmetik & Kişisel Bakım konusunda dikkatli olmalı, cildinizin sağlığı için her ürünün özelliğini detaylıca incelemelisiniz.

Yüz Nemlendirici Çeşitleriyle Farklı Sonuçlar

Yüz Nemlendirici Çeşitleriyle Farklı Sonuçlar

Kuru, yağlı, karma ve hassas cilt tiplerinin her biri kendi özelliklerine bağlı olarak farklı bakım ürünlerinin kullanılmasını gerektirirler. Kuru ciltler için yoğun nemlendirme özelliğine sahip yüz nemlendirici ürünleri tercih edilebilirken; hassas ciltler içinse atopik ciltlere uygun krem seçeneklerinin kullanılması gerekir. Alkolsüz yüz nemlendirici seçenekleri, cilt tipi hassas olan kullanıcılara hitap eden ürünler olarak piyasada bulunuyorlar. Alkolün nemlendiricilerde hızlı etki yaratan özelliği aynı zamanda hassas ciltlerde çeşitli komplikasyonlara neden olabilmektedir. Bu tip bir etkiyle karşı karşıya kalmak istemeyen ve hassas cildinin bakımını hassas bir şekilde gerçekleştirmek isteyenlerin tercih edebilecekleri alkolsüz yüz nemlendiricileri beğenilerek tercih edilebiliyor. Nemlendirme etkisini elde edebilmek üzere kullanabileceğiniz ürünler yalnızca krem formunda olmayabilir. Yüz nemlendirici maske çeşitleri de piyasada bulunabiliyor. Bu ürünler yüze belirli bir süre boyunca yerleştiriliyor ve yüzeyindeki nemlendirici faktörler gözenekler tarafından iyi bir şekilde emilene kadar yüz üzerinde tutulabiliyor. Özellikle gün sonunda yorulan ve yoğun bakıma ihtiyacı olan ciltlerde etkili sonuçlar verebilen maske formundaki ürün seçenekleri, yüz bakımında kullanım pratikliği de sağlayabiliyorlar. Piyasadaki ürün çeşitleri arasında sprey formundaki yüz nemlendiriciler de bulunuyor. Yüz nemlendirici sprey alternatifleri, günlük kullanımda oldukça kolay bir şekilde uygulanabiliyor olmaları nedeniyle tercih edilebiliyorlar. Çoğunlukla ağız ve göz ile temasta zararlı etkileri olmayacak şekilde formüle edilen bu sprey formundaki ürün alternatiflerini doğrudan yüzünüze sıkabilir, parmaklarınızla nemlendiriciyi iyi bir şekilde cildinize yedirebilirsiniz. Bu açıdan günün herhangi bir saatinde cildinizi rahatlatmak adına bu ürünlerden istifade edebilirsiniz. İçerik yönünden farklı alternatifleri bulunan sprey yüz nemlendiricileri, cildinizi ferahlatabilir, yatıştırabilir, yoğun nemlendirme etkisiyle kuruluk konusunda ihtiyacınız olan desteği size sağlayabilir. Cilt tipiniz yağlıysa veya yağ içeren ürünlerin ciltteki parlaklık yaratan etkisini istemiyorsanız su bazlı yüz nemlendirici ürünlerini tercih edebilirsiniz. Her biri içerikleri, formülleri ve etkileriyle birbirinde ayrılan çok sayıda yüz nemlendirici arasından seçim yapmak üzere siz de hemen şimdi ürün sayfamızı inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

+Burock (19)
111SKIN (6)
3232 (1)
3PRHYME (2)
Achromin (1)
Acne Free (2)
Acto (1)
Aeromica (1)
Agarta (12)
Akat (2)
Ala Rose (3)
Allbio (1)
Aloe (1)
Aloree (1)
Altermed (6)
Alvita (1)
Amway (38)
Arifoğlu (4)
Arko (48)
Arnaud (1)
Aroma (1)
Arsemia (1)
Attirance (2)
Auriga (3)
Ausganica (1)
Aveeno (1)
Avene (437)
Avon (135)
B&H (1)
Babe (146)
Bak (8)
Bayer (10)
Beauty (5)
Bebak (78)
Benefit (1)
Benev (6)
Benton (1)
Bepanthol (72)
Beurer (1)
Bio Asia (5)
Bio-Oil (2)
Bioder (38)
Bioderma (406)
BioHerbal (1)
BioNike (30)
Bionnex (6)
Biorichi (3)
Bioscha (6)
Biotama (1)
Biotherm (20)
Biowera (3)
Blistex (3)
Blue (1)
Blue Cap (2)
Bodycare (1)
Boramed (1)
BSELFIE (32)
Capicade (3)
Caudalie (149)
Ceradolin (6)
CeraVe (44)
Cetaphil (2)
Chanel (4)
Clarins (86)
CleanRose (6)
Clinera (2)
Clinians (3)
Clinique (214)
Coola (1)
Coresatin (6)
Cosart (4)
Cosmed (109)
Cosmolive (2)
Coverderm (1)
D&A (1)
Dalan (7)
Dalin (1)
DaraSabun (2)
Darphin (198)
DCL (3)
Ddf (46)
Dead Sea (18)
Deborah (1)
Delia (16)
Derma E (38)
Dermacol (5)
Dermaderm (28)
Dermaheal (4)
Dermalogica (113)
DermaPlus (23)
Dermoday (26)
Dermokil (33)
Dermolab (2)
Dermoskin (96)
Destek (12)
Dexeryl (5)
Diadermine (260)
(2025)
Dkny (2)
Dove (1)
Ducray (106)
Ecowell (3)
Elancyl (26)
Endocare (10)
Equilibra (13)
Ersağ (2)
Esila (2)
Essence (1)
Esteder (3)
Estee Lauder (113)
Estel'la (1)
Eucerin (1)
Extrem (4)
Exuviance (5)
Fade Out (8)
Farmasi (200)
Farmona (3)
Fe (1)
Filorga (78)
Flormar (8)
Fonex (4)
Forever (16)
Gabrini (4)
Garnier (170)
Glam Glow (3)
Gold (1)
Greenland (9)
Guerlain (24)
Guinot (1)
Güldeste (3)
Gülhane (3)
Gülsha (10)
Harem's (77)
Havilland (5)
Hc Care (1)
Herbaderm (26)
Herbalife (2)
Hermes (1)
Humic (1)
Hunca Care (13)
Huncalife (21)
Incarose (1)
Incia (31)
Infus (1)
Innisfree (2)
Innova (15)
Janssen (178)
Jeunesse (28)
Juvena (26)
Kanebo (12)
Kiehl's (6)
Klapp (7)
Klorane (57)
Kozmetra (1)
L'actone (5)
La Mer (15)
La Prairie (15)
Lacinia (7)
Lancome (93)
Lapiden (2)
Lavieor (1)
Lierac (138)
Linola (3)
Lirene (1)
Listerine (2)
Logona (4)
Loreal (132)
LR (133)
Lubex (45)
Lubriderm (1)
Luminesce (1)
Lux (1)
Luxy Bio (1)
Magicare (1)
Maia (8)
Malu Wilz (14)
Mama Mio (1)
Markazen (1)
Massada (3)
Mavala (18)
Maybelline (11)
Melexder (1)
Mikrotem (1)
Mineaderm (10)
Missha (60)
Mizon (6)
Monteil (25)
Morfose (8)
Murad (96)
Mustela (15)
MyChelle (2)
Nascita (1)
Nashi (3)
Nature's (13)
NeoStrata (43)
Neutrogena (187)
New Well (5)
Nival (3)
Nivea (390)
Nocicept (15)
Noreva (133)
Note (2)
Novexpert (1)
Nutralen (1)
Nuxe (235)
Ogansia (3)
Olay (11)
Organique (29)
Organix (7)
Oriflame (89)
Orlane (3)
Oseque (1)
Osmanlı (1)
Ossion (4)
Ostwint (16)
Otacı (24)
Ozmetic (2)
Palmer's (26)
Patyka (4)
Payot (54)
Perlier (2)
Phyto (38)
Priori (1)
Procsin (3)
Raqun (2)
Red One (6)
Redist (10)
Regal (1)
Ren (2)
Replexion (1)
Revlon (1)
Roc (61)
Rock Face (1)
Rosece (2)
Rosemix (5)
Rosense (80)
Ruute (4)
Salkom (9)
Sante (1)
Sarıkız (13)
Schrammek (4)
Sebamed (109)
Selesta (6)
Sensilis (39)
Sferangs (13)
Shilibao (6)
Shiseido (23)
Silk Inn (1)
Simple (40)
Sinoz (2)
Sisley (4)
Skin Up (4)
Skincode (9)
So Saff (1)
Softem (74)
Solante (2)
Sowell (1)
Spacare (1)
St. Ives (1)
Sudsenjoy (3)
Svr (40)
Tarko (14)
Teoxane (8)
Thalia (22)
Topicrem (66)
TTO (1)
Uni (3)
Uriage (130)
Valmont (31)
Vaseline (8)
Verona (3)
Vichy (217)
Voonka (15)
Yes To (112)
Ziaja (54)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cilt Tipi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Grubu

20+ (474)
30+ (207)
40+ (80)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(2837)
(1728)
(945)
(845)
(780)
(348)
(288)
(228)
(151)
(133)
(115)
(112)
(94)
(90)
(85)
(82)
(61)
(42)
(32)
(25)
(21)
(18)
(17)
(12)
(12)
(12)
(12)
(8)
(8)
(8)
(7)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Endişeye Göre

(701)
(289)
(269)
(236)
(220)
(208)
(185)
(172)
(168)
(145)
(136)
(77)
(76)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün İçeriği

(578)
(311)
(260)
(246)
(166)
(149)
(109)
(81)
(79)
(77)
(73)
(72)
(69)
(50)
(33)
(25)
(25)
(15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,415)
ve üzeri (1,769)
ve üzeri (1,854)
ve üzeri (1,873)
ve üzeri (1,933)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL