Uzaktan Kumandalı Araç

Uzaktan kumandalı helikopter, uzaktan kumandalı araba ve uzaktan kumandalı uçak gibi tüm kumanda edilebilen oyuncak çeşitlerini kategorimizde bulabilirsiniz. Üstelik uzaktan kumandalı oyuncaklar en az çocuklar kadar yetişkinlere de hitap etmekte. Yetişkin bir bireyseniz, stresli iş hayatından sonra biraz kendinize zaman ayırmak ve beyninizi boşaltmak için uzaktan kumandalı helikopter ile meşgul olabilirsiniz. Son derece eğlenceli vakit geçirmenize olanak sağlayan uzaktan kumandalı helikopter fiyatları için kategorimize göz atabilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilen uzaktan kumandalı helikopter çeşitlerini dilerseniz kapalı ortamda, dilerseniz de açık ortamda deneyimleyebilirsiniz. Özellikle güzel havalarda dışarıda vakit geçirmek, temiz havanın ve güneşin tadını çıkarmak için uzaktan kumandalı helikopter çeşitleri sizin için iyi bir seçenek olabilir. Piyasada RC helikopter olarak bilinen uzaktan kumandalı helikopterlerin kameralı olanları da bulunmaktadır. Uzaktan kumandalı kameralı helikopterinizi uçurduğunuz alanları kayıt altına alabilir ve sonrasında izleyebilirsiniz. Bir gölün üzerindeki ördeklere yakından bakmak veya ağaçların tepesinde bulunan kuşları gözlemlemek, hafta sonunuzu değerlendirmek için son derece keyifli bir aktivite olabilir.

Girmeye korktuğunuz daracık bir mağaranın içerisinde uzaktan kumandalı kameralı RC arabanızla girebilir, hiç kimsenin girmeye cesaret edemediği alanı hiçbir riske girmeden keşfedebilirsiniz. Ya da hız tutkunuysanız, off-road uzaktan kumandalı araba satın alabilir ve sizin gibi uzaktan araba tutkunu olanlarla keyifli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Radyo kontrolü ile hakimiyet sağlanan uzaktan kumandalı araba modellerinin asfalt tipi, yarış tipi ve arazi tipi araç modelleri bulunmaktadır. RC araba, gerçek bir aracın tüm özelliklerine sahip küçültülmüş ölçek ile yapılmıştır ve birçok hayran kitlesine sahiptir. Uzaktan kumandalı araba modelleri; Gas-Onroad, On-Road, Off-Road, Buggy olarak sınıflandırılabilir. Oyuncak uzaktan kumandalı arabalara göre kat kat daha dayanıklı ve daha güçlüdür.

Düz yolları sevmeyen, aksine macera dolu vakit geçirmek isteyen kişiler, Off-Road uzaktan kumandalı araba çeşitlerinden birini tercih edebilir. On-Road uzaktan kumandalı araba, saatte 60-120 km hızla gidebilir. Genellikle engebesi olmayan, düz yollarda kullanılması daha uygundur. Gas-Onroad, yarış tipi uzaktan kumandalı araba olarak bilinmektedir. Saatte ortalama 120-200 km/h hıza ulaşan uzaktan kumandalı arabadır. Diğer sınıflara göre Gas-Onroad arabalarının motorları daha üst düzeydedir. Uzaktan kumandalı araba fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Birçok modele sahip uzaktan kumandalı araç çeşitlerinden dilediğinizi satın alabilir ve son derece eğlenceli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Araç

için 10,818 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (14)
(3)
(4)
(2)
(1)
(1)
Align (6)
(2)
(3)
(2)
Birlik (9)
Bmw (8)
(1)
BSD Racing (73)
(2)
(2)
(1)
(5)
(2)
(1)
(2128)
(1)
DJI (979)
(1)
(3)
(3)
(4)
(1)
Ferrari (16)
FUTABA (14)
(4)
(1)
(2)
(3)
(4)
Hpi (17)
(2)
JJRC (6)
(1)
(1)
Maisto (9)
(1)
(1)
Mercedes (7)
Mjx (20)
New Toys (20)
(4)
Parrot (35)
(1)
Rcx (16)
(2)
(3)
(1)
(1)
(1)
Sunman (46)
(1)
(1)
(1)
(1)
Traxxas (156)
(1)
(1)
(1)
Walkera (17)
(1)
WLtoys (16)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(279)
ve üzeri (379)
ve üzeri (423)
ve üzeri (441)
ve üzeri (464)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL