Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Uçuş Süresi

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Uçuş Mesafesi

Başka bir kelime deneyin

GPS

Başka bir kelime deneyin

Engel Sensörü

Başka bir kelime deneyin

Beni Takip Et

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Kamera Çözünürlüğü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

EPP
Abs
PVC
Epp
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Uzaktan Kumandalı Araç

için 11,502 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Uzaktan Kumandalı Araç

Sadece çocukların değil, yetişkinlerin de deneyimlemekten zevk aldığı uzaktan kumandalı araçlar hava aracı ve kara aracı modelleri ile beğeninize sunulmaktadır. Uzaktan kumandalı tasarımlar arasında öncelikle yerden giden ürün tasarımlarının çeşitlerini belirtmek gerekirse, bunlar başlıca şarjlı araçlar ve pilli araçlar olmak üzere iki farklı tipte bulunabilmektedir. Bu araçları; arazi aracı tasarımında, akrobat araç tasarımında ve zırhlı araç modeli olarak elde edebilmeniz mümkündür. Hava aracı olarak da başlıca helikopter tipi ve klasik drone modeli ürün çeşitleri yer almaktadır. Drone’ları; küçük boy, büyük boy, kameralı ve ışıklı drone gibi çeşitlerde bulabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Araç Çeşitleri

Uzaktan Kumandalı Araç Çeşitleri

Uzaktan kumanda edilen araçlardaki sistem bir alıcı ile verici içeren devreler olmaktadır. Bu ürünlerin ilk üretildikleri dönemde ürünler kablolu modellerdi ve bu tasarımlar hareket kabiliyetini çok sınırlayan çeşitler arasında yer almaktaydı. Teknolojinin gelişmesi ile beraber kumandalı oyuncaklarda da son derece etkili yenilikler yapılmış olup, ebeveynlerin çocukları ile beraber eğlenerek oynayacağı tasarımlar ortaya çıkmıştır. Herkesin ilgisini çeken ve çok beğeni toplayan bu ürünler radyo frekanslarını kullanarak, belli bir mesafe uzaklığa kadar etkili kullanılabilerek faaliyet göstermektedir. Bu ürünlerin çocuklarınıza en büyük faydası el göz koordinasyonu bakımından olmaktadır. Bu oyuncaklar, bu koordinasyonun gelişiminde son derece etkili bir rol oynamaktadır. Uzaktan kumandalı zırhlı araç tasarımları özellikle çocuklarınızın kırmadan, zarar vermeden keyifle deneyimlerken bir yandan da gelişimine katkıda bulunan ürün çeşitlerine bir örnektir. Yetişkinlerin kullanımı için ise oldukça profesyonel tasarımlar olan drone’lar bulunabilmektedir. Bu profesyonel kumandalı araçlar ile sadece oyun oynanmamaktadır. Bu ürünler, video ve fotoğraf üzerine çeşitli birçok meslek icra eden kişilerin faaliyetleri için oldukça etkili faydalar sunmaktadır. Kategorimizde sunulan ayrıca uzaktan kumandalı araç kitleri ile de dilerseniz araçlarınızı kişiselleştirebilmeniz de mümkündür. Üzerinde yapacağınız çeşitli tamir ve modifiye faaliyetleri ile eklentiler oluşturup tarzınıza ve zevkinize hitap eden bir araç ortaya koyabilirsiniz. Çeşitli uzaktan araç aparatları arasına tek başına satılan gelişmiş kumanda modelleri, drone taşıma çantaları, su geçirmez motorlar, uzatma kabloları, uçuş kontrol kartı setleri, oyuncak araç batarya şarj cihazı ürünleri ve uzaktan kumandalı araç pili ürünleri vardır. Daha pek çok farklı yedek parça görevi görebilecek, ayrı satılan ürün modelleri kategorimiz üzerinde beğeninize sunulmaktadır. Sizlerin beğenisine sunulan ürünler içerisinde sadece havada giden veya karada giden araçlar da olmamaktadır. Ayrıca suda giden uzaktan kumanda edilebilen araçlar da bulunabilmekte olup, çocuklarınız ile oldukça keyifli zamanlar deneyimleyebileceğiniz bir ürün çeşidi olmaktadır. Çocuklarınız için hem eğitici hem de keyifli bir oyun aktivitesi sunacak olmalarının yanı sıra sizlere de çeşitli faaliyetlerinizde faydalar sunacak olmalarından dolayı bu ürünlerden edinmek ile büyük bir kazanım sağlayabileceğinizi söylemek gerekir.

Fonksiyonel Uzaktan Kumandalı Araçlar

Fonksiyonel Uzaktan Kumandalı Araçlar

Öncelikle karada giden araç tasarımlarından bahsetmek gerekirse, bu ürünler hem kapalı hem de açık alanda güvenle kullanılabilecek modeller olmaktadır. Çeşitli markaların üretimi olan pek çok farklı araç modeli bulunabilmektedir. Başlıca cip, tank , yarış arabası, canavar kamyon, otobüs ve iş makinesi gibi tasarımlar arasından zevkinize uygun olan ürünleri tercihte bulunabileceksiniz. Bu tasarımlar arasında isterseniz ışıklı veya sesli gibi ekstra özellikler barındıran modellerin de olduğunu bilmeniz gerekir. Genel itibariyle kullanım sağlayacağınız yüzeye göre bir tasarım tercih etmeniz önemlidir. Örneğin düz bir zeminde kullanmak üzere ve hızlı bir araç arıyorsanız, bir yarış arabası modeli bir spor tarz ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Topraklı, kumlu ve engebeli benzer bir yüzeyde kullanmak üzere tercih edeceğiniz uzaktan kumandalı araç ise cip model, canavar kamyon model veya akrobat özelliği olan tasarımlar olabilir. Uzaktan kumandalı gemi tasarımlarının da özellikle motorları su geçirmez modeller olduklarından gönül rahatlığıyla eğlenceli bir kullanım sağlanabilir. Uzaktan kumandalı su araçları ister denizde isterseniz de havuzda kolaylıkla çalışabilmektedir. Spesifik olarak bazı tasarımlar denizde kullanmak için uygun bir dizayna sahip olmayabilmektedir. Tercihinizi yaparken ürünü nerelerde kullanmak istediğinizi göz önünde bulundurarak, ürün üzerinde belirtilen hususlara dikkat ederek ürün seçiminizi yapabilirsiniz. Bu araçlar, başlıca vapur tasarımı, gemi, yat, sürat teknesi, yelkenli veya balıkçı teknesi modellerinde olmakta olup, bu ürünler sayesinde çocuğunuzla keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Hava aracı olarak da klasik drone tasarımının yanı sıra çeşitli helikopter ürünlerini incelemek de isteyebilirsiniz. Bu helikopterler askeri veya sivil havacılık araçları olarak dizayn edilmiş yapılarda bulunabilmektedir. Helikopter ve drone’lar dış mekanlar için kullanıma uygun tasarımlardır. Uzaktan kumanda etmesi de suda veya karada giden diğer araç modellerine nazaran daha zor olmaktadır. Daha çok yetişkin oyuncağı statüsünde olan bu ürünler, farklı manevra imkânları sunan ve hızla dönen tehlikeli pervanelerinden ötürü küçük çocuklar açısından son derece riskli olabilmektedir. Tasarımlar arasında smart drone gibi ürün modelleri ile eşsiz kullanım deneyimleri sağlayabilirsiniz. Ayrıca helikopter stili ürünlerin yanı sıra planör modelleri de uzaktan kumanda edilen eğlenceli hava araçları arasında yer almaktadır.

Uzaktan Kumandalı Araç Fiyatları

Uzaktan Kumandalı Araç Fiyatları

Aracınızı temin etmeden önce karar kıldığınız üründen kimlerin kullanım elde edeceğini düşünerek, uygunluğunu değerlendirerek edinmenizde fayda vardır. Söz konusu çocuğunuz için bir araç edinmek ise kontrolü oldukça zor olan ve son derece tehlikeli kesici özellikleri bulunan bir drone’u talep etmeniz yanlış olacaktır. Ancak beraber eğlenebielceğiniz bir hava aracı olarak bir mini drone elde etmeniz o kadar da risk barındırmayacaktır. Hatta kontrollere alışmasından sonra yakın zamanda profesyonel bir drone’u da edinerek, sizin gözetiminizde çocuklarınızın kullanımına da verebilirsiniz. Bu şekilde el göz koordinasyonları da hızla geliebilecektir. Uzaktan kumandalı bir araç alacağınız sırada dikkat etmeniz gereken bir diğer etmen de havada, suda veya karada fark etmeksizin etki mesafesinin ne olduğudur. Geniş bir alanda kullanmak istiyorsanız etki mesafesinin yeterince yüksek olduğundan emin olmanız gerekir. Aksi takdirde hayal ettiğiniz gibi eğlenceli bir oyun deneyimi elde edemeyebilirsiniz. Seçeceğiniz kumandalı araçların ayrıca açık ya da kapalı alanlarda kullanımına da dikkat etmeniz gerekir. Kullanım sağlayacağınız alana göre bu şekilde tercihte bulunabilirsiniz. Son derece önem arz eden bir başka faktör de, uzaktan kumandalı aracın kumlu, tozlu veya ıslak yüzeylerde kullanım sağlanıp sağlanamadığıdır. Her araç bu tip yüzeylerde kullanıma uygun olmamaktadır. Tercihinizi bu durumu göz önünde bulundurarak yapmanızda fayda vardır. Ayrıca sadece araçların fonksiyonları değil, kumandaların ve benzeri aparatların da önemi büyüktür. Genel itibariyle kumandalar, araçlarınız kadar suya dayanıklı bir yapıda olmayabilirler. Dolayısıyla suya uzak bir konumda çalıştırmanız, bu duruma azami özen göstermeniz gerekir. Pilli bir model tercihte bulunacaksanız veya halihazırda pilli bir aracınız mevcutsa, tercih edeceğiniz pillerin gücü de aracınızın gücüne ve ömrüne birebir etki eden faktörler olmaktadır. Bu ürünlerin maliyetleri ise ürün üzerinde yer alan detaylara ve fonksiyonlara göre değişkenlik göstermektedir. Kara araçlarının maliyetleri genellikle suya ve toza dayanıklılıklarına göre, su araçlarının fiyatları ise hem havuzda hem de denizde kullanılabilir olmasına göre değişmektedir. Hava araçlarında da ürünün kameralı, ışıklı ve geniş etki alanına sahip olmasına göre farklı maliyetlerde çeşitler bulunmaktadır. Genellikle büyük boy, profesyonel ve tam donanımlı bir drone’un maliyeti yüksek olabilmekteyken, küçük drone fiyatları ise marka ve modele göre değişken seçeneklerle sizlere sunulmaktadır.