TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tank

için 27 sonuç bulundu.

Tank

Özellikle erkek çocuklarının en sevdiği oyuncaklar arasında yer alan tank modelleri ile keyifli bir şekilde vakit geçirilebiliyor. Ebeveynlerle beraber de oynanabilen tank oyunları aynı zamanda çocukların kendi aralarında oynamaktan da en çok zevk aldığı oyunlar arasında yer alıyor. Gerçekçi tasarımları ile dikkat çeken uzaktan kumandalı tank çeşitleri heyecan verici bir oyun deneyimi yaşamaya yardımcı oluyor. Şık dış kaplamaları dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan maket oyuncaklar kazalara ve çarpışmalara karşı dayanıklı bir yapı taşıyor. Uzun ömürlü kullanım yaşatırken bir yandan da uzaktan kumandalı tank fiyatları konusunda ebeveynlerin de beğenisini kazanan ürünler farklı zeminlerde kolayca ilerleyebilen paletleriyle göz dolduruyor.

Gelişmiş Hareket Kabiliyeti Sunan Tank Modelleri

Gelişmiş Hareket Kabiliyeti Sunan Tank Modelleri

Başlık kısmı hareket edebilen tanklarla nişan almak ve tankı varsayılan hedeflere doğru yöneltmek kolaylaşıyor. Uzaktan kumandalı şarjlı tank ürünleri ileriye ve geriye doğru hareket kabiliyetine sahip olmaları sayesinde oldukça eğlenceli oyunlar oynayabilme olanağı yaratıyor. Tıpkı gerçek tanklarda olduğu gibi sarsıntılara ve dış etkenlere karşı dayanıklı olan yapıları ile göze girmeyi başaran tank maketi seçenekleri, farklı arazi koşullarına uyum sağlayan tanklara sahip olma şansı elde ediliyor. Koleksiyonerlerin de beğenisini kazanan maketler evlerde ve iş yerlerinde şık bir dekor oluşturmaya da yardımcı oluyor. Güvenlikli plastik malzemeden oluşturulmuş olan tankların dış yüzeyi kabartmalı ve tırtıklı yapılarıyla oldukça gerçekçi bir kullanım deneyimi yaşamaya yardımcı oluyor.

Işıklı Tank İle Gelen Etkileyici Kullanım

Işıklı Tank İle Gelen Etkileyici Kullanım

Pilli tank modelleri arasında yer alan ışıklı tanklar, karanlık ortamlarda fark yaratarak daha canlı bir görünüm oluşturuyor. Birçok tankın yer aldığı koleksiyonlar farklı zaman dilimlerine ait teknolojileriyle dikkat çeken modellere yer vererek kronolojik bir sıralama oluşturuyor. Kamuflaj desenlerine sahip olan oyuncak tank ürünleri, bahçe gibi alanlarda zeminle uyumlu bir görünüm oluşturarak daha zevkli bir kullanım olanağı yaratıyor. Plastik malzemeden üretilmiş olan tanklar farklı zemin türlerine ve farklı hava koşullarına karşı dayanıklı olan yapılarıyla kolay bir şekilde oyun oynayabilme fırsatı sunuyor. Ana gövdelerinde bulunan silah donanımları sayesinde gerçek bir tankın üzerinde bulunan ürünlere yer veren tasarımlarıyla dikkat çeken oyuncak tank ürünleri çocukların ilgisini çekiyor.

Tank Parçalarını Birleştirme Olanağı

Tank Parçalarını Birleştirme Olanağı

Kit halinde sunulan ve içerisinde tank oyuncak parçaları bulunan modeller çocukların el yetilerini geliştirerek daha verimli bir şekilde zaman geçirmeye yardımcı oluyor. Zeminde ilerlerken hassas paletleri sayesinde minimum düzeyde ses çıkaran uzaktan kumandalı tanklar, uzak mesafelere kadar kontrol edilebilmelerini sağlayan elektronik yapıları ile çocuklar için yaratıcı ve keyifli oyunlar oynayabilme fırsatı yaratıyor. Uzun pil ömrü ile saatlerce kullanılabilen uzaktan kumandalı modelleri kısa zaman içerisinde kolayca şarj edilerek tekrar kullanılabilir hale geliyor. Oyuncak tank fiyatları ekonomik bir düzey taşıyarak ebeveynlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Hafif yapıda olan tanklar çocukların basit bir şekilde taşıyabileceği kadar uygun bir ağırlık seviyesi barındırıyor. Tam fonksiyonlu uzaktan kumandalı tanklar, kumandanın üzerinde yer alan tuşlar aracılığıyla hızlı bir şekilde yönlendirilebiliyor. Ergonomik yapıları ve çocukların kullanımına uygun olan kumanda teknolojisiyle beraber tankların mesafe kat edebilmesi sağlanırken aynı zamanda döner başlığın yön değiştirebilmesi de sağlanabiliyor. Maket tanklar aracılığıyla çocukların oyun köşelerine ya da evlerde bulunan diğer nostaljik maketlerin yanına dizilebilen yeni ürünler elde ederek geniş bir koleksiyona ulaşılabiliyor. Engebeli arazilerde tıpkı gerçek tanklar gibi ilerleyebilen uzaktan kumandalı modeller ile heyecanlı bir kullanıma erişilirken zorlu arazi koşullarına sahip olan alanlarda keyifli bir sürüş deneyimi yaşanabiliyor. Daha fazla oyuncak ve hobi ürünü için Yetişkin Hobi & Oyun kategorimizi ziyaret edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

(7)
Siku (5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL