TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Helikopter

için 161 sonuç bulundu.

Helikopter

İnsansız hava aracı olarak da bilinen uzaktan kumandalı helikopterler ihtiyaca bağlı olarak farklı kullanım ihtiyaçlarına bağlı olarak kullanılır. Gelişen teknolojiyle birlikte 7’den 70’e herkesin kullanım alanına göre şekillenen ürün yelpazesiyle kumandalı helikopterler her geçen gün farklı opsiyonlarıyla hayatımıza giriyor. Yüksek alanlarda yapılması mümkün olmayan çekimleri gerçekleştirebilmek için kullanılabilen kumandalı helikopter modelleriyle yapılan çekimleri profesyonel hale getirebilirsiniz. Yüksek alanlarda yapılan çekimlerde üst düzey bütçeli prodüksiyonlar helikopter uçurmaktayken, geliştirilen helikopter modelleriyle profesyonel bir deneyim yaşanabiliyor. Dizi, film, reklam, eğlence vs. gibi birçok amaçla kullanılabilen helikopterler çekimlerde en büyük yardımcınız olurken, oldukça keyifli anlar yaşatıyor. Kumandalı helikopter modelleri ile sayfamıza göz atarak¬ karar verebilirsiniz.

Kumandalı Helikopter ile Çekimlerinizi Profesyonelleştirin

Kumandalı Helikopter ile Çekimlerinizi Profesyonelleştirin

Droneların insan yaşamına girmesiyle birlikte profesyonelleştirmek mümkün. Sosyal medya kullanımının büyük ölçüde arttığı şu günlerde kullanıcılar çekimlere seviye artıran uzaktan kumandalı helikopter modelleri tercih ediyor. Çekim yaparken eğlenceli bir deneyim de yaşatan kumandalı helikopterler tercih ediliyor. Havadan görüntüleme özelliğine sahip kameralı helikopterler düğün, film, dizi vs. çekimlerinin olmazsa olmazlarındandır. Kumanda ile helikopter yönlendirilerek isteğinize bağlı manevralar yaptırabilir, yeni çekim yöntemleri keşfederek profesyonel dokunuşlar yapabilirsiniz. Yalnızda kumanda ile hareket kabiliyetine sahip helikopterler oldukça kolay kullanımıyla havadan görüntüleme imkanı sağlar. Çekim yapılacak noktada doğrudan bulunulmayacağı için normal şartlar altında çekim yapılamayacak yerlerde herhangi bir güvenlik problemi yaşamadan görüntü alınabilir. Doğal yaşam belgesellerinde yapılan çekimlerde birçok sorunla karşı karşıya kalınabilir. Doğrudan ekipmanları konumlandırmak yerine güvenli bir noktadan kumanda edilebilen helikopterler ile yeni manevralar deneyerek büyük bir deneyim yaşayabilirsiniz. Şimdilerde profesyonel olarak doğa belgeselciliği veya doğa çekimi yapan kişiler daha güvenli ortamlarda çekimlerini gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Helikopter uzaktan kumandalı girilmesi tehlikeli olan ücra semtlerde de görüntü almayı kolaylaştırır. Havadan görüntüleme işlevini daha da ileri seviyelere taşımak isteyen kullanıcılar çeşitli çekim ekipmanlarını dronelara konumlandırıyor. Özellikle oyun deneyimi yaşayan bireyler first person view görüşünü tercih ederek gerçek hayatta oyun deneyimi yaşayabiliyor. Drone ile yapılan çekimlerde manevralar droneların ağırlıklarına göre değişiklik gösteriyor. Buna göre daha küçük boyutlu helikopterler daha fazla manevra kabiliyetlerine sahip oluyor ve yapılan çekimlerde pratiğe dökülmesi gereken işlemler daha rahat bir şekilde yapılabiliyor. Kilogram olarak daha ağır olan dronelar ise rüzgarlı havalarda yapılan çekimlerde kullanıcıyı daha güvenli hissettiriyor. Kullanılan diğer kamera ekipmanlarında da olduğu gibi hassas ancak uzun süreli kullanımlar için oldukça uygun olan kumandalı helikopterler, yapılan çekimlerde olağanın dışına çıkmak isteyenler, profesyonel görüntü birikimi yaparak oluşturduğu kompozisyonları üst düzey seviyelere taşımak isteyenlerin tercihi oluyor. Üretim yelpazesinde uçuşa kısa süre içerisinde hazırlanan helikopter modellerinin yanında müşterinin parçaları birleştirerek oluşturduğu helikopter modelleri de bulunuyor. Uçuşa hazır şekilde müşteriye sunulan helikopter modelleri ve uçuş için hazırlık süreci olan helikopter modelleri, ürünü tercih eden müşterinin kullanım amacına göre değişiklik gösterir.

Kumandalı Helikopter Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kumandalı Helikopter Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kumandalı helikopter model seçimlerinde gece ve gündüz görüşüne sahip modeller yer alıyor. Gece saatlerinde yaşanabilecek aksiliklerin en asgari seviyeye indirilebilmesi, gece ortamlarında eğlencenin doruklarına varılması için kumandalı helikopter büyük modelleri tercih ediliyor. Gece ve gündüz görüşlü helikopter seçimlerinde müşterinin ürünü daha çok hangi zaman aralığında kullanacağına göre değişiklik gösterir. Eğlence amacıyla kullanılan kumandalı helikopterler arasında farklı renk opsiyonları bulunabiliyor. Çeşitli çizgi film karakterlerinden esinlenerek tercih edilen renk modelleri çocukların ilgi odağına haline gelmeyi başardı. Çocukların eğlenirken sınırlarını zorlaması ve farklı renk opsiyonlarıyla bakış açılarını geliştirebilmesi için tasarlanan helikopter modelleri bulunuyor. Uçuş kabiliyetleri ve pratik kurulumu sayesinde kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği kumandalı helikopter modelleri şık tasarımları ile sahiplerini büyülüyor. Çocuklar için tasarlanan modellerde oyuncak helikopter en fazla göze çarpan modeller olarak dikkat çekiyor. Akşam saatlerinde yapılan çekimlerde helikopterin kaybedilmemesi, akşam saatlerinde gerçekleştirilen uçuşlarda güzel bir görüntü oluşturulması bakımından ışıklı modeller de tercih edilebilecek modeller arasında yer alıyor. Işıklı modellerde farklı renklerin bir arada kullandığı modeller yer aldığı gibi; tek renk modeller de yoğun bir şekilde dikkat çekiyor. Açık alan çekimlerinde ortaya çıkabilecek problemlerin en asgari düzeye indirilebilmesi için helikopter modellerinin bazıları metal tasarımlarla dizayn ediliyor. Kullanıcılar metal tasarımlı kumandalı helikopterlerle zor hava şartlarında açık havalarda yaptıkları kullanımlarda uçuşlarından memnun kalıyor. Metal tasarımlar hava akımlarına güçlü direnç gösterilmesini sağlıyor. Metal tasarım olmayan modellerdeyse hava sirkülasyonunun yol açabileceği manevra kaybı veya düşüş gibi sorunlara ağırlık veya çeşitli aksesuarlarla çözüm bulunuyor. Sürüş esnasında yaşanan deneyimin önüne geçebilecek hava şartlarının minimalize edilmesi noktasında çeşitli alternatifler sunuluyor ve buna bağlı olarak müşteriler güvenli bir şekilde yapacakları çekimlerde büyük bir deneyim yaşıyor. Tasarım konusunda iç malzemelerin yanı sıra renk seçimlerine bağlı olarak tercihlerin öne çıktığı görülüyor. Müşteriler dilerlerse tek renk tercihinde bulunabilirken, akşam saatlerinde ışıltılı bir görünüm elde etmek isterlerse kırmızı, mor, sarı ve yeşil gibi renk alternatiflerinden de herhangi birini tercih edebiliyor. Yetişkin Hobi & Oyun kategorisi üzerinden tüm uzaktan kumandalı helikopter seçeneklerine erişebilirsiniz.

Kumandalı Helikopter ile Gökyüzüne Yolculuğa Çıkın

Kumandalı Helikopter ile Gökyüzüne Yolculuğa Çıkın

Güvenli uçuşlar için son derece dayanıklı bir şekilde tasarlanan helikopterler ile kullanıcılar yağmurlu, karlı ve rüzgarlı ortamlarda çekim yapabiliyor. Full fonksiyon opsiyonlu modelleriyle kullanıcılarla sunulan helikopter modellerinde yumuşak kalkış ve iniş özellikleri mevcut oluyor. Buna göre kullanıcılar helikopterlerle yaşadıkları deneyimlerde kendini daha güvenli hissedebiliyor. 360 derecelik dönüşler yapılabilen helikopterler ile; aşağı, yukarı, sağa ve sola gidilebilir. Kumanda ile komut verilmese dahi havada kalma özellikleriyle birlikte kullanıcılarıyla buluşan ürünlerde geliştirilmiş Gyro teknolojileri tercih ediliyor. Uçan helikopter modellerinde mevcut gyro teknolojisi sayesinde herhangi bir sorun meydana geldiğinde hava asılı kalmaya devam ediyor. Estetik ve hafif gövdelerle kullanıcılarla buluşan ürünler güvenlik ve tasarım açısından sınıfı geçmeyi başarıyor. Uzun süreli uçuşlar için tasarlanan modellerin yanı sıra çocukların yaşayabilecekleri deneyimlerde problemlerle karşı karşıya kalmamaları için kısa süreli uçuşlar için tasarlanan modeller üretiliyor. USB ve kumandayla şarj edilebilen modellerin yanı sıra pilli ürünler müşterilere helikopter değil, pilotluk deneyimi yaşatmayı başarıyor. Küçük, orta ve ileri yaş grupları için tutku olan helikopterler geniş kullanım alanı vadediyor. Helikopter motoru ise oto, manuel, stabil vs. olmak üzere birçok opsiyonla müşterilerin kullanımına sunuluyor. Otomatik uçuş modlarında kullanıcının helikoptere çok fazla müdahale etmesine izin verilmiyor ve burada herhangi bir problemle karşı karşıya kalma olanağı büyük ölçüde düşüyor. Genellikle yüzde 20, yüzde 40, yüzde 60 ve yüzde 80 gyro modlarıyla üretilen kumandalı helikopterlerde gyro tamamen kapatılarak tamamen bir uçuş deneyimi yaşanabiliyor. Gyro modlarında kullanılan helikopterlerde karşılaşılan cisimlere karşı cihaz otomatik olarak yol belirleyerek olası kazaların önüne geçebiliyor. Gyro modunda da kullanıcılar helikopteri dilediği gibi kontrol edebiliyor ancak cihaza konumlandırılan sensörler sayesinde riskli anlar söz konusu olduğunda helikopter kendi manevrasını belirleyerek kazaları engelliyor. Kanal kontrol sistemlerine bağlı olarak fonksiyonlara sahip kumandalar sayesinde helikopterler; aşağı-yukarı, ileri-geri veya sağ-sol şeklinde yönlendirilebiliyor. Çapraz yönlü manevraların da yapılabileceği helikopter modelleri akıllı telefona entegre edilerek kullanılabiliyor. Helikoptere telefon üzerinden yer ve yön belirlenebilir, otomatik manevralar atanabilir, tek bir dokunuşla birkaç hareketi yaptırabilirsiniz. Uzaktan Kumandalı Araç kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (1)
Air Flyer (1)
Apc (1)
Birlik (2)
(53)
DJI (9)
Gamestar (1)
Inova (1)
Rcx (1)
Samatlı (5)
Sunman (2)
WLtoys (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (23)
ve üzeri (31)
ve üzeri (32)
ve üzeri (36)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL