TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yakıtlı Taşıtlar

için 4 sonuç bulundu.

Yakıtlı Taşıtlar

Her yaştan tüketicinin ilgisini çeken, hem çocukların hem yetişkinlerin en büyük eğlencelerinden biri olan profesyonel oyuncak arabalar, nitro yakıt türü ile inanılmaz performanslar göstererek hız yapmayı sevenlerin dikkatini çeken ürünlerdir. Uzaktan kumandalı araba tutkunlarının ihtiyaç duyduğu yakıt ihtiyaçlarını karşılayan yakıtlı taşıtlar kategorisinde, birbirinden güzel oyuncak araba çeşitlerini ve kaliteli nitro yakıt çeşitlerini bulabilirsiniz. Oyuncak araba seçeneklerinin dışında uzaktan kumandalı helikopter modellerini, maket oyuncak kamyon ve araba çeşitlerini de kategori içerisinde inceleyebilirsiniz.

Nitro Yakıtlı Arabalar

Nitro Yakıtlı Arabalar

Nitro araba modellerinde kullanılan nitro araba yakıtı 3 ana bileşenden elde edilen bir yakıt tipidir. İçeriğinde yağ, metanol ve nitrometan maddeleri bulunan nitro araba yakıtları, uzaktan kumandalı profesyonel oyuncak arabaların hızını artıran, performansını yükselten ürünlerdir. Nitro araba yakıtı, arabaların kullanım talimatlarında belirtilen miktarlarda kullanılmalıdır. Nitro yakıtlar içerisinde bulunan yağ miktarı, ekstra soğutma performansı gösteremeyen arabalarda motor soğutma işlevi de gösterebilir. Çok sayıda kullanıcının hobi olarak ilgilendiği nitro yakıtlı uzaktan kumandalı araba modelleri, On Road ve Off Road olarak ikiye ayrılır. Farklı yakıt kullanımı ise nitro yakıtlı taşıt türlerine zarar verebilir. Bu nedenle nitro yakıt dışında herhangi bir yakıt türü kullanılmamalıdır. Nitro yakıtlı taşıt satın aldıktan sonra ilk kullanım için özel bir ayar yaptırılması gerekir. Bu ayarın adı rodaj ayarıdır. Bu ayarları satın aldığınız ürünlerin kullanım kılavuzlarını dikkate alarak oldukça basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra oyuncak araba yakıtı kullanarak aracınızın performansını artırabilir, bu farklı deneyimi sokaklarda, açık arazilerde, AVM'lerde kısaca her alanda yaşayabilirsiniz.

Nitro Yakıtlı Uzaktan Kumandalı Araba Modelleri

Nitro Yakıtlı Uzaktan Kumandalı Araba Modelleri

Hızları yaklaşık 90 kilometre saate ulaşabilen nitro yakıtlı araba modelleri, kumanda sistemi ile oldukça eğlenceli bir şekilde kullanılabilir. Fren sistemi, dönüş seçenekleri ve hızlandırma fonksiyonları bulunan uzaktan kumandalar bu ürünlerin yönetimini tamamen size bırakır. Yakıtlı oyuncak araba modelleri arasında dayanıklı lastiklere sahip olan arazi aracı tarzında üretilmiş model seçenekleri de bulunur. Bu araçlar ormanlarda, dağ yollarında kullanabileceğiniz, orman yürüyüşünüzü daha keyifli bir hale getiren ve yürürken size eşlik eden araçlardandır. Su geçirmez elektronik sistemlere sahip olan nitro yakıtlı taşıtlar, bluetooth bağlantılarıyla farklı cihazlara da bağlanabilir. Yakıtlı model araba türlerinin tümünü yakıtlı taşıtlar kategorisinde görebilirsiniz. Üstelik oldukça ekonomik fiyat avantajlarıyla bu taşıtlara hemen sahip olabilirsiniz. Uzaktan kumandalı araç modellerinden sonra en çok tercih edilen eğlence seçeneklerinden birisi de nitro yakıtla çalışan uzaktan kumandalı helikopter modelleridir. Helikopter modellerine özel olarak tasarlanan helikopter yakıtı ise galonlarla satışa sunulur. Helikopter yakıtı türlerini de yine yakıtlı taşıtlar kategorisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu yakıt türleri arasında helikopterinizin dumanlı bir şekilde çalışmasını sağlayan yakıt tipleri de bulunur. Helikopter kullanımınızı daha eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız bu yakıt türlerini tercih edebilirsiniz.

Manyetik Taşıt Oyun Kutuları

Manyetik Taşıt Oyun Kutuları

Manyetik taşıt oyunları, çocukların eğitici manyetik taşıt puzzlelarıyla oyunlar oynamalarını, oynarken öğrenmelerini ve eğlenmelerini sağlayan ürünlerdir. Kara taşıtları, deniz taşıtları, hayvanlar, meyveler, alfabe gibi eğitici temaları bulunan manyetik taşıtlar, çocuklara eğitim vermeyi amaçlayan oyuncaklardır. Manyetik taşıtların setlerini tercih ederek tüm taşıt türlerini çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Çocuklar için en etkili eğitim yöntemlerinden biri olan somut eğitim yöntemleri, çocukların her zaman daha hızlı bir şekilde öğrenmelerini sağlar. Manyetik taşıtlar arasında yer alan ambulans, polis arabası, itfaiye aracı gibi önemli taşıtlara dokunarak anlamlarını öğrenen çocuklar, kısa sürede bu taşıtların ne işe yaradığı hakkında kalıcı bir fikir sahibi olabilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL