TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Uçak

için 97 sonuç bulundu.

Uçak

Havacılık tutkunlarının uçak meraklarını gidermesini sağlayan yüzlerce uzaktan kumandalı uçak çeşidi sayesinde zengin bir koleksiyon oluşturulabiliyor. Dekoratif görüntüleriyle göz dolduran model uçaklar hem çocukların oyun oynayabilmeleri hem de vitrin gibi bölümlerde sergilenebilmeleri için uygun yapıları ile dikkat çekiyor. Farklı hava yolu şirketlerinin maket uçakları bulunduğu gibi havacılık tarihinde yer etmiş önemli uçak modelleri maket olarak sunuluyor. Düşük ağırlıkları ve ideal boyutlarıyla sergilenmek ve oynamak için uygun olan bu ürünler, dayanıklı üretim malzemeleri sayesinde kaliteli bir kullanım olanağı yaratıyor. Oldukça uygun bir düzeye sahip olan maket uçak fiyatı da alıcıların beğenisini kazanıyor. Orijinal tasarımlara uygun olarak üretilmiş olan modeller oldukça gerçekçi bir dış görünüş sunuyor.

Nostalji Yapma Olanağı Sağlayan Uçaklar

Nostalji Yapma Olanağı Sağlayan Uçaklar

Hava taşıtları arasında yer etmiş ve birçok uçak müzesinde yer alan kilometretaşı modeller maket uçak çeşitleri arasında kendisini gösteriyor. Ahşaptan, plastikten ve metalden üretilmiş olan farklı seçenekler uçakseverlere farklı alternatifler sunuyor. Bir platform üzerine monte edilmiş şekilde sunulan modeller vitrinlerde ya da odalarda yer alan mobilyaların üzerinde sergilenmek için ideal bir yapı taşıyor. Herhangi bir platforma sahip olmayan ve maket uçak fiyatları açısından da cazip nitelikler taşıyan ürünler çocukların keyifle oynayabilmesi için uygun özelliklere sahip olmaları ile göz dolduruyor. Dönebilen tekerleriyle halı, parke gibi zeminlerde kolayca sürülebilen bu oyuncak uçaklar çocuklara sunulabilecek değerli hediyeler arasında bulunuyor. Maket uçak kitleri yapboz gibi parçalar halinde de ilgililere sunulabiliyor. Bu sayede bir uçağı baştan inşa etmek mümkün hale geliyor.

Elektronik Uçak Modelleri

Elektronik Uçak Modelleri

Uzaktan kumandalı uçak modelleri arasında yer alan elektronik ürünler ışık desteği sayesinde daha eğlenceli bir kullanım sağlıyor. Hem dekoratif olarak şık bir görünüm taşıyan hem de ışığın zayıf olduğu ortamlarda çocuklar için ideal bir oyun seçeneği oluşturan bu modeller beğeni topluyor. Pilli uçak seçenekleri aracılığıyla ışık desteğinden rahatlıkla yararlanılabiliyor. Pilli uçaklar buna ek olarak ses çıkarabilme yetenekleriyle de ilgi çekiyor. Gerçek uçak seslerini taklit edebilen modellerin yanı sıra müzikli olarak kullanılabilen modeller de ilgililerin beğenisine sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Teknolojinin sunduğu olanaklardan yararlanarak uçak modellerini uzaktan kumanda desteği ile de kullanabilmek mümkün hale geliyor. Uzaktan kumandalı uçak çeşitleri uçabilen ve zeminde hareket edebilen farklı seçenekler sunuyor. Çocukların oyun alanlarında kullanılabilen ve zeminde hızlı bir şekilde hareket ederek heyecan verici bir kullanım sağlayan ürünler çocukların oyunları için oldukça ideal özellikler barındırıyor. Uçabilen modellerse gökyüzünü özgürce kullanıp el becerilerini geliştirmeye yardımcı oluyor. Uzaktan kumanda desteğiyle beraber metrelerce uzaklıktaki uçakları kontrol edebilmek son derece kolay bir hal alıyor. Uzun pil ömrüne sahip olan modeller saatler süren aralıksız bir kullanım deneyimi yaşatıyor.

Uzaktan Kumandalı Uçaklar

Uzaktan Kumandalı Uçaklar

Birçok çeşidi bulunan ve hem kız hem de erkek çocukların kullanımına uygun olan uzaktan kumandalı uçak modelleriyle beraber geleceğin pilotlarına uçak sevgisi kazandırılıyor. Çocuklarının hava yolu taşımacılığına ilgi duymasını sağlamak isteyen ebeveynler için de ideal bir hediye seçeneği olan bu ürünler çok fonksiyonlu yapılarıyla göze giriyor. Kurulabilen tekerlekler sayesinde uçakların belirli bir mesafe boyunca kendi kendilerine ilerleyebilmesi olanaklı hale geliyor. Kumandalı uçak üzerinden çalınan şarkılar müzikle beraber daha sağlıklı bir şekilde oyun oynayabilme fırsatı doğuruyor. Yolcu uçağı modellerinin büyük yapısı ve aynı zamanda gerçeğe uygun tasarımları sayesinde çocukların hava taşıtlarını yakından tanıma şansı yakalaması sağlanıyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Air Flyer (1)
(32)
FUTABA (3)
Perplexus (1)
Sunman (2)
WLtoys (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)
ve üzeri (14)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL