Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Araba

için 257 sonuç bulundu.

Araba

Erkek çocukların oyuncak arabalara olan ilgisine bakıldığında en önemli oyuncakları arasında yer aldığı görülebilir. Yapılan bilimsel çalışmalarda çocukların dönemsel olarak oyuncak tercihlerinin yapılarına göre değiştiği tespit edilmiştir. Bu incelemeler sonucuna göre istisnalar dışında genel anlamda oyuncak araba modelleri erkek çocuklarının 2-3 yaş aralığı itibariyle ilgilerinin yoğunlaştığı merkez oyuncakları konumunda yer alır. Uzaktan kumandalı araba modelleri ise çocuklardan çok içindeki çocuğu hala yaşatan büyüklere hitap etmektedir. Bu araçlardan satın alarak hem kendi koleksiyonunuzu büyütebilir hem de çocuğunuzla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzaktan Kumandalı Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Geçmiş yıllara nazaran oldukça farklı çeşit ve fiyata sahip uzaktan kumandalı oyuncak araba türleri her kesimden ailenin çocukları ve kendi hobileri için tercih ettiği oyuncaklar arasında yer alır. Oyuncak araba fiyatları modeline ve markasına göre farklılaşır. Burada önemli nokta çocuklarınız için oyuncak tercihinde bulunurken, alacağınız oyuncağın ne tür malzemeden yapıldığı olmalıdır. Çünkü çocuklar, çevrelerini algılamada elleri ve ağızları aracılığı ile bilgilendikleri için alacağınız oyuncağın sağlığı tehdit eden unsur barındırmadığından emin olmanız gerekir. Oyuncak arabalar, farklı yelpazedeki ürün çeşitliliği ile çocuğunuzun ilerleyen yaşlarındaki yönelimlerine etki edebilir. Seçimini yaptığınız yarış arabası modellerine ait oyuncak arabalar, çocuğunuzun araba yarışlarına ilgisini çekebilirken; kepçe, kamyon gibi inşaat alanı ile alakalı oyuncak türünden seçiminiz, çocuğunuzun inşaat, mimari alanlarına ilgi duymasını sağlayabilir. Bu sebeple çocuklarınız için oyuncaklarının seçimini yaparken özenli davranmanız, onun gelecekteki yönelimlerini olumlu yönde etkileyecektir.

Uzaktan Kumandalı Araba Modelleri ve Markaları

Uzaktan Kumandalı Araba Modelleri ve Markaları

Uzaktan kumandalı oyuncak araba çeşitleri pek çok farklı marka tarafından pek çok modelde üretilir. Kendiniz ve çocucğunuz için tercih edebileceğiniz oyuncak arabalar, günümüzde oyuncak dünyasının daha modernleşmesi ve uygun fiyat özelliği ile daha çok tercih edilebilir hale gelmiştir. Erkek çocukları birbirinden farklı olsa da ilgi ve odak noktaları birbirine benzer yapıdadır. seçimlerinize ekleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz uzaktan kumandalı araba markasını belirlerken üretildiği malzemeleri ve marka bilinirliğini ön planda tutmanız gerekir. Çünkü direkt temas edilecek olması sebebiyle malzeme kalitesi yüksek ve sağlıklı olmalıdır. Oyuncakların malzeme kalitesi ise oyuncak araba markaları tarafından verilen bilgilerin güvenirliği ile doğru orantılıdır. Bu sebeple uzaktan kumandalı araç alırken tercihiniz bildiğiniz veya piyasa bilinirliği yüksek markanın oyuncak arabalarından yana olmalıdır.

Her Dönem Popüler Uzaktan Kumandalı Arabalar

Her Dönem Popüler Uzaktan Kumandalı Arabalar

Uzaktan kumandalı oyuncak arabalar, küçük yaş grubu çocukların en çok ilgisini çeken oyuncak türüdür. Çünkü elektronik yapısı ve kullanım şekliyle diğer birçok oyuncaktan ayrışır. Piyasada uzaktan kumandalı olarak yarış arabaları, klasik arabalar, arazi araçları, jeep modeli araçlar gibi pek çok modeli mevcuttur. Uzaktan kumandalı araba fiyatı oyuncağın markasına ve yapılış maddesine göre farklılaşmakla beraber şarj süresine, uzaklaşma mesafesine ve manevra kabiliyetlerine göre de değişir. Genel olarak erkek çocukların yoğun ilgisini çeken uzaktan kumandalı oyuncak arabalar, onların yaratıcılığını ve oyun zekasını geliştirmek için iyi birer hediye alternatifi olabilir. Gerek iş ortamlarını gerek ev ortamlarını dizayn ederken pek çok görsel aksesuarlar kullanılır. Görsel aksesuar olarak tercih edilen ürünlerden bir tanesi de model arabalardır. Birçok markanın nostaljik serilerine ait model arabaları veya son serilerine ait araç modellerini tercih edebilirsiniz. Siz de çeşitli araba markalarının model araçları ile yaşam alanlarınızda veya iş ortamlarınızda şık dekorlar oluşturabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (16)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (27)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL