Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (3)
4 yıldız ve üzeri (5)
3 yıldız ve üzeri (5)
2 yıldız ve üzeri (7)
1 yıldız ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Araba

için 86 sonuç bulundu.

Uzaktan Kumandalı Araba

Oyuncaklar; çocukların eğlenmesi haricinde gelişimlerine yaptığı olumlu etkilerden dolayı da önemlidir. Sosyalleşme, karar verme, yaratıcılık ve motor becerilerin geliştirilmesi ya da desteklenmesi için istenen oyuncak seçimi dikkatle yapılmalıdır. Çocukların ve bazen yetişkin insanların eğlenceli bulabileceği bazı nesneleri piyasaya süren birçok firma olduğu için çeşitlilik yönünden oldukça fazla seçenek bulunur. Hiç şüphesiz bu oyuncaklar arasından biri olan uzaktan kumandalı araba en çok sevilen ve ilgi gören oyuncaklardandır. Bu ilgi karşısında üreticiler tarafından geliştirilen ve zamanla yeni özellikler kazanan bu arabalar, yalnızca çocuklar için değil daha büyük yaş grubunda olan insanlar için de son derece uygundur. Arkadaşlar arasında yapılan bir yarış ile keyifli vakit geçirmek, koleksiyonerler ya da çocuksu ruhunu kaybetmek istemeyen kişiler tarafından da daima tercih edilen bir üründür. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar göre, çocukların gelişiminde fiziksel ve zihinsel açıdan destekleyerek, bazı motor becerileri kazanmalarına yardımcı olduğu söylenmektedir. Çocukların iyi vakit geçirirken aynı zamanda gelişimlerini destekleyen bir oyuncakları olmasını isteyen ebeveynler tarafından özellikle tercih edilmektedir. Bu uzaktan kumandalı arabaların farklı modelleri olduğu gibi farklı boyut seçenekleri de bulunmaktadır. Kullanmak istediğiniz alan, yaş grubunuz ve zevkinize göre farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Siz de büyük uzaktan kumandalı araba ile dış ortamlarda yarışmalar yapabilir, temiz havanın tadını çıkarırken eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Bu etkinliği hem çocuklarınız hem de arkadaşlarınızla yapabilirsiniz. Eğer aradığınız uzaktan kumandalı araba oyuncak ise, sayfamızda bulunan uzaktan kumandalı araç ürünlerinden birini seçebilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Araba Modelleri

Uzaktan Kumandalı Araba Modelleri

Uzaktan kumandalı araba modelleri her geçen gün farklı özelliklerle yenilenerek markalar tarafından piyasaya sürülmektedir. En çok sevilen ve tercih edilen oyuncakların başında gelen bu arabalar, kendilerine yöneltilen ilgiden dolayı geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Hemen hemen her türlü araç modeli için bir ürün seçeneği bulmak mümkündür. Uzaktan kumandalı araba 4x4 modeli sevilerek kumanda edilen modellerdendir. Parkta ya da bahçede kullanım için uygun olan, darbelere ve arazi koşullarına dayanıklı olan profesyonel uzaktan kumandalı araba modelleri seçilerek rahatlıkla kullanılabilir. Böylelikle hava ve yol koşulları sorun olmaksızın çok iyi bir performansla, gerçek otomobillerin küçültülmüş ölçeklerinde sağlamlaştırılmış modellerle bir sürüş deneyimi yakalayabilirsiniz. Dört tekerin, yüksek çekimli etkisini farklı tasarımlarla keşfedebilirsiniz. Arazi sürüşlerini sevenler için ayrıca 6 tekerlekli uzaktan kumandalı araba oldukça ilgi çekici bir diğer seçenek olarak öne çıkmaktadır. Son derece gerçekçi bir off-road deneyimi sunan bu canavar araçlar için özel olarak tasarlanan kumandaları, kullanım kolaylığı ve maksimum sürüş kapasitesini sağlar. Özellikle koleksiyoncular tarafından beğeni ile karşılanan 6x6 uzaktan kumandalı araba hediye olarak alınabilecek en ilgi çekici seçeneklerdendir. Çoğu insan tarafından, hobi amaçlı olarak da tercih edilen bu ürünlerle arazi çekimi yapmak için farklı alternatifler de mevcuttur. Uzaktan kumandalı araba kameralı modelleri teknolojik bir dokunuşla şekillenmiştir. Oldukça işlevsel olan bu ürünlerde, akıllı telefonlara yüklenen kamera uygulaması ile internet üzerinden kameraya, akıllı telefonlar aracılığı ile bağlanabilir. Yüksek kalitede bir video çekerken; kamera açınızı farklı yönlere doğru ayarlayabilirsiniz. Doğal güzellikleri, yüksek rekabet ortamında geçen yarışları ya da yakalamak istediğiniz görüntüleri kaydedebilmek için kullanabilirsiniz. Gece çekimleri yapmak isteyenler için uzaktan kumandalı ışıklı arabalar çok daha iyi bir seçenek olacaktır. Arabalarla drift yapıldığı zaman, tasarımı sayesinde çok daha etkili bir hale getirerek keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Araba Seçimi ve Öneriler

Uzaktan Kumandalı Araba Seçimi ve Öneriler

Uzaktan kumandalı arabalar, teknolojik özelliklerle harmanlanarak günümüzde hala popülerliğini koruyan oyuncaklardan biri olmayı başarmaktadır. Tasarım açısından çok daha gerçekçi görüntüsü ve eklentileriyle her yaştan insanın dikkatini çeken özelliklere sahiptir. Farklı boyutlarla yeni seçenekler sunan bu oyuncaklar, yeni modellerle farklı amaçlara hizmet etmesi yönünden de tercih edilmektedir. Satın almadan önce ilk olarak, hobi ya da oyuncak araçlar olarak ikiye ayrılan kategorilerden birini seçmelisiniz. Oyuncak arabalar tek bir hızla giderken, hobi amaçlı profesyonel olarak da değerlendirilebilen bu araçlarda hız ayarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Uzaktan kumandalı dağ arabası için ikinci seçenekte olduğu gibi belirlenebilen bir hız ayarının olmasına dikkat ederek daha etkili sonuç alabilirsiniz. Uzaktan kumandalı araba bataryası her ürün için aynı değildir. Kullanım süresine direkt etki eden bu kaynak için detaylı inceleme yapılmalı ve oyun süresine düşünülerek alınmalıdır. Farklı güç seçenekleri ile çalışan uzaktan kumandalı arabalar arasından, bir model seçerken bu noktaya dikkat etmelisiniz. Çalışabilmesi için enerji ihtiyacını karşılayan bu seçenekler arasından kullanım kolaylığını düşünmelisiniz. Pek çok seçenek arasından, uzaktan kumandalı araba şarjlı modelleri genellikle USB şarj kablosu veya uyumlu bir diğer kablo ile gereken güç ihtiyacını karşılar. Güçlü motora sahip RC modellerin bazıları benzinle çalışmaktadır. Kullanılan uzaktan kumandalı araba benzinli seçeneği genellikle yarışmalarda kullanılmaktadır. Koleksiyonerler ya da yarış tutkunlar için uygun olan bu model, küçük çocukların kullanımı için uygun değildir. Çocukların eğlenmesi ve güzel zaman geçirmesi için uzaktan kumandalı araba akülü seçeneği çok daha uygun olacaktır. Tasarım olarak çocukların içerisinde oturabildiği, minimal bir araba görüntüsüne sahip olan bu ürünler eğlenceli ve eğiticidir. Ürün, ebeveyn kontrolünde olduğu için küçük çocuklar için uygun ve güvenlidir. Seçeceğiniz ürünün kullanım özelliklerine ve uygun olduğu yaş grubuna dikkat etmeniz de daha isabetli seçimler yapmanız için size yardım olabilir. Kullanacak kişinin beğenisi kazanmak ve tehlikeli kullanımda oluşturabilecek durumlar kaçınmak için ürünlerin üzerinde bulunan bu etikete dikkat etmelisiniz. Eğer siz de bir uzaktan kumandalı araba istiyorsanız sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Araba Fiyatları

Uzaktan Kumandalı Araba Fiyatları

Kullanım açısından keyifli anlar yaşamanızı sağlayan uzaktan kumandalı arabalar, cinsiyet ve yaş grubu fark etmeksizin birçok insanın ilgisini çekmektedir. Son yıllarda, hem bu talep hem de teknolojinin sayesinde büyük bir çeşitliliğe kavuşmasıyla daha fazla zevke hitap eder hale gelmiştir. Bu grup arasından seçeceğiniz ürünün, teknik özellikleri ve boyutları farklılık gösterebilir. Farklı tasarımlara sahip modeller için fiyatlar farklılık gösterebilir. Kumanda, hız, kamera ve ışık özelliklerini de göre de değişiklik görülebilir. Uzun ömürlü bir kullanım için daha sağlam malzemelerden yapılan uzaktan kumandalı araba tavsiye edilmektedir. Oyuncağın hammaddesine dikkat edilmelidir. Kullanımın amaçlarına uyması yönünden nitelikli seçenekler değerlendirilmelidir. Güç kaynakları yalnızca fiyatı değil hız performansını da etkileyen bir faktördür. Şarjlı, akülü, benzinli ya da pilli modeller bulunmaktadır. Kullanım sürelerini belirleyen bu seçeneklere göre farklı opsiyonları değerlendirebilirsiniz. Çocuklarınızla ya da arkadaşlarınızla yarışmalar yapabilmek için set halinde satılan ürünleri değerlendirerek daha kaliteli zaman geçireceğiniz etkinlikler planlayabilirsiniz. İç ya da dış mekana uygun olarak değerlendirilen ürünleri inceleyerek park ve bahçelerin keyfini çıkarabilir, keşif videoları çekerek anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip ürünleri bir araya getirerek kendi uzaktan kumandalı araba koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. Son derece ilgi çekici özelliklere sahip olan ürünleri, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Zamanı asla geçmeyen oyuncaklardan biri olan bu ürünlerle gerçeğe yakın bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sayfamızda bulabileceğiniz en hızlı uzaktan kumandalı araba seçenekleri ile profesyonel amaçlarla yapılan yarışmalara katılabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızdaki uzaktan kumandalı araba fiyatları hakkında daha detaylı bir inceleme yapabilir ve kendinize uygun ürünler bulabilirsiniz.