Araba

Uzaktan kumandalı araba, sadece çocukların değil, yetişkinlerin de gözbebeği. Yaş kategorisi güdülmeden, birçok kitleye hitap eden uzaktan kumandalı arabaların birçok çeşidi bulunmaktadır. En lüks markaların, en ünlü modellerinin uzaktan kumandalı arabaları bulunmakta. Uzaktan kumandalı araba, minik boyutta yapılan oyuncak arabaların bir kumada yardımıyla hareket ettiriliyor olmasıdır. Bu arabalar, basit plastik malzemeden üretilmek yerine, gerçekte var olan arabaların küçültülmüş versiyonları olarak üretilmektedir. Lamborghini arabaları, birçok erkeğin unutulmaz rüyası. 1:18 R/C Lamborghini Murcielago uzaktan kumandalı araba çeşididir. Şarjlıdır ve oldukça rahat kullanım imkanına sahiptir. Yan LED farları sayesinde gece kullanımlarda aydınlık sağlar. Paket içerisinde şarj aleti, uzaktan kumandası bulunur. Tüm yönlere doğru hareket edebilir yapıdadır. Ön far aydınlatması da bulunur. Arabanın içi de detaylı tasarıma sahiptir. Ön camı açıktır. 1:18 Ölçekli R/C araba modelidir.

Uzaktan kumandalı araba modellerinin asfalt tipi, yarış tipi ve arazi tipi araç modelleri bulunmaktadır. Bunlar sıradan uzaktan kumandalı oyuncak arabalar gibi değildir. Aksine radyo kontrolü ile hakimiyet sağlanır. Oyuncak uzaktan kumandalı arabalara göre kat kat daha dayanıklı ve daha güçlüdür. Gerçek bir aracın tüm özelliklerine sahip küçültülmüş ölçek ile yapılmıştır ve birçok hayran kitlesine sahiptir. Uzaktan kumandalı araba modelleri; Gas-Onroad, On-Road, Off-Road, Buggy olarak sınıflandırılabilir.

Gas-Onroad, yarış tipi uzaktan kumandalı araba olarak bilinmektedir. Saatte ortalama 120-200 km/h hıza ulaşan uzaktan kumandalı arabadır. Diğer sınıflara göre Gas-Onroad arabalarının motorları daha üst düzeydedir. Hız ayarlarının biraz karmaşık yapısı olduğu için profesyoneller tarafından kullanılması tavsiye edilir. On-Road uzaktan kumandalı araba, saatte 60-120 km hızla gidebilir. Genellikle engebesi olmayan, düz yollarda kullanılması daha uygundur. Düz yolları sevmeyen, aksine macera dolu vakit geçirmek isteyen kişiler, Off-Road uzaktan kumandalı araba çeşitlerinden birini tercih edebilir. Uzaktan kumandalı araba fiyatları, markalara ve özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Kategorimizde bulunan ürünleri inceleyebilir ve kendinize uygun olanını kolayca tercih edebilirsiniz. Uzaktan kumandalı model araçlar da tıpkı gerçek araçlar gibi modifiye edilebilir.

Öne Çıkanlar

Araba

için 3,679 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(3)
(1)
(1)
(1)
(2)
(5)
(4)
Bmw (7)
BSD Racing (72)
(2)
(5)
(629)
(1)
(3)
Ferrari (14)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
Hpi (17)
(2)
(1)
Maisto (8)
(1)
Mercedes (7)
Mjx (11)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
Sunman (24)
(1)
(1)
(1)
Traxxas (156)
(1)
WLtoys (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(27)
ve üzeri (46)
ve üzeri (52)
ve üzeri (55)
ve üzeri (60)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL