TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Model Taşıtlar

için 6,944 sonuç bulundu.

Model Taşıtlar

7'den 70'e herkesin sahip olmak istediği model taşıtlar, çocuklar için zamanı eğlenceli hale getiren birer oyuncak, yetişkinler için ise hobi ve dekoratif amaçlı kullanılan ürünlerdir. Model taşıtların bazıları el yapımı, bazıları ise fabrikasyondur. Hepsi birer sanat eseri sayılabilecek model taşıtları, incelemesi de oldukça keyiflidir. Gözünüz gibi baktığınız koleksiyonunuzdaki oyuncak taşıtlar, kişiliğinizi yansıtan, anılarınızı ve hayallerinizi içinde barındıran birer figürdür.

Model Taşıtların Kullanım Alanları

Model Taşıtların Kullanım Alanları

Kullanım alanı oldukça geniş olan ve oyuncak model araba seçeneklerinin de dahil olduğu model taşıtlar; kafelerde, kişisel odalarınızda ve ofislerinizde, göz alıcı birer aksesuar niteliğindedir. Teknolojinin de gelişmesiyle uzaktan kumandalı, uçan ve yüzen model taşıtlar piyasaya çıkmıştır. Yani model taşıtları evlerin dışında da kullanmak mümkündür. Model taşıtlar, bazen günlük hayatta karşılaşmanın güç olduğu klasik ve pahalı otomobillerin modelleriyle sizi geçmişe götürürken bazen de hayalini kurduğunuz lüks model araçların gerçekçi yansıması olarak sizi bambaşka duygulara sürükler.

Model Taşıtların Özellikleri

Model Taşıtların Özellikleri

Model taşıtlar, birçok farklı özelliği bulunan, değişik materyallerden üretilmiş modellerdir. Ahşap, metal ve plastik gibi materyallerin kullanılmasıyla oluşturulan model taşıtlar; elektronik, çek-çekli veya manuel gibi özellikleriyle, sizin ve çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesini sağlar. Açılıp kapanan kapılar, yanıp sönen ışıklar ve gerçekçi sesler ile size mükemmel bir deneyim yaşatırken çocuklarınızın motor ve zeka gelişimine katkı sağlar. Alt kategorilerde bulabileceğiniz model araba parçaları ve model araba aksesuarları ile kendinize çeşitli figürler yaratırken başka parçalar ekleyerek çocuklarınıza harika oyun alanları oluşturabilirsiniz. Aynı bir ulaşım şirketi gibi, araç filonuzu oluşturup yine kendi yarattığınız oyuna göre dinlenme tesisi ve benzin istasyonu gibi noktalar oluşturarak hayal gücünüzü genişletebilirsiniz. Çeşitli araç modelleriyle kendi oyuncak taşıt koleksiyonunuzu yaratabilir ve yaşam tarzınızı diğer insanlara yansıtabilirsiniz. Örneğin; motosiklet tutkunuzu, sahip olduğunuz model motosiklet seçenekleriyle zenginleştirebilir, bulunduğunuz sosyal ortamlarda kendinizden söz ettirebilirsiniz. Arkadaş toplantılarınızda, evinizde oluşturduğunuz özel pistlerde, model araba parçaları kategorisinden edindiğiniz aksesuarlarla modifiye ettiğiniz model otomobillerinizi yarıştırabilir, rekabet duygusunu sonuna kadar hissedebilirsiniz.

Model Taşıt Çeşitleri & Fiyatları

Model Taşıt Çeşitleri & Fiyatları

Çocuklarınızın gelecekteki meslekleri hakkında hayal güçlerini kullanarak doğru seçimler yapmasını sağlayabilirsiniz. Onun için hazırladığınız bir kurguda; iş makinesi, ambulans, tren gibi model taşıtlarla farklı meslekler hakkındaki duygularını ve yeteneklerini tartabilirsiniz. Kendi arkadaşlarıyla aralarında ekip çalışmasını ve paylaşımı öğrenmesine destekte bulunmuş olursunuz. Aynı zamanda, elektronik düzenekli modellerin çalışma prensiplerini incelemelerine, güvenli bir ortamda fırsat vermiş olursunuz. Model taşıtların da tıpkı gerçek hayattaki taşıtlar gibi türleri vardır. Bunlar, model araba, model motosiklet, oyuncak tren, oyuncak drone ve model deniz taşıtlarıdır. Bu model taşıtlar da kendi aralarında türlere ayrılırlar. Elektronik, uzaktan kumandalı veya sadece aksesuar olarak kullanılanları vardır. Özellikle model helikopterlerin bir devamı olan oyuncak drone’lar, birçok alanda kullanılmaktadır. Model taşıtların fiyatlarını belirleyen bazı unsurlar vardır. Bunların başında, ürünlerde kullanılan malzeme gelir. Özellikle metal parçalardan üretilen model taşıtlar, daha uzun ömürlü oldukları için, model taşıt fiyatları diğerlerinden biraz fazladır. Bunun yanı sıra üründeki ayrıntılar ve gerçekçilik de fiyata etki eden unsurlardır. Çoğu model taşıtta plastik ve metal parçalar bir arada kullanılır. Bu durum ürüne daha gerçekçi bir görünüm sağlar. Model taşıtların fiyatını etkileyen bir diğer önemli etken de ürünün boyutudur. Ürünlerin yapım aşaması ve işçiliği de fiyatında önemli rol oynar. El yapımı veya özel sipariş ürünlerin yapımı fabrikasyon olanlara göre daha uzun sürdüğü için aralarında fiyat farkı vardır. Daha fazla hobi ürünü için Kutu Oyunları kategorimizi ziyaret edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (31)
Abra (14)
ACADEMY (3)
Aldeba (1)
Altaya (43)
Aojie (1)
Aspak (1)
Avengers (1)
Bestway (1)
Birlik (34)
Bmw (6)
Bruder (6)
Buffer (1)
Burago (203)
Can Aras (3)
Dede (1)
Disney (1)
(849)
DJI (10)
Ferrari (2)
ghiant (5)
Goki (1)
HITEC (2)
Hot Wheels (263)
HSP (3)
IXO (4)
Kanka (2)
Konfor (1)
Kyosho (6)
Leo (1)
Maisto (412)
Matchbox (54)
Mattel (2)
Mercedes (67)
Minichamps (18)
Mon Jeu (1)
Motor Max (479)
New Toys (1)
Norev (185)
Otto (1)
Pilsan (2)
Prestij (2)
Revell (4)
RMZ City (8)
Rubies (1)
Sakar (2)
Samatlı (1)
Scania (1)
Schuco (6)
Siku (6)
Simba (49)
SKYRC (6)
Soico (17)
Solido (54)
Spark (6)
Star (14)
Sunman (80)
Sunstar (4)
Unimax (1)
Wee (2)
Welly (798)
Woodoy (1)
Woys (1)
WWE (1)
Xq Toys (1)
Yakamoz (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(471)
ve üzeri (590)
ve üzeri (640)
ve üzeri (653)
ve üzeri (672)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL