Model Taşıtlar

Bu kategorimizde model arabaların ve model helikopterlerin tüm çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz. Son derece eğlenceli olarak tasarlanan model araçlarla ofisinizi veya evinizi süsleyebilirsiniz. Son zamanlarda model arabalar birçok yetişkin bireyin en sevdiği hobileri arasındadır. Model araba, minyatür otomobillerde sanat ve teknolojinin birleştiği üst noktadır. Gerçek arabanın tüm detaylarını model araba çeşitlerinde bulabilirsiniz. Çünkü tam olarak gerçekte var olan aracın tüm özelliklerine sadık kalınarak üretilirler. Detaylara ve malzemelere son derece özen gösterilen model arabalar adeta kusursuz bir görünüme sahiptir. Gerçek arabalarda yer alan hazzı, model arabalarda bulabilmeniz mümkün. Gerçekçiliği ve eldeki ağırlığı o kadar gerçektir ki, kendinizi onlarca gerçek araba sahibiymiş gibi hissedebilirsiniz.

Model araçların tasarımında kullanılan malzeme, gerçek araçlarda kullanılan malzemeler ile neredeyse aynıdır. Araçların içindeki deri koltuklar ve paspaslar o kadar gerçekçidir ki adeta size tarif edilemez duygular yaşatır. Model araba koleksiyonu yapmaya merakınız varsa, istediğiniz tüm çeşitleri kategorimizden sadece birkaç tık ile satın alabilirsiniz. Model araba fiyatları, sıradan oyuncak araba fiyatlarına göre daha pahalıdır. Bunun nedeni ise daha kaliteli malzemeden üretilmeleridir. Özellikle erkekler tarafından büyük ilgi gören model arabaların birçok çeşidi bulunmaktadır. Kendinize yeni bir hobi arıyorsanız model araba koleksiyonu yapabilirsiniz.

Diecast olarak bilinen model arabaların tarihçesi aslında oldukça uzun yıllara dayanır. İlk kökleri 2. Dünya Savaşı yıllarına dayansa da 1960 yılından sonra diecast oyuncak piyasası artmıştır. Diecast araba modellerini, gerçekte sevdiğiniz araçların marka ve modellerine göre seçebilirsiniz. 1957 Chevy Bel Air diecast kırmızı araba, eski model araç tutkunlarının gözdesi. 1:24 ölçekle tasarlanan diecast araba, son derece mükemmel olarak tasarlanmıştır. Diecast arabalar gibi diecast helikopterlere de ilgi büyüktür. Tıpkı model arabalar gibi model uçaklar da gerçeklerinin birer bir aynısı olarak tasarlanmaktadır. Evinizin bir köşesini model araba ile diğer köşesini de model uçaklarla donatabilir ve sevdiklerinizle bu koleksiyonunuzu paylaşabilirsiniz. Denizi ve denizciliği seven kişilerin model gemilere ilgisi daha büyüktür. Model gemiler de gerçekte var olanın tasarımına sadık kalarak üretilir. Model gemi kategorimizde aradığınız tüm çeşitleri bulabilir ve yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Model gemi fiyatları için ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Model Taşıtlar

için 9,913 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (14)
(3)
ACADEMY (24)
Air Ocean (10)
(4)
Altaya (15)
Autoart (53)
Birlik (24)
Bruder (13)
(1)
Burago (130)
(2)
(3)
Dagedar (8)
(1466)
DJI (6)
(5)
(1)
(1)
(1)
Gt Spirit (94)
(1)
(2)
(2)
Maisto (910)
(1)
Mattel (18)
Mercedes (48)
Mjx (6)
Motor Max (353)
New Toys (13)
Norev (51)
(3)
(3)
(1)
(3)
(1)
RMZ City (26)
(1)
(2)
(4)
Siku (27)
Soico (20)
Solido (20)
(2)
Star Wars (8)
Sunman (174)
(2)
(2)
(1)
(1)
Wedgits (10)
(3)
(1)
Welly (761)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(439)
ve üzeri (560)
ve üzeri (599)
ve üzeri (618)
ve üzeri (649)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL