Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Model Taşıtlar

için 4,465 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Model Taşıtlar

Oyuncaklar günümüzde hem çocukların hem de büyüklerin keyifli vakit geçirebileceği parçalardır. Genellikle çocukların kullanımına uygun olan model taşıtların birçok çeşidi bulunmaktadır. Maket modele sahip olan ve kullanımı pratik olan model taşıtlar günlük yaşantımızda her yaşa hitap etmektedir. Çoğunlukla tercih edilen araba modellerinin bulunduğu maketler, evlerinizde ve iş yerlerinizde de estetik görünüme sahiptir. Aksesuar olarak kullanıma uygundur. Tekli veya takım setleri bulunmaktadır. İş makinalarının bulunduğu oyuncak seti takım olarak kullanılan model taşıtlardan biridir. İçeriğinde helikopter, otomobil , kepçe ve dozer gibi oyuncaklar bulunmaktadır. İsteğinize göre çocuk odanıza veya başka alanlara süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tarz oyuncakları koleksiyon yapmayı sevenler için birçok model bulunmaktadır. Metal veya plastik malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Her yaşa hitap etmektedir. Çocuklarınızın sağlığı için küçük parçaya sahip olan oyuncaklar daha az kullanılmaktadır. Ses ve ışığın kullanıldığı taşıtlar çocukların daha fazla dikkatini çekmektedir. Aynı zamanda düşünme yetisini de güçlendirmektedir. Zevkinize uygun model taşıtları yetişkin hobi ve oyun sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 Maket Oyuncak Çeşitleri

Maket Oyuncak Çeşitleri

Birden fazla çeşide sahip olan maket oyuncaklar taşınması kolay bir şekilde üretilmiştir. Seyahat ederken muhafaza edebilmeniz için maket ürünler kullanılmıştır. Çocuklarınız hareketlerini ve beynini geliştiren birçok ürün bulunmaktadır. Maket araba bunlardan biridir. Renkli ışıkların kullanıldığı detaylarla çocuklarınız da dikkatini çekmektedir. Maket araba genellikle erkek çocuklarının severek oynadığı eğitici oyuncaklardan biridir. Kız çocukları da beğenerek oynamaktadır. El becerilerini de geliştirmektedir. Birçok yararı bulunan ve kaliteli vakit geçirmenizi sağlayan maket araba renk olarak farklılık göstermektedir. Sarı, kırmızı, lacivert renklerin kullanıldığı arabalar göze hitap etmektedir. Model olarak da farklılık gösteren arabalar bulunmaktadır. Vosvos, tır, Ferrari veya eski görünüme sahip olan maket arabalar bulunmaktadır. Ses özelliği bulunan ve kumanda ile çalışan arabalar eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlamaktadır. Çocuklarınızın meslekleri tanıması ve öğrenmesi için polis arabası, itfaiye arabası gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Gerçeği yansıtan ve göz dolduran modelleri ile büyüklerin de dikkatini çekecektir. Oyun eğlencenizi arttıracak işleve sahiptir. Maket araba görünüş olarak gerçek araba modelini yansıtmaktadır. Camların ve kapıların bulunduğu detaylara sahiptir. Çocuklarınızın paylaşım yaparak hem bir şeyler öğrenmesine hem de eğlenceli vakitler geçirmesine yardımcı olacaktır. Pil ile çalışan modelleri de bulunmaktadır. Çoklu olarak satılan maket araba setlerinde renk ve özellik uyumuna dikkat edilmektedir. Klasik veya spor çeşitleri bulunmaktadır. Genellikle büyüklerin tercih ettiği klasik araba modellerinde minibüs ve Tofaş modelleri talep edilmektedir. Kullanılan renklerde bozulma olmaması için kaliteli malzemeden üretilmiştir. Çek bırak modellerin kullanıldığı arabalar ise çocuklarınızın vazgeçilmez eğlencesinden biri olacaktır. Uçak yolculuğu severlerin ve hobi edinenlerin gözde parçalarından biri ise maket uçak olarak bilinmektedir. Yediden yetmişe pilotların veya pilot olmak isteyenlerin de evlerinde bulundurabileceği aksesuarlardan biridir. Aynı zamanda çocuklarında oyunlarına farklılık katmaktadır. Özel tasarımı ile sizleri büyülemektedir. Hareketli özelliğe sahip olan maket uçaklar gerçek kullanımı daha fazla yansıtmaktadır. Kullanımı pratiktir. Sevdiklerinize hediye olarak da alınabilir. En ve boy olarak çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat performans ürünlerinden biridir. Maket uçak fiyatları ise kullanılan malzemenin kalitesine veya dayanıklılığına göre değişkenlik göstermektedir. Özelliklerinin gelişmiş olmasına ve marka kullanımında da fiyat bazlı değişkenlikler göstermektedir. Hareket eden ve ses çıkaran maket uçaklar kullanıcılar tarafından talep edilmektedir. Size uygun maket oyuncak çeşitlerini ve fiyatlarını sayfamızdaki ürünleri inceleyerek bulabilirsiniz.

Eğlenceli Oyuncak Çeşitleri

Eğlenceli Oyuncak Çeşitleri

Her yaşa hitap eden oyuncak çeşitleri günlük yaşantınızda her alanda kullanıma uygundur. Dilerseniz iş yerinize aksesuar olarak kullanılabilir. Yine isteğinize göre koleksiyon odası yaparak evinize tarz bir görüntü sağlayabilirsiniz. Maket detayının kullanıldığı oyuncaklar kullanım olarak da kolaydır. Aynı zamanda düştüğünde veya darbe aldığında zor zarar görmektedir. Taşınması oldukça kolaydır. Hafif yapısı ile çocuklarınızın oyun alanlarında yer kaplamamaktadır. Hem öğreten hem de eğlendiren ürünlerdendir. Sevimli şekilleri ve renkleri ile çocuklarınızın kaliteli vakitler geçirmesini sağlayacaktır. Maket gemi oyuncak çeşitlerinin sevilen parçalarından biridir. Küçük çocukların araçları tanımasına yardımcı olmaktadır. Modern teknolojinin kullanıldığı ürünlerde farklı özellikler bulunmaktadır. Yüzme özelliğine sahip olan maket gemi denizde veya havuzlarda güzel etkinlikler yapmanıza yardımcı olacaktır. Yetişkinler için üretilen modelleri de bulunmaktadır. Üretiminde ahşap veya plastik malzemeler kullanılan gemiler de bulunmaktadır. Çocuklarınızın hayal gücünü yüksek oranda geliştirmektedir. Elektrikle veya kumanda ile çalışan modelleri de mevcuttur. Maket gemilerde kullanılan yelken detayı çocuklarınızın oyunlarını daha gerçekçi bir boyuta getirmektedir. Boyut ve renk olarak farklılık gösterebilmektedir. Sevdiğiniz renkteki maket gemi modellerini vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlara sahiptir. Kullanım alanı isteğinize ve hobinize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ahşap kullanılarak üretilen gemiler otantik görünüme sahiptir. Göz dolduran tasarımıyla estetik bir görüntü sağlamaktadır. Oyun oynamayı seven çocukların yanlarından ayırmayacağı parçalardan biridir. Gelişmiş makinelerle veya el emeği kullanılarak üretilen modelleri bulunmaktadır. Maket gemi farklı detayları sayesinde gerçeği yansıtan özelliğe sahiptir. Maket bisiklet ise farklı renkleri ve çeşitleri ile öğretici oyuncaklar kategorisinde yer almaktadır. Çocuklarınızın küçük yaştan itibaren bisiklet kullanmayı öğreterek sevdirmektedir. Üzerinde insan figürünün bulunduğu maket bisikletler dikkat çekmektedir. Çizgi film karakterlerinin baskı olarak kullanıldığı bisikletler sayesinde çocuklarınız eğlenerek öğrenmenin tadını çıkaracaktır. Tekerlek sayısı, boyutu gibi özellikleri farklılık göstermektedir. Katlanabilir yapıya sahip olan maket bisiklet kullanım olarak pratiktir. Kafe ve restoran gibi alanlarda aksesuar olarak da kullanılmaktadır.

 Maket Tanklar ve Maket Motorlar

Maket Tanklar ve Maket Motorlar

Maket motor, Genellikle motor tutkunların vazgeçilmez aksesuarlarından birisidir. Yeni ve eski modellerin kullanıldığı motorlar tarz ve asil görünüme sahiptir. Yetişkinlerin süs olarak kullanabileceği, çocukların ise oyununa tutku kattığı ürünlerden biridir. Çocukların kullanımı için üretilen maket motorlarda yaş sınırına uygun malzemeler kullanılmaktadır. Yetişkinlere ve çocuklara hitap eden yapısı ile birlikte verimli vakitler geçirmenize yardımcı olacaktır. Genellikle siyah renginin kullanıldığı maket motor çeşitleri tekli veya set halinde satılmaktadır. Set halinde bulunan motorlar aynı özelliklere sahiptir. Bu nedenle daha uyumlu görünmesini sağlamaktadır. Tekli olarak satılan maket motorlar ise gözünüze hitap eden şekli ile dikkat çekmektedir. Tank maket çocuklar için sevimli oyuncaklardan biridir. Farklı boyut ve uzunluk özelliğine sahiptir. İsteğinize göre biblo olarak da kullanılmaktadır. Hareket edebilen ve ses çıkarabilen özelliğe sahip olan tank maketler de bulunmaktadır. Genellikle kamuflaj desenine sahiptir. Yeşil ve kahverengi renginin tercih edildiği tankların uzaktan kumanda ile çalışan modelleri de mevcuttur. Set halinde satılmakta olan tank maketlerde ise maket köprü ile maket uçak ve maket askerler bulunmaktadır. Çocuklarınıza ve içindeki çocuğu yaşatan yetişkinlere hitap eden birçok model taşıtlar üretilerek sizlere sunulur..