Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Oyun Takımı

için 3,321 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Oyun Takımı

İçerisinde bulunulan modern zamanlarda oyun deyince akla artık çeşitli konsol oyunları geliyor olsa da, bir araya gelinerek en güzel vakitlerin geçirildiği aktivitelerin oyun takımı ürünleri olduğu bir gerçektir. Arkadaşlarınız veya aileniz ile beraber sohbet ederken oynamaktan büyük keyif alacağınız bu oyunlar bugünlere kadar popülerliğini kaybetmeden gelmiştir. Bu oyunlar arasında yer alan başlıca oyun takımları; okey takımları, satranç takımları ve tavla takımları olmaktadır. Bu ürün çeşitleri birçok farklı tasarımlarda ve farklı materyal içeriklerinde üretilerek beğeninize sunulmaktadır. Faydaları saymakla bitmeyecek olan bu ürün modelleri, çocuğundan yetişkinine kadar her yaş grubundaki insanları bir araya getirebilen ve keyifli zamanlar geçirilmesini sağlayan nitelikli oyun takımı çeşitleri olmaktadır.

Oyun Masa Seti Modelleri

Masa Seti Modelleri

Tavla, satranç ve okey oyunlarının yanı sıra bu kategoride ayrıca yer alan dama, tabu ve kağıt oyunları gibi oyun çeşitlerinin her biri, sizlere sadece bir oyun keyfi değil, sosyal bir ortam da kazandırmaktadır. Çevrenizdekiler ile samimiyetinizi güçlendirmek ve dostluğunuzu pekiştirmek açısından elde edeceğiniz kazanımlar da oyun deneyiminden haz almanın yanında ayrı bir avantaj olmaktadır. Boş vakitlerinizi renklendirebilmek adına tercih edebileceğiniz bu tasarımları, işyeri ortamınızda yoğun çalışma saatleri arasında stres atmak maksadıyla da değerlendirebilirsiniz. Böylelikle çalışma arkadaşlarınızla da aranızda sosyal bir bağ oluşturmuş da olacaksınızdır. Bütün bu oyun masa seti ürünleri, yoğun bir talep görmelerinden dolayı geliştirilmeye ve daha nitelikli yapılarda sizlere sunulmaya devam etmektedir. Başlıca satranç setlerinden söz etmek gerekirse, öncelikle klasik yapıdaki bir seti tanımlamak sizler açısından faydalı olacaktır. Bu klasik satranç setleri, ahşap materyalden imal edilmiş tasarımlar olmakta olup, park ve piknik gibi ortamlarda rahatlıkla deneyimlenebilecek ürün çeşitleri olmaktadır. Ayrıca seyahatlerinizde de yanınızda götürebileceğiniz bu modeller sadece 30 cm x 30 cm ebatlarda tahtaya sahiptir. Taşlarının boyutu ise en büyük olan şah 8,5 cm, en küçük taş olan piyonlar ise 4 cm. kadardır. Ceviz kaplama yapısı oldukça sağlam olmakta olup, kolaylıkla zarar görmemektedir. Farklı bir tasarım olan büyük boy bahçe satranç takımı setleri ise tam olarak 92 cm x 65 cm ebatlara sahip bir ürün olmaktadır. Ürünün kalınlığı ise 0,3 cm’dir. Taşlarının boyutları da şahta 10 cm, piyonda 5 cm. kadardır. Kaydırmaz alt bölümü özel PVC örme malzemeden üretilmiş olup, rahatlıkla rulo biçiminde katlanabilmektedir. Ayrıca her türlü hava şartlarına karşı da yüksek dayanımlı olduklarını bilmenizde fayda vardır. Kategorimizde yer alan klasik tavla takımları ise 3 farklı boyutta beğeninize sunulmaktadır. Bu boyutlar; küçük tavla takımlarında 20,5 cm x 38 cm, orta boylu tavla takımlarında 22,5 cm x 43 cm, büyük boy olan tavla takımlarında ise 25 cm x 48 cm olmaktadır. Dilerseniz bu ürünlerin üzerine lazer kazıma tekniği ile kişiye özel isim de yazdırabilmeniz mümkündür. Ürün boyutları seçilecek oyun çeşitlerine göre değişkenlik gösterebilir.

Satranç Takımı Modelleri ve Faydaları

Satranç Takımı Modelleri ve Faydaları

Şık ve benzersiz yapıda farklı niteliklerde üretilen satranç takımı ürünlerinin lüks tasarımları evinizde ayrı bir aksesuar özelliği de gösterecektir. Bu lüks setler evinizde ömür boyu bulundurabileceğiniz ve hiç eskimeyecek içeriklerde imal edilmişlerdir. Öncelikle krom lüks olan ürün modellerinden söz etmek gerekirse, bu çeşitler alev kırmızı mermer desenli tahtalardan imal edilmektedir. Bu tasarımları ister kendiniz için edinebilir isterseniz de satranç meraklısı olan bir tanıdığınıza şık bir hediye olarak sunabilirsiniz. Bu setlerdeki satranç taşı figürleri birinci sınıf döküm malzeme olmakta olup, yüksek kalite bir işçilikle oluşturulmaktadır. Ayrıca bu ürünler masif (içi dolu) şekilde preslenmiş dayanıklı alaşımla kaplanmışlardır. Bu ürün tasarımlarının tahtaları emsallerine nazaran 4’te 1 oranında daha kalın olup, kenar kısımları ise korumayla muhafaza edilmiştir. Ayrıca bu setlerin tahtaları çift vernik işleminden geçirilmiş ve çift desen işlemesi ile imal edilmiştir. Çok daha uzun ömürlü bir yapıda, çok daha parlak ve estetik görünümleri ile salonlarınızda bir biblo grubu olarak da sergileyebileceksiniz. Ürün üzerindeki çizgiler, rakamlar ve harfler ise varak renkte özenle uygulanmıştır. Ölçülerinden de söz edilecek olursa; şah boyları 6 cm, piyon boyları ise 4 cm. olmakta olup, tahta boyutları da 27 cm x 27 cm olmaktadır. Bir başka lüks tasarım olan metal satranç takımı modellerinde ise taş figürleri lejyon askerleri olarak yer almaktadır. Aynı şekilde birinci sınıf döküm malzeme olan bu figürler yüksek kalite işçilikle tasarlanmıştır. Bu setlerin tahtaları ise mermer tasarım kaplama ahşap malzeme olmaktadır. Dış yüzeyleri ise verniklidir. 28 cm x 28 cm tahta boyutları bulunmakta olup, şahları 6 cm, piyonları da 4,5 cm olmaktadır. Bu şık setler ile satranç oynamanın farklı bir keyif sunduğunu fark edeceksinizdir. Bu setler hem sizin hem de çocuklarınızın haz duyarak oynadığı en eğitici oyun deneyimlerini sunacaktır. Satrançlar kişiliği ve karakteri oldukça olumlu yönde etkilemektedir. Çocuklarınızın planlı hareket etmenin önemini kavramalarını isterseniz, onları satrançla tanıştırmanız en kısa ve etkili yok olacaktır. Bütün bu lüks setlerin özel bir haznesi de bulunmakta olup, güvenli bir muhafaza imkanı sunmaktadır. Böylelikle figürlerin kaybolma olasılığının da rahatlıkla önüne geçebileceksiniz.

Oyun Takımı Fiyatları

Oyun Takımı Fiyatları

Hem keyif hem de fayda sağlayan bütün bu oyun takımları, kalabalık arkadaş gruplarınız ile kaliteli zaman geçirebilmeniz açısından büyük bir öneme sahiptir. Her biri farklı kural ve niteliklere sahip olan bu oyun takımı modelleri farklı fiyatlarda ve tasarımlarda olarak geniş bir çeşitlilikle hizmetinize sunulmaktadır. Dolayısıyla bütçenize uygun olan istediğiniz oyun modelini istediğiniz tasarım ve kalitede edinebilirsiniz. Sonuç olarak elde edilmek istenen ürünün oyun oynayabileceğiniz bütünlükte olmasıdır, ancak evinizde sizlere görsel bir estetik de sunmasını isterseniz daha farklı fiyatlarda olan aksesuar niteliğindeki modelleri değerlendirebilirsiniz. Genel itibariyle sizlere görsel sunan oyun modelleri satranç olmaktadır. Diğer oyun takımlarında ise görselden çok kaliteyi sağlamlığı ile ölçmek doğru olacaktır. Okey takımı gibi ürünlerde taşların ve istekaların kaliteli materyallerden imal edilmiş olması sizlere daha rahat ve kullanışlı bir oyun deneyimi sunabilecektir. Tavlalarda da taşların ve zarların niteliği ömürlük bir kullanım elde edilebilmesi açısından önemli bir husustur. Nitelikli yapılardaki bütün oyun takımları arasında da yine hesaplı olan modeller bulunabilmektedir. Ürünlerin büyüklükleri ve ebatları gibi durumlar fiyatlarda farklılığa neden olan bir başka unsurdur. Ürünlerde en, boy ve kalınlık gibi ayrıntılara dikkat ederek kaliteli içeriklerde imal edilmiş bir oyunu oldukça uygun fiyatlarda bulabileceksiniz. Bütün bu oyun tasarımları niceliğine göre kelime dağarcığınızı güçlendirmekte veya rol yapma yeteneklerinizi geliştirmektedir. Özellikle de çoklu oynanan oyunlarda birlik ve beraberlik anlayışı, uyum içinde hareket etme durumları kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Kısacası gerçek hayatta sizlere çeşitli faydalar sunabilecek deneyimler bu oyun takımları ile sağlanabilmektedir. Ayrıca sorumluluk paylaşılması ve güven duygusunun pekiştirilebilmesi de bu oyunlar ile oldukça mümkündür. Bütün bu sebeplerden dolayı oyun takımı ürünlerinden, çocukların eğitiminde de etkin katkılar elde edilebilmektedir. Ailecek oynamak da bu sebeple önem arz etmektedir. Eğer sizler de aileniz için keyifle deneyimleyebileceğiniz bir oyun modeli arıyorsanız, sayfamızdaki ürünleri inceleyerek oyun takımı fiyatları ile beraber birçok detayı inceleyebilirsiniz.