Oyun Takımı

Oyun takımı kategorimizde; iskambil kağıtları, tarot kartları, satranç takımları, tavla takımları ve okey takımları bulunmaktadır. Tüm bu oyun çeşitleri kolayca taşınabilir yapıda olduğu için gittiğiniz her yere yanınızda kolayca götürebilir ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kalabalık bir arkadaş grubunuzla pikniğe gittiğinizde ya da ev partileri düzenlediğinizde okey oynamayı ya da kağıt oyunları oynamayı tercih edebilirsiniz. Diğer oyunların aksine bu oyun çeşitleri kalabalık oynanabilmektedir. Okey, 4 kişilik bir oyun olduğu için 4 arkadaşınızla birlikte evinizde okey turnuvaları düzenleyebilirsiniz. Üstelik bu oyunlar sayesinde uzak kaldığınız arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Okey takımının 4 tane istekası ve 106 tane dikdörtgen taşı bulunmaktadır. Taşların üzerinde sarı, kırmızı, mavi ve siyah renklerde, 1'den 13'e kadar numaralar bulunmaktadır. Taşlar arasında bir de joker bulunur.

Zihninizi geliştirmek ve biraz da stres atmak için arkadaşınızla satranç oynayabilirsiniz. Satranç, bilinen en iyi strateji oyunlarından biridir. İki kişi ile birlikte oynanır. Satranç seti içerisinde, satranç tahtası ve satranç taşları yer alıyor. Satranç tahtası üzerinde 64 tane kare bulunmaktadır. Bu karelerin yarısı siyah, yarısı da beyazdır. Günümüzde satranç takımlarının hem camdan üretilenleri hem de ahşaptan üretilenleri bulunmaktadır. Biraz daha estetik zevke sahip kişiler cam satranç takımını tercih edebiliyor. Satranç takımını gittiğiniz her yere götürmek istiyorsanız, daha dayanıklı olan ahşap satranç takımını tercih edebilirsiniz. Ahşap satranç takımı fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Satranç kategorimizde bulunan ürünleri inceleyebilir ve sizin için uygun olanını kolayca alabilirsiniz. Satranç taşları; vezir, at, şah, kale, fil ve piyon olarak bilinir. Oyunda her oyuncu tek bir hamle yapar. Oyunun amacı; karşı tarafın şahını mat etmektir.

Özellikle öğrenciler tarafından iskambil oyunları fazlasıyla tercih edilmektedir. İskambil destesinin içerisinde 52 adet kart bulunur. Her bir kartın ismi, üzerinde bulunan sembollere ve renklere göre belirlenir. Kartların isimleri: karo, maça, sinek, papaz, kupa, kız ve vale olarak adlandırılmaktadır. Karo, sinek, maça ve kupa kartlarında 1'den 10'a kadar numaralar bulunur. Deste içerisinde bir de joker kartı bulunmaktadır. Joker, bazı oyunlarda istenilen kartın yerine geçebilme özelliğine sahiptir. Oyun türlerine göre iskambil kağıtlarının özellikleri de değişmektedir. Tarot kartları ve iskambil kartları için kategorimizi inceleyebilir ve sizin için uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Oyun Takımı

için 5,556 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (8)
(2)
Air Flyer (26)
(1)
(1)
(3)
Anatolian (26)
(1)
(1)
(1)
(3)
(3)
(1)
Clementoni (15)
(1)
Dede (21)
DGT (8)
(2)
(1177)
(1)
(1)
(4)
(1)
Erse (8)
(1)
(1)
(1)
Hasbro (37)
(1)
(1)
Kanka (11)
(1)
(2)
(4)
KS Games (18)
(1)
Lego (7)
Lonpos (8)
(2)
Mattel (55)
(1)
(3)
(1)
Prestij (9)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
Simba (11)
(3)
Star (560)
(1)
Sunman (65)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(289)
ve üzeri (462)
ve üzeri (535)
ve üzeri (557)
ve üzeri (596)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL