TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Oyun Takımı

için 10,112 sonuç bulundu.

Oyun Takımı

Günümüzde tüm oyunlar bilgisayar ve internet ortamına taşınsa da kalabalık ortamların vazgeçilmezi hala oyun takımı olmaktadır. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle bir araya geldiğiniz zaman sohbet ortamlarınıza takım oyunları eşlik etmektedir. Günümüzde dijital ortamlardan kopamayan çocuklarınız için ideal bir kültür olan takım oyunları, onların arkadaşlık, dostluk, beraberlik kavramlarını öğrenmesi için faydalı olmaktadır. Gerçek kişiler ile gerçek bir ortamda oynanan oyun her anlamda çok fazla şey öğrettiğinden küçükler için de son derece destekleyici bir yapıdadır. Öğrenci evlerinin vazgeçilmezi olan oyun takımları ile sınav stresini unuttuğunuz gibi arkadaşlarınızla da eğlenceli saatler geçirebilmek mümkündür. Uzun yaz gecelerinde komşularınız ile bol bol gülüp eğlenebilir, oyunlar ile heyecanlanabilirsiniz. Rekabet ve heyecanı bir arada yaşamak isteyenler için birbirinden farklı takım oyunları bulunmaktadır. Ayrıca günümüzde hali hazırda bulunan, olumlu tarafları da saymakla bitmeyen daha pek çok takım oyununa da kolay bir şekilde ulaşıp, öğrenebilmek mümkündür.

Oyun Takımı Çeşitleri Nelerdir?

Oyun Takımı Çeşitleri Nelerdir?

Boş zamanları renklendirmek için kullanılan oyun takımı isimleri farklılık göstermektedir. Oyun takımı setleri arasında satranç, dama, tavla, tabu, scrabble, kağıt ve okey takımı gibi pek çok çeşit yer almaktadır. Her geçen gün farklı çeşitleri ile hayatınıza giren oyunlar var olmaya devam etmektedir. Ağırlıklı olarak bilgisayar oyunları zamanınızı alsa da takım oyunları günlerinizi, anlarınızı keyifli hale getirmekte ve eğlenmenizi sağlamaktadır. Takım oyunları, arkadaş, iş ve aile ortamlarını şenlendirdiği gibi kahvehanelerin de başrol oyuncusudur. Özellikle arkadaş grupları buluştuklarında kafelerde takım oyunları ile eğlenceli zamanlar geçirmektedir. Bazı iş yerlerinde, yoğun çalışma saatlerine ara vermek için bu tür oyunlar oynanabilmektedir. Takım oyunları bazı ortamlarda turnuvalar halinde düzenlenmektedir. Yarışmaya dönüştükleri zaman rekabeti katbekat artırdıkları için uzun saatler oynanabilmektedir. Farklı renklerde taşları bulunan oyun takımları sevilen çizgi film karakterleri ya da tarihi figürler ile de süslenmektedir.

Takım Oyunlarının Faydaları

Takım Oyunlarının Faydaları

Oyun takımı çeşitleri özelliklerine ve kullanım amaçlarına göre de birbirinden ayrılmaktadır. Bazı takım oyunları ile kelime dağarcığınızı güçlendirirken bazıları sayesinde de rol yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Takım halinde oynanan bu tür oyunlar, bireysel olmadığı için kalabalık ortamlarda birlik beraberliği ve takım olmayı, uyum içinde kalmayı öğrettiğinden dolayı keyfi doruklarda yaşanmaktadır. Ortak bir sorumluluk ile ortak bir amaç doğrultusunda dayanışma içinde hareket edilmesini sağlamaktadır. Böylece sorumlulukların paylaşımı öğrenilmektedir. Güven duygusunu da pekiştiren bu tür oyunlar sayesinde oyuncuların üretkenlikleri oluşmaya başlamaktadır. Takım içindeki oyuncular arasında farklı fikir alışverişleri yaşanacağı için bireyler birbirini tanır ve hoşgörülü olmayı öğrenir. En önemli faydalarından biri de kişilerin organizasyon ve iletişim yeteneklerini geliştirmeleridir. Aidiyet duygusunun gelişmesini sağlayan takım oyunları, başarma duygusunu da sonuna kadar yaşatmaktadır. Çocuklarda da büyüklerde olduğu gibi faydaları olan takım oyunlarının ailecek oynanması bu yüzden önemlidir. Oyun takımlarının saymakla bitmeyen faydaları hem eğitici hem de eğlendirici olmalarındandır. Oynayan kişiler arasında iddia sebebi olan takım oyunları da bulunmaktadır.

Oyun Takımı Fiyatları

Oyun Takımı Fiyatları

Her ne kadar internet zamanınızı alsa da tavla, dama, satranç, okey, kızma birader, scrabble gibi takım oyunları hala popülerliğini korumaktadır. Kalabalık arkadaş ortamlarının ya da ailelerin bir araya geldiklerinde, özel günlerde eğlenmek için oynadıkları bu tür oyunlar hem faydalı hem de keyifli vakit geçirilmesini sağlamaktadır. Pek çok yerde satışı bulunan oyun takımı fiyatları farklılık göstermektedir. Oyuna ve markasına göre değişen fiyatları bulunmaktadır. Farklı markalara ait oyun çeşitleri zevkinize göre de çeşitlilik göstermektedir. Siz de hemen kendinize en uygun takım oyununu alıp ailenizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Daha fazla oyun seçeneği için Yetişkin Hobi & Oyun kategorimizi ziyaret edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (35)
Abra (4)
ACADEMY (1)
Air Flyer (23)
Air Hogs (2)
Air Ocean (3)
Alex Toys (1)
Align (1)
Ambi Toys (1)
Anatolian (43)
Aojie (1)
Apc (1)
Asonic (1)
Bela (1)
Bestway (3)
Birlik (2)
Buffer (1)
cagames (3)
Can Aras (1)
CX HOBBY (1)
Dagedar (3)
Denver (3)
DesignHag (1)
Disney (1)
(2384)
DJI (1)
E-FLITE (1)
Eddy (1)
Eduard (1)
ERC (1)
Erse (10)
ESER (1)
Foxmind (2)
Hasbro (117)
Hpi (1)
HSP (1)
Jumbo (1)
Kanka (10)
Kraft (4)
Kral (6)
KS (5)
KS Games (29)
LABİRENT (1)
Linea (1)
Magnart (1)
MAGNETİC (2)
Mattel (69)
Megcos (1)
Mon Jeu (2)
Muppets (1)
Nerf (1)
Neva Toys (1)
New Toys (2)
Parkzone (1)
Pilsan (1)
PLAYWORLD (2)
Prestij (10)
Redka (22)
Sakar (1)
Samatlı (1)
SATRANÇ (1)
Simba (58)
Star (1120)
Star Trek (1)
Star Wars (1)
Sunman (196)
Tomy (1)
Woodoy (5)
ZamaZuma (1)
ZipBin (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(473)
ve üzeri (773)
ve üzeri (898)
ve üzeri (930)
ve üzeri (983)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL