Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

TKN
BSG
Ulo
Dpa
Ekt
Gm
GVA
ULO
Tyc
Cey
C9
Nos
Aem
C6
Bsg
Psa
4h
TYC
Tas
TAS
Aft
Ada
ART
Led
Ct
MEC
Dnz
Oem
LED
PSA
Bba
Efq
AEM
DPA
Erq
MY
Oek
Gpr
Tp
Ysn
GKL
Gva
Kzc
TLG
E36
MGA
SPJ
Vw
3C
E39
Jsv
Rsa
SPK
YTT
Ylz
tyc
Arw
Hmc
KZC
OEK
Zrh
mec
Art
F10
KIR
URS
WPI
YLZ
2K
Ack
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ampul Tipi

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Model

H7
H1
H4
-
T10
H11
D1S
H15
H3
67
93
D2s
D3S
D4s
H27
T20
H8
Led
Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Ürün Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Far & Aydınlatma

için 82,476 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Far ve Aydınlatma

Güvenli sürüş deneyimi açısından gerekli olan pek çok unsur bulunuyor. Tam anlamıyla bir güvenin sağlanması adına her unsurun gerekliliklerinin sağlanması gerekiyor. Bu noktada far ve benzeri aydınlatma amacıyla kullanılan ürünler büyük önem kazanıyor. Çünkü güvenli bir sürüş deneyimi açısından risk faktörlerinden biri akşam vakitlerinde kararan hava ve benzeri gibi unsurlardır. Karanlıkta güvenli ve konforlu bir şekilde araç kullanma adına aydınlık unsurlarının tam anlamıyla sağlanması gerekiyor. Ek olarak far seti ve benzeri ürünlerin de eksiksiz bir şekilde sağlanması da büyük önem arz ediyor. Çünkü her ürünün performansa ve de sürüş deneyimine katkısı değişkenlik gösteriyor. Bununla beraber araç özelliklerine bağlı olarak da ideal far merceği değişkenlik sergiliyor. Bu noktada her ürün özelinde bir araştırma yapmak pek çok açıdan yarar sunuyor. Bu sayede yanlış bir satın alma işleminin büyük ölçüde önü kapanıyor. Aynı zamanda araç içerisinin daha aydınlık olmasını sağlayan aydınlatıcılar sayesinde sürücü ve araçta bulunan her bireyin konforu da sağlanıyor. Özellikle yeni doğan grubuna dahil olan bebeklerin çoğu için aydınlık bir araç içi fazlasıyla önemlidir. Çünkü bebekler için karanlık ve beraberinde hareket halinde olma durumu ürkütücü olabiliyor. Bebeklerde herhangi bir stres ve gerginliğin oluşmaması adına oto iç aydınlatma konusuna önem göstermek gerekiyor. Tüm bunlara ek olarak uzun yolculuklar açısından da iç ve dış aydınlatma fazlasıyla önemli oluyor. Özellikle gece yolculukları esnasında sürücünün karanlık bir ortamda araç kullanması çeşitli risk faktörlerini de ortaya çıkarıyor. Sürüş halinde uyku ya da dalgınlık başta olmak üzere pek çok istenmeyen durumu beraberinde getiriyor. Hepsinden sakınmak ve tüm risk faktörlerini etkisiz hale getirmek adına oto far ve iç aydınlatma fazlasıyla önemli. Tüm önlemlerin sağlanması halinde kaza ve benzeri risk faktörleri etkisini tamamen yitiriyor. Beraberinde gelişen teknoloji ile üretilen yeni nesil ürünlerin sayısı da her geçen gün artıyor. Kapıların durumu ile entegre bir şekilde çalışan iç aydınlatma sistemleri ile karanlıkta yol gitmek imkansız bir duruma dönüşüyor. Beraberinde otomatik niteliği ile tasarruflu kullanım imkanın da sunuyor. Bu sayede hem güvenli sürüş deneyimi hem de tasarruf bir arada deneyimleniyor. Far sensörü ve benzeri ürünlerin seçimine özen göstererek sürüş anında çıkabilecek her risk faktörünü etkisiz bir hale dönüştürmek ve kaza riskini ortadan kaldırmak fazlasıyla mümkün.

Aydınlatma ile Güvenli Sürüş Deneyimi

Aydınlatma ile Güvenli Sürüş Deneyimi

İç ve dış aydınlatmanın iyi bir şekilde sağlanmadığı durumlarda kaza riski büyük oranda artıyor. Özellikle gece yolculuklarında ya da uzun yol seyahatlerinde aydınlatma fazlasıyla önemli. İç aydınlatma bilincin her an dinç kalmasını sağlıyor. Dış aydınlatma ise gidilen yolun her karesini açıkça göstererek gerekli hamlelerin öngörülmesine vesile oluyor. Bu noktada far ayarı ve benzeri gibi durumlara özen göstermek yeterli. Beraberinde her far modelinin ampul çeşidinin değişkenlik gösterdiği de bilinmeli. Zemine yakın ya da uzak olan arabaların yapı farklılığına bağlı olarak ideal far modelleri de değişkenlik gösteriyor. Bu noktada her araç sahibinin aracına yönelik gerekli bilgileri edinmiş olması fazlasıyla önemlidir. Bu sayede güvenli, rahat ve konforlu bir şekilde sürüş deneyimi kendiliğinden sağlanıyor. İyi bir aydınlatma sistemi acemi ya da profesyonel olması fark etmeksizin pek çok sürücüyü kaza riskinden kurtarıyor. Ek olarak oldukça şık olan tasarımların olması far alanının dahi kişiselleştirilmesine olanak tanıyor. Spor ya da klasik modellerden oluşan far çeşitleri ile her araca yakışan ve estetik duran farlara ulaşmak fazlasıyla kolaydır. Beraberinde üreticiler her zaman kullanıcı memnuniyetini düşünmektedir. Bu sebeple, her kullanıcının gereksinimlerini karşılayabileceği far modelleri yılın her anı üretime giriyor. Kişiselleştirilmek için fazlasıyla ideal olan far kaplama modelleri ile her birey tarzını araba farı üzerinde hissettirebiliyor. Araca dair bir aidiyet hissinin oluşması açısından kişiselleştirme unsuru oldukça önemlidir. Özellikle henüz yeni ehliyet edinmiş sürücüler açısından aracı kişiselleştirmek bir motivasyon kaynağı da olabiliyor. Beraberinde güvenli bir sürüş deneyiminin sunulması sayesinde her birey aydınlık yollarda rahatlıkla araç kullanabiliyor. Bununla beraber tavan ampulleri de en az farlar kadar önemli oluyor. Çünkü araç içerisinde bulunan sürücü ve yolculara konforu sunan etkenlerden biri. Oto aydınlatma ile gece yolculuklarında sürücünün uykuya dalması ve benzeri gibi durumlar tamamen ortadan kalkıyor. Işık bilinci açık ve dinç tutan etkenler arasında ilk sırada yer alıyor. Son dönemlerde fazlasıyla yaygınlaşan led aydınlatmalar da yoğun ilgi görüyor. Aracın her alanının aydınlatılmasına olanak tanıyan yapısı ile konforlu bir yolculuk deneyimi sunuyor. Arabalara ek olarak daha büyük kapasiteli otomobiller için de ışıklandırma fazlasıyla önem taşıyor. Özellikle yolculuk amaçlı olarak kullanılan araçlarda yolcuların memnuniyeti açısından iç aydınlanma ilk noktalardan biridir. Yolcu memnuniyeti açısından uyanık kalınan zamanların aydınlığı fazlasıyla önemli oluyor. Sizler de tercihe göre xenon far modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İşlevsel Far Modelleri

İşlevsel Far Modelleri

Her araç için uygun olan far modeli değişkenlik gösteriyor. Bu sebeple, her araç sahibinin ürün özelliklerine dikkat etmesi doğru bir satın alma işlemi için önemli noktalardan biridir. Bu noktada yeni nesil ürünlere ek olarak manuel bir sistemle çalışan pek çok ürün bulunuyor. Her biri çalışma prensibi bakımından farklılık sergilemesi ile beraber işlevsellik bakımından aynı göreve sahip. Son dönemlerde led aydınlatma sistemi hem iç hem de dış ışıklandırma açısından fazlasıyla rağbet görüyor. Oto içi led aydınlatma ile otomatik sistemlerin entegre olduğu pek çok model bulunuyor. Aracın içinin tam anlamıyla ışıklandırılması amacıyla aydınlatmalar fazlasıyla önemlidir. Bununla beraber dış aydınlatma havanın karardığı zamanlar için hayat kurtarıcı niteliktedir. Bu nedenle uzun süreli kullanım imkanı sunan kaliteli ürünlerin seçilmesi fazlasıyla ehemmiyetlidir. Bu noktada set halinde satılan ürünler de seçilebilir. Bu sayede bir satın alma işlemi ile pek çok gereksinim karşılanıyor. Prestiji ve yüksek performansı bünyesinde barındıran far modelleri ile hem güvenli hem de konforlu bir sürüş deneyimi elde ediliyor. Ek olarak oto tavan aydınlatma ürünlerinde de kalite gözetilmelidir. Çünkü aracın her alanının aynı ışığa ulaşabilmesi adına ampul çeşidi ve de gücü büyük önem taşıyor. Hem gözü yormaması hem de aracın iyi aydınlatılması açısından dikkat edilmesi gereken noktalardan birisidir. Bununla beraber farların araç görünüme de etkisi bulunuyor. Ön ve arka kısmın daha estetik ve hoş bir görünüme sahip olması açısından farlara özen göstermek fayda sağlıyor. Araca uyacak şekilde tasarlanan farlar sayesinde dış görünüm hem kişiselleştirilmeye uyumlu hale dönüyor hem de bireyin zevkine uyacak şekilde bir tasarıma sahip oluyor. Bununla beraber güvenli sürüş deneyimi açısından da farlar büyük bir rol sahibi. Özellikle yağmur, kar ya da sis ve benzeri hava olaylarının yaşandığı durumlarda farların aydınlatma gücü pek çok kaza riskini defedecek bir kapasiteye sahip. Bu sayede herhangi olumsuz bir durumun yaşanma olasılığı minimum ve hatta sıfır düzeyine iniyor. Sürücünün ön yol kısmını tamamen görmesine olanak sağlayan far çeşitleri ile her manevra belirlenebilir. Ek olarak belirsizliklerin oluşturabileceği riskler de ortadan kalkıyor. İdeal bir oto içi ve dışı aydınlatılması ile hem sürücü hem de yolcu memnuniyeti tamamıyla sağlanıyor.

Far ve Aydınlatma Modelleri

Far ve Aydınlatma Modelleri

İş ve benzeri etkenlerden dolayı sürekli seyahat etmek durumunda olan kişiler için araç içi ve dışı aydınlatma büyük önem arz ediyor. Özellikli uzun yollarda hayat kurtarıcı bir nitelik sergiliyor. Çünkü özellikle bazı şehirlerin il sınırında yoğun bir şekilde virajlı ve dolambaçlı yollar bulunuyor. Öngörüyü geliştirmek ve her manevrayı hesaba katmak açısından aydınlatma fazlasıyla önemli oluyor. Bu durum beraberinde konforu da artıran etkenlerden birisidir. Bu nedenle her sürücü hesaba katarak güvenli sürüş deneyimini kolaylıkla edinebiliyor. Bu noktada tavan ışıklandıran ürünlere ek olarak oto aydınlatma aksesuar ve benzeri çeşitler de mevcuttur. Bu sayede iç alan estetik bir görünüm de kazanıyor. Aracın iç kısmı kişiselleştirmek için en uygun alanlardan biri. Aksesuarlar ve de aydınlatıcılar ile her bireyin aracını kişiselleştirmesi fazlasıyla kolay bir işlemden ibaret. Bununla beraber yoğun bir akışın olduğu yollarda da kaliteli far fazlasıyla önemli. İki şeritli yollarda far ışığının seviyesinin ayarlanması hayat kurtarıcı bir niteliğe sahip. Kalite noktasında ideal bir seviyeye sahip olmayan ürünler karşıda hareket halinde olan sürücüye gereğinden fazla bir ışık sunuyor. Bu durum da beraberinde kaza ve benzeri gibi risk faktörlerini getiriyor. Her sürücü hem kendisi hem yan şeritteki bireyin sağlığı açısından far kalitesine özen göstermeli ve bu doğrultuda bir satın alma işlemi gerçekleştirmelidir. Bu amaçla kullanılan far üstü kayan led gösterdiği üstün performans ile her sürücünün gereksinimlerini kolaylıkla karşılıyor. Güvenli sürüş deneyimine konforu da ekleyen ürün farklı çeşitleri ile her tarza ve de araca uyum sağlayabiliyor. Sis farı ya da stop lambası ve benzeri ürünler de farklı model ve boyutları ile her tipteki araca uygunluk sergiliyor. Ek olarak tavan lambası ya da park lambası ile güvenli bir sürüş deneyimini sunuyor. Özellikle ehliyeti henüz edinmiş bireyler açısından far lambası büyük önem taşıyor. Kısa zamanda profesyonel bir şekilde araç kullanılması adına aydınlatma araçlarına büyük bir rol düşüyor. Özellikle yolcu taşımacılığı işi yapan sürücülerin hem müşteri memnuniyeti hem güvenlik hem de konfor açısından özen göstermesi gerekiyor. Bu sayede hem iç hem de dış alanda gerekli miktarda olan aydınlatma kolaylıkla sağlanıyor. Far içi led ve benzeri ürünler ile dış alanda, tavan lambası ve benzeri ürünler ile de iç ortamın aydınlığını tamamen sağlamak mümkündür.

Far ve Aydınlatma Kullanım Sürecinde Bilinmesi Gereken Noktalar

Far ve Aydınlatma Kullanım Sürecinde Bilinmesi Gereken Noktalar

Far ve aydınlatma araçları ideal kalitede olduğu müddetçe hem uzun süreli kullanım hem güvenli sürüş hem de konforlu his imkanı sunuyor. Bu noktada dikkat edilmesi gereken başlıca unsur gereksiz olacak derecede kullanılmaması ve benzeri gibi durumlardır. Bu hem tasarruf hem de uzun süreli kullanım açısından fazlasıyla önemli. Far ledi ve benzeri ürünler özellikle gece sürüşlerinde hayat kurtarıcı bir rol sergiliyor. Özellikle uzun yol seyahatinde olan kişiler için aydınlatma konusu fazlasıyla önemli. Daha güvenli bir seyahat için başat faktör olan aydınlatma ile yolculuk daha eğlenceli ve konforlu bir hale dönüşüyor. Ek olarak stop lambaları ve benzeri farklı alanlara monte edilen ışıklandırmalar ile her alan gerekli aydınlanmaya ulaşabiliyor. İş ya da benzeri sebeplerden olmak üzere sürekli olarak uzun yola çıkan kişiler için spot lambaları fazlasıyla ideal. Arka tarafa monte edilen stop lambaları kırmızı ya da turuncu renklerine sahip. Farklı tonlara sahip olması sayesinde araç içi daha estetik ve de hoş bir görünüme de kavuşuyor. Bununla beraber dış aydınlanmaya dahil olan far kayar led ve benzeri ürünler de hem güvenli sürüş hem de konfor açısından fazlasıyla gerekli. Özellikle dolambaçlı yollarda hayat kurtarıcı bir nitelik sergiliyor. Kullanımı sayesinde her manevra hesaba katılıyor. Beraberinde yolun her açıdan görünmesine olanak da sağlıyor. Tüm bunlara ek olarak geniş ürün varyasyonuna sahip olan oto far çeşitleri klasik ya da spor olması fark etmeksizin her araca uyum sağlayacak modellere sahip. Bu sayede aracın dış görünümü belli bir ahenge de sahip oluyor. Beraberinde farklı boyutlara sahip olan modelleri sayesinde her sürüş için ideal bir durum oluşturuyor. Bu sayede acemi ya da profesyonel olması fark etmeksizin her birey trafikte hatasız bir şekilde araç kullanabiliyor. Özellikle henüz ehliyetini edinmiş bireyler açısından geniş ürün varyasyonu fazlasıyla fayda sunuyor. Set halinde satılan modeller sayesinde bir ürün sayesinde pek çok gereksinim karşılanıyor.

Far ve Aydınlatma Ürünleri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Far ve Aydınlatma Ürünleri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Far ve aydınlatma ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunuyor. Bu noktada aracın modeli, markası ya da aydınlanmasına gereksinim duyulan alan olmak üzere pek çok değişken mevcut. Dolayısıyla her birey için önerilen ürün de farklılık gösteriyor. Oto led aydınlatma ürünleri hem tasarruf hem de otomatik yönleri itibariyle pek çok sürücü tarafından rağbet görüyor. Beraberinde farklı ampul ve de modele sahip olan ürünler ile de aracın her alanının yeteri kadar aydınlanmasına olanak tanıyor. Özellikle set olarak satılan ürünler sayesinde bir satın alma işlemi ile pek çok gereksinim bir arada karşılanıyor. Oto aydınlatma ürünleri ile beraber konforlu ve de güvenli bir sürüş deneyimi kolaylıkla karşılanıyor. Değişen araç boyutları ve de şekillerine uyum sağlayan far çeşitleri ile beraber dış aydınlanma da en ideal şekilde sağlanıyor. Bu noktada her bireyin ideal kalitede ürün edinmeyi amaç edinmesi pek çok noktada fayda sağlıyor. Farklı ve de özgün ürünleri edinmek de mümkün. Kırmızı ya da turuncu tonlara sahip olan stop lambası her araca oldukça özgün bir ambiyans katıyor. Bu sayede her sürücü aracını dilediği gibi kişiselleştirebiliyor. Bununla beraber diğer sürücülere yönelik bir uyarı niteliği de taşıyor. Güvenli sürüş deneyimi açısından hayat kurtarıcı bir niteliğe sahip. Dilerseniz far fiyatları için yedek parça otomobil sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir ve hem aracınıza hem de kişisel zevkinize uyum sağlayan ürünler ile karşılaşabilirsiniz. Daha sonra bütçeniz açısından uyumluluk sergilemeyen ürünleri eleyerek kendinize daha dar bir seçenek havuzu oluşturabilirsiniz. Bu sayede hem gereksinimlerinizi karşılayacak hem de bütçeniz için uygun olan ürünlere ulaşmayı daha kısa bir zaman alacak hale dönüştürebilirsiniz. Bu noktada da ideal kaliteyi de gözeterek uzun süreli kullanım imkanını edinebilirsiniz. Ayrıca her araçta bir park uyarı lambasının bulunması da fayda sağlayan noktalardan birisidir. Gereksinimleri karşılamanın ardından hem iç hem de dış alanı en ideal şekilde aydınlatabilirsiniz. Farklı ışık tonlarının ve far boyutlarının olması sayesinde aracınıza uyumluluk sağlayan her ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.