Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Projektör & Spot Lambası

için 1,814 sonuç bulundu.
 • 40,00 TL
  karasuotomotiv
  %100
 • 129,99 TL 79,99 TL
  % 38
  DORCAR
  %98
 • 75,00 TL
  karasuotomotiv
  %100
 • 35,00 TL 24,99 TL
  % 29
  HESAPLI_YEDEK_PARÇA
  %100
 • 75,00 TL
  karasuotomotiv
  %100
 • 45,00 TL
  karasuotomotiv
  %100
 • 75,00 TL
  karasuotomotiv
  %100
 • 75,00 TL 67,00 TL
  % 11
  KayaTuning
  %98
 • 70,00 TL
  karasuotomotiv
  %100

Projektör ve Spot Lambası

Projektör ve spot lambası tüm taşıtlarda bulunması gereken önemli bir donanımdır. Projektörler, kötü hava koşullarında ve karanlık ortamlarda güçlü bir ışık kaynağı sağlayıp, enerjiden de büyük oranda tasarruf etmenizi garanti etmektedir. Projektör farları, reflektör farlarıyla benzerlik göstermesi ile bilinmektedir. Yansıtma görevini gerçekleştirmek için aynaları olan çelik bir kasenin içerisinde bir ampul içermektedir. Bununla birlikte, merceği bir büyüteç görevi görmektedir ve ışık huzmesinin parlaklığını arttırmaktadır. Bu tür farların ürettiği ışığın doğru açı yapmasını sağlamak için ayrıca bir kesme kalkanı da bulunmaktadır. Bu, ışığı yola doğru yönlendirmeye yardımcı olur. Kalkan sayesinde, projektör farlarının çok keskin bir kesimi vardır. Projektör lambaları ile uzakta olan ve görülmekte zorlanılan nesneleri kolaylıkla ayırt etmeniz mümkün hale gelebilmektedir. Aydınlatma için bir LED spot lambası tercih etmek de seçenekleriniz arasındadır. Aydınlatma miktarı ve ışıklandırmanın yoğunluğu ise seçtiğiniz ürünün türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. LED ışıkların sayısı arttığında aydınlatma miktarı ve ışıklandırması da artmaktadır. Aynı zamanda spot lambasının monte edildiği yer ile aydınlattığı bölge arasında doğru bir orantı vardır. Bu modellerde aracın aydınlatılmasında, çevre kirliliğini önlemekte etkili olan LED veya halojen ampulleri kullanılmaktadır. LED’ler, sağlam yapıda ve kompakt olduklarından dolayı suya karşı dayanıklıdırlar ve uzun süreli yolculuklarınızda dahi sizi yarı yolda bırakmayacak donanıma sahiptirler. Bu lambalar sayesinde aracınızın içini dilediğiniz şekilde ışıklandırabilirsiniz. Kolay bir şekilde monte edilebilir ve aracınızın içine huzurlu ve neşeli bir hava katmanıza yardımcı olur. Projektör ve spot lambaları, aracınızın tarzını ve estetik görünüşünü kendi isteğinize göre şekillendirme fırsatını size sunmaktadır. Sizler de ürünleri inceleyebilir, her zevke hitap eden ürün çeşitleri arasından seçeceğiniz herhangi bir model ile konforlu ve ehliyetli bir sürüş sağlayabilirsiniz.

Projektör ve Spot Lambası Çeşitleri

Projektör ve Spot Lambası Çeşitleri

Projektör ve spot lambaları geniş bir ürün kataloğuna sahiptir. Işık kaynakları çeşidine, yapısına ve cinsine göre farklı güçlere sahip olmaktadırlar. Oto LED projektör ve spot lambası halk arasında sıkça tercih edilen ürünler olmalarına rağmen, farklı ışıklandırma teknolojilerine sahip olan değişik far türleri de piyasada mevcuttur. Teknolojinin gelişmesi ile ortaya çıkan lazer ışıklı ampuller insanlar tarafından sıkça tercih edilmeye başlamıştır. Bulundukları ortamı parlak bir şekilde aydınlatmaları sayesinde lazer ışıkla çalışan farlar oldukça kullanışlı olmaktadır. Bazı lamba çeşitleri, pil ile çalışabilmekte, bagaj ve tavan aydınlatmalarının bulunduğu alanlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda bu kompakt tasarımlı ürün türleri arasında sürücü, aracının kapısını açtığı zaman etrafın aydınlanmasını sağlayan kapı kapandığı zaman ise lambanın sönmesini sağlayan teknolojiler de bulunmaktadır. Otomotiv sektöründe halojen farlar, daha az maliyetli, güçlü ve dayanıklı olduklarından dolayı yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak halojen farların aksine Xenon projektör led lamba ve spot lambası ürünlerinin ömürlerinin daha uzun olduğu bilinmektedir. Ek olarak, Xenon far kitleri, kısa ve uzun farlara uyumlu yapısı ile size eşsiz bir yolculuk konforu sağlamaktadır. Aracı kendi tarzınıza göre şekillendirmek istediğiniz zaman tavan stop lambası, tepe lambası ve sensörlü tavan lambası gibi sayılabilen birçok oto aydınlatma ürünü sizin için kullanılmayı ve aracınızı daha iyi bir hale getirmeyi beklemektedir. Gün geçtikçe gelişen ve ilerleyen bu sektör, daima gelişmekte olup modellerine yenilikler katmaktadır. Bu yüzden, araç sahipleri veya sürücüler güvenebildikleri, kendilerini rahat hissettikleri modelleri kullanmaya seçebilir ve gelişmeleri takip edip gelişmekte olan modeller arasında seçim yaparlar. Eğer estetik görünüme büyük oranda önem gösteriyorsanız, tam da sizin zevkinize uygun olarak üretilmiş lambalara göz atabilirsiniz.

Projektör ve Spot Lambası Nasıl Kullanılır?

Projektör ve Spot Lambası Nasıl Kullanılır?

Projektör ışıklandırma sürücüler için gerekli olan ekipmanlar arasında yer almaktadır. Kasa lambaları, stop farları ve far kitleri oto aydınlatma lambaları olarak aracınızın iç ve dış bölümünü ışıklandırmak için tercih edebileceğiniz modeller arasında örnek verilebilir. Aydınlatma modelleri birbirinden farklılık göstermektedir. Örneğin; LED ışık ve neon kaynaklı çoğu aydınlatma ürünleri, aracın çakmak soketi aracılığı ile kullanılabilmektedir. LED ışıkların birbirinden farklı özellikleri olmasıyla birlikte, sese duyarlılıklarıyla da araçtaki seyahati daha keyifli bir hale getirebilmektedir. Araçtan düşmemesi veya araç içinde bir kazanın meydana gelmemesi için çift taraflı bantlar sayesinde rahatça takılabilir ve güvenli bir deneyim yaşamanızı sağlayabilir. RGB renklerini aracınızda kullanırken bu LED aydınlatmalar, parlaklık ayarının dilediğinizce yapılmasına izin vermektedir. İstediğiniz gibi ışığı kısabilirsiniz ya da ışık miktarını yoğunlaştırabilirsiniz. Alınan bir ürünün boyutu istenilen gibi çıkmadıysa, değiştirilebilir çünkü, farklı boyutlarda pek çok modeli bulunmaktadır. Her türlü hava koşuluna aracınızın hazırlıklı olması ve sizi gideceğiniz yere götürürken yarı yolda bırakmaması gerektiğinden bu LED aydınlatmalar, aydınlatması güçlü sis farlarıyla ve toz ve su geçirmeme özellikleriyle sürücülere uzun, güvenli ve keyifli bir yolculuk sunmayı amaçlar. Sis farlarının kullanım alanları çok geniştir. 4x4 otomobiller, motosikletler ve kamyonetler bunlara örnek olmalarıyla birlikte montaj braketlerinin ayarlanmasıyla da sürücüye büyük bir rahatlık sunmaktadır. Aracının daha ışıklı ve renkli olmasını isteyen sürücüler, aracın iç ve dış kısmına neon ışıklar takarak kendilerini evlerindeymiş gibi hissedebilir. Standart bir uzunlukta olmamaları sayesinde her boyutta araç için kullanılabilecek boyutta üretilirler. Böylelikle, her araç sürücüsü bu keyiften faydalanabilmektedir. Bu LED aydınlatma ve projektör ve spot Lambası modellerinin en önemli özelliklerinden biri de sürücünün kendi tarzına uygun satın alabilme ve aracını ona göre dizayn etme fırsatına sahip olmasıdır.

Projektör ve Spot Lambası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Projektör ve Spot Lambası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aracınız için alışveriş yapmadan önce kullandığınızın otomobilin özelliklerini ve yeterliliklerini iyi bilmek önem taşımaktadır. Projektör ve Spot Lambası ürünü alırken aracınızın uzunluğuna ve boyutuna dikkat edip ışık çeşidini buna göre almanız ileride bir sorun yaşamanızı önlemektedir. Otomobiliniz için aydınlatma ürünleri almak aracınızın içinde daha mutlu, keyifli ve güvenli hissetmenizi sağlayacaktır. LED lambalarla otomobilinizi dizayn ederek hem trafikte aracınızı daha güvenli hale getirebilir hem de aracınızın şık gözükmesi sayesinde insanlardan alacağınız olumlu geri dönüşler ile mutlu olabilirsiniz. Trafikte giderken önünüzdeki yolun daha aydınlık ve görülebilir olması sizin etraftan gelen olası tehlikelere karşı daha dikkatli olmanızı sağlar. Eğer aydınlatma gücü düşük bir lamba alırsanız pek çok tehlikeye açık duruma geleceğinizden dolayı, alacağınız modellerin güç miktarlarına dikkatlice bakmanız ve araştırmanız tavsiye edilmektedir. Projektör ledleri otomotiv sektöründe çalışan ve eğitimli kişiler tarafından aracınıza takılır ise size daha güvenli bir yolculuk yapma konforunu sağlayabilmektedir. Eğer bu tür işlevsel noktalarda yer alan ürünleri siz takmayı denerseniz hem kendinize hem de başkalarına zarar verme şansınız artar. Bunu yanı sıra satın aldığınız oto aydınlatma ürünlerinin kısa aralıklarla bakımlarını yapmak ve temizlemek çok önemlidir. İnsanlar, bir kere para verdikleri ve satın aldıkları bir ürünü yıllarca kullanmak ister. Bu yüzden, bu ürünleri uzun vadeli bir şekilde kullanmak istiyorsanız düzenli olarak onların bakımını yapmanız gerekir. Aynı zamanda, kötü sonuçlara yol açmaması açısından, özellikle de çocuklara çıplak veya ıslak elleriyle bu tür aydınlatmalara dokunmamaları önerilmektedir. Projeksiyon ve spot lambası fiyatları hakkında bilgi edinmek için kullanıcı yorumlarını okuyabilir, birbirinden farklı ürün seçenekleri arasından zevkinize uygun ve bütçenize uygun bir fiyata sahip olan ürünü satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Notu

(160)
ve üzeri (236)
ve üzeri (253)
ve üzeri (254)
ve üzeri (265)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL