Arka Stop Lambası

Frene basıldığında, arkadan gelen sürücülerin frene basıldığını anlaması için kullanılan lamba çeşididir. Frene basıldığı anda yanmaya başlar ve böylece arkadan gelen sürücüler, öndeki aracın frene bastığını ve yavaşladığını anlar. Bu sayede kendilerinin de frene basması ve yavaşlaması gerektiği zamanı hesaplayabilmeleri kolay olur. Stop lambası çeşitlerinin bir çok modeli bulunmaktadır. Genellikle kırmızı ışık verir ve bazı stop lambaları dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilir. Değişik tasarımlarda üretilmiş arka stop lambası satın alarak aracınızın görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Özellikle modifiye sever otomobil kullanıcıları tarafından arka stop lambası oldukça fazla tercih edilir.

Dekoratif amaçlı kullanacağınız arka stop lambasının montajı oldukça kolay ve pratiktir. Arkasında bulunan vantuzu sayesinde kolayca yapışır ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. İçerisindeki LED ampulü sayesinde daha kuvvetli ve uzun ömürlü ışık elde edebilirsiniz. Stop lambası modelleri arasında kare şeklinde tasarlanmış olanlar ve oval şekilde tasarlanmış olanlar bulunmaktadır. Tarzınıza ve zevkinize uyan bir tanesini seçebilir ve aracınızın görüntüsünde küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Araçların arka kısmına yerleştirilen stop lambası çeşitleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Tır veya otobüs için stop lambası arıyorsanız, büyük araçlara uygun olan stop lambası çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Arka stop lambası satın alırken, aracınızın marka ve modeline göre özel olarak ürünleri tercih edebilirsiniz. Golf otomobiliniz için Golf arka stop lambası satın almanız gerekecektir. Her aracın tasarımı farklı olduğu için stop lambası tasarımı da farklıdır. Dolayısıyla stop lambalarınızda arıza meydana gelmişse ve aracınız için yeni bir tane satın almayı düşünüyorsanız, aracınızın modeline uygun olanını satın almanız gerekir. Otomobil kullanıcıları tarafından en çok aranan stop lambası çeşidi, Şahin stop lambası çeşididir. Şahin marka araç kullanan kişiler, aracının görüntüsünü kişiselleştirmek ve güzelleştirmek için Şahin arka stop lambası çeşitlerinden yararlanıyor. Stop lambası fiyatları, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Bir çok farklı tasarımda üretilen stop lambası çeşitlerinden birini seçerek aracınızın görünümde değişiklik yapabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Arka Stop Lambası

için 13,621 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(794)
ve üzeri (960)
ve üzeri (1,014)
ve üzeri (1,020)
ve üzeri (1,042)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL