Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Laminat

için 842 sonuç bulundu.

Laminat

Laminat parke şimdilerde çoğu evlerde en çok tercih edilen zemin malzemesidir. Laminat sözcüğüne popüler olmuş bu parkeler nedeniyle aşinayızdır. Peki laminat ya da laminat parke ne demektir?

Laminat Nedir?

Laminat Nedir?

Laminat, lamine parkeden yani doğal malzeme olan tamamen ağaçtan yapılan parkeden farklı bir üründür. Lamine parkenin tümü ağaçtan yapılmasına karşın laminat parkenin içinde MDF bulunur; yani doğal bir ürün değildir. Bir kaplama malzemesi olan laminat ve laminat parke, bu nedenle lamine parkeden daha uygun fiyatlıdır ve sağlığa olumsuz bir etkisi olmayıp işlevsel olduğu için de ayrıca çok tercih edilen bir taban kaplama malzemesi olagelmiştir.

Laminat Parke Çeşitleri

Laminat Parke Çeşitleri

Eğer evinizin zemini parke olsun istiyorsanız ancak lamine parke için yeterince bütçeniz yoksa ve aynı işi birbirinden güzel laminat parke çeşitleri de görür diye düşünüyorsanız, haklısınız. Bu nedenle gecikmeden evinizi güzelleştirmek için hemen web sitemiz üzerinden sizin için ideal renklerdeki laminat parke çeşitleri ve fiyatları konusunda en süper avantajlardan yararlanın. Birbirinden güzel laminat renkleri ile yaşam alanlarınızı baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. AGT ve Vario gibi laminat parke üreticilerinin ürünlerine kategorimiz aracılığıyla ulaşabilir, en ucuz ve en kaliteli laminat parke çeşitlerini sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Parke Profili Nedir?

Parke Profili Nedir?

Evinize laminat parke yaptırırken bazen odalar arası geçişler ya da kapı eşiklerinde oluşan küçük boşluklar olabilir. Bu küçük boşluklar iki farklı laminat arasında kalır ve eğer doğru biçimde kapatılmazlarsa zamanla toz ve kir biriktirir, temizliği zorlaştırır ve en önemlisi yepyeni parkelerinizin arasında gerçekten hoşa gitmeyecek bir görüntü oluşturur. Tam da burada parke profili devreye giriyor. Bu boşluklara tam oturan parke profili çeşitleri ile çok önemli bir meseleyi halletmiş olacaksınız. Mağazalarımızda bulabileceğiniz parke profili, parke eşik profili, parke geçiş profili ve parke bitim profili gibi ürünlerin yanı sıra; parke altı şilte üreticilerinin parke altı şilte çeşitleri ve parke altı şilte fiyatları için de kategorimizi tercih edebilirsiniz.

Süpürgelik Fiyatları

Süpürgelik Fiyatları

Duvar diplerinin hem estetik görünmesini hem de kolay temizlenmesini istiyorsanız, asla ihmal etmemeniz gereken süpürgelik modelleri de burada satışa sunulmaktadır. En uygun parke süpürgelik fiyatları ve laminat parke süpürgelik çeşitleri için kategorimizi incelemeniz ve sizin için uygun olan, ayrıca da parkelerinizle uyumlu renklerde bulunan süpürgelik çeşitlerini seçip sepetinize eklemeniz yeterlidir. Yer kaplaması konusunda diğer ürünler için Yer Kaplaması adlı kategorimize mutlaka göz atmalısınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (53)
Ack (1)
AGB (1)
Agt (107)
Anka (9)
Dekor (4)
(597)
Elesgo (9)
Ersaş (1)
KARSİS (1)
Pole (2)
Tesa (1)
Troy (2)
Ugr (10)
Weber (1)
Çamsan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(122)
ve üzeri (175)
ve üzeri (185)
ve üzeri (191)
ve üzeri (192)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL