Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

PVC

için 829 sonuç bulundu.

PVC

Çok geniş kullanım alanları ile günümüzde yapı ve mimari sektöründe sıkça tercih edilen bir ürün olan PVC malzemesi, sağladığı avantajlar ile dinamik çözümler sunuyor. Isı yalıtımı, ses yalıtımı gibi avantajlar sağlamakta olan bu ürün sayesinde her mekanda dinamik bir kullanım gerçekleştirilebilmektedir. Geniş teknik özellikleri çerçevesinde pencere sistemlerinde, kapı sistemlerinde ve hatta zemin kaplamalarında dahi kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde birbirinden tamamen farklı alanlarda, farklı işlev ve özellikleri dolayısı ile kullanılan PVC’ nin teknik özelliklerinden mimari de etkin bir şekilde yararlanılıyor. Ekonomik, kaliteli ve hızlı bir uygulama imkanı sunuyor olması da günümüzde pek çok alanda son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmesine yol açıyor.

PVC Kapı ve Pencere Sistemleri

PVC Kapı ve Pencere Sistemleri

Bina ve yapıların kapı ve pencerelerinde PVC malzemesinin kullanımı 21. Yüzyıl Türkiye’sinde yüksek seviyelere ulaşmıştır. Polivinil Klorür olarak da isimlendirilen bu malzeme, günümüzde dünya genelinde en çok üretilmekte olan üçüncü sıradaki sentetik plastik polimer ürünüdür. Hem son derece sert katı formu hem de esnek formu bulunan PVC’ nin işlenebilirlik seviyesi de oldukça yüksektir. Plastik polimer ürünü hava ve ses geçişlerine karşı yüksek bir direnç gösterdiğinden yalıtım açısından son derece ideal bir üründür. Bu yüzden de günümüzde ses yalıtım ve ısı yalıtımı gibi çözümlere ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda kullanılacak kapı ve pencere sistemlerinde PVC’ den üretilmiş olan modelleri tercih ediliyor. PVC pencere sistemleri son derece yüksek dayanıklılığı sayesinde her türlü koşulda dinamik bir şekilde ısı ve ses yalıtımı sağlayacak şekilde, fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Geniş ve kalın bir katmana sahip olması sayesinde dış mekandaki tüm hava koşullarında iç mekana herhangi bir girişin söz konusu olmamasını sağlıyor. Fonksiyonel biçimde işlenebilir nitelikte olması sayesinde de PVC pencereler yandan açılır özelliğinin yanı sıra üstten açılır ve sürgülü olmak üzere de farklı model seçeneklerine sahiptir. Son derece ekonomik olması ve yanı sıra da kullanım sırasında kolaylık sağlayan hafifliğe sahip olması nedeni ile pek çok alandaki kapı uygulamalarında da tercih ediliyor. PVC kapı sistemleri hafif ve dayanıklı yapıları sayesinde her alandaki giriş ve çıkışlar için dinamik bir şekilde kullanılabilmektedir. Günümüzde PVC malzemesiyle üretilmiş olan pencere ve kapı sistemlerinde her ülkeye göre profil yapısı, profil genişlikleri, odacık sayıları gibi pek çok yönden önemli farklılıklar söz konusudur. Her ülkenin kendi standartlarına göre üretim gerçekleştirilmektedir. A ve B olacak şekilde farklı sınıf seçenekleri ile hem kullanım alanı ihtiyaçlarına hem de kullanıcı bütçelerine göre en uygun olanını tercih edilebilmesine olanak vermektedir. Enerji tasarrufu sağlıyor olmasının yanı sıra günümüzde son derece estetik ve modern bir görsellik sunması nedeni ile de tercih edilmektedir. Nalburiye & Hırdavat kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

PVC Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

PVC Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yapı Market & Bahçe, inşaat sektörünün her alanında etkin biçimde kullanımı gerçekleştirilen PVC, farklı ürünler ile dinamik çözümler sağlamaktadır. Kapı ve pencere sistemleri gibi yaygın kullanım alanlarının yanı sıra altyapı sistemlerinde de kullanımı gerçekleştirilmektedir. Son derece dayanıklı ve kaliteli yapısı sayesinde çok uzun yıllar ilk günkü kalitesini koruyabildiğinden altyapı sistemlerinde de tercih edilen PVC, boru imalatında kullanılmaktadır. PVC boru ürünleri sert yapılarına rağmen fonksiyonel uygulama imkanına sahip olması ve uzun ömürlü olması ile yapı altyapılarının döşenmesinde tercih edilmektedir. Bununla birlikte PVC yer döşeme işlemlerinde de tercih edilmektedir. Kolay işlenebilir olması ve yüksek dayanıklılık standartlarına sahip olması ile Yer Kaplamasında tercih edilen PVC ile her zeminde istenen görselliği sunacak ve son derece fonksiyonel bir kullanım sunacak, zemin döşemesi gerçekleştirilebilmektedir. Zemin kaplama işlemlerinde kullanılan PVC yer döşemesi ürünleri kolay işlenebilir olması sayesinde zeminde farklı desenler uygulanabilmesine yardımcı oluyor. Petrol bazlı sentetik bir ürün olması sayesinde de uzun yıllar, deforme olmadan ev ve işyeri yer döşemesi için kullanılabilmektedir. PVC zemin kaplama işlemleri ile zeminde de ısı yalıtımı gerçekleştirilebilmektedir. Diğer zemin kaplama ürünlerine oranla maliyetleri önemli oranda düşürmeye yardımcı olan PVC zemin kaplamaları son derece dayanıklıdır. Bu sayede çizilme, kırılma, çatlama ve deformasyon gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınmamasını sağlıyor. Kolay kesim ve işleme özellikleri sayesinde de her türlü mimaride tüm zemin yüzeyinin kolay bir şekilde kaplanmasına yardımcı olmaktadır. Özgün görselliklerde tasarlanan zemin kaplama ürünü ile mekan dekorasyonuna da değer kazandırılabiliyor. Ahşap, metalik ve taş görünümünü son derece ekonomik bir şekilde tüm mekan içerisindeki atmosfere kazandıracak, yer döşemesi gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Çok düşük maliyetleri sayesinde diğer yer döşemelerine oranla çok daha geniş alanlara döşeme gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde maliyetlerinin düşük olması nedeni ile de günümüzde yapı ve inşaat sektöründe yer döşemelerinde sıklıkla kullanılıyor. PVC tavan kaplama uygulamalarında da tercih ediliyor. Tavanda farklı estetik görsellikler oluşturmaya son derece ekonomik bir şekilde yardımcı olmaktadır. Duvar ve zemin kaplamaları için PVC kaplama fiyat aralıkları, her modele göre önemli değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden PVC fiyatları tamamen değişkendir.

PVC Duvar Panelleri ile Tüm Mekan Atmosferini Özgünleştirin

PVC Duvar Panelleri ile Tüm Mekan Atmosferini Özgünleştirin

Dekorasyon uygulamalarında duvar uygulamaları en önemli aşamalardan birisini oluşturmaktadır. Tüm mekan görselliğini tamamen değiştirebilecek etki gücüne sahip olan duvarlar için mekan içerisinde oluşturmak istediğiniz atmosfer ve temaya uygun görsellikleri PVC duvar paneli ürünleri ile ekonomik ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Mekandaki tüm duvar yüzeylerini ister tamamen, ister de kısmi olarak PVC malzemeden üretilen duvar panelleri ile kaplayabilirsiniz. Bu duvar panellerinde doğal taş, cam, ahşap ve metal gibi farklı desen seçenekleri bulunmaktadır. Bu şekilde salon, bahçe, yatak odası, mutfak ve koridor gibi tüm alanlarda istediğiniz temaya uygun duvarlara bütçenize uygun şekilde sahip olabilirsiniz. PVC malzemesinin ısı yalıtımı ve ses yalıtımı özelliğinden de duvar panelleri sayesinde etkin biçimde yararlanabilmektedir. Deformasyona karşı yüksek dirence sahip olması nedeni ile PVC süpürgelik olarak da kullanılabilmektedir. İç mekanlarda manuel ya da elektrikli süpürgeyle yapacağınız temizlik işlemleri sırasında duvara zarar vermemek veya duvar ile zemin birleşmelerine daha estetik bir görünüm kazandırmak için birbirinden özgün tasarım ve desenlere sahip olan PVC kenar bandı ürünlerini kullanabilirsiniz. Bu şekilde mekanda hem estetik hem de işlevsel bir atmosferi yaratabilirsiniz. PVC kaplama ürünleri sayesinde yaşam alanlarında ya da ofislerde oluşturulan dekorasyon stili düşük maliyetleri ile önemli bir avantaj sağlıyor. Özellikle zemin ve duvar kaplama işlemlerinde panel yerine PVC muşamba ürünleri de tercih edilebilmektedir. Bu şekilde hem maliyetleri düşürebilmek hem de çok daha pratik biçimde uygulanabilirlik sağlanabilmektedir. PVC malzemesinin işlenmesiyle elde edilen bu tip muşambalar üzerinde çok daha zengin bir desen uygulaması gerçekleştirilebiliyor. Kolay bir şekilde PVC yapıştırıcısı ile her türlü zemin yüzeyine uygulanabilmektedir. Bu sayede zevk ve tercihleriniz ile çok daha uyumlu bir zemin kaplaması gerçekleştirebilirsiniz. Avantajları dolayısı ile de günümüzde PVC yer kaplama uygulamalarında muşambalar çok daha yoğun şekilde tercih ediliyor. Klasik, modern, vintage, otantik ve doğal olacak şekilde birbirinden farklı dekorasyon stilleri ile uyumlu desenleri bulunur. PVC aksesuar ürünleriyle yaşam alanlarınızı özgünleştirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3dKauçuk (7)
3M (19)
414 (7)
ABAX (17)
ABLOY (2)
Ack (1)
Adr (3)
Agt (1)
Arge (1)
Beauflor (3)
(430)
Exclusive (18)
Fırat (25)
Forbo (10)
Forfloor (9)
Frs (2)
Grabo (60)
Kalde (82)
Kampa (1)
Linofatra (8)
Lorex (1)
mineflo (1)
Nora (7)
Pacific (1)
PolyFlor (5)
Polystyl (11)
Redboard (2)
Rico (1)
Rulopak (1)
Seesun (4)
Sgs (1)
STD (1)
Std (1)
Tangit (2)
TÜM (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(73)
ve üzeri (115)
ve üzeri (121)
ve üzeri (124)
ve üzeri (127)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL