TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Cam Mozaik

için 1,323 sonuç bulundu.

Cam Mozaik

Mozaik, insanlık tarihinin en dekoratif döşeme buluşlarından biri olsa gerek. Yalnızca bir dekorasyon ürünü değil, aynı zamanda bir sanat da mozaik. Dolayısıyla yer kaplamaları ya da duvar kaplamaları ürünleri arıyorsanız, bir tercihiniz de cam mozaik neden olmasın?

Cam Mozaik Nedir?

Cam Mozaik Nedir?

Cam mozaik hem kolay ve işlevsel kullanımı hem de gönülleri ferahlatan, içinizi açan estetiğiyle en seçkin, en favori döşeme malzemelerinden biri olarak kabul görüyor. Peki, mozaiklerin küçük taşlardan oluştuğunu biliyorsak, cam mozaik nedir, nasıl bir malzemedir? Cam mozaik, küçük cam parçalarından oluşur. Çoğunlukla bu cam parçaları renklidir ve göze mutlak surette hoş görünürler. Küçük cam parçalarından oluşan ve renkli bir dekorasyon sağlayan bu zemin kaplama ürünlerine cam mozaik denir ve farklı şekillerde cam mozaikler bulunur.

Cam Mozaik Modelleri Nelerdir?

Cam Mozaik Modelleri Nelerdir?

En çok tercih edilen cam mozaik modelleri, küçük ve kare olanlar olsa da, yine boyut anlamında küçük olmasına rağmen dikdörtgen ve yuvarlak şekillerde cam mozaik modelleri de bulmak mümkündür. Yaşam alanlarınıza cam mozaik uygulaması yaparak mekânlarınızı eskisinden daha güzel bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız, cam mozaik çeşitleri konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz çünkü hemen hemen her renkten cam mozaik bulabileceksiniz. Dilerseniz, karışık renklerde hazır olarak satılan cam mozaik modellerini tercih ederek daha canlı ve dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz cam mozaik çeşitleri içinden tek renk olanlarla daha sakin ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Cam mozaik çeşitleri nerelerde kullanılır diye merak ediyorsanız, anlatalım. Aslında cam mozaik çeşitlerinin çoğunlukla havuz benzeri ıslak zeminleri olan yerlerde kullanıldığını görüyoruz. Fakat cam mozaik aynı zamanda yer ve duvar kaplaması olarak banyolarda ve mutfaklar da kullanılabilir.

Cam Mozaik Fiyatları

Cam Mozaik Fiyatları

Eğer evinizde tasarım harikası bir banyonuz ve mutfağınız olsun isterseniz, cam mozaik fayans çeşitlerine mutlaka göz atmalısınız. Balkonlarda, teraslarda, süs havuzlarında ve hatta mutfak tezgahı kaplaması olarak kullanabileceğiniz cam mozaik çeşitleri sayesinde herkesinkinden farklı yaşam alanları yaratmanız mümkün. Eğer cam mozaik fiyat bilgisi konusunda bir rehbere ihtiyacınız varsa, n11.com mağazalarının size sunduğu cam mozaik fiyat listesi işinizi görecektir. En ucuz cam mozaik fiyatları için web sitemizi inceleyerek dilediğiniz modelde karar kıldıktan sonra satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Mozza, Betaş, Star, Kristal ve Fionart gibi cam mozaik firmalarının ürünleri için de sitemizi gezmeniz yeterlidir. Eğer yer kaplamaları konusunda başka ürünler görmek isterseniz Yer Kaplaması kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(269)
Era (2)
Evim (278)
Granitto (36)
MCM (33)
Mossaica (112)
MOSSAICA (4)
Omron (1)
Orient (238)
Saremica (90)
Tfa (8)
Vitra (12)
Zeyrek (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(44)
ve üzeri (55)
ve üzeri (58)
ve üzeri (59)
ve üzeri (60)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL