TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Contalar

için 831 sonuç bulundu.

Contalar

Conta, hemen hemen herkesin aslında şeklini ve kullanımını bildiği, bilmese de hayatında bir kere olsun karşılaşmış olduğu tesisat malzemesi çeşitlerinden biridir. İki farklı ortam ya da yüzey arasına yerleştirilen contaların ortası delik olur ve iki yüzeyi birbirinden ayırır.

Conta Nedir?

Conta Nedir?

Özellikle su tesisatı işlerinde sıklıkla kullanılan conta, yüzeyler arasında sızdırma yapmaması için kullanılır. Aslında büyük sanayiden küçük atölyelere, üretim atölyelerine, arabalara kadar her yerde, sızdırmazlık gerektiren her yüzeyde ve durumda conta kullanımı yaygındır. Conta çeşitleri de bu sızdırmazlık ilkesine uygun olarak üretilir. Sitemizdeki mağazalardan bulabileceğiniz conta ve conta çeşitleri arasında son dönemlerde oldukça yaygın olarak kullanılan sıvı conta, silikon conta, kauçuk conta, plastik conta, lastik conta, fiber conta ve hepimizin bildiği musluk contası gibi çeşitler yer almaktadır. Eğer siz de uygun fiyata kaliteli contalar almak isterseniz, kategorimizi incelemeniz ve sizin için uygun olan ürünleri sepetinize eklemeniz yeterlidir.

Sıvı Conta Nedir, Ne İşe Yarar?

Sıvı Conta Nedir, Ne İşe Yarar?

Sıvı conta klasik contalar karşısında daha avantajlı bir kullanım sağladığından hemen her sektörün favori sızdırmazlık elemanı haline gelmiştir. Sıvı conta nerelerde kullanılır diye merak ediyorsanız, özellikle karmaşık makineler olmak üzere contayı kullandığınız her yerde sıvı conta da kullanabilirsiniz. Sıvı conta kullanımı pek çok avantaj ile beraber gelir. Diğer contaların aksine sıvı conta bütün yüzeyleri kaplar. Böylece sıvı ya da gaz kaçağının minimuma indirilmesi sağlanır. Aynı zamanda sıvı conta kullanımı sayesinde bağlantılar daha rijit bir duruma gelir, üstelik siz ne kadar sıvı conta kullanacağınıza karar verirsiniz. Böylece küçük bir sızma için büyük bir conta kullanmazsınız.

Sıvı Conta Nasıl Uygulanır?

Sıvı Conta Nasıl Uygulanır?

Sıvı conta kuruma süresi olan bir üründür, bu nedenle kullanmadan önce biraz beklemelisiniz. Sıvı conta uygulaması kolay ve zahmetsizdir ve sıvı conta çeşitleri sayesinde pek çok renkte sıvı conta bulabilirsiniz. Örneğin kırmızı, siyah, nötr, mavi gibi renkler en çok tercih edilen renkler olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda sıvı conta üreticileri arasından 404 sıvı conta kırmızı renkli ürününü satın almak isterseniz, diğer ürün ve markalarla birlikte mağazalarımızda bulunan bu ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Conta Çeşitleri ve Conta Fiyatları

Conta Çeşitleri ve Conta Fiyatları

Web sitemizde bulabileceğiniz en uygun silikon conta fiyatları, adaptör conta fiyatları, sıvı conta fiyatları, kauçuk conta imalatı yapan firmaların en ucuz kauçuk conta fiyatları size kârlı bir alışveriş deneyimi vadediyor. Diğer tesisat malzemelerini görmek ve satın almak için ise Tesisat kategorimize tıklamanız yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3dKauçuk (2)
3M (10)
404 (11)
414 (1)
ABAX (1)
Ack (4)
Akfix (5)
Anka (1)
Atlastek (23)
Baytaş (1)
Best (3)
Brio (10)
Bybest (1)
Ceyus (1)
Contacall (1)
Creavit (3)
Derby (1)
(541)
Dynamic (1)
ECA (4)
EMS (10)
Fırat (4)
Forbo (1)
Fors (1)
Forsage (9)
Franke (1)
Gama (5)
Geberit (7)
Gmt (1)
İdevit (1)
Japar (3)
JAPAR (1)
Kalde (2)
Kale (19)
Keter (2)
Loctite (3)
Medex (1)
Nkp (1)
Proskit (1)
Sista (1)
Stanley (1)
Std (2)
Tema (6)
Tomax (2)
Ugr (4)
UKT (1)
VersaChem (1)
Vitra (4)
Vodaseal (2)
Wert (4)
Winkel (2)
Würth (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(130)
ve üzeri (177)
ve üzeri (188)
ve üzeri (191)
ve üzeri (195)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL