Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Tapalar & Süzgeçler

için 2,791 sonuç bulundu.

Tapalar & Süzgeçler

Tapa ya da tıpa olarak adlandırılan malzemeler, mutfak lavabosu, banyo lavabosu ve küvet ve duşlarda gideri kapamak ve su birikmesini sağlamak için kullanılan ürünlere verilen addır. Gündelik yaşamda en sıklıkla kullandığımız lavabolarda kullanabileceğiniz lavabo tıpası, çokça tercih edilen tapa çeşitleri arasında yer alır.

Tapa Çeşitleri

Tapa Çeşitleri

Bulaşık yıkarken temiz bulaşık suyu ihtiyacınız olduğunda lavabonuza lavabo tıpası takarak su birikmesini sağlayabilirsiniz. Ya da banyo keyfiniz için gerekli olan tıpa çeşitlerine sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Zincirli ve paslanmaz ankastre lavabo tıpası ve banyo tıpası modelleri hem uzun ömürlüdür hem de banyo ve lavabolarınızın gider kısımlarına uygun ölçülerde olacak şekilde üretilmiştir. Kolaylıkla gider kısmına monte edebileceğiniz ve işiniz bittiğinde çok kolay birkaç parmak hareketiyle yerinden çıkarabileceğiniz lavabo tıpası çeşitleri için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

Plastik Rögar

Plastik Rögar

Plastik rögar da park bahçe gibi alanların altyapı düzenlemesinde kullanılan ürünlere verilen addır. Plastik rögar çeşitleri çeşitli boyutlarda olmak üzere satışa sunulur; böylece rögar için düşündüğünüz ölçüleri geniş tutabilirsiniz. Plastik rögar ölçüleri konusunda bilgi almak ve size uygun olan rögarı seçmek için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Plastik rögar kapağı satın almak için plastik rögar kapakları fiyat araştırmasındaysanız, en uygun plastik rögar fiyatları ile birlikte ihtiyacınız olan ürünü kategorimizde bulabilirsiniz. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla almak ve alışveriş avantajlarımızdan yararlanmak için hemen kategorimize göz atarak istediğiniz ürünü seçin, sepetinize ekleyin ve hızlı ve kârlı alışverişin tadını çıkarın.

Süzgeç Çeşitleri

Süzgeç Çeşitleri

Banyo, mutfak, duş gibi alanlarda ve ıslak zeminlerde kullanabileceğiniz süzgeç çeşitleri için doğru adreste olduğunuzdan emin olun. Sağlam, dayanıklı, koku yapmayan süzgeç ve kanal çeşitleri konusunda kategorimizde bulunan ürünler ihtiyacınızı karşılayacaktır. Kanal süzgeç, örneğin duş kanalı süzgeci, tıkanma yapmayan, dayanıklı, kolay temizlenen malzemeden yapılmıştır ve sitemizde satışa sunulmuştur. Diğer süzgeç ve kanal çeşitleri ise şöyle sıralanabilir: Duş kanalı, yer sifonu, banyo yer sifonu, yer süzgeci, banyo yer süzgeci. Alttan çıkışlı ya da yandan çıkışlı banyo yer süzgeci modelleri ile doğru tesisat imkânsız olmayacak ve siz de koku, taşma gibi problemlerden kurtulacaksınız. Yer sifonu çeşitleri için mağazalarımızın ürünlerine göz atabilir, en ucuz paslanmaz yer süzgeci fiyatları için sitemizden faydalanabilirsiniz. Yer sifonu fiyatları ve duş kanalı fiyatları konusunda en uygun ve en avantajlı fiyat politikasından yararlanmak için kategorimizdeki ürünleri tercih edebilirsiniz. Diğer tesisat malzemeleri için buraya tıklayarak alışverişinize devam edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3M (13)
404 (4)
414 (2)
8 & Safe (1)
Abax (2)
Ack (1)
Adr (1)
Ahlez (12)
Akdeniz (5)
Aquazone (32)
Artema (10)
Bgs (1)
Crc (1)
Creavit (18)
Dallmer (97)
(1383)
Dräger (1)
ECA (16)
Ege (1)
Ege Yıldız (166)
Eltos (1)
Evim (20)
Evs (3)
Fırat (3)
Flora (1)
Franke (4)
Frs (1)
Gama (69)
Geberit (22)
GPD (9)
Japar (3)
KALDE (6)
Kalde (4)
Kale (7)
Konsan (7)
Mano (1)
Markataş (1)
MaxiFlow (158)
McAlpine (7)
Mesan (3)
Nanofix (2)
Nora (1)
NovaDrain (5)
Palalı (1)
Picador (1)
Poelsan (5)
Prox (3)
Redboard (1)
Studor (9)
Sukar (324)
Sun-Fix (1)
Tema (32)
Thoor (1)
Titan (1)
Ugr (79)
Universal (3)
Visam (16)
Vitra (28)
Şenpres (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(266)
ve üzeri (344)
ve üzeri (374)
ve üzeri (381)
ve üzeri (393)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL