Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları

için 1,252 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Su Arıtma Cihazları

Temiz suya ulaşmak insanlar için oldukça önemli bir noktadır. İçme suları tercih ederken birçok marka içerisinden güvenilir ve kaliteli markaları seçmeye dikkat ediyor olabilirsiniz. Bunun yanı sıra temiz suyu evlere taşıyan su arıtma cihazları da insanlara kolaylık sağlıyor. Oldukça işlevsel olan su arıtma cihazı çeşitleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı çeşitlerdeki su arıtma cihazlarında temel prensip suyu filtreleyerek içilebilir hale getirmektir. Musluk suyu direkt olarak içilemiyor. Bunun nedeni musluk suyunun içerisindeki maddelerin hem tad olarak hem de sağlık açısından değişiklik göstermesidir. Su arıtma cihazları ile musluk suyunu içilebilir su haline getirmek mümkündür. Su arıtma cihazı musluk tipi takmalı olarak üretilerek cihazın suyu filtreden geçirmesini sağlıyor ve temiz su elde edilmesine destek veriyor. Son teknolojiler ile birlikte filtreler suyun pH değerini değiştirerek alkali bir su üretimi için çalışır. Filtreler, suyun yabancı maddelerden arınmasını sağlıyor. Su arıtma cihazları birçok marka tarafından üretiliyor. Bu cihazların filtreleri temiz su için oldukça önemli bir noktadır. Su arıtma cihazları seçiminde filtrelerinin kalitesinin incelenmesi gerekir. Ayrıca su arıtma cihazı filtresi her cihaz için farklılık gösteriyor. Bu nedenle su arıtma cihazları satın almadan önce filtre özellikleri incelenmelidir. Ayrıca su arıtma cihazları farklı boyutlarda da bulunuyor. Kalabalık aileler büyük depolu su arıtma cihazlarını kullanabilir. Bunun yanı sıra tek yaşayan insanlar için de daha küçük ve ergonomik su arıtma cihazları piyasada bulunuyor. Su arıtma cihazları evlerde kullanılmasının yanı sıra ofisler veya salonlar gibi kalabalık ortamlarda da kullanılabiliyor. Farklı çeşitlerdeki su arıtma cihazlarının çalışma mekanizmaları da farklılık gösteriyor. Aşama olarak çalışan su arıtma cihazlarının bazıları beş aşamalı bazıları altı aşamalı olarak çalışabiliyor. Bu cihaz mekanizmaları markaya ve kaliteye göre değişiklik gösteriyor. Böylece sağlık açısından da önemli bir seçimdir. Su arıtma cihazlarının kaliteli bir mekanizmaya ve sağlıklı bir döngüye sahip olmaları insanlar için uygun olacaktır. Nalburiye ve hırdavat sayfamızda birçok çeşit su arıtma cihazları mevcuttur.

 Su Arıtma Cihazı Çeşitleri

Su Arıtma Cihazı Çeşitleri

Su arıtma cihazları birçok çeşit içeriyor. Temiz su elde etmek için kullanılan bu cihazlar, birçok marka tarafından üretiliyor. Bu nedenle çeşit skalası oldukça geniştir. Su arıtma cihazlarından en fazla tercih edilen çeşit musluğa takılabilen küçük cihazlardır. Bu cihazlar musluğa bağlanan adoptörlerden oluşuyor. Böylece musluk suyu filtrelenerek dökülüyor. Ayrıca bu su arıtma cihazları suyun kokudan arınmasını da sağlıyor. Ev tipi su arıtma cihazlarının filtreleri zamanla aşınabiliyor. Bu cihazlar için su arıtma cihazı filtre değişimi yapmanız mümkündür. Zamanla zarar gören filtrelerin değiştirilmesi oldukça kolay. Piyasada su arıtma cihazı filtreleri bulunmaktadır. Bu filtreler her su arıtma cihazına uygun olarak tasarlanıyor. Böylece zarar görmüş filtreler için değişim mümkün oluyor. Bir diğer su arıtma cihazı ise tezgah üstü su arıtma çeşitleridir. Bu çeşitler içerisinde su arıtma sürahileri ve su arıtma sebilleri bulunuyor. Bu tezgah üstü su arıtma çeşitleri montaj işlemi gibi ağır işlemlere gereksinim duymuyor. Kurulumu oldukça kolay olan tezgah üstü su arıtma cihazları insanlar tarafından kolaylıkla yapılıyor. Su arıtma cihazları filtrelerin yanı sıra aşamalar olarak da farklılık gösterir. Bu aşamalar suyun kaç kere filtreden geçirdiğini gösterir. Bu aşamalara örnek olarak 5 aşamalı su arıtma cihazı örnek verilebilir. 5 Aşamalı olması suyun beş kez işlemden geçildiğinin göstergesidir. Aynı şekilde 6 aşamalı su arıtma cihazı da kirli suyun altı kez işlemden geçirildiğini gösterir. Su arıtma cihazları içerisinden kaliteli bir seçim yapmak sağlık için önemli bir noktadır. Bu çeşitlerin yanı sıra su arıtma cihazları sürahi olarak da tasarlanıyor. Sürahi su arıtma cihazı ara sıra musluk suyu içenler için oldukça ekonomik bir yöntem oluyor. Ayrıca büyük işletmeler ve kalabalık yerler için büyük depolu su arıtma cihazları da mevcuttur. Bu cihazlarla birlikte temiz su ihtiyacı kolaylıkla karşılanıyor. Su arıtma cihazları farklı fiyatlara sahip oluyor. Bu fiyatlar, markanın kalitesine, güvenirliğine ve piyasa gibi etkenlere bağlı olarak değişiyor. Ek olarak su arıtma cihazının çeşidi de fiyatları etkiliyor. Çok fazla tercih edilen bir diğer su arıtma cihazı çeşidi ise pompalı su arıtma cihazıdır. Bu pompalı cihazlar diğerlerinden farklı olarak motorlu bir mekanizmaya sahiptir. Bu mekanizmaya sahip olmasının nedeni su basıncını kontrol edebilmesidir. Suyun basıncına göre bazı durumlarda motorlu veya pompalı olarak adlandırılan bu su arıtma cihazı tercih ediliyor. Sizler de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek su arıtma cihazı çeşitlerine göz atabilirsiniz.

 Su Arıtma Cihazı Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Su Arıtma Cihazı Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

İçtiğiniz suyun temiz olması sağlığımız açısından en önemli noktalardan biridir. Temizliğinden emin olmadığınız bir suyu kolay kolay içmemiz mümkün değildir. Bu durumda su arıtma cihazlarının seçiminde dikkatli olmanız gerekiyor. Su arıtma cihazları seçilirken öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta filtrelerdir. Kaç tane filtre olduğu ve hangi çeşit filtrelerden oluştuğu önemli bir noktadır. Ters ozmos, aktif karbon gibi birçok filtre çeşitleri mevcuttur. Bu filtrelerin hepsinin ortak amacı gözenekler aracılığı ile zararlı maddeleri sudan arındırmaktır. Bu noktada su arıtma cihazının filtresindeki gözeneklerin çok büyük veya çok küçük olmaması tercih edilmelidir. Aynı şekilde aktif karbon gibi sağlığa zararlı malzeme filtreler suyu oldukça güzel süzüyor olabilir. Fakat bu filtrelerin seçiminden sonra sık sık bakımları yapılmalıdır. Aksi takdirde filtrelerde birikme olabilir. Son olarak filtreler suyun kokusunu gidermek açısından da önemlidir. Bu nedenle kaliteli bir filtreye sahip olan su arıtma cihazının seçilmesi uygun olacaktır. Bu musluğa takılan su arıtma cihazı montajı uzmanlar tarafından yapılıyor. Böylece uzun süreli kullanım için oldukça uygun. Bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise cihazın verimliliğidir. Su arıtma cihazları içme suyu açısından farklı verimliliğe sahip oluyor. Musluğun ucuna takılan küçük filtreler ile kurulum ile tamamlanan su arıtma cihazları aynı verimliliği göstermeyecektir. Kendinize uygun su arıtma cihazını piyasadaki çeşitleri karşılaştırarak bulabilirsiniz. Ayrıca aşamalar arasında da seçim yapmanız mümkün. Bu aşamalardan olan 8 aşamalı su arıtma cihazı ve 9 aşamalı su arıtma cihazı arasında verimlilik açısından farklar olacaktır. Ek olarak mutfağınızın yapısı da seçiminizi etkileyecektir. Mutfakta yer kaplamasın istiyorsanız tezgah altı su arıtma cihazları arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece su arıtma cihazı göz önünde olmayacaktır. Ek olarak tezgahtan bağımsız şekilde kullanılabilen sebil su arıtma cihazları da tercih edilebilir. Bu sebil tarzı su arıtma cihazları mutfağınızın dekorayonunu bozmadan bağımsız bir parça olarak kullanılabilir. Marka, su arıtma cihazı seçimine çok önemli bir noktadır. Bir cihazın kaliteli olması uzun yıllar güvenle kullanılabileceği anlamına gelir. Kaliteli ve güvenilir bir markadan su arıtma cihazı almanız hem sağlığınız hem de bütçeniz için oldukça uygun olacaktır. Kaliteli bir markadan tercih ettiğiniz su arıtma cihazları uzun yıllar kullanılabilmesi nedeni ile ekonomik olacaktır.

 Su Arıtma Cihazı Kurulumu

Su Arıtma Cihazı Kurulumu

Su arıtma cihazları insanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Hem ekonomik bir seçenek olması hem de her zaman kullanılabilmesi bu cihazların tercih edilmesini sağlıyor. Su arıtma cihazları genel olarak üç ayrı parçadan oluşuyor. Bu parçalar cihaz filtresi, cihaz tankı, musluk kısmı olarak ele alabilirsiniz. Bu parçalarını bir araya getiren ana gövde de mevcuttur. Öncelikle filtreler takılır. Akabinde cihazın hat hortumunu şebeke ile bağlanır. Son olarak da su arıtma cihazı musluk kısmı bağlanarak işlem tamamlanır. Bu şekilde su arıtma cihazı kurulumu gerçekleştirilir. Su arıtma cihazları kurulumları bir uzman yardımı ile kolay bir şekilde halledilebilir. Su arıtma cihazları farklı çeşitlerde insanlara sunuluyor. Bu nedenle her çeşidin kurulumu birbirinden farklı olabiliyor. Tezgah üstü su arıtma sürahileri, su arıtma sebilleri kurulum gerektirmiyor. Böylece satın aldıktan sonra kurulumsuz bir şekilde kullanmanız mümkün. Bu tezgah üstü su arıtma cihazları insanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Bunun nedeni hem mutfağın dekoratif yapısına uyum sağlaması hem de işlevsel olarak temiz su sağlaması. Öncelikle musluk suyu bu cihazların depo bölümlerine koyuluyor. Ardından işlemin gerçekleştirilmesi için gerekli düğmelere basılıyor. Sonuç olarak filtrelenmiş su temiz su olarak ortaya konuluyor. Su arıtma sürahisi ile kolay bir şekilde su arıtmanız mümkündür. Mutfakta yer kaplamasını ve görünmesini istemeyenler için tezgah altı su arıtma cihazları uygun bir seçim olacaktır. Fakat bu chazların kurulumunun bir uzman yardımı ile yapılması uygundur. Hem uzun süreli bir kullanım hem de sağlıklı su için su arıtma cihazı filtrelerin doğru bir şekilde ana şebekeye bağlanması gerekiyor. Kaliteli bir su arıtma cihazı ile uzun yıllar temiz suyunuzu elde edebilirsiniz. Ayrıca zamanla su arıtma cihazlarının bakımlarını yaptırmanız önemli bir noktadır. Filtrelerinin zarar görmesi durumunda su arıtma cihazı işlevin yerine getirmeyecektir. Bu nedenle zarar görmüş filtreyi değiştirmeniz gerekebilir. Piyasada ek olarak su arıtma cihazlarının yanı sıra filtreleri de satılıyor. Bu filtreler ile birlikte filtre değişimi yaparak cihazınızın bakımını sağlayabilirsiniz. Su arıtma cihazları kirli suyun içindeki maddeleri süzerek insanlara temiz su sağlar. Musluk suyunu işleyen su arıtma cihazları ile bütçeniz için uygun bir seçim yapabilirsiniz. Aynı şekilde birçok çeşit arasından kendinize uygun su arıtma cihazını seçebilirsiniz. Sizler de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir uygun gördüğünüz ürünleri satın alabilirsiniz.

 İşlevsel Su Arıtma Cihazları

İşlevsel Su Arıtma Cihazları

Su arıtma cihazları farklı çeşitlerde piyasada bulunuyor. İnsanlar su arıtma cihazları ile birlikte temiz suya her zaman ulaşabiliyor. Farklı markalar su arıtma cihazlarını üretiyor. Her marka farklı fiyatta su arıtma cihazı piyasaya sunuyor. Bu fiyatlar içerisinde kendi bütçenize uygun olanı seçebilir, su arıtma cihazını uzun yıllar kullanabilirsiniz. Su arıtma cihazları her bütçeye uygun şekilde bulunuyor. Çeşitler arasındaki su arıtma cihazı pompalı veya su arıtma cihazı tezgah üstü modelleri de ilgi görüyor. Çeşitler arasında fiyat farklılıkları görülebiliyor. Bu fiyatlar içerisinde kendinize uygun bir su arıtma cihazı bulmanız mümkündür. Şebeke suları su arıtma cihazları ile kullanılabilir duruma geliyor. Su arıtma cihazları çalışma mekanizması filtreler aracılığı ile çalışıyor. Bu filtreler de çeşit olarak farklılık gösteriyor. Suyun geçtiği işlemler olarak filtrelerin çokluğu suyun birkaç defa işlemden geçmesini sağlıyor. Böylece kirli suyun içerisinde yabancı maddeler temizlenmiş oluyor. Aynı şekilde su arıtma cihazları dekoratif olarak da farklı seçenekler sunuyor. Mutfakta yer kaplamasını istemeyen insanlar için tezgah altı su arıtma cihazları kullanılabilir. Bu cihazlar tezgah altına monte edilerek şebeke suyunu işlemden geçiriyor. Musluk kısmına ayrı bir aparat olarak takılıyor ve mutfakta fazla yer kaplamamış oluyor. Mutfağı küçük olan insanlar için oldukça uygun bir yöntem olan tezgah altı su arıtma cihazları birçok marka tarafından piyasada bulunuyor. Mutfağı geniş olanlar ve yer endişesi olmayan olmayanlar için tezgah üstü su arıtma cihazları tercih ediliyor. Bu cihazların içerisinde su arıtma sürahileri ve sebilleri bulunuyor. Kendinize göre tercih edebileceğiniz bu tezgah üstü su arıtma cihazları birçok marka tarafından piyasaya sunuluyor. Bütçenize uygun su arıtma cihazını fiyat karşılaştırması yaparak seçebilirsiniz. Su arıtma cihazları çeşitleri aşamalı olarak farklı çeşitler içeriyor. Bu cihazlar 5, 6, 7, 8 aşamalı olarak karşımıza çıkıyor. Böylece aşamalar arasında da seçim yapmanız mümkündür. Aşamalar, suyun kaç kez işlemden geçtiğini gösteriyor. Farklı çeşitlerdeki su arıtma cihazları farklı aşamalara ve filtrelere sahip oluyor. Sizler de su arıtma cihazlarını inceleyebilir, bütçenize uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

 Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazları farklı markalar tarafından piyasada bulunuyor. Bu cihazlar çeşitlerine ve kalitelerine göre farklı fiyatlar içeriyor. Su arıtma cihazı fiyatları içerisinden bütçenize uygun bir arıtma cihazı seçmeniz mümkündür. Su arıtma cihazları kirli suyu temize döndürerek içme suyunu insanlara sunuyor. Su arıtma cihazının fiyatlarını etkileyen en önemli faktör ise marka ve modeldir. Kaliteli bir cihaz uzun süre kullanılabiliyor. Cihazın kaliteli olması hem uzun süre kullanım hem de ekonomik bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Kaliteli bir su arıtma cihazının uzun yıllar kullanılması için düzenli olarak bakımdan geçirilmesi gerekir. Bu bakımlar genellikle cihaz içerisindeki filtreye yönelik bakımlardır. Filtreler de ek olarak piyasada bulunuyor. Böylece su arıtma cihazlarının bakımı oldukça kolay olarak karşımıza çıkıyor. Güvenilir markalardan tercih edeceğiniz su arıtma cihazları uzun yıllar kullanılabilir durumdadır. Su arıtma cihazları filtre kalitelerine göre de farklı fiyatlar içeriyor. Kaliteli bir filtre zamandan çok fazla etkilenmeyerek uzun yıllar kullanılıyor. Filtre çeşitlerine göre fiyatlar da farklılık gösteriyor. Birçok marka arasından su arıtma cihazını seçebilir, kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Su arıtma cihazları gelişen teknolojiyle birlikte günümüzde çok fazla kullanılan cihazlardan birisidir. Yüksek teknolojiyle birlikte kirli su içerisindeki gözükmeyen maddeleri süzerek temiz su haline getiriyor. Aynı zamanda suyun alkalik yani içilebilir hale gelmesini sağlıyor. Evlerde, ofislerde ve kalabalık ortamlarda su arıtma cihazı ekonomik bir çözüm olarak insanlara sunuluyor. Birçok marka arasından kaliteli bir su arıtma cihazı seçerek içme suyunuzu her zaman elde edebilirsiniz.