Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Fitings

için 11,914 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Fitings

Fiting, fitting ya da fitings olarak adlandırılan malzemeler evlerimizin ve diğer mekanların tesisatında kullanılan ya da doğalgaz ocağı benzeri eşyaları tesisata bağlamaya yarayan tesisat malzemelerine verilen addır.

Fitting Malzemesi Nedir?

Fitting Malzemesi Nedir?

Fitting malzeme çeşitleri sayesinde iki boruyu birbirine eklemekte ortaya çıkacak sorun ve zahmeti çok aza indirebilirsiniz. Normalde boruları birleştirmenin bir yolu lehimdir. Öteki yol ise boruları birbirine kaynak yardımıyla eklemektir. Oysa fitting malzeme sayesinde ne kaynak ne de lehim işlemine ihtiyaç duyacaksınız. Kolay kullanımı sayesinde fitting malzemeler boruları birbirine bağlamak konusunda birkaç yardımcı alet ile işlerinizi kısa sürede bitirmenizi ve dayanıklı yapıları ve kaliteli malzemeden yapılmaları ile borularınızı uzun süre sorunsuz olarak kullanmanızı sağlar. Açık dirsek, kapalı dirsek, batarya uzatması, batarya uzatma aparatı, pex dirsek, galvaniz boru için galvaniz dirsek ve galvaniz manşon gibi fitting kategorisine girebilecek olan ürünlere n11.com mağazalarının seçkin ürün yelpazesini inceleyerek erişebilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyerek alışverişinize devam edebilirsiniz.

Açık Dirsek ve Kapalı Dirsek

Açık Dirsek ve Kapalı Dirsek

Açık dirsek ve kapalı dirsek çeşitleri de fitting malzemeleri arasında yer alır. Bu malzemeler evlerimizde ya da iş yerlerimizde kullandığımız, olmazsa olmaz malzemelerdir. Eski borularda ya da eskimiş dirseklerde pek çok problem olabilir ve eğer siz de birtakım sorunlar yaşadığınız için boru tesisatınızı değiştirmek istiyorsanız, açık dirsek ve kapalı dirsek çeşitlerimize göz atmalısınız. Açık dirsek çeşitleri evsel atıkların tahliyesinde kullanılan atık su şebekelerinde kullanılır. Sıcak ve soğuk suya dayanıklı olarak üretilen açık dirsek çeşitleri, aynı zamanda yağmur suyunun tahliyesi için bina sistemlerinde de sıklıkla tercih edilir. Kapalı dirsek modelleri de aynı kullanım alanına sahiptir. Kaliteli ve onaylı malzemelerden üretilmiş olan açık dirsek ve kapalı dirsek çeşitlerinden satın almak için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

Fitting Malzeme Fiyatları

Fitting Malzeme Fiyatları

3M, ECA, Plassel, Prestij, Metcare, 414, Tema, Active gibi ünlü fiting üreticilerinin ürünlerine web sitemiz aracılığıyla ulaşabilir, en uygun fitting malzeme fiyatları ile en büyük avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kırılmaz, çatlamaz ve uzun ömürlü fitting malzemeler çoğu zaman masraf çıkaran tesisat sorunlarınıza son vermek için hayati önem taşır. Aynı zamanda alacağınız fitting malzeme bütçenize uygun da olmalı, hem kaliteyi hem de ucuzluğu bir arada elde edebilmelisiniz. Web sitemizde bulunan ürünler hem en kaliteli malzemelerden üretilmiştir hem de en ucuz fitting malzeme fiyatları için web sitemiz öncü konumdadır. Eğer başka tesisat malzemelerine de ihtiyacınız varsa, buraya tıklayarak çeşitlerimizi görebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (237)
404 (13)
414 (1)
ABAX (2)
Ack (1)
Adalock (1)
Ak Tek (138)
Akelsan (1)
Alcon (1)
Aquazone (2)
Arge (178)
Armor (1)
Artema (5)
Beta (2)
Beşel (6)
Bluetech (2)
Cooper (39)
Creavit (1)
Csm (1)
Daf (3)
Delta (122)
Demir (1)
(7833)
DKT (1)
ECA (37)
Ege (1)
Ege Yıldız (418)
Egesan (1)
Eltos (3)
EMS (1)
Evs (6)
Faba (1)
Fırat (393)
Gama (3)
Geberit (3)
General (2)
GPD (4)
Gvs (1)
HTS (13)
K.A.S. (60)
Kalde (314)
KALDE (11)
Kampa (11)
Kas (11)
Keter (1)
Konsan (6)
MaxiFlow (1)
Meridyen (1)
Mirox (7)
Mutlusan (1)
Norm (23)
Omni (1)
orsel (2)
Pakkens (3)
Pakplast (1)
Parker (1)
Pilsa (23)
Pimtaş (13)
Plastim (1)
Plus (3)
Poelsan (635)
Polisan (1)
Samet (3)
Sanica (3)
Sardıcı (1)
Sarı (1)
Sgs (1)
TDS (30)
Tema (1)
Tesa (1)
Tomax (1)
Türksan (1)
U-Power (1)
Universal (264)
Unox (10)
Vestel (2)
Vip (6)
Visam (1)
Vitra (1)
Şenpres (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(960)
ve üzeri (1,094)
ve üzeri (1,138)
ve üzeri (1,156)
ve üzeri (1,192)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL