TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Menteşe

için 4,603 sonuç bulundu.

Menteşe

Kapı menteşesi çeşitleri kapılarınızın doğru ve kolay bir biçimde açılıp kapanmasını sağlayan kapı malzemelerinden biridir. Her kapıda bulunan bir kısım olan kapı menteşesi, sağlam ve dayanıklı olmalıdır.

Kapı Menteşesi Nedir?

Kapı Menteşesi Nedir?

Bütün kapı çeşitlerinin menteşe kısmı vardır ve menteşe türü kapılara göre değişiklik gösterir. Yani, her menteşe her kapı ile uyumlu olmayabilir. Bu nedenle, kapılarınız için kapı menteşesi seçerken dikkat etmeniz gereken kapınızın kaç adet menteşeyle bağlanacak olmasının yanı sıra kapı menteşesi boyutları, kapı menteşesinin hangi malzemeden yapıldığı ve menteşenin hangi malzemeden yapılmış bir kapıyı taşıyacağıdır. Evlerimizde bulunan iç kapılarda kullanacağınız kapı menteşesi çeşitleri kesinlikle dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeden üretilmiş olmalıdır. Evlerimizde ve sıklıkla kullandığımız diğer alanlarda bulunan kapılardaki kapı menteşeleri, çok kullanım nedeniyle zamanla bozulabilir. Ya da kapı gıcırtısı yapmaya başlayabilir ki bu durumda artık önünü alamadığınız zaman kapı menteşesi değişimi gerekebilir. Bütün bu durumlarda kapı menteşesi satın almak için uğrayacağınız ilk yer burası olacaktır.

Kapı Menteşesi Çeşitleri

Kapı Menteşesi Çeşitleri

Evlerinizde, ofislerinizde, mağazalarınızda sıklıkla kullanılan kapıların menteşelerini değiştirmek ya da yeni kapılar aldıysanız onlara uygun kapı menteşesi bulmak için sitemizi gezinirken görebileceğiniz ve satın alabileceğiniz kapı menteşesi çeşitleri açısından boldur. Örneğin, cam bir kapınız varsa, tercih etmeniz gereken kapı menteşesi cam kapı menteşesi ya da cam menteşesi olacaktır. Eğer bar kapısı ya da kovboy kapısı olarak adlandırılan kapılara sahipseniz, bu türden kapılar için de tercih edebileceğiniz kapı menteşesi, bar kapı menteşesi ya da kovboy kapı menteşesidir. Kovboy kapı menteşesi montajı kolay ve işlevseldir. Çarpma kapı menteşesi, çelik kapı menteşesi, pvc kapı menteşesi yanı sıra pencere menteşesi ve pvc pencere menteşesi de sitemizde bulabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kelebek menteşe ve kelebek menteşe fiyatları için de sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

Kapı Menteşesi Fiyatları

Kapı Menteşesi Fiyatları

Kapı menteşesi satın alırken düşüneceğiniz bir başka konu da fiyat konusudur. Internet sitemizde bulabileceğiniz pek çok kapı menteşesi çeşidi sizin ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmayacak aynı zamanda sitemizden alışveriş yaparak en uygun kapı menteşesi fiyatları sayesinde kârlı çıkacaksınız. As, 3M, Beşel, Dorma, 414, Fırat gibi ünlü firmaların kapı menteşesi çeşitleri için kategorimizi incelemeniz yeterlidir. En bol kapı menteşesi çeşitleri için en uygun kapı menteşesi fiyatları kategorimizin geniş ürün yelpazesiyle ayağınıza kadar geliyor. Eğer kapı ve kapı malzemeleri konusunda başka ihtiyaçlarınız varsa, Kapı & Malzemeleri kategorimizi ziyaret ederek diğer ürünlerimize de göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (50)
404 (7)
414 (7)
ABAX (1)
Adr (1)
Agt (1)
Akdeniz (3)
Aksa (1)
Anka (4)
B.A.S. (2)
Baytaş (1)
Beşel (30)
Bft (1)
Blum (2)
Class (1)
Comadoor (8)
Csm (1)
Cyber (2)
Daf Kilit (1)
Dekor (7)
Dirim (42)
(3312)
Dooraks (9)
Dormakaba (3)
Doğrular (1)
Elta (4)
Eltos (1)
Emes (22)
Ermo (4)
FİSCO (1)
Globus (6)
Gönen (1)
Gürçay (25)
Hafele (7)
HG (2)
Horoz (10)
Inter (1)
ITO (1)
Japar (1)
K.A.H.E. (14)
Kale (7)
Kapel (1)
Marelli (2)
Merart (1)
Meridyen (1)
Nkp (2)
Nobel (13)
Omron (3)
Penak (1)
Redboard (1)
Samet (26)
Sanica (2)
Sarı (11)
Seçkin (4)
Sgs (3)
Sofuoğlu (30)
Std (8)
STD (2)
Sürel (1)
Teksan (3)
Tema (1)
Thoor (46)
Titan (1)
Topshop (5)
Trimex (1)
Troy (1)
Ugr (54)
Wert (2)
Yakar (1)
Ysf (1)
Yuma (8)
Çebi (1)
Örgün (1)
Şenpres (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(871)
ve üzeri (1,191)
ve üzeri (1,294)
ve üzeri (1,317)
ve üzeri (1,362)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL