TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapı Dürbünü

için 328 sonuç bulundu.

Kapı Dürbünü

Evlerimizde güvende hissetmek isteriz. Hepimiz tanımadığımız kişilere kapıyı açma konusunda hayatımızda en az birkaç kez tembihlenmişizdir ya da çocukken ailemiz bize kapıyı açmadan önce kapı dürbününden bakmamızı hep söylemiştir. Bütün bu uyarılar güvenlik içindir ve güvenlik alışkanlıklarımızı oluştururlar. Kapı dürbünü, bir kapıda bulunması gereken en önemli kısımlardan biridir.

Kapı Dürbünü Nedir?

Kapı Dürbünü Nedir?

Kapı dürbünü, kapıyı açmadan evvel kapıyı çalan kişiyi görmemizi sağlayan küçük pencereye verilen addır. Kapı dürbünü kapının üzerinde boy hizasında bulunur ve kapımızı çalan kişiye kapıyı açıp açmamaya karar vermemizde yani güvenliğimiz için önemlidir. Her kapıda bulunan kapı dürbünü artık gelişen teknoloji sayesinde güvenlik ihtiyaçlarımıza daha fazla cevap vermek üzere geliştirilmiştir. Klasik pirinçten ya da metalden yapılan kapı dürbünlerinin aksine, kapı dürbünleri de güvenlik teknolojilerine uyum sağlayarak gelişmiş ve dijital kapı dürbünü halini almıştır. Günümüzde en yeni teknolojiler hep dijitaldir ve siz de bir adet dijital kapı dürbünü satın almak isteyebilirsiniz. Web sitemizde bulabileceğiniz kapı dürbünü çeşitleri sadece dijital kapı dürbünü değil aynı zamanda çelik kapı dürbünü, lcd kapı dürbünü, sensörlü kapı dürbünü, elektronik kapı dürbünü, panoramik kapı dürbünü çeşitleridir.

Dijital Kapı Dürbünü

Dijital Kapı Dürbünü

Dijital kapı dürbünü, son zamanlarsa sıklıkla tercih edilen ve çokça tavsiye edilen kapı dürbünü çeşitleri arasında yer alıyor. Dijital kapı dürbünü sayesinde kapının içine bir ekran yerleştirilir ve sizin sizi ziyaret edecek olan kişileri görmeniz sağlanır. Bu durum pek çok açıdan elverişlidir: dijital kapı dürbünü sayesinde kapıyı istemediğiniz kişilere açmazsınız. Aynı zamanda ekran kaydı alabilen dijital kapı dürbünü çeşitleri, hem fotoğraf hem de video çekebilir. Zil çaldığında otomatik olarak devreye giren kamera özelliği sayesinde siz evde yokken kimlerin zilinize bastığını görebilirsiniz. En uygun dijital kapı dürbünü fiyatları için kategorimizi incelemeniz yeterli.

Kapı Dürbünü Çeşitleri ve Fiyatları

Kapı Dürbünü Çeşitleri ve Fiyatları

LCD kapı dürbünü, kapaklı çelik kapı dürbünü, kapı dürbünü mercekleri, pirinç kapı dürbünü, teleskopik kapı dürbünü gibi diğer kapı dürbünü çeşitlerine de sitemiz aracılığıyla ulaşabilir, size uygun olan kapı dürbününü seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Kapı dürbün kamera özellikleri sayesinde güvenliğinizi artıracak çeşitler sitemizde sizleri bekliyor. Yale kapı dürbünü lcd ekranlı, Desi kapı dürbünü gibi çeşitleri en uygun kapı dürbünü fiyatları ile hemen satın almak için acele edin. Hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza uygun olan diğer kapı malzemelerini görmek için Kapı Malzemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (6)
404 (1)
414 (2)
ABAX (1)
Brassco (3)
Dekor (1)
(227)
Dormakaba (1)
Gürçay (3)
Hafele (17)
Kimex (1)
Marelli (6)
Nobel (16)
Omega (3)
PİMADOR (2)
Ugr (2)
Viole (3)
Yale (9)
Ysf (1)
Zehnkampf (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(49)
ve üzeri (87)
ve üzeri (94)
ve üzeri (97)
ve üzeri (102)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL