Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kapı Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kapı Stoperi

için 955 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Ahşap Kapı Tutucu 6 Adet

  (2)
  30 günün en düşük fiyatı!
  266 TL 239 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kapı Altı Koruması Beyaz

  (52)
  30 günün en düşük fiyatı!
  299 TL 199 TL
  +

Kapı Stoperi

İş yeri ve ev ortamında bulunan kapı ve pencerelerin sabit durmasını sağlayan kapı stoperi birçok çeşide sahiptir. Farklı formlarda ve farklı boyutlarda bulunan bu ürünler kapı ve pencerenin çeşitli kısımlarına yerleştirilebilir. Zevkinize uygun olan modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Kapının kulpuna, altına ya da üzerine yerleştirilebilen bu ürünler farklı görünümlere sahiptir. Örneğin kulplar için olanlar genellikle basit görünümlü ve silikon malzemesinden üretilmiş olur. Çevrenizde en sık karşılaştığınız çeşit bu olabilir. Ancak cam, plastik, dekoratif gibi çeşitlerin yanı sıra manyetik kapı stoperi ile dahi karşılaşabilirsiniz. Teknolojinin ve tasarımların gelişmesiyle birlikte form değiştiren bu ürünler sektörde kendini göstermeye devam etmektedir. Kapı ve pencerelerin rüzgâr sebebiyle ani kapanmalarına sıklıkla karşılaşılır. Yüksek ses, irkilme ve korkmalara sebep olan bu olayı engellemek için ev dekorasyonunuza uygun olan dekoratif kapı stoperi kullanabilirsiniz. Hem ani kapanmaları önleyebilir hem de evinizi dekoratif anlamda zenginleştirebilirsiniz. Genellikle birçok insanın çekinmesinin sebebi; çirkin görünümlerdir. Ancak sektörün gelişmesiyle birlikte yıldan yıla değişen tasarımlar üretilmiştir. Dekoratif zenginliğin yanı sıra bu ürünlerin en büyük avantajı yaşanma ihtimali olan kazaların önüne geçmesidir. Ani kapı çarpmalarıyla meydana gelen yaralanmaları ve eşya kırılmalarını azaltmak için de bu ürünü kullanabilirsiniz. Ev ve iş yerlerindeki pratik çözümlerin başında yer alan stoperler, birçok farklı avantaja sahiptir. Bu avantajların birisi de yüzey ve duvar zedelenmelerinin önüne geçilmesidir. Kolay bir kullanıma sahip olan plastik kapı stoperi kullanarak olası zedelenmelerin önüne kolayca geçebilirsiniz. Bu ürünleri kapının altında mı üstünde mi kullanacağınıza siz karar vermelisiniz. Kapının üstüne monte edilen modellerde genellikle estetik kaygı barındırılmaz. Yapıştırılarak monte edilen bu ürünler kapının duvara çarpmasını ve zarar vermesini önler. Diğer yandan kapının altına konulan stoperler birçok farklı forma sahiptir. Oldukça görünür yerde olan bu kapı altı stoperleri kişinin zevkine bağlı olarak seçilebilir. Görselliğin yanı sıra üst kısımlara yerleştirmek için uygun tasarımların farklı bir avantajı da vardır. Kapının istediğiniz açı aralığında sabit durmasını sağlar. Kapı üstü stoperler kapının duvara çarpmasını engellerken alt stoperler kapıyı aralık bırakabilmenizi de sağlar. Bu farklı avantajlara sahip olan modeller arasından size uygun olanı nalburiye ve hırdavat sayfamızdan inceleyerek satın alabilirsiniz.

 Kapı Stoperi Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Kapı Stoperi Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Farklı modellere uygun onlarca stoper bulmanız mümkündür. Duvarlara zarar verme olasılığı en yüksek kısımlar kapıların kollarıdır. Pencere ve kapıların duvarlara zarar vermesini önlemek için geliştirilmiş olan basmalı kapı stoperi çarpma etkisini azaltarak yaşanacak olan hasarın önüne geçer. Duvarın zarar görmesini önlemesinin yanı sıra oluşabilecek gürültüyü de engeller. Günlük hayatta sıklıkla yaşanan ani kapı ve pencere çarpmaları kişiye de zarar verebilir. El, kol, parmak ve kafa çarpmalarını pratik bir şekilde önlemek için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Esnek ve yumuşak bir forma sahip olduğu için bu ürünü farklı kapıların kollarına kolayca takabilirsiniz. Herhangi yapıştırma ve monteleme işlemi gerektirmeyen klasik kapı kolu modelleri oldukça ergonomiktir. Pencere ve kapının koluna takılan stoper çeşitlerinin yanı sıra duvara monte edilebilen modeller de yaygın bir şekilde kullanılır. Duvara monte edilenler genellikle silikon topuzlara sahiptir. Bu silikon topuzları sayesinde kapı ve pencere çarpmalarında duvarın zarar görmesini engeller. Duvarın zarar görmesini engellerken aynı zaman gereksiz gürültü oluşmasının da önüne geçer. Ahşap, ev, daire, apartman kapıları için ihtiyaç duyulan modeller de çeşitlilik gösterir. Ahşap ürünler için kullanılması gereken ürün ile apartman kapısı için kullanılması gereken ürün birbirinden farklıdır. Bu yüzden çelik kapı stoperi gibi özelleşmiş ürünler mevcuttur. Bu özelliklerin yanı sıra alışveriş sırasında en çok kafa karıştıran şey ürünün malzemesidir. Örneğin dekoratif olmasını istiyorsanız yere monte edebileceğiniz alt modelleri tercih edebilirsiniz. Çünkü bunlar plastik, ahşap ve silikon gibi materyallerden farklı görünümlere sahip ürünler olur. Bunun yanı sıra sade, minimalist ve doğal görünümlü bir şey satın almak istiyorsanız kapı stoperi ahşap olanlar sizin için uygundur. Ev dekorasyonunda genellikle ahşap malzeme kullandıysanız stoperinizin de ahşap olması oldukça uygundur. Bu şekilde mobilyalar arasında yarattığınız uyumu bozmamış olursunuz. Ancak ev ya da iş mobilyalarınız modern bir görünüme sahipse ve yenilikçi bir anlayışa sahipseniz kullandığınız tüm eşyaların da buna uygun olması gerekir. Modern çizgilerle dekore edilen alanlarda genellikle ahşap ürünler tercih edilmek istenmez. Ahşabın doğal ve yumuşak havasına karşın kapı stoperi mıknatıslı olanlar tercih edilir. Ev ve iş yerinin atmosferine bağlı olarak satın alınabilecek bu modellerde fiyat konusunda da oldukça belirleyicidir. Her bütçeye uygun farklı tasarımlar sayfamızda mevcuttur. Sayfamızı ziyaret ederek uygun kapı stoperi fiyatları incelemesi yapabilir ve satın alabilirsiniz. Ek olarak kapı kolları ve modelleri de uygun fiyatlarla sayfamızda!

 Pratik Kullanımlı Kapı Stoperi

Pratik Kullanımlı Kapı Stoperi

Birbirinden farklı model ve yapıya sahip kapılara yönelik onlarca çeşitte stoper mevcuttur. Kapıların duvarlara zarar vermesini önlemenin yanı sıra ani çarpmalardan kaynaklı sesleri de önler. Esnek yapıya sahip olan kilitli kapı stoperi darbeleri ve darbe seslerinin önüne geçer. Rüzgâr sirkülasyonunun yaşandığı anlarda kapı çarpmalarını ve kapıya gelecek zararları önlemek istiyorsanız bu ürünü kullanabilirsiniz. Basit ve pratik bir kullanıma sahip olduğu için kurulum ve monte gibi zorlu süreçlere sahip değildir. Genellikle küçük ölçülere sahip olduğundan dolayı eksikliği hemen anlaşılmaz. Ancak boyutu küçük olmasına rağmen işlevi oldukça önemlidir. Yüksek kapı stoperi eksikliğinin eşya ve fiziksel zararlara sebep olabileceğini unutmamalısınız. İhtiyaç tespiti yaptıktan sonra farklı özelliklere sahip olan ürünleri inceleyebilirsiniz. En çok tercih edilen model zemine monteli olanlardır. Kapı altı stoperi olarak adlandırılan bu ürünler; kapı ve zemin mesafesinde ilgili konuma yerleştirilir. Kapının durmasının dilediğiniz aralığı belirledikten sonra ürünü zemine monteleyerek kullanıma başlayabilirsiniz. Monteleme işlemi için birden fazla teknik ve yöntem kullanılıyor olsa da en yaygın ve kolay olanı yapışkanlı olanlardır. Kapı stoperi yapışkanlı olanlar ürünün sahip olduğu yapışkan özellik sayesinde zemine kolayca oturtturulur ve kullanıma başlanır. Kapının duvara çarpmasını önleyen bu ürünlerin bir çeşidi de kademeli olanlardır. Kapının açısına ve duvar mesafesine bağlı olarak ihtiyaç duyulan durdurucu yüksekliği de değişiklik göstermektedir. Bu yüzden kişi farklı yükseklikteki stoperlere ihtiyaç duyabilir. Bu sorunun giderilmesi amacıyla üreticiler tarafından kapı stoperi 3 kademeli şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım sayesinde tek bir ürün ile birden fazla opsiyona sahip olursunuz. Kapınızın açısını ve uzaklığını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Yüksek, orta ve alçak kısımlara sahip olan bu aparat ev ve iş ortamınızdaki kapı çarpma sorunlarına çözüm olabilir. Bu çeşitlerin yanı sıra dekoratif avantaja sahip olanlar da vardır. Dekoratif görünüme sahip olanlar genellikle kapı altı formundadır. Yaprak, çiçek ya da kalp gibi klasik figürler örnek alınarak üretilen bu ürünler kişisel zevklere göre tercih edilebilir. Bunun yanı sıra ev dekorasyonunda kullanılan objelerin üretim malzemesine dikkat ediyorsanız ahşap ya da cam tasarımları tercih edebilirsiniz. Ev dekorasyonunuza uygun olan cam kapı stoperi çeşitlerini ve daha fazlasını sayfamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

 Duvarlarınızı Koruyan Kapı Stoperi Çeşitleri

Duvarlarınızı Koruyan Kapı Stoperi Çeşitleri

Satın alacağınız frenli kapı stoperi ile hem duvarlarınızın zarar görmesini engelleyebilir hem de oluşabilecek gürültüleri önleyebilirsiniz. İster işyerinizde ister evinizde kullanabileceğiniz çeşitli stoperlerle rüzgâr gibi kontrol dışı sebeplerden dolayı ortaya çıkabilecek sorunları önleyebilirsiniz. Pencereler ya da kapılarda rahatça kullanılabilecek bu ürünler fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra dekoratif anlamda da iyi özellikler sunar. Eğer siz de oluşabilecek çizilme gibi durumlardan kurtulmak istiyorsanız bütçenize ve tarzınıza göre seçimlerde bulunabilirsiniz. Öte yandan bakıldığında çeşitli ebat ve özelliklerde kapı stoperi modelleri bulunmaktadır. Kapılar birbirinden farklı özelliklerde ve yapılarda olduğu için kullanılabilecek stoper çeşitleri de farklılık göstermektedir. Kapıların kollarında kullanabileceğiniz modellere ulaşabileceğiniz gibi üst köşe kısmına yerleştirebileceğiniz çeşitlere de ulaşabilirsiniz. Pencerelerin ve kapıların zarar görmesini engellemek amacıyla üretilmiş modelleri çarpmanın oluşturabileceği etkileri minimize etmeye yarar. Böyle bir ürün kullanmadığınız takdirde kapı ve pencerenizin taşıdığı enerji doğrudan duvara çarpacaktır. Ancak tercih edeceğiniz vakumlu kapı stoperi gibi bir ürün enerjinin emilerek soğurulmasını sağlar. Bu soğurulma da ani enerji boşalmasını başarılı bir şekilde önler. Bu absorbe işlemi ile hem eşyalarınız ve eviniz zarar görmez hem de gürültü meydana gelmez. Genelde esnek malzemeler kullanılarak üretilen modeller rahatça enerji soğurabileceği gibi sesi de absorbe edebilir. Yumuşak ve esnek yapıda olması hem uzun süreli bir kullanım imkânı sağlar hem de gürültüyü büyük oranda engeller. Satın alacağınız modeli ister korumak istediğiniz eşyanıza isterseniz de duvara monte edebilirsiniz. İki seçenek için de farklı tasarımlarla karşılaşabilirsiniz. Kapı stopu olarak da bilinen bu ürünlerle birlikte siz de hem taşınmaz eşyalarınızı hem de pencerelerinizi büyük bir güvenle koruyabilirsiniz. Örneğin duvara sabitlenen tutucular gerek kullanım malzemeleri ile gerekse de ebatlarıyla oldukça tercih edilebilirdir. Silikon gibi üretim malzemeleri kullanılarak oluşturulan bu ürünlerle birlikte siz de hayatınızda konfor alanları yaratabilirsiniz. Sessiz yaşam alanları yaratmak ve evinizde daha sakin bir yaşam sürmek için bu tür ürünleri tercih edebilirsiniz. Gerek temas yüzeyinin topuzlu olması gerekse de kapınızın kapanmasını engellemeyecek ölçüde kısa olmasıyla işleri kolaylaştıran bu ürünler arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre seçimler yapmak için sayfamızı ziyaret edebilir ve sipariş kaydınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

 Kapı Stoperi ile Gürültüyü Engelleyin

Kapı Stoperi ile Gürültüyü Engelleyin

Kapı kolu stoperi gibi direk olarak kapınızın üzerine monte edebileceğiniz modellere ulaşabileceğiniz gibi direk olarak zemine yerleştirebileceğiniz modellere de ulaşabilirsiniz. Kapı altı stoperi olarak da anılan bu ürünler duvardan belirli bir mesafe uzağa yerleştirilerek duvara çarpmayı önler. İş yerinizde, ofisinizde ve evinizde kullanabileceğiniz bu tip ürünlerle konfor alanları yaratabilirsiniz. Çünkü zaman zaman rüzgâr gibi bir faktör sebebiyle pencereler sert ve gürültülü bir şekilde kapanabiliyor. Böylesi sert bir kapanış hem camlarınıza zarar verebilir ve gürültü yapar hem de çeşitli açıdan sağlığınıza olumsuz etkiler oluşturabilir. Uzun kapı stoperi modelleri arasından yapacağınız seçimlerle birlikte pek çok açıdan rahatlık sağlayabilirsiniz. Özellikle yaşam alanlarınızın bir diğer tarafından açılmış camlar sebebiyle oluşabilecek hava akımı sebebiyle istenmeyen durumlar yaşanabilir. Gürültülü bir kapanma hem rahatsız edici hem de dikkat dağıtıcı özellikle olacaktır. İster zemine yerleştirebileceğiniz isterseniz de kapıya monte edebileceğiniz çeşitli ürünler ile bu gibi sürpriz durumları önleyebilirsiniz. Böylelikle yaşam alanlarınızda daha konforlu bir yaşam sürer ve ani korkular yaşamazsınız. Klasik modellerin yanı sıra kapı stoperi figürlü çeşitlere de ulaşabilirsiniz. Artık klasikleşmiş ve fonksiyonel özellikleri öne çıkan modellerin yanı sıra dekoratif ayrıntılarla süslenmiş modelleri de tercih edebilirsiniz. Döşemelerinize ya da halılarınıza uydurabileceğinizi çeşitli tasarımlara sahip ürünlerle yaşam alanlarınıza bütüncül görüntüler sağlayabilirsiniz. Özellikle kullanacağınız odanın kapısının sık sık kullanılması işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Ofis gibi alanlarda sıkça açılıp kapanan pencere ve kapılara takılan bu ürünler konfor ve düzen sağlayacaktır. Özellikle kapı stoperi silikon maddesinden yapılmışsa duvar gibi alanlara da zarar vermeyecektir. Silikon yapısı gereği enerjiyi iyi bir biçimde soğurmaktadır. Her ne kadar sert bir biçimde kapansa da hem sesi engelleyecek hem de çevreye maddi anlamda zararlar vermeyecektir. Paslanmaz ve sağlam özelliklere sahip olmalarının yanı sıra parlak ya da şeffaf görünümleri ile de dikkat çekerler. Öte yandan tercih edebileceğiniz pek çok tutucu modeli bulunmaktadır. Örneğin güvenlik amaçlı olarak da tercih edebileceğiniz alarmlı ürünler de mevcuttur. Bu tip ürünler açılmayı önlemelerinin yanı sıra açıldığı takdirde alarm sistemini devreye sokarlar. Böylece hırsızlık gibi istenmeyen bir durumun da önüne geçmiş olurlar. Eğer renkli ve parlak ürünlerden ziyade daha standart bir model arayışındaysanız kapı stoperi şeffaf çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

 Kapı Stoperi Çeşitleri Sayesinde Dikkatiniz Dağılmasın

Kapı Stoperi Çeşitleri Sayesinde Dikkatiniz Dağılmasın

Kapı tamponu olarak da ifade edilebilecek olan bu ürünlerin pek çok modeli bulunabilir. Pil ile çalışanları olduğu gibi direk monteleyerek de kullanabileceğiniz modellerine ulaşabilirsiniz. Örneğin pil ile çalışan modellerde alarm sistemi öne çıkmaktadır. Bu tip tasarımlar gerektiğinde çok güçlü bir desibel düzeyinde alarm sesi çıkarmaktadır. Güvenlik amacıyla tercih edebileceğiniz bu modellerin pek çok çeşidine bütçenize uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Durdurucu ve engelleyici özelliklere de sahip olan bu modeller aynı zamanda duvarlarınızı da etkin bir biçimde koruyacaktır. Öte yandan kapı çarpması önleyici gibi modelleri de tercih ederek yüksek sesle oluşabilecek gürültüleri engelleyebilirsiniz. Özellikle insanların fazlaca kullandığı giriş ve çıkış alanlarında çarpma önleyicileri tercih ederek büyük oranda konfor yaratabilirsiniz. Kapıların sürekli olarak kapalı kalması gibi bir özelliği yerine getirirken aynı zamanda hızla kapanmayı da önleyecektir. Genel olarak hidrolik sistem mantığıyla çalışan bu ürünlere pek çok markanın kalite ve güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Bu tip ürünleri sadece çarpmayı önlemek ya da kapalı tutmak için değil aynı zamanda dışarıdaki materyallerin içeriye girmemesi için de kullanabilirsiniz. Duvara monte kapı stoperi yanı sıra kullanabileceğiniz bir çarpma önleyici ile kışın soğuk havanın yazın da tozların içeriye girmesini başarılı bir şekilde önleyebilirsiniz. İster ofislerinizde ister evinizde kullanabileceğiniz böylesi ürünler yaşam alanlarınızdaki havanın daha normal ve temiz olmasını sağlayabilir. Hidrolik sistemi ile yıllarca güvenle kullanılabilecek bu ürünlerle birlikte siz de soluduğunuz havayı dışarısının havasından ayırabilir ve daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra tercih edeceğiniz dekoratif kapı tutucu çeşitleri ile yaşam alanlarınıza daha estetik bir görünüm katabilirsiniz. Rengârenk ulaşabileceğiniz modellerin yanı sıra oldukça sadece renklerle oluşturulan modellere de ulaşabilirsiniz. Eğer renk uyumluluğu konusunda çekincelerini varsa ve duvarlarınıza ya da yere monte edeceğiniz ürünün bir renge sahip olmasını istemiyorsanız şeffaf olarak üretilenleri de tercih edebilirsiniz. Çeşitli krom ve çelik gibi üretim malzemeleri kullanılarak üretilen ürünleri tercih etmekte hem sağlamlık hem de dayanıklılık sağlayabilir. Duvara monte, yere monte ya da kapı arkası stoper çeşitleri arasında incelemeler yapmak, yaşam alanlarınıza uygun olanları belirlemek ve bütçenize uygun olarak seçimler yapmak için sayfamızı ziyaret edebilir, çeşitli markaların sunduğu ürünler arasından seçimlerinizi yapabilir ve pratik bir biçimde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.