TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapı Stoperi

için 1.606 sonuç bulundu.

Kapı Stoperi

Evlerinizde ve yaşadığınız ya da çalıştığınız diğer alanların her daim iyi durumda olması, bütün fonksiyonlarıyla işe yarar olması ve göze güzel görünmesi sizin için önemli olmalı. Bu nedenle, örneğin duvarlarınızdaki en ufak bir çizik bile gözü rahatsız edeceği için engellemeye çalışırsınız. Duvarlarınıza en çok zarar veren ya da kapılarınızın yıpranıp ezilmesine veya çizilmesine neden olan en önemli şeylerden biri de kapılarınızın çarpmasıdır. Kapılarınızın sürekli çarpması hem sinirlerinizi bozuyor hem de duvarlarınıza ve kapılarınıza zarar veriyorsa, sorunu evinizdeki çarpan kapılar için kapı stoperi alarak çözebilirsiniz.

Kapı Stoperi Nedir?

Kapı Stoperi Nedir?

Kapı stoperi, özellikle evinizde cereyan olduğu durumlarda kapılarınızın çarpmalarını engelleyerek kapılarınıza gelecek zararı önler. Kapı stoperi hep düşünüp her zaman satın almayı unuttuğunuz fakat önemsediğiniz bir ayrıntı ise mağazalarımızda bulabileceğiniz kapı stoper çeşitleri sayesinde artık ertelemeniz gerekmiyor. En uygun kapı stoperi fiyat skalası için web sitemizi inceleyebilir, Kale Kilit, Mia, 3M, Beşel, Yale, Pimador gibi ünlü üreticilerin kapı stoperi modelleri ve fiyatları arasından seçiminizi yaparak dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kapı Stoperi Çeşitleri Nelerdir?

Kapı Stoperi Çeşitleri Nelerdir?

Kapı stoperi denince kapının alt köşesine monte edilen aksesuarlar aklımıza geliyor. Öncelikle bu aksesuarlara kapı altı stoperi adı veriliyor ve evlerimizde en çok kullandığımız ürünler de bunlar. Aynı zamanda kapı arkası stoper adı verilen kapı altı stoperi kapınızın açılma yönündeki alt köşe kısmına monte edilerek duvara doğru çarpmaları engelleyen aparattır. Eğer sizin aradığınız kapı stoperi de bu ürünlerden biriyse, web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Elbette kapı stoperi yalnızca dar bir seçenek alanı sunmuyor.

Kapı Tamponları

Kapı Tamponları

alarmlı kapı stoperi gibi teknolojik ürünler de artık evlerimizde işlevselliklerini gösteriyor. Ahşap kapı stoperi, basmalı kapı stoperi, çelik kapı stoperi, yaylı kapı stoperi, cam kapı stoperi gibi kapı stoperi çeşitleri sayesinde evlerimizdeki her türlü stoper ihtiyacına uygun olarak üretilmiş ürünler arasından seçimler yapabiliyoruz. Eğer siz de evinizin bir dekorasyon harikası olmasını istiyorsanız, elbette seçeceğiniz kapı stoperi de bu amacınıza uygun olmalı. Dekoratif kapı stoperi çeşitleri hem fonksiyonel olacak hem de estetik beğenilerinize hitap edecek. Kapı kolları için kapı kolu stoperi, pencereler için de kapı pencere stoperi çeşitlerimize bakabilirsiniz. Kapı tamponları ve kapı kolu tamponu da kategorimiz üzerinden aynı amaca yönelik olarak edinebileceğiniz kapı malzemeleri arasında yer alıyor. Kapılarınız için diğer bütün malzemelere ise Kapı & Malzemeleri kategorimize uğrayarak ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3dKauçuk (1)
3M (13)
414 (3)
ABAX (1)
Ack (2)
Akşan (1)
Base (3)
Bay-Tec (1)
Baytaş (1)
Best (1)
Beşel (35)
Brassco (3)
Bufer (1)
Cepex (4)
Condi (1)
Daf (1)
Dekor (4)
Derby (1)
Dirim (7)
(1063)
Dormakaba (9)
Ege (1)
Ermo (3)
Ersa (18)
Fivestar (2)
Gönen (3)
Gürçay (19)
Hafele (70)
HTS (3)
K.A.H.E. (6)
Kale (11)
Kale Kilit (18)
Kimex (5)
Lorex (1)
Made (5)
Marelli (10)
Master (1)
Nobel (23)
Omak (1)
Omca (2)
Omega (3)
Oubao (4)
Pacific (6)
Pass (2)
Safell (1)
Seçkin (7)
Sofuoğlu (1)
Startape (1)
Std (1)
SYSTEM (20)
Sürel (3)
Teksan (2)
TEMCo (1)
Tesa (2)
Thoor (3)
Troy (6)
Ugr (14)
Universal (1)
Vestel (1)
Veta (1)
Vodaseal (3)
Yakar (3)
Yale (7)
Ysf (10)
Yuma (16)
Çetin (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(257)
ve üzeri (358)
ve üzeri (391)
ve üzeri (399)
ve üzeri (416)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL