Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kapı

için 2,258 sonuç bulundu.

Kapı

Birçok özel yaşam alanının içinde ve dışında yer alan, sizlerin güvenle ve rahatlıkla işlerinizi, dinlenmenizi ve farklı planlarınızı yapmanıza imkan tanıyan kapı modelleri , birçok farklı malzemeden ve tasarım yapısından oluşan tarzları ile kullanıcılarını sevindiriyor. Dış kapı, iç kapı , apartman kapısı, iş yeri kapısı olmak üzere birçok farklı amaca göre kullanılan kapı çeşidi bulunuyor. Seçilecek amaca göre kapı çeşidinin düşünülerek iyi yapılması, kapı modelinin ev dekorasyonuna ekstra katkı sağlayacağı gerçeğini sizlere fazlası ile kanıtlıyor. Göze hoş gelen tasarımları ile birçok güvenlik testinden geçerek oluşturulan kaliteli ve dayanıklı malzedemedn üretilen kapılar, sizlerin yaşam alanlarına açılan en önemli yapılar olarak görülüyor.

Alternatif Kapı Çeşitleri Yaşam Alanlarınızda Sizlere Güven Sağlıyor

Alternatif Kapı Çeşitleri Yaşam Alanlarınızda Sizlere Güven Sağlıyor

Evleriniz için kapı çeşitlerini seçerken, birçok farklı yapıda kapı modeli olduğunu rahatlıkla görebilmeniz mümkün oluyor. Laminant, melamin, PVC, membran ve ahşap kapı olarak karşınıza çıkan malzeme çeşitlerindeki kapı modelleri, en özel yaşam alanlarınız içerisinde olan odalarınız için ses ve ışık izolasyonunu sağlayan yapısı ile sizlere faydalar sağlıyor. Farklı renk ve orijinal tasarım yapısına sahip olan oda kapılarınızın, evlerinizin iç dekoruna ve mimari özelliklerine uygun yapıda seçilmesi son derece önemli oluyor. Camlı ve camsız yapılarda da karşınıza çıkan oda kapıları, birbirinden şık tasarım çizgileri ile odalarınızın içine huzur ve enerji getiren yapılarda üretilip, sizlerin kullanımına sunuluyor. Suya, darbelere ve neme dayanıklı yapılarda üretilen ev içi oda kapıları, birçok iş yerinde de rahatlıkla kullanılıyor. Akordeon kapı olarak da isimlendirilen katlanır kapı modelleri, birçok ev içerisinde rahatlıkla kullanılabilen ve kapının sağa ve sola açılmayıp, katlanması ile yer işgal etmeyen yapıda bulunması ile biliniyor. PVC malzeme yapısına sahip olan katlanır kapılar, kahverengi ve beyaz renkleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sadece evlerde değil, aynı zamanda iş yerlerinde, oto parklarda ve garajlarda kullanılan kapı modelleri bulunuyor. Modern ve yenilikçi tasarımlar ile sizlere sunulan kapı modelleri, özgün ve orijinal tasarım yapıları ile sizlere sunulan farklı çeşitler ile dikkat çekiyor. Otomatik kapı modelleri, hırsızlığa karşı sizleri koruyan ve şifreli yapısı ile güvenliğinizi sağlayan kapı modelleri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Uzaktan kumandası ile sizlere kullanım kolaylığı veren otomatik kapı sistemleri , ısı yalıtımı, toz ve bakteriler, güvenlik gibi unsurların en iyi şekilde düşünülerek sizlere sunulması ile oluşturuluyor. Dayanıklı yapıları dışında sizlere görüntü konusunda da hoş ve cezbedici yapılarda gelen kapı çeşitleri, sizlerin odalarınıza düzen ve sınıflandırma getiriyor. Misafirlerinizi ve dostlarınızı, sofralarınıza davet ettiğiniz günlerde, onlara açılan dostluk geçidi olarak görebileceğiniz dış kapı modelleri, birçok ev sahibinin yıllarca kullanabileceği dayanıklılıkta üretiliyor. Oldukça dayanıklı yapıda üretilen dış kapılar, birçok güçlü darbeye karşı dayanıklı yapılarda bulunması ile sizlerin memnuniyetini ve güvenini sağlıyor. Nalburiye & Hırdavat kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Kapı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kapı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oda ve ev tasarımını, mimarisini, duvar rengini ve eşyalarını değiştirmek isteyen birçok ev hanımının, evini yenileyerek kendi kafasındaki tarza uygun modelde iç mimariyi sağlaması ile arayışa gireceği oda kapı modelleri , birçok farklı zevke ve beğeniye uygun yapılarda sizlere sunulmaları ile biliniyor. İç mekanlarınızı çeşitli yapılarda bölen tasarımlara ait oda kapılarından ve güvenliğinizi son derece iyi sağlayan dış kapılardan oluşan kaliteli ve tasarım sahibi modeller, farklı malzeme yapısı ile karşınıza çıkıyor. Çelik kapı modelleri , evlerinizin dış kapısını, ortak yaşam alanlarındaki apartman kapılarını, kamu binalarındaki makam kapılarını ve iş yerlerinde kullanılan yapısı ile birçok farklı görev yapısında işlevini rahatlıkla yapabiliyor. Çelik yapısı ile güçlü kapı imajı bulunan çelik kapılar, dayanıklı yapıları ile sizlerin kullanımına sunuluyor. Kahverengi, beyaz, gri gibi farklı renklerden oluşan çelik kapı modelleri, zaman zaman motifli ve desenli yapısıyla da kullanıcılarına alternatif yaratıyor. Kalın ve çoklu kilit sistemi ile farklı modellerde sizlerin karşısına çıka çelik kapılar, bakır dış yüzeye sahip yapılarıyla da dikkatleri çekiyor. Bakır üzerine yapılan özel tasarımlar ile kullanıcılarının dış kapı görüntüsüne son derece şık görüntüler sunmasına sebep olan çelik dış kapı modelleri, farklı sac kalınlıkları ile sizleri memnun ediyor. Solmayan boya yapıları ile kullanıcılarının dış kapılarında yıllarca farklı tarzlarda ortaya çıkabilen modellere sahip olabilen çelik kapılar, ergonomik ve rahat tutma kulpları ile sizlerin rahatlıkla kullanımını sağlıyor. Sizlere şeffaf görüntü sunması ile son derece şık yapılarda karşınıza çıkan cam kapı modelleri, birçok iş yerinde ve ofiste rahatlıkla kullanılması ile biliniyor. Ferah ve nezih kapı modelleri içerisinde bulunan cam kapılar, cam yapısına sahip olmaları ile rahatlıkla temizlenebiliyor. Ofislerine ışıltılı ve parlak kapı deneyimi kazandırmak isteyen her patronun kullanmak isteyebileceği cam kapı modelleri, cam yapısında olmasına rağmen çizgili, şeritli ve farklı açılardan buğulu modellerle de karşınıza çıkabiliyor. Alüminyum kasaya sahip cam kapı modelleri, mıknatıslı kilit sistemi ile birçok çeşidi bulunan cam kapıları arasında tercih edilen farklı model özelliklerini gösteriyor. kapı fiyatları , satın alınmak istenen kapının modeline ve kullanım amacına göre değişiklik gösterebiliyor.

Kapı Çeşitleri Dayanıklı Yapısıyla Kullanıcılarını Memnun Ediyor

Kapı Çeşitleri Dayanıklı Yapısıyla Kullanıcılarını Memnun Ediyor

Tekonolojinin değişmesi ile birçok farklı kapı modeli evlerimize ve yaşam alanlarımıza giriyor. Sürgülü kapı modelleri , camlı, metal, ahşap, işlemeli ve desenli modelleri ile birçok ev ve iş yerlerinin dekoruna canlılık ve görsellik katıyor. Sağa ve sola kaydırılarak raylı sistemi ile kolaylıkla açılan sürgülü kapılar, desenli ve camlı yapılardaki modelleriyle de sizleri memnun ediyor. Ahşap yapıdaki sürgülü modeller, genellikle kahverengi tonlarda sizlere doğallık ve ahşap hissi yaşatırken, metal çerçeveye sahip camlı yapıdaki sürgülü modeller ise, ferahlık ve hafiflik hissini fazlası ile yaşatıyor. Kareli, çizgili ve sade desenlere sahip olabilen camlı yapıdaki sürgülü modeller, buğulu cam yapısı ile kullanıcılarına farklı alternatifteki sürgülü model keyfini yaşatabilmesi açısından önemli kapı modeli alternatifi sağlıyor. Birçok işyerinde de rahatlıkla kullanılan sürgülü modeller, cam ve metal tarzdaki modelleri ile ofisteki takım çalışmasını güzel görüntüsü ve rahatlığı ile destekliyor. Evlerde, çoğunlukla misafir ve mutfak odası gibi yerlerde özellikle tercih edilen sürgülü kapı modelleri, kolay ve rahatlıkla açılabilmesi ile sizlere kolaylık kullanımı sağlıyor. Herhangi bir rüzgar ve fırtına anında çarpıp odalarınıza ve kendisine zarar vermeyen yapıda olan sürgülü kapı modelleri, iç kapı sistemleri arasındaki en teknolojik ürün modelleri olarak sizlere sunuluyor. Birçok apartman, müstakil ev ve bahçenin kapı ihtiyacını karşılayan ferforje kapı modelleri, geleneksel kapı yapısını teknolojik üretim yapısında şekillendirilerek sizlerin beğenisine sunuyor. Çoğunlukla bahçe kapısı olarak kullanılan ferforje modelleri, demir yapısı ile sağlam modellerde karşınıza çıkıyor. Paslanmaz, solmaz ve uzun yıllar kullanılabilen modellerde bulunan ferforje kapı modelleri, şık ve zairf yapılarda işlemelere sahip olması ile birçok kullanıcının memnuniyetini sağlıyor. Genellikle siyah renklere sahip olan ferforje kapılar, altın rengi dokunuşlar ile şık görünümlere sahip olabiliyorlar. Renginden sıkıldığı zaman rahatlıkla boyanabilen kapı yapısını sizlere sağlayan ferforje modeller, kıvrılmış ince şişleri ile klasik motif ve desenlere sahip model yapısında kullanıcısı ile buluşuyor. Birçok farklı boyutta, tasarımda, özellikte ve kullanılış amacında bulunan kapı modellerini satın alma tercihinde bulunmanız için Yapı Market & Bahçe sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (134)
404 (7)
4M (1)
Agt (1)
Akfix (1)
Beşel (5)
Bft (52)
Brassco (1)
Briton (1)
Cartell (1)
Cermix (1)
Comadoor (6)
Cyber (1)
Daf Kilit (1)
Dirim (1)
(888)
Dormakaba (54)
Eks (1)
Ersa (9)
Evim (11)
Gardena (7)
Gen (33)
Geze (5)
Gürçay (1)
Hafele (144)
ITO (1)
K.A.H.E. (7)
Kale (222)
Kale Kilit (65)
Kapel (11)
Kimex (1)
Made (1)
Marelli (1)
Mekser (20)
Meşem (1)
Miras (1)
Mono (41)
Nice (56)
Nobel (4)
NP1 (2)
Omega (64)
Omni (3)
Omron (2)
Powertec (1)
Rems (1)
Seas (46)
Selekpen (8)
Seçkin (2)
Sonex (1)
Sürel (4)
Telcom (1)
Thoor (22)
Troy (2)
Tuliplife (1)
Veta (1)
Vetropan (4)
Yale (9)
Yepa (1)
Yuma (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(214)
ve üzeri (283)
ve üzeri (297)
ve üzeri (304)
ve üzeri (316)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL