TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elektrik Buat, Boru ve Ek Parçalar

için 2,340 sonuç bulundu.

Elektrik Buat Boru ve Ek Parçalar

Asıl adı Fransızca'da boite olan buat, şantiyelerde ya da kaba inşaatlarda sık sık kullanılan ürünlerin başında yer alır. Elektrik buat kapağı yuvarlak ya da kare gibi farklı geometrik şekillerde dizayn edilmiş olabilir. Özellikle yeni yapılmış inşaatlarda tellerin tek bir noktada bulunması daha rahat kullanım olanağı sağlar. Buat kutusu çeşitleri farklı materyaller kullanılarak tasarlanır. Üretim sürecinde kaliteli malzemeler tercih edilmesi uzun süre deforme olmadan ve herhangi bir aksaklıkla karşılaşmadan kullanma imkanı sunar. İlk üretilen dönemlerde genellikle iki çıkışlı olarak dizayn edilen seçenekler son yıllarda kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda dört çıkışlı olarak da tasarlanır. Buat bağlantısı doğru şekilde yapıldığı takdirde hiçbir olumsuz durumla karşılaşmazsınız. Ancak nasıl kullanıldığı ve ne şekilde bağlandığı gibi ince detayları bilmeniz büyük önem arz eder. Buat boru ve ek parçalarının başka alanlarda kullanılması kesinlikle yasaktır. Bazı kullanıcılar tarafından elektrik kutusu olarak da tabir edilen bu ürünlerin boyutları kullanılacakları alanlara göre değişiklik gösterebilir. Çok sayıda elektrik buat çeşitleri vardır. Çeşitler arasındaki sınıflandırmalar genel olarak ürünlerin kullanılacağı yerlere ve tesisat yapısına göre belirlenir. Tünel, sıvı üstü, norm ya da harici tip gibi farklı şekillerde dizayn edilmiş buat seçeneklerine denk gelmeniz mümkündür. Ürünleri teknik özellikleri ve üretim materyalleri gibi bütün detaylarla inceleyebilirsiniz.

Tüm Detaylarıyla Elektrik Buat Boru ve Ek Parçaları

Tüm Detaylarıyla Elektrik Buat Boru ve Ek Parçaları

Elektrik buat nasıl bağlanır sorusu kullanıcılar için en önemli detayların başında yer alır. Elektrikle uğraşan kişiler için bağlantı ayarlarını yapmak daha kolay olur. Ancak konuyla ilgili tam anlamıyla bilgi sahibi olmayan kişiler için bu işlem biraz daha zor olabilir. Bu tarz bağlantılarıda milimetrelerin dahi oldukça büyük bir öneme sahip olduğunu pek çok kişi bilir. Kabloların birbiriyle yakın temas halinde bağlanması gerekir. Ayrıca anahtar çıkışlarını da bağlantı kurma sırasında göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. 2 çıkışlı, 4 çıkışlı, 6 çıkışlı ya da 8 çıkışlı gibi farklı alternatifleri bulunan yeraltı elektrik buatı çeşitleri kullanıcıların tüm isteklerine yanıt verecek şekildedir. Üstelik kapaklı ya da kapaksız olarak dizayn edilen ürünler kaliteli yapılarıyla da kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarır. Zemin altına özenli bir şekilde döşenen kablolarla ekstra güvenlik sağlanır. Görünüm açısından da oldukça modern olan buatların çıkış sayısının fazla olması telefon, şebeke ve UPS gibi farklı alanların da çıkışlarının tek bir yerden yapılmasını sağlar. Elektrik bağlantısında kullanılan kabloların doğru bir hizada olması adına gerekli yönlendirmeleri yapmak için boru çeşitleri tercih edilir.Kabloların borular kullanılarak kapatılması bağlantıda büyük önem taşıyan iletkenleri kimyasal maddelerden, nem ve darbelerden korunmasında rol sahibi olur. Genellikle galvanizli ve tüp şeklinde dizayn edilen borular kendi aralarında da farklı sınıflara ayrılır. Seçenekleri inceleyerek size en uygun ürünlerden birinde karar kılabilirsiniz. Elektrik kablosu borusu yapılarda ve binalarda gerek duyulan kablo değişikliklerinin de daha kolay yapılmasını sağlar. Özellikle büyük yapılarda ve çok katlı binalarda mevcut kablolama sistemleri üzerinde sık sık değişiklikler yapılabilir. Bu işlemler borular yardımıyla daha kolay bir hale gelir. Üretim materyalleri ve özelliklerine göre farklı çeşitleri bulunan borular, kullanıcıların ihtiyaçlarına tam anlamıyla yanıt verebilecek şekilde üretilip satışa sunulur. Sayfamızda yer alan buat ve diğer ek parçaların tüm özelliklerine detaylı bir şekilde ulaşma imkanınız vardır. İhtiyaçlarınızı ön planda tutarak elektrik ve aydınlatma alanında gerek duyduğunuz ürünü oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Elektrik Buat Boru ve Ek Parça Seçenekleri

Her Bütçeye Hitap Eden Elektrik Buat Boru ve Ek Parça Seçenekleri

Tüm ürünlerde olduğu gibi elektrik tesisatı ve kablolama sistemleri için de gerek duyulan ürünlerde fiyat faktörü büyük rol oynar. Elektrik buat fiyatları ürünlerin üretim sürecinde tercih edilen materyallere göre şekil alır. Ayrıca çıkış sayısı da fiyat aralıklarının belirlenmesinde rol sahibi olan detaylar arasındadır. Detaylı olarak araştırma yaptığınız zaman bütçenize uygun seçeneklerin sayıca fazla olduğunu görebilirsiniz. Elektrik boru fiyatları ise ürünlerin uzunluğuna, hangi sınıfta yer aldığına ve diğer teknik özelliklerine göre belirlenir. Ürünlerin tamamı hem fiyat hem de performans açısından doğru orantılıdır. Yalıtkanlık oranı yüksek olan boru tipleri kullanım için en ideal seçeneklerin başında yer alır. Ayrıca bazı borular üretildikleri maddelere bağlı olarak nem gibi durumlardan etkilenmez. Üstelik ekstra bakım da gerektirmez. Elektrik borusu döşeme yaparken büyük özen gösterilmesi tavsiye edilir. Tadilat süreci zorlu olan döşeme işlemlerinin başlangıçta gereken titizlikle yapılması ilerleyen dönemlerde sık sık değişim yapmanızın önüne geçer. Günlük hayatın her noktasında yoğun bir şekilde ihtiyaç duyduğumuz elektriği güvenli olarak kullanabilmek açısından güvenli iletim büyük önem arz eder. Döşeme işlemi yapılmadan önce bazı gereklilikler uygulanmalıdır. Öncelikle bir proje çizimi işleyişin rahat ilerlemesinde etkili olur. Boru çeşitleri arasında farklı renk alternatifleri mevcuttur. Seçim sürecinde ve fiyat araştırmasında renk seçeneklerinden ziyade ürünlerin kalitesine önem vermeniz daha doğru seçimler yapmanızı sağlar. İç kısmı vernikli, ince çelik saclar kullanılarak dizayn edilen ya da PVC kaplama gibi farklı malzemelerden üretilen boru seçenekleri vardır. Üretim aşamasında tercih edilen materyallerin fiyat skalasının da belirlenmesinde rol oynayan faktörler arasında yer alır. Seçenekleri inceledikten sonra arayışlarınıza yönelik bir ürünü tercih edebilirsiniz.

Elektrik Buat Boru ve Diğer Ek Parçaların Kullanım Alanları

Elektrik Buat Boru ve Diğer Ek Parçaların Kullanım Alanları

Koruyucu hortum görevi de gören elektrik spiral boru seçenekleri elektrik akımında ihtiyaç duyulan tüm kabloların zarar görmesinin önüne geçilmek amacıyla dizayn edilir. Spiral boruların çapları değişiklik gösterebilir. Özellikle elektrik kablolarının yoğun bir şekilde hareket etmesi zaman içerisinde aşınma ve farklı hasarlara neden olur. Bu sebeplere bağlı olarak da koruma amacıyla bazı ürünler tercih etmek daha avantajlıdır. Elektrik borusu çapları farklı rakam aralıklarında satışa sunulur. Boy olarak genellikle 3 metre halinde satılır. Fakat iç çaplarında bazı farklılıklar görülür. Boruların çapları dünya genelinde belirlenen uluslararası ölçülerde üretilir. Kullanım alanı seçim sürecinde büyük önem arz eder. Sadece borunun değil tesisat yapılırken kullanılacak diğer ürünlerin de ölçülerinin doğru boyutlarda olması gerekir. Beton duvar içinde ve iç tesisat döşemelerinde tercih edilen elektrik beton borusu çeşitleri oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ürünlerin kullanım alanının geniş olması ortaya kaliteli ve kullanışlı seçeneklerin çıkmasında da doğrudan rol sahibi olur. Beton boruları genel olarak zeminde kullanılan harç ve demirlerin ağırlığıyla zarar görüp zedelenmemesi açısından oldukça sert malzemelerle üretilir. Bu sayede beton borusu çeşitlerini güven içerisinde tercih edebilirsiniz. Hem sıva altındaki hem de sıva üstündeki tesisatlarda priz ve anahtar gibi ürünlerin sabit bir şekilde durması için elektrik kasası kullanılır. Elektrik kasaları modelleri arasında elektrik geçişi sağlayan seçenekler de mevcuttur. Sayfamızdan tesisatlarla ilgili gerek duyulan tüm malzemelere kolayca ulaşabilirsiniz. Detaylı inceleme yaparak yüzlerce farklı seçeneğin yer aldığı ürün seçenekleri arasından ihtiyaç duyduğunuz ürüne oldukça kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Y (152)
414 (1)
Abb (16)
Agp (1)
Aklight (1)
Amber Led (2)
AMT (1)
Ars (18)
Atlas (1)
Bay-Tec (18)
Bemis (29)
Cata (14)
Class (1)
Daf Kilit (1)
Demirbağ (1)
(1170)
DLX (1)
Eglo (1)
Elbi (1)
Eltos (1)
Emas (1)
Etien (9)
Far (1)
Fırat (10)
Forlife (4)
GLOBAL (2)
Green (1)
Gwest (15)
Horoz (1)
Hyundai (1)
İTHAL (17)
İzeltaş (14)
Kaim (22)
Legrand (11)
LEGRAND (2)
Made (1)
Maflen (2)
Makel (6)
MERVESAN (5)
Mervesan (4)
Mucco (2)
Mutlusan (168)
NE-AD (4)
Nexo (8)
Noas (1)
Nora (1)
Odalight (8)
Onka (3)
Ortaç (35)
Pandora (1)
S-Link (1)
Solmazsan (6)
T-Plast (1)
Tamer (28)
Tem (9)
Todrill (1)
Troy (2)
Trusty (1)
Ugeest (1)
Viko (31)
Wago (30)
Yılpa (1)
Çebi (6)
Çet-San (30)
ÇETİNKAYA (138)
Çetsan (127)
ÇETSAN (3)
Şafak (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(306)
ve üzeri (358)
ve üzeri (383)
ve üzeri (386)
ve üzeri (395)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL