TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Boru Bağlantı Elemanları

için 596 sonuç bulundu.

Boru Bağlantı Elemanları

Yapı market ve bahçe kategorisi altında yer alan elektrik buat, boru ve ek parçalar, profil ve sistemleri birleştirmek adına kullanılan ürünlerden oluşur. Su ya da doğal gaz akışının sızdırma yapmadan borular içerisinden geçirilmesi ve kaynağa ulaşabilmesi için bağlantı elemanlarından yardım alınır. Profil bağlantı elemanlarının bakır, çelik, PVC, demir ve alüminyum gibi birçok materyalden üretilen çeşitleri bulunur. Su ve doğal gaz gibi birçok boruyu birleştirmeye yardımcı olan bağlantı elemanları, parçalar içerisindeki kaynak akışında sızdırma yapmadan güvenli bir kullanım elde etmenizi sağlar. Bağlantıların tek ya da çift uçlu seçenekleri bulunur. Ürüne uygun vidalar sayesinde sistemlerin sabit bir şekilde birbirine geçmesini sağlayan elemanlar, vidalarını montaj esnasında iyice sıkarak daha verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. Su boru bağlantı elemanları, su borularını birleştirmeye yönelik tasarlanır ve boruları birbirine bağlarken yüksek kalite materyalleri sayesinde içerisindeki suyun dışarıya sızması engellenir. Bağlantı sağlayan elemanlar, boruların yanı sıra makine içi gibi birçok gövde ve iskelette de kullanılabilir. Boruları bağlama aşamasında, kaynak yapılan demir boru bağlantı elemanları, çeşidine bağlı olarak dişli bağlantılar ile tutturulur. Su ve doğal gaz akışı sağlayan boruları birleştirmenin yanı sıra hortum ve klima gibi sistemlerde de kullanabileceğiniz boru bağlantı elemanı seçimlerinde birbirine bağlayacağınız boruların tür ve boyutlarına uygun bir parça satın alarak işlevsel bir kullanım elde edebilirsiniz.

Boru Bağlantı Elemanları ile Güvenli Montaj

Boru Bağlantı Elemanları ile Güvenli Montaj

Bağlantı elemanları su, doğal gaz gibi boruları birleştirmek için kullanılan ek parçalarıdır.Tee, kapama, rakor, dirsek, redüksiyon, manşon ve kör tapa gibi boru bağlantı elemanları isimleri, birçok boyut ve model seçeneği üzerinden kullanıcılara sunulur. Montaj işlemini pratik bir hale getirmek adına tercih edebileceğiniz bağlantı parçaları ile birkaç boruyu bir araya getirerek kaynağa ulaştırabilirsiniz. Ayrıca bağlantı aparatlarının yüksek kalite materyallerden üretilen tasarımları ile güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Krom bağlantı elemanlarının redüktör türü, konsantrik ve dış merkezli sistemlerde kullanılmak için tasarlanan iki farklı kategoriye sahiptir. Konsantrik parçada iki uç eşit kalınlıktadır. Dışmerkezli parçalarda ise, iki uç birbirinden farklı eksenlerdedir. Alüminyum bağlantı elemanları gibi birçok materyalden üretilen ürünler ile sistemi güvenli bir şekilde birbirine bağlayabilirsiniz. Bağlantı elemanlarının eğik, soketli ve proses borulamada kullanılmaya yönelik tasarlanan dökme kategorileri altında üç farklı çeşidi bulunur. Eğik dövme PVC boru bağlantı elemanları, 45, 90 ve 180 derecelik eğim açılarına sahiptir. Bu tür bağlantı elemanları ile boruların yönünü dilediğiniz gibi değiştirebilirken, borulara esneklik de kazandırabilirsiniz. Dirsek olarak da adlandırılan eğik dövme bağlantı elemanları, başka derece açılarında da kesilebilme özelliğine sahiptir. Soketli ve dişli boru bağlantı elemanlarını dişleri döndürerek parçaları sabitleyebilirsiniz. Bu tür bağlantı parçalar vida gibi fazladan nalburiye malzemelerine ihtiyaç duymaksızın pratik bir şekilde monte edilebilir. Dişli bağlantı elemanları genellikle paslanmaz çelik ve metal gibi dayanıklı materyallerden üretilir. Proses borulama, su gibi akışkanların ve doğal gazların kaynağa iletilmesinde kullanılan sistemdir. Proses borulama alanında kullanıma yönelik bağlantı parçaları, akışkanların dışarıya sızmasını önleyen bir kaliteye sahiptir. Doğal gaz bağlantı elemanlarında ana materyal olarak pirinç, PVC ve paslanmaz çelik kullanımına rastlamak mümkündür. Boru bağlantı parçalarını sağlam bir şekilde monteleyerek gaz sızıntısının önüne geçebilirsiniz. Kaynaklarını birleştirmek adına tercih edebileceğiniz bağlantı aparatlarının, paslanmaz materyallerden üretilen çeşitleri ile sağlıklı bir kullanım elde edebilirsiniz. Ev içi, bina iskeleti ve endüstriyel makine beyinleri gibi birçok alanda kullanılmaya yönelik modelleri bulunan paslanmaz boru bağlantı elemanları arasından ihtiyaçlarınıza yönelik çeşidi kolaylıkla bulabilir, pratik montajı sayesinde dilediğiniz kaynağı bir araya getirebilirsiniz.

Her Profil ve Sisteme Yönelik Boru Bağlantı Elemanları

Her Profil ve Sisteme Yönelik Boru Bağlantı Elemanları

Bağlantı elemanları fiyatları çeşit, boyut ve kullanılan materyaller gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Markaların kullanıcılara sunduğu bağlantı parçaları arasında da fiyat farklılıklarına rastlamak mümkündür. Boruları bağlayan bu bağlantı elemanları, dış basınca dayanıklı ve esnek koruge tür parçalarla birlikte kullanılır. Bu tür ürünler atık su ve kanalizasyon sularının taşınmasına yönelik tasarlanır. Bağlantı parçalarının tırtıklı dış yüzeyi, hareketlere ve basınca karşı dayanıklıdır. Bağlantı elemanlarını boruya monte ederken, İngiliz anahtarı ya da aparata uygun vidalar kullanmanız gerekebilir. Vidaların boyut ve türleri bağlantı aparatlarına tam oturacak şekilde seçilmelidir. Sıkı bir şekilde monte edilmeyen bağlantı aparatları, boru uçlarından gaz ya da su sızıntısına sebebiyet verebilir. Dirsek olarak da bilinen eğimli bağlantı parçaları, boruların kolay bir şekilde hareket ettirilmesini sağlar ve esnek özelliktedir. Bağlantı elemanlarının dikişsiz çelik materyali dirsek, redüksiyon, tee ve kep seçenekleri ile pratik bir montaj süreci elde edebilirsiniz. Redüktör türü bağlantı parçaları, boru tabanlarının yüksekliğini ve açısını korur. Dışmerkezli sistemlerde kullanılabilen redüktörler, farklı çap aralığına sahip boruları iki farklı uç kısmı ile birbirine bağlayabilme özelliğine sahiptir. Çelik boru bağlantı elemanları, dayanıklı yapıları dolayısıyla çatlama ve kırılma gibi olumsuz durumlara karşı bağlantı noktalarını korur. Bakır ve çinko alaşımlarından elde edilen pirinç boru bağlantı elemanları, musluk gibi parçaları birleştirme amacıyla kullanılabilir. İç ve dış akışkan sistemlerin etkili bir şekilde alanlara dağılmasına yardımcı olan bağlantı aletleri, klima ve hortum gibi içerisinde akışkan madde barındıran aletlerde de kullanılabilir. Bu tarz parçalar, yalıtım özellikli materyalleri sayesinde içerisinden sıcak ya da soğuk su geçen borularda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Montaj Esnasında Pratik Kullanım İçin: Boru Bağlantı Elemanları

Montaj Esnasında Pratik Kullanım İçin: Boru Bağlantı Elemanları

Boru bağlantı için kullanılan elemanlar, hatları birleştirerek boruların kaynağa erişmesini sağlayan ek parçalarından birisidir. Bağlantı parçaları, dişler yardımıyla ya da kayma ile sabitlenir. Hidrolik boru bağlantı elemanları, hidrolik sistemli borularda kullanım amacıyla tasarlanır. Hidrolik sistemlerde borular içerisinde geçen akışkanın enerjisi basınç uygulama gibi yöntemler kullanılarak çeşitli sistem ve yapılara aktarılır. Bağlantı elemanlarının eğik açılı, dişli ve soketli seçenekleri bulunur. Bağlantı satın alırken bağlayacağınız parça miktarını baz alarak kaç adet bağlantı parçasına ihtiyaç duyduğunuzu bulabilirsiniz. Böylelikle montaj esnasında gerekli parçaları elinizin altında bulundurabilir, akışkanları kaynağa dilediğiniz şekilde bağlayabilirsiniz. Metal boru bağlantı elemanları, hortum gibi ev dışı sistemlerde de kullanılabilir özelliktedir. Bahçe ya da balkon temizliğinde tercih edebileceğiniz hortumların bağlantı noktaları etkin bir şekilde sabitlendiği takdirde kesintisiz bir şekilde bahçe ya da balkonunuzu temizleyebilir, su sızıntısına karşı önleminizi alabilirsiniz. Bakır boru bağlantı elemanları, soğuk ve sıcak ısı kaynaklarına bağlanan bakır parçalarla birlikte kullanılabilir. Dişli ve soketli bağlantı parçalarını ilk olarak elinizle, daha sonra da sağlam bir tutuş sağlaması adına İngiliz anahtarından yardım alarak iki boru arasına sabitleyebilirsiniz. Galvaniz bağlantı elemanları, yağmur asidine karşı direnç gösteren çinko ağırlıklı materyallerden üretilen parçalardır. Bu tür bağlantı elemanları binaların dış yalıtımında kullanılabilir. Yaz mevsiminin getirdiği sıcak havalarda klimalar sıklıkla tercih edilen serinleme cihazlarından birisidir. İçerisindeki suyun uzaklaştırılması için klimaların kendi sistemleri vardır. Bu tarz bağlantı elemanları yardımıyla klimanızın haznesinde biriktirdiği suyu etkin bir şekilde cihazdan uzaklaştırabilirsiniz. Siz de sisteminize bağlı olarak tercih edebileceğiniz boru köşe bağlantı elemanları çeşitlerini inceleyebilir, filtreleme seçenekleri yardımıyla tür ve boyut bazında ihtiyacınıza olan bağlantı parçasını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Y (144)
Cata (1)
Daf Kilit (1)
(355)
Eltos (1)
Fırat (10)
İTHAL (17)
İzeltaş (14)
Kaim (18)
Legrand (1)
Mutlusan (6)
Nexo (6)
Onka (3)
Ortaç (1)
Tamer (11)
Troy (1)
Çet-San (1)
Şafak (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (26)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)
ve üzeri (30)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL