TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sulama Kabı

için 1,303 sonuç bulundu.

Sulama Kabı

Bakımlı ve güzel bahçeler için bahçenizde yetiştirmekte olduğunuz çiçek ve bitkilerin düzenli bir biçimde sulanması gerekmektedir. Yeteri miktarda su almayan çiçek ve bitkileriniz kısa zaman sonra kuruyup ölecektir. Bu nedenle, her mevsim yeşil ve canlı bir bahçe, balkon ve teraslar istiyorsanız, çiçeklerinizi ihtiyaç duydukları kadar su ile beslemelisiniz. Ev içinde yetiştirdiğiniz saksı çiçekleriniz için de durum aynıdır. Belirli aralıklarla suladığınız saksı çiçekleriniz evlerinizi güzelleştirmeye devam edecekler. Bunun için ihtiyacınız olan malzemelerin başında sulama kabı gelmektedir.

Bahçe Sulama İçin Sulama Kabı

Bahçe Sulama İçin Sulama Kabı

Bahçenizi çeşitli çiçek ve bitkilerle düzenlediğinizde, bu düzenin kalıcı olmasını sağlamak için bitkilerin uzun ömürlü olmasını sağlamalısınız. Bunu çiçek ve bitkilerinizi doğru toprağa, doğru ekim teknikleriyle dikmenizin yanı sıra uygun bahçe sulama aparatlarını kullanarak sulamanız gerekir. Bu aparatlardan en sık tercih edilen ürünler sulama kabı çeşitleridir. Çiçek sulama kabı ve bitki sulama kabı olarak da bilinen bu ürünlerin yeteri miktarda su depolayan bir gövdeleri ve bu gövdeye bağlı uzun bir uzantıları bulunur. Bu uzantı sayesinde depodaki suyu doğrudan çiçeklerin köküne iletebilirsiniz. Çiçek sulama kabı modelleri farklı renk ve tasarımlarda üretilmektedir. Bu da aynı zamanda ürüne dekoratif bir nitelik eklemektedir.

Sulama Bidonu

Sulama Bidonu

Bahçe sulama kabı modellerimiz arasında sulama bidonu olarak bilinen, daha geniş bir gövdeye sahip, dolayısıyla da daha fazla içine daha fazla su doldurmanızı sağlayan bahçe sulama ürünleri de bulunmaktadır. Sulama ibriği olarak da adlandırılan bu ürünler de aynı sulama kapları gibi uzun bir uzantı barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Çoğu uzun ömürlü, dayanıklı plastik malzemeden üretilmiş olan çiçek sulama bidonu modellerimiz hem ev içi hem de dış mekan kullanımı için uygun ürünlerdir. Bahçe sulama bidonu sayesinde doğrudan bahçenizdeki bitkilerin ve çiçeklerin tek tek sulamasını yapabilir, kökten sulamayı seven bitkilerinizi doğru bir sulama yöntemiyle yetiştirebilirsiniz.

Sprey Sulama İçin Sprey Şişesi

Sprey Sulama İçin Sprey Şişesi

Özellikle saksı çiçekleri ve saksı bitkileri için önerilen sulama yöntemlerinden biri olan sprey sulama, suyu doğrudan yoğun bir debiyle köke boca etmek yerine sprey şişesinden toprağa ve yapraklara püskürtülen su ile çiçek sulamayı mümkün kılar. Çiçek sulama spreyi modellerimiz suyu depolayabileceğiniz bir gövdeye eklenen sprey başlıklardan oluşur. Sprey sulama başlıkları, sprey şişesi gövdesinde takıp çıkarılabilir. Kategorimizde yer alan bitki sulama spreyi çeşitleri, 0.5 litre, 0.7 litre ve 2 litre depolu modeller barındırmaktadır. Cam ya da plastik seçenekleri bulunan bu ürünler aynı zamanda tazyikli su püskürtme özelliğiyle de donatılmıştır. 3M, House2Home, İdevit ve Rain Bird gibi üreticilerin sulama kabı ve sprey şişesi ürünlerini en uygun fiyatlarla kategorimizden satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (2)
3KEEGO (1)
3M (71)
3MK (3)
404 (4)
414 (3)
4444taş (53)
A-Bant (1)
ABC (1)
Ack (3)
Active (1)
Adokapı (1)
Ags (1)
Akplast (1)
Al (3)
Anadolu (1)
Asya Lale (1)
Baco (9)
BAHÇECİ (1)
Bahçem (6)
Bayer (1)
BMS (1)
C (1)
Claber (7)
DAB (1)
Daewoo (1)
Di Martino (27)
Dirim (8)
Divortex (1)
(520)
(360)
DKR (2)
EastRoot (4)
Elit (1)
Eltu (1)
Fırat (1)
Fivestar (1)
Fors (1)
Garden (8)
Gardena (5)
Gardener (2)
GDM (24)
Green (4)
H-LITE (1)
Habe (4)
HB (1)
Hhb (4)
Hozelock (2)
Hualin (1)
Hunter (1)
İdevit (1)
Ital (1)
İTHAL (1)
Junior (7)
Karcher (1)
Karmod (3)
Kress (1)
Magic (1)
Mgf Plast (1)
Modacar (1)
Moniev (2)
Mur-Cell (1)
Osaka (1)
Poelsan (8)
Power (1)
Rain Bird (5)
Santaş (11)
Sgs (2)
Sun (1)
Tekpar (1)
Veta (12)
VETA (2)
Vonroc (2)
Zemzem (4)
Üstün (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(198)
ve üzeri (311)
ve üzeri (344)
ve üzeri (349)
ve üzeri (366)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL