TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fıskiye

için 2,144 sonuç bulundu.

Fıskiye

Bahçe işleri belli bir sistem içinde yürütüldüğünde ve ihmal edilmediğinde güzel ve bakımlı bir bahçeye kavuşursunuz. Göz alıcı bahçeler için ise yetiştirdiğiniz çim, çiçek, ağaçlar ve diğer bitkilerin sağlıklı olmaları gerekir. Sağlıklı bir gelişim gösteren bitkiler için ise sulama oldukça önemlidir. Bahçe sulama artık yalnızca manuel olarak yapılan bir iş değil. Bunun için üretilmiş olan bahçe sulama aparatları mevcut. Üstelik her ihtiyaca uygun olarak farklı çeşitleriyle bahçe sulama aletleri bitkileriniz için gerekli olan suyu en doğru sulama yöntemleriyle sağlıyor. Bunlardan en bilineni ise fıskiyeler.

Fıskiye Nedir, Ne İşe Yarar?

Fıskiye Nedir, Ne İşe Yarar?

Fıskiye, kısaca su püskürten alet olarak tanımlanabilir. Fıskiye tek bir su kaynağından gelen suyu püskürterek dağıtan bir bahçe sulama sistemidir. Havuzlarda ve dekoratif amaçlı olarak kullanılan modelleri de mevcut olan fıskiye, tarım arazilerinde endüstriyel amaçlarla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, ev ve hobi bahçelerinde de bitkilerin ve çimlerin sulamasında faydalanılan bahçe sulama aletlerinin başında gelen fıskiye, özellikle çim sulama için tercih edilir. Çimle kaplı geniş bir bahçeniz varsa, çimlerinizi sulamak için fıskiye almanız hem zamanınızdan hem de emeğinizden tasarruf etmenizi sağlar. Bir başka avantajı ise, çimlerinizin ve bitkilerinizin aşırı sulamadan dolayı köklerinin çürümesini engellemesidir.

Fıskiye Modelleri Nelerdir?

Fıskiye Modelleri Nelerdir?

Bahçe fıskiye çeşitleri tarım arazisi ve bahçe sahiplerinin değişiklik gösteren ihtiyaçlarına uygun olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kullanım alanları oldukça geniş olan fıskiye modelleri ister tarlalarla, ister meyve bahçelerinde, ister çimle kaplı bahçelerinizde sulama sistemi olarak tercih edilebilir. Uzun zamandır oldukça revaçta olan döner fıskiye adı verilen sulama aparatları, kendi etrafında 360 derece dönerek suyun etkili bir biçimde dağılmasını sağlar. Sprey fıskiye sistemleri de geniş bahçeler için de oldukça uygundur ve üstelik bir set halinde de satın alınıp bahçenizin farklı bölgelerine yerleştirilebilir. Su fıskiye tabancası ise küçük bahçeler için hortuma bağlanabilen aparatlardır.

Fıskiye Seçiminde Önemli Noktalar

Fıskiye Seçiminde Önemli Noktalar

Fıskiye seçerken dikkat etmeniz gereken ilk nokta, nasıl bir toprağı sulayacağınızdır. Eğer yumuşak ve geçirgen bir toprağınız varsa ve bahçeniz de küçükse ve çoğunlukla çiçek yetiştiriyorsanız, sprey fıskiyeler sizin için idealdir. Geniş çimenlik alanlar, parklar ve golf sahaları gibi alanlar için döner fıskiye modelleri önerilmektedir. Eğer araziniz torflu toprak değilse, damla sulama sistemleri en uygun tercih olacaktır. Damla sulama ile sulamak istediğiniz bölgeleri hususi olarak ayırabilir, suyun doğrudan hedefe ulaşmasını sağlayarak su israfından kurtulabilirsiniz. Kategorimizde yer alan GF, Hunter, Rain Bird, Celfast ve Raco gibi markaların fıskiye modellerini en uygun fıskiye fiyatları ile hemen satın almak için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3M (13)
3MK (7)
404 (1)
4444taş (31)
Adell (1)
Agrodrip (1)
Agromak (2)
Agromin (1)
AKYIL (10)
Al (3)
Antbiokim (6)
Atlas (4)
B-Rain (2)
BAHÇECİ (53)
Bahçem (38)
Bay-Tec (4)
Bereket (4)
Buffer (1)
C (1)
Casati (1)
Cellfast (15)
Cepex (1)
Claber (38)
DAB (2)
Diamond (1)
(604)
(284)
Dkr (1)
DripPro (1)
Elit (5)
Eltos (1)
Eltu (6)
Fiskars (20)
Garden (18)
Gardena (100)
GF (34)
Herly (3)
Hozelock (15)
Hualin (1)
Hunter (330)
İdevit (2)
İnan (1)
Ital (5)
Jain (1)
Karcher (29)
Kartal (4)
KVS (2)
M7 (1)
Made (1)
Metsan (13)
Mgf Plast (5)
Netafim (2)
Oase (1)
PİLTAR (19)
Plastro (1)
Poelsan (2)
Raco (25)
Rain (3)
Rain Bird (271)
Rain Pump (1)
Rivulus (2)
Roney (12)
Rtrmax (1)
Serdrip (1)
Sgs (1)
Sime (4)
Stayer (1)
Yaprak (4)
Yılpa (1)
Ünal (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(294)
ve üzeri (367)
ve üzeri (388)
ve üzeri (391)
ve üzeri (403)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL