TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Musluk

için 1,402 sonuç bulundu.

Musluk

Bahçelerinizde yetiştirdiğiniz bitkilerin belirli aralıklarla yeterli miktarda suya ihtiyaçları vardır. Özellikle yağışsız mevsimlerde bitkilerin canlılıklarını koruyup gelişimlerini sürdürebilmeleri için toprağın sık sık sulanması gerekir. Bahçenizi sulamak için hortum tercih ediyorsanız, hortumu bağlayıp su almanız gereken bir musluk hattı da bulunmalıdır. Dış mekanlar için özel olarak tasarlanmış olan musluk modelleri, bahçe musluğu olarak adlandırılır ve hortum bağlamak için en ideal musluk çeşitleri bu ürünlerdir.

Musluk Nedir?

Musluk Nedir?

Musluk gaz ve su tesisatlarında hava ve su akışını kontrol etmeye yarayan vanalara verilen addır. Bahçe sulama söz konusu olduğunda, su tesisatınızın bir parçası olarak evinizin dışında, bahçenizde bir musluk bulundurmanız en mantıklı çözüm olacaktır. Musluk batarya çeşitleri su tesisatınızın en uç noktasıdır diyebiliriz. Bir su deposunda ya da borularda halihazırda biriken suyun akışını sağlamaya ya da akan suyu durdurmaya yarayan musluklar, hemen her kapalı mekanda yer alır. Bahçeli evlerde ya da tarlalarda ise musluklar özel önem taşırlar. Hem bahçe bakımı için hem de dış mekanın temizliği için su kullanmak gerektiğinde yakınınızda bir bahçe sulama musluğu olması büyük kolaylıktır.

Musluk Modelleri

Musluk Modelleri

Bahçenizi, balkonlarınızı, teraslarınızı ya da verandalarınızı sulamak için evin içinden uzun hortumlarla su kaynağı sağlamak yerine dilediğiniz yere musluk hattı çektirerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Musluk modelleri, ev tipi armatür musluklar ve bahçelerde kullanılan bahçe musluğu modelleri olarak ikiye ayrılabilir. Bahçe musluğu modelleri, genellikle ev içi banyo dekorasyonuna kıyasla daha sade bir tasarıma sahiptir. Dayanıklılık ön plandadır. Bu musluklar aynı zamanda müstakil tuvaletlerde de işe yarar. İhtiyacınıza göre kısa musluk ve uzun musluk çeşitlerimiz arasında bulabileceğiniz ürünlerden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda özellikle yazlık evlerde bahçe duşu kullanımı yaygındır. Bahçe duşları için de bu musluklardan faydalanabilir, dilerseniz aç kapa musluk modellerimizi de tercih edebilirsiniz.

Musluk Aparatları

Musluk Aparatları

Kategorimizde yalnızca en dayanıklı musluk çeşitlerini bulmakla kalmayacak, bu musluklar için gerekli olabilecek musluk aparatları konusunda da zengin bir ürün yelpazesiyle karşılaşacaksınız. Alet çantanızda yedek bir musluk başı bulundurmak her zaman temkinli olmak açısından oldukça mantıklıdır. Musluk başları zamanla aşınabilir ve damlama yapabilir. Bu gibi durumlarda hemen müdahale edebilirsiniz. Musluk başlığı yanı sıra tahliye vanası da borularda birikmiş ve basınca neden olan suyun tahliyesi için gerekli aparatlardır. Poelsan, Vilas ve E.C.A musluklar sıklıkla tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Kategorimizi inceleyerek pek çok musluk markası ve üretici firmanın en sağlam musluk modellerini avantajlı musluk fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3KEEGO (3)
3M (29)
3MK (4)
404 (3)
414 (2)
4444taş (1)
ABC (2)
Ack (3)
Akplast (1)
AKYIL (1)
Aquamix (4)
Arangül (1)
Artema (5)
BAHÇECİ (2)
Bahçem (2)
BMS (5)
Brad (1)
Cepex (2)
Claber (1)
Creavit (3)
DAB (2)
Daewoo (1)
DENİZ (3)
Diamond (1)
DIFFUSION (3)
(478)
(334)
DLS (1)
Dmr (1)
DripPro (1)
Dräger (1)
E.C.A (12)
ECA (11)
Elit (1)
Elsa (1)
Eltos (8)
Emes (1)
Evs (1)
Gardena (4)
GF (12)
GMK (4)
Gmt (2)
GPD (14)
Gx (1)
Hozelock (6)
Hunter (136)
İnan (1)
İTHAL (2)
İtimat (16)
K.A.S. (6)
Kalde (13)
KALDE (2)
Karcher (3)
Kas (8)
Kavram (4)
KVS (3)
Lotus (1)
Mgf Plast (2)
Pass (1)
Plassel (1)
Poelsan (5)
Rain (7)
Rain Bird (116)
Roney (2)
Saylon (1)
Serdrip (6)
Sonax (1)
Standart (3)
Star (1)
Turqua (1)
TÜM (1)
Universal (1)
Vilas (13)
Yıl-Tem (2)
YILDIRIM (1)
Yılpa (1)
ÇEVİKSU (6)
Ünal (1)
ŞEN PRES (3)
Şenpres (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(187)
ve üzeri (242)
ve üzeri (263)
ve üzeri (267)
ve üzeri (280)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL