Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sulama Başlıkları

için 4,346 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sulama Başlıkları

Eğer bahçe işleri ile ilgiliyseniz ve çeşitli çiçek ve çalılardan bir bahçeniz var ise düzenli bir sulama işlemi yapmanız gerekebilir. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için ise çeşitli sulama başlıkları kullanmanız işlerinizi daha keyifli ve faydalı bir hale getirebilecektir. Bu kapsamda yer alan birbirinden farklı tasarım ve fonksiyonlarda sulama başlık ürün modelleri sizlere oldukça geniş bir opsiyonda sunulmaktadır. Beğeninize sunulan bu ürün çeşitleri ile sulama faaliyetleriniz daha işlevsel bir hal alabilir. Hortum ile sulama faaliyetlerinizde hortumun ucuna takılan bu bahçe sulama başlıkları ile sulama işlemini en verimli şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca daha teknolojik tasarımlar olan sulama zamanlayıcı gibi elektronik sistemler de sizlere sunulan diğer bahçe sulama ürün çeşitleri arasında yer almaktadır.

Rahat ve İşlevsel Sulama Başlıkları

Rahat ve İşlevsel Sulama Başlıkları

Serpinti biçimli sulama imkanları tanıyan sprey sulama başlıkları ile suyu en verimli şekilde kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu ürünler ergonomik yapıları sayesinde sizlere oldukça konforlu bir deneyim yaşatacaktır. Bahçe sulama işlemlerinde bu tasarımlar sıkça kullanılan ürün modelleri arasında olup, bahçe bakımı konusunda çok önemli bir yer tutan ürünler oldukları söylenebilir. Bahçe faaliyetleri ile uğraşmayı seven herkesin keyifle vakit geçirdiği bir aktivite olan tabanca ile sulama işlemleri için tabancayı hortuma sabitlemek ve çalıştırmak oldukça basit bir uygulamadır. Su tabancası sulama başlıkları başlıca iki grupta bulunabilmektedir. Bunlar plastik su tabancaları ve metal su tabancaları olmaktadır. Su tabancaları sadece sprey biçimli bir faaliyet göstermemektedir. Ayrıca farklı fonksiyon ayarlarında da fayda elde edilebilen ürün çeşitleri bulunabilmektedir. Tetiğe basıldığı takdirde tazyikli su dahi fışkırtabilen ayarları bulunan bu ürünlerde ayrıca narin çiçekleriniz için en yumuşak serpintili sulama işlemlerini yapabileceğiniz ayarlar da mevcut olmaktadır. Bir diğer ürün modeli olan damla sulama boruları ise kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen ürün çeşitlerinden biri olmaktadır. Özellikle de geniş sebze ve meyve tarlalarında sıkça tercih gören bu tasarımların son derece tasarruf sunan modeller olduklarını belirtmek gerekir. Tarım faaliyetlerini meslek olarak icra eden kişiler için önemli ölçüde kar sağlayan tasarımlardır. Bu sistemler suyu damlalar halinde bitkilerin köklerine iletmektedir. Bu sayede etkili bir şekilde kökten gelişme elde edilebilmektedir. Damla sulama ürünleri ayrıca delikli ve deliksiz olmak üzere iki çeşit ürün grubu olarak beğeninize sunulmaktadır. Damlama sulama başlıkları olarak geçen bu ürünleri dilerseniz tekli dilerseniz çoklu setler halinde bulabileceğiniz ürün çeşitleridir. Bütün bu ürün tipleri fiziksel olarak birbirinden farklı ve çeşitli fonksiyonlarda yer alan basit ancak pratik sulama sistemi tasarımları olmaktadır. Her biri ile de etkili faydalar sağlayabileceğinizi bilmeniz gerekir.

Otomatik Sulama Başlıkları

Otomatik Sulama Başlıkları

Zamanlayıcı özellikli teknolojik ürünler üzerinde yer alan tuşlar ile son derece anlaşılır bir kullanım özelliği elde edilmektedir. Programlanabilir fonksiyonu sayesinde bu ürünleri kullanmanız ile çok yoğun olup da bahçenize vakit ayıramayacağınız durumlarda eşsiz kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu tasarımlarla günün dilediğiniz vaktinde sulama işlemini başlatabilecek dilediğiniz vaktinde de sonlandırabileceksiniz. Bu elektronik sistemler bahçe işlerinizde en iyi yardımcılarınız olacaktır. Sulama işlemleri genel olarak yağmurlama yöntemi ile sağlanmaktadır. Gün içerisinde yapmakta olduğunuz yağmurlama sulama işlemlerinde ise suyun oldukça önemli bir kısmı kullanılamadan buharlaşabilmektedir. Çoğu zaman da sulamak için en uygun vakitlerde siz müsait olmuyor olabilirsiniz. Bu kapsamda sulama sistemlerinden faydalanmanız en uygun zamanda programlayabilecek olmanız ile hiçbir şekilde buharlaşma problemleri ile karşılaşmazsınız. Böylelikle su bakımından da önemli ölçüde tasarruf etmiş olursunuz. Sizler de en akıllı ve verimli şekilde bir sulama uygulamasına sahip olmak isterseniz ürün çeşitlerini kolaylıkla uygun maliyetlerde elde edebilirsiniz. Zaman ayarlama hususları bu ürünlerde tek bir düğme aracılığıyla rahatlıkla sağlanabilmektedir. Elde edebileceğiniz bu sistemler sayesinde bahçenizin son derece renkli ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Son derece ergonomik ve dayanıklı olan bu ürünler oldukça pratik bir şekilde vana veya çeşmelerinize bağlanabilmektedir. Çeşitli çim sulama başlıkları gibi işlem gören bu otomatik tasarımlar, musluk ucu ile montaj yapılmaları sebebiyle kullanılmaktadır. Geniş okunabilir bir LCD ekranı bulunan bu modeller ile dilediğiniz ayarlamayı rahatlıkla yapabileceksiniz. Kademeli kullanım için fonksiyon tuş ile faaliyet sağlanmaktadır. Bu ürünler her ne kadar eşsiz bir deneyim sunacak olsalar da bahçe sulama zevkini hiçbir şeye değişmek istemezseniz de otomatik sulama başlıkları manuel olarak kullanabileceğiniz aynı derecede çok fonksiyonlu sulama özellikleri gösterebilen ürün modelleri olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu özelliklere sahip ürün seçenekleri için Hunter sulama başlıkları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sulama Başlıkları Fiyatları

Sulama Başlıkları Fiyatları

Sisleme başlıkları pek çok çeşit alanda keyifle kullanılabilecek ürün modellerinden biri olmaktadır. Başlıca seralarda, hayvan barınaklarında, fabrikalarda ve kafeteryalarda olmak üzere geniş bir uygulama alanına sahip olmakta olup, ister sulama faaliyetlerinde isterseniz de serinletme işlemlerinde rahatlıkla değerlendirebileceğiniz ürünler olmaktadır. Bu ürünler uygulanacakları zemin üzerine 1,5 metre x 1,5 metre mesafe aralıklarda döşendikleri zaman oldukça verimli bir çalışma performansı gösterebilirler. Kurulumlarının ise son derece kolay olduğunu bilmeniz gerekir. Bu tasarımların yaklaşık 2 metre yüksekliğe sahip olan seralarda kullanımları ideal olmaktadır. Ayrıca tepsi ya da sisleme dezenfeksiyon koridoru oluşturulacaksa 30 ile 50 cm aralıklarla uygulanması uygun olacaktır. Özellikle de tek bir çıkışı bulunan tasarımlar kullanıcıların öncelikli tercihleri olmaktadır. Sisleme ürünlerinin ideal çalışma basınçları ise 4 atmosfer olmaktadır. Şebeke suyuna ise bu modeller 20 – 30 adet takılabilmektedir. Daha başka olarak saatte kaç litre su tükettiği gibi bilgilere ve diğer pek çok detayına ise sayfamızı incelemek suretiyle ulaşabilirsiniz. Daha pek çok kapalı veya açık ortamlarda çeşitli faaliyetlerde rahatlıkla değerlendirilebilir modeller olmaktadırlar. Bahçe sulama hortum başlıkları seti gibi ürün çeşitlerinden farksız bir niteliğe sahip olan bu teknolojiler aynı kalitede ve daha çok yönlü kullanım imkânı tanımaları ile son derece popüler ürün modelleri olmaktadır. Basınçlı su köpük tabancası ürünleri de sizlere sulama harici farklı kullanım olanağı sağlayabilen bir başka tasarım olmaktadır. Bu ürünler bahçe sulamanın yanı sıra ayrıca araba yıkama gibi faaliyetlerde de etkili performans sağlayacak bir çeşittir. Üstün bir kaliteye sahip olan bu tabancaların başlıca özellikleri yüksek basınçta su vermeleri ile beraber, ayrıca sulama ve temizlik faaliyetleri için çok modlu sprey özelliği de bulundurmalarıdır. Kuvvetli basınç fonksiyonları yıkama işlemlerinde büyük bir fayda sunmaktadır. Korozyon önleyici bir yapılarının da bulunması sebebiyle uzun ömürlü bir kullanım sunacaklarından emin olabilirsiniz. Bütün bu ürün modelleri de farklı maliyetlerde elde edilebilmekte olup, en lüksünden en ekonomiğine kadar mevcut olan çeşitliliği ile her kullanıcıya göre uygun bir ürün bulunabilmektedir. Eğer bahçeniz için bir sulama ürünü arayışındaysanız, sayfamızdaki ürünleri inceleyerek sulama başlıkları fiyatları ve diğer pek çok detay hakkında geniş ürün yelpazesinden hem bütçenize hem de gereksiniminize uygun bir tasarımı kolaylıkla bulabilirsiniz.