Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Oto Ses Sistemleri

için 372 sonuç bulundu.

Reiss Audio Oto Ses Sistemleri

Otomobiller, gün içinde oldukça fazla zaman geçirdiğiniz şahsi alanlarınızdır. Bazen yalnızlığın keyfinize vardığınız bazen de sevdiklerinizle, en yakınlarınızla, ailenizle keyifli yolculukları ve hatıraları paylaştığınız özel araçlardır. Fazlasıyla yorucu bir günün ardından eve dönerken ya da ailenizle tüm yılın stresini ve yorgunluğunu atacağınız bir seyahate çıkarken aracınızda size Reiss audio oto ses sistemleri eşlik eder. Reiss oldukça geniş ürün skalası ile aracınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü ses sistemi ve aksesuarlara kolaylıkla ulaşmanıza olanak sağlar. Bu alanda önde gelen markalardan biri olmayı başaran Reiss, ses sistemi denilince akla ilk gelen isimlerin başında gelir. Çünkü audio alanında ortaya koyduğu yüksek teknolojili ürün çeşitliliği, yenilikçi yaklaşımı ve yaratıcı olduğu kadar şık tasarımları ile kullanıcıları memnun eder. Örneğin bir Reiss hoparlör sahibi olursanız, dinlediğiniz müziğin etkisini en kaliteli versiyonu ile kulaklarınızda hissedebilirsiniz. Reiss Audio hoparlör modelleri en güçlü ve ayrıştırıcı kalite dönüşümlerini sizlere ulaştırmayı başarır. Ortaya koyduğu yenilikçi bakış açısı ile hem oto teknolojisinde öncü olur hem de şık ve kullanışlı tasarımları ile kullanıcının beğenisi toplar. Cihazlar, otomobiller için vazgeçilmez bir ihtiyaç haline dönüşür. Hoparlör, teyp, amplifikatör ve kumanda çeşitlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi sayesinde her türlü ihtiyacı karşılar. Kullandığı kaliteli materyalleri usta işçilik ile birleştirir ve bunu da şık bir tasarımla zenginleştirerek kullanıcıya ulaştırır. Marka, tercih edenlerin vazgeçilmezi haline dönüşmeyi başarır. Bunun en önemli nedeni yalnızca tek bir ihtiyacı değil, oto ses sistemleri alanında tüm ihtiyaçları karşılamasıdır. İleri teknolojiden yararlanılarak üretilen cihazlar müzik keyfini artırır. Sektörde sağlamlığıyla da adından sıkça söz ettiren Reiss Audio modelleri çok uzun yıllar aracınızda sizlere sorunsuz bir şekilde eşlik eder. Sevdiklerinizle, ailenizle ya da yalnız çıktığınız seyahatlerin keyfine varmanızı sağlar. Dilerseniz bu sayfadan aracınızın ihtiyacı doğrultusunda modelleri inceleyebilir ve ürün tercihinde bulunabilirsiniz.

Reiss Audio Oto Ses Sistemleri ile Kontrol Sizde

Reiss Audio Oto Ses Sistemleri ile Kontrol Sizde

Aracınızla tek başınıza çıktığınız seyahatlerde tek dostunuz ses sistemleridir. Ses sistemleri aracılığıyla dinlediğiniz müzikle keyifli anlar yaşayabilir ve günün stresini atarak rahatlayabilirsiniz. Size ihtiyacınız olan her türlü duyguyu yaşatmak ses sistemlerinin temel görevlerinden biridir. Bu keyfi yaşamak için kaliteli cihazlardan yararlanabilirsiniz. Reiss Audio sistemleri bu ihtiyacınızı karşılamak için üretilir. Marka, kaliteli ve temiz sesi aracınızda sizlerle buluşturmayı amaçlar. Bunu yaparken kullandığı ileri teknoloji ile farkını ortaya koyar. Reiss oto ses sistemi modelleri sunduğu oldukça geniş ürün alternatifi ile her türlü ihtiyacınızı karşılamaya çalışır. Sunduğu güçlü bas ve tiz kontrollerinin yanı sıra Reiss Audio midrange modelleriyle de sesi en net haliyle sizlere ulaştırmayı başarır. Oto ses sistemleri temelde sesleri kullanıcıya iletmeyi amaçlarken marka bunu bir sanata dönüştürür. Sesleri yalnızca kulağınıza iletmeyi değil, en teknik detaylarla optimal seviyelerde ve en doğru şekillerde size ulaştırmayı hedefler. Bu nedenle teknoloji alanında sınır tanımayan gelişimini kaliteli işçilik ve doğru materyal kullanımı ile harmanlar. Tüm bu özellikleri de şık ve dayanıklı tasarımları ile taçlandırır. Bu gibi özellikler, markayı en çok tercih edilenlerden biri yapan temel unsurlar olarak kabul edilir. Marka, kendi alanındaki popülerliğini her geçen gün artırarak daha geniş kitlelere hitap eder. Bunu gerçekleştirirken oto ses sistemleri alanında oldukça geniş bir ürün çeşitliliği oluşturarak kullanıcıların her türden ihtiyacına çözüm bulma amacı içindedir. Böylelikle kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardan biri olmayı başarır. Nitekim kullanıcı geri dönüşleri de bu başarıyı doğrular. Diğer yandan çeşitli aksesuarları ile aracınızın tüm kontrolünü sağlamanıza olanak verir. Ürettiği kumandalar vasıtası ile seyahat esnasında dikkatinizi yoldan ayırmadan oldukça basit bir şekilde aracınızın audio sistemi için gerekli tüm ayarları kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlar. En komplike sistemlerde bile sade ve kullanışlı kumanda yapısıyla, yalnızca birkaç saniyede kullandığınız sistemle ilgili tüm teknik detayları ayarlamanıza imkan verir. Bu sayede seyahatinizi tehlikeye atmadan rahatlıkla kaliteli bir ses sistemini kişiselleştirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Kalabalık seyahatlerde ise diğer yolcular da kendi istekleri doğrultusunda ses seviyesine yön vererek hem kendilerinin hem de sürücülerin zevklerine uygun ayarlamalar yapabilir. Bu sayede kaliteli müziğin keyfini yaşayabilirsiniz. Yolculuklarınız, sadece bir zorunluluk olmaktan çıkarak kendi içinde farklı ve keyifli anıları barındıran eşsiz ve unutulmaz birer deneyime dönüşür. Siz de bu sayfa üzerinden oto audio sistemi çeşitlerini inceleyebilir ve ihtiyacınız doğrultusunda seçeneklere yönelebilirsiniz.

Aracınızı Konser Alanına Dönüştüren Reiss Audio Ses Sistemleri

Aracınızı Konser Alanına Dönüştüren Reiss Audio Ses Sistemleri

Kaliteli bir ses sistemi kullanarak sevdiğiniz müziğin ve melodinin tadını çıkarırken diğer yandan kulak sağlığınızı da korumuş olursunuz. Çünkü kaliteli olmayan yapıdaki sistemler, uzun süreli kullanımlarda kulak sağlığını olumsuz yönde etkileme potansiyeline sahiptir. Aracınızda tercih edeceğiniz ürünler sizler için belirleyici niteliktedir. Bu anlamda, kullanılan ses sistemleri ve navigasyon ürünleri sağlık açısından da büyük önem arz eder. Reiss, oto sistemleri üretirken kulak sağlığınıza fazlasıyla önem verir ve üretim aşamalarında bu durumu her zaman gözetir. Çünkü amaç yalnızca sesleri iletmek değil, sesin en kaliteli ve temiz hallerini kullanıcıya doğru şekilde ve en ideal düzeyde iletmektir. Reiss, olası sağlık problemlerini tamamen ortadan kaldırarak her ihtiyacınız olduğunda dinlediğiniz müziğin tadını çıkarmanıza olanak sağlar. Böylelikle kaliteli müzik eşliğinde seyahatlerinizi gerçekleştirirken kulak sağlığınızı da muhafaza edersiniz. Bu nitelikleri sağlamak için yüksek özveriyle çalışan ve kaliteyi nitelikli ustalıkla birleştiren marka, sunduğu ürünler sayesinde kullanıcılarından olumlu geri dönüşler alır. Kullanıcılara vadettiği kaliteli ürünleri estetik bir görünümle zenginleştirir. Örneğin Reiss oval hoparlör modelleri hem yüksek kalitede müziği sizlere ulaştırır hem de kuvvetli bir estetik algı oluşturmayı başarır. Yüksek ancak nitelikli ses seviyesinde belirleyici unsurlardan olan Reiss Audio tweeter ise iletilecek sesin optimizasyonunda kilit rol oynar. Bunun gibi çok fazla aracı ürün ve model çeşitliliğine sahip olan marka, bir araç içerisinde dinlediğiniz ya da dinleyeceğiniz en kaliteli sesleri sizlerle buluşturur. Bunu yaparken de sağlığınızı her zaman ön planda tutar. Böylelikle aracınız neredeyse bir konser salonuna dönüşürken sizler ve sevdikleriniz, bu konserlerin sonuna kadar tadını çıkarır ve seyahatlerinizi keyif içinde ve mutlulukla tamamlayabilirsiniz. Marka, bunun için tüm teknolojisini ve ürün skalasını sizlere sunar. Siz de bu sayfadan ürünlerle ilgili bilgi sahibi olabilir ve aracınızda konser atmosferi yaratabilirsininz.

Seyahatleriniz Artık Çok Daha Keyifli

Seyahatleriniz Artık Çok Daha Keyifli

Uzun mesafeli yolculukları keyifli hale getiren en önemli faktörlerden biri müziktir. Aracınızda dinlediğiniz kaliteli bir müzik eşliğinde uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin her yolculuğunuzdan keyif alabilirsiniz. Reiss Audio oto sistemleri bu amaç doğrultusunda sizlerin yanında olur. İster seyahatlerinizde yalnız olun isterseniz sevdiklerinizle olun; kullandığı teknoloji vasıtasıyla en kaliteli sesleri sizlerle buluşturarak bu yolculukları oldukça keyifli ve bir o kadar eşsiz deneyimlere dönüştürür. Oto audio sistemleri alanında her türlü teknik ürün ve yardımcı model çeşitliliğine sahip olan marka, bu anlamda sektörde en başarı markalardan biri olarak kabul görmeyi başarır. Amatör seviyelerden en profesyonel seviyelere ve ihtiyaçlara kadar her türlü gereksinimi karşılayacak nitelikte ürünler ortaya koyar. Hoparlör, amplifikatör, kabin, kumanda, aydınlatma sistemleri ve dış kabuk renkleriyle hem güçlü hem de teknik seviyesi yüksek ürünler ortaya çıkarır. Aynı zamanda tasarıma da önem veren marka, görsel açıdan oldukça estetik bir görünüm yaratır. Yükseltici olarak da bilinen amplifikatörler, sesleri en kaliteli seviyede yükselterek iletme görevi görür. Reiss Audio amfi, bu kaliteyi sizlere iletmeyi büyük bir ustalıkla başarır. Hoparlörler ise tınıları en net şekilde ortama yayma görevi gören aracı cihazlardır. Markanın ürettiği ve oldukça farklı çeşitleri ile şık bir duruşa da sahip olan Reiss Audio amfi modelleri, sesi güç kaynağından alarak araç içindeki tüm ortama en kaliteli şekilde yayar. Bu cihazlar estetik görünümlü, nitelikli ve dayanıklı yapıya sahip donanımlardır. Bu özellikler bir araya geldiğinde uzun seyahatler, yollar ve mesafeler zorunluluk olmaktan çıkarak keyifli bir aktiviteye dönüşür. Ailenizle ya da sevdiklerinizle birlikte yapacağınız yolculuklarda kaliteli müziğin ve melodilerin farkını görebilmenizi Reiss audio oto sistemleri mümkün kılar. Bu nedenlerle siz de bu sayfa üzerinden modelleri sıralayabilir ve keyifli seyahatler için ihtiyacınıza göre en doğru ürünleri temin edebilirsiniz.

Yüksek Gücün Etkisini Reiss Audio Farkıyla Keşfedin

Yüksek Gücün Etkisini Reiss Audio Farkıyla Keşfedin

Aracınızda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirmek için sevdiğiniz müziği iletecek kaliteli bir ses sistemine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu sistemlerde kalite algısının sağlanabilmesi içinse öncelikle ürünlerde güç kontrolünün başarılması şarttır. Reiss Audio oto sistemleri bu noktada gerekli ihtiyaçları karşılamaya yönelik tüm adımları atar. Örneğin Reiss hoparlörler minimum 75 Hz’den başlamak üzere 20 Khz seviyelerine kadar güç sağlayabilir. Cihazlar bunu yaparken de 88 dB gibi oldukça yüksek bir oranda hassasiyet derecesi oluşturabilir. Bu da bir hoparlör için oldukça tatmin edici seviyeye işaret eder. Reiss teyp modelleri ise tüm işlevsel fonksiyonların tek bir konsolda birleşmesiyle kullanıcısına kolaylık sağlayar. Cihazlar güçlü, kullanışlı, dikkat çekici tasarıma sahip ve dayanıklı ürünlerdir. Teknik özellikleri ve tasarımlarıyla alternatif yaratan teyp modelleri, kullanıcılara oldukça rahat bir deneyim vadeder. Reiss amfi gibi yükselticiler ise her türlü melodiyi yükseltip maksimum verimle gücü dönüştürerek kullanıcıya yönlendirmesiyle ses tercihinde kilit bir rol oynar. Bu nedenle yüksek hassasiyet ile üretilen bu ürünler, ısınmayı önleyici yapılarıyla da oldukça dikkat çekerek tercih eden kullanıcıların vazgeçilmez ürünlerinden biri haline dönüşür. Sesler bazen hissettiğiniz bazen de hissedemediğiniz frekans aralıklarında ortamda dalgalanırken Reiss audio oto sistemleri bu dalgaları sizin kulak sağlığınızı bozmayacak şekilde en kaliteli haline dönüştürerek iletmeyi görev edinir. Bu sebeple her modelinin ve ürününün üretim aşamasına titizlikle yaklaşmanın yanı sıra uzman görüşlerini de sıklıkla değerlendirir. Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak Reiss Audio ürünleri güvenle ve rahatıkla tercih edebilirsiniz. Siz de kendinizin ve aracınızın ihtiyaçları doğrultusunda bir Reiss modeli belirleyebilir, kaliteli ve temiz müzikle çok daha hoş yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.

Reiss Audio Ses Sistemleri ile Araç Opsiyonunuzu Artırın

Reiss Audio Ses Sistemleri ile Araç Opsiyonunuzu Artırın

Aracınız şahsi olarak özel alanınızdır ve bu nedenle renkler, tasarım ve dinlediğiniz müziğe kadar her türlü detay sizi yansıtır. Reiss Audio sistemleri, sizlere aracınızı kişiselleştirmek için oldukça geniş alternatifler sunar. Kullanacağınız sistemin donanımsal yapısından aydınlatma renklerine, kabuk renklerinden görsel yapısına kadar her türlü detayıyla belirleyici değişiklikler yapma imkanı sunar. Örneğin hoparlörlerin iç bölümünde konumlandırılan LED aydınlatmalar, sunduğu canlı renk seçenekleriyle kendi ambiyansınızı oluşturmanıza olanak verir. Diğer yandan farklı sayıda hoparlörden oluşan sistemler de ses sisteminizi kişiselleştiren diğer unsurlardan biridir. Markanın çoğu iki hoparlörden oluşan setleri araçların arka bölümünde konumlandırılır. Bununla birlikte çoklu hoparlör sistemlerini tercih etmeniz de mümkündür. Bu durumda 5’li hoparlör sistemlerini tercih ederek büyük boyutlu modelleri aracın arkasında, küçük boyutlu modelleri ise aracın ön tarafında kullanabilirsiniz. Hoparlörlerin farklı konumları sayesinde müziğin aracın içinde eşit seviyede dağılmasını sağlayabilirsiniz. Diğer yandan farklı çaplardaki hoparlörler de hem ses seviyesi ihtiyacına hem de görsel farklılıklara göre geniş bir yelpazede alternatif yaratır. Reiss Audio 16 cm çapındaki modeller hem aracın ses kalitesini artırır hem de görsel olarak şık bir görünüm yaratır. Bununla birlikte Reiss Audio 10cm çapındaki modeller ise daha minimalist tasarım ile kaliteli ses seviyesini korur. Bu kompakt cihazlar kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra yerden tasarruf etmenizi de sağlar. Reiss Audio bass kontrol sistemi ile araç içinde dağılan müziğin bas ve tiz seviyeleri oldukça kolay şekilde ayarlanıp kişisel zevke göre özelleştirilir. Bu özellikler tamamen opsiyonel tercihlerdir. Kullanıcılar, kendi tercihlerine ve araç özelliklerine göre seçim yapabilir. Böylelikle özel alanlarınız olan araçlarınız sizin tercihleriniz ve Reiss audio oto ses sistemleri ile birlikte kişiselleştirilmiş olur. Dilerseniz bu sayfadan markanın tüm modellerinin teknik detaylarını inceleyebilir ve aracınızın ses sistemini kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Reiss Audio Ses Sistemleri ile Yüksek Kalitede Müzik Dinleyin

Reiss Audio Ses Sistemleri ile Yüksek Kalitede Müzik Dinleyin

Bir ürünün değerini kullanılan materyalin kalitesi ve sağlamlığı, nitelikli işçilik, özgün tasarım ve boyutlar gibi kriterler belirler. Bu kriterlerin her biri yapımına dahil olduğu ürünün değerini artıracak faktörlerdir. Reiss Audio oto sistemleri üretiminde her bir unsuru büyük hassasiyetle değerlendirir ve ustalıkla sizlerin kullanımına sunar. Kalite, sağlamlık ve nitelikli işçilikten taviz vermeyerek kullanıcıların beğenisini kazanır. Böylelikle oto sistemlerinde en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başarır. Reiss, usta işçiliği yaratıcı tasarım ve yüksek kalitede materyal kullanımı ile birleştirir ve son olarak dayanıklılık ile destekler. Uyguladığı kullanıcı dostu fiyat politikasıyla da kullanıcıları memnun etmeyi amaçlar. Sektörde önde gelen markalardan biri olmasını sağlayan ürünlerini uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmayı başarır. Bu anlamda da tercih edenler için ayrı bir vazgeçilmezlik sebebi olur. Örneğin Reiss hoparlör fiyatları kendi sektöründe beklentiyi karşılama anlamında oldukça tatmin edicidir. Cihazların fiyatları üzerinde genel olarak teknik özellikler, boyutlar, tasarım özellikleri ve kullanım amacı gibi faktörlerin etkisi vardır. Aynı zamanda üretimde kullanılan materyallerin kalitesi ve ek işlevsel özellikler de önemli bir etkendir. Örneğin, bazı modellerde LED aydınlatmalara yer verilir. Canlı renklerden oluşan bu aydınlatmalar araç içinde farklı bir atmosfer oluşturulmasına yardımcı olur. Özellikle uzun yolculuklarda yüksek desibelde müzik dinlerken ambiyans yaratmak isteyenler için aydınlatmalı cihazlar idealdir. Marka, tek tek cihazların yanı sıra kullanıcılar için setler de hazırlar. Hoparlör, amfi, kumanda gibi cihazlardan oluşan setlerin fiyatları da farklıdır. Reiss Audio midrange fiyat aralığı ise kendi içinde değişiklik gösterir. Midrange cihazlar bass ve tiz faktörlerinin etkisini azaltarak mid efektini ön plana çıkarır. Böylelikle altyapısal tonlamalardan ziyade sanatçı sesi ve temel enstrümanların birleşimiyle ortaya çıkan sade bir ses elde edilir. Siz de bu sayfadan ürünler hakkında her türlü detaya ulaşabilir, ihtiyacınıza göre ürün satın alabilir ve kaliteye kolaylıkla ulaşmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Reiss audio
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

A.S.S. (329)
Alpine (416)
Audio System (238)
Audiomax (568)
Audison (245)
Autosound (36)
Avgo (2)
Benjamin (4)
Blaupunkt (16)
BM Audio (113)
Boss (68)
Brawoo (9)
Cadence (365)
Carway (15)
cbtx (29)
Cerwin (210)
Clarion (49)
Clifford (118)
Comwegen (1)
Cyberaudio (30)
DarkWay (1)
Diamond (97)
(355)
DLS (121)
Dreamcar (182)
DS18 (546)
Edison (162)
Elektromer (82)
Everton (134)
Focal (201)
Forwell (3)
Fullsound (10)
Gob2c (6)
Goldmaster (93)
Grundig (3)
Harward (188)
HEI (35)
Hertz (415)
Herz (124)
Hi-Fi (6)
İnfinity (28)
Jameson (1397)
JBL (242)
JLD (9)
JLD Audio (79)
Jvc (37)
Kamasonic (69)
Kamosonic (105)
Kaon (5)
Kawai (39)
Kenwood (416)
KGN (9)
Kicker (5)
KINGVOX (73)
Korax (69)
Leader (21)
LG (3)
M Acoustic (22)
MacAudio (22)
Magicvoice (17)
Magton (24)
Massive (141)
Mg Audio (69)
Mikado (6)
MİXTECH (18)
Moonstar (35)
Morel (19)
Mtx (45)
Nakamichi (35)
Navigold (237)
Navimex (24)
Navitech (33)
Necvox (6)
Netex (23)
Philips (13)
Pioneer (1162)
Piranha (66)
Pmx (15)
Premier (11)
Radyostar (13)
Raydostar (25)
Raymos (69)
Redpower (107)
Reiss audio (372)
Roadstar (60)
ROADSTAR (4)
Sentinel (26)
Sierra (6)
Skytech (11)
Sony (241)
Soundmagus (84)
Soundmax (556)
STEG (19)
Sunask (29)
Sungate (40)
Sunny (22)
Teac (17)
Techlink (11)
Tempo (16)
Vega (45)
Visionic (64)
WARON (15)
Winoxx (64)
Xetec (256)
Zenec (23)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç

(83)
(56)
(51)
(48)
(32)
(31)
(23)
(22)
(20)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kanal Sayısı

(107)
(96)
(73)
(69)
(21)
Başka bir kelime deneyin

Cd Çalar

(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (51)
ve üzeri (54)
ve üzeri (54)
ve üzeri (55)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL