Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Oto Ses Sistemleri

için 5 sonuç bulundu.

Kicker Ses Sistemleri

Yolculuklar sevdiğiniz kişilerle olduğunda en eğlenceli anlara dönüşen zaman dilimleridir. Bu eğlenceli zaman dilimlerini ise çok daha zevkli ve eğlenceli bir duruma getirmek için ise kaliteli bir ses sistemi yeterlidir. Sahip olduğunuz kaliteli oto ses sistemleri sayesinde eğlenceli olan uzun yolculuklarınız bir konsere dönüşebilir ve zaten harika olan zamanınızı çok daha eğlenceli vakitlere çevirebilirsiniz. Bu isteklerin tamamını Kicker oto ses sistemleri sağlıyor. Kicker ses sistemleri sayesinde çok kaliteli bir ses sistemine sahip olmuş olmakla kalmayacak aynı zamanda her bütün duyguları zirvelerde yaşayacaksınız.

Her Müzik Zevkine ve Arabaya Uygun Ses Sistemleri Kicker’de

Her Müzik Zevkine ve Arabaya Uygun Ses Sistemleri Kicker’da

Ses sistemleri evde ve arabada kullanılmak üzere kullanım alanına göre iki farklı gruba ayrılmaktadır. Evde kullanılan ses sistemlerinin aksine arabada kullanılan ses sistemlerinin hem çok daha küçük hem de çok daha işlevli olmasını isteriz. Bu yüzden Kicker araba ses sistemleri modellerinde her opsiyonu geniş çapta bulundurarak size de geniş seçim alanları sunuyor. Bunlardan ilki ses sistemlerinin tipidir. Bir ses sisteminin tipi kabinli ya da kabinsiz olmasından oluşmaktadır. Kabinli olan ses sistemleri size istediğiniz güçte sesi sunuyor. Genellikle büyük arabalara sahip olan kişilerin tercihleri arasında olmakla birlikte birçok kişiyi de memnun bırakıyor. Bir diğer seçenek ise kabinsiz olan ses sistemidir. Kabinsiz olan ses sistemlerinde hoparlörler arabada yer kaplamamaktadır bu yüzden küçük arabalara sahip olan kişilerin tercihi olsa da ses konusunda sahiplerini oldukça mutlu ediyor. Bir diğer nokta ise kanal sayısıdır. Sizlere sunulan Kicker kanal sayısı seçenekleri ile farklı alanlarda dahi müzikler dinliyor olsanız kendinize uygun olanı rahatlıkla bulabileceksiniz. Bu özelliği sayesinde Kicker oto ses sistemleri kullananlar memnun kalıyorlar.

Kicker Ses Sistemlerinde Gücün Önemi

Kicker Ses Sistemlerinde Gücün Önemi

Ses sistemine sahip bir otomobil kullanıcısı yolculuklarını sıkıcı ve monoton olmasında asla hoşlanmaz. Bu yüzden sahip olduğu ses sistemi ona istediği her şeyi sonuna kadar vermelidir. O arabadaki herkes bu yolculuktan büyük zevk almalıdır. Bütün bunlar ise bir hoparlörün sahip olduğu güçlerle sağlanmaktadır. Bir ses sisteminde gücün sahip olduğu birime watt denmektedir ve bir markada dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biridir. Herkesin bir ses sisteminden beklentisi farklıdır. Bu yüzden sunulan seçeneklerde fazla sayıda olmalıdır. Kicker oto ses sistemleri modelleri için size bu imkanı çok sayıda olmasıyla sağlıyor. 200 ve 249, 300 ve 399 gibi birçok watt aralığı seçeneği sunulurken çok daha fazlasını isteyenler için 1000 ve 1499 watt aralığı ve 150 ve üzeri olan watt seçenekleri de bulunmaktadır. Üstelik bundan kullanıcılar da oldukça memnun kalmıştır. Daha önce kullananların Kicker oto ses sistemleri yorum ve düşünceleri, Kicker ses sistemi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için veya satın almak için en kısa zamanda sayfamızı ziyaret ederek ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Parçaları ile Kicker Ses Sistemleri

Kaliteli Parçaları ile Kicker Ses Sistemleri

Son olarak bir ses sistemine sahip olmak isteyen kişinin bilmesi gereken en önemli nokta ise ses sisteminin bölümleridir. Bu bölümlerin isimleri ve kullanım amaçları ise ses sistemini alırken ve daha sonrasında kullanırken oldukça işinize yarayacak olan unsurlardır. Bir ses sitemi ana ünite, amplifikatör, hoparlör, woofer ve subwoofer, tweet olmak üzere beş farklı bölümden oluşmaktadır. Ana ünite bir ses sisteminde cd veya dvd takılan bölüm olmakla birlikte sistemin beyni olarak da adlandırılabilir. Bu yüzden ses sistemlerinde çok önemli bir yere sahiptir. Amplifikatörler ise yaygın olarak bilinen adı ile amfilerdir. Bu amfiler tam olarak kullanıcının istediği şeyi sağlamaktadır. Ana üniteden alınan sinyal daha güçlü ve daha kaliteli bir biçimde hoparlörlere iletiliyor. Böylece istenilen tonlar yakalanmış oluyor. Hoparlörler ise iletilen sesin en etkili şekilde dışarıya vurulmasını sağlayan araçlardır. Bu parçalarında alımı sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar güç ve boyut olarak karşınıza çıkmaktadır. Woofer ve subwoferler ise bas denilen sesi çok daha güçlü hale getiren tonlarla görevlidir. İletilen baslar sayesinde eğlenceli anlarınız patlama noktasına ulaşacak. Son olarak tweetler ise tizlerle görevli olan bölümdür. Bütün bu bölümlerde ürettiği en kaliteli parçaları size sunan Kicker ses sistemi set ürünleri size uzun kullanımlar sağlayacak. Diğer tüm alternatifler için ses sistemleri ve navigasyon sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Kicker
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

A.S.S. (329)
Alpine (416)
Audio System (238)
Audiomax (568)
Audison (244)
Autosound (36)
Avgo (2)
Benjamin (4)
Blaupunkt (16)
BM Audio (113)
Boss (68)
Brawoo (9)
Cadence (366)
Carway (15)
cbtx (29)
Cerwin (210)
Clarion (49)
Clifford (118)
Comwegen (1)
Cyberaudio (30)
DarkWay (1)
Diamond (97)
(357)
DLS (121)
Dreamcar (182)
DS18 (546)
Edison (162)
Elektromer (82)
Everton (134)
Focal (201)
Forwell (3)
Fullsound (10)
Gob2c (6)
Goldmaster (93)
Grundig (3)
Harward (188)
HEI (35)
Hertz (415)
Herz (124)
Hi-Fi (6)
İnfinity (28)
Jameson (1397)
JBL (242)
JLD (9)
JLD Audio (79)
Jvc (37)
Kamasonic (69)
Kamosonic (105)
Kaon (5)
Kawai (39)
Kenwood (416)
KGN (9)
Kicker (5)
KINGVOX (73)
Korax (69)
Leader (21)
LG (3)
M Acoustic (22)
MacAudio (22)
Magicvoice (17)
Magton (24)
Massive (141)
Mg Audio (69)
Mikado (6)
MİXTECH (18)
Moonstar (35)
Morel (19)
Mtx (45)
Nakamichi (35)
Navigold (237)
Navimex (24)
Navitech (33)
Necvox (6)
Netex (23)
Philips (13)
Pioneer (1160)
Piranha (66)
Pmx (15)
Premier (11)
Radyostar (13)
Raydostar (25)
Raymos (69)
Redpower (107)
Reiss audio (371)
Roadstar (60)
ROADSTAR (4)
Sentinel (26)
Sierra (6)
Skytech (11)
Sony (241)
Soundmagus (84)
Soundmax (556)
STEG (19)
Sunask (29)
Sungate (40)
Sunny (22)
Teac (17)
Techlink (11)
Tempo (16)
Vega (45)
Visionic (64)
WARON (15)
Winoxx (64)
Xetec (255)
Zenec (23)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç

(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kanal Sayısı

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tipi

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL