TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Medikal Maske

için 73 sonuç bulundu.

Goodcare Medikal Maske

Geçmiş yıllarda kış aylarında ısınma amaçlı olarak yoğun soba ve kalorifer kullanımının sonucu olarak ortaya çıkan hava kirliliği sorunu, günümüzde birçok yerde bunların yerini doğalgazın almasıyla birlikte büyük ölçüde azalmış olmasına rağmen farklı etkenlerle farklı biçimlerde yine insanların karşısına çıkar. Sanayileşmenin yükselişe geçişi ile artan fabrikaların bacalarından ve trafikte seyreden araçlardan egzoz yolu ile havaya salınan zehirli gazlar bu etkenlerin öne çıkanlarıdır. Havayı kirleten bu zararlı gazların yanı sıra; toz, duman, sis, bakteri ve virüs gibi unsurlardan korunmaya yardımcı olan sağlık ürünleri nin ilk sıralarında medikal maskeler yer alır. Goodcare medikal maske, hava kirliliğine neden olan zararlı gazların ve diğer kirleticilerin dışında, öksürme ya da hapşırma sonucu ortama saçılan damlacıklara karşı da koruma sağlar. Çeşitli hastalıklara neden olma potansiyeline sahip bakteri ve virüsleri taşıyan bu damlacıklar havada uzun süre asılı kalabilir. Bu durum; astım, KOAH, kronik bronşit gibi akciğer ve alt solunum yolu hastalıkları olan, organ nakli ameliyatı geçirmiş, kronik kalp hastalığı bulunan, 65 yaş üstü kişiler ya da hamileler açısından risk doğurur. Markanın yukarıda bahsi geçen istenmeyen durumlardan sizi korumak üzere tasarlanmış ve üretilmiş olan ürünlerinden ihtiyacınıza cevap verebilecek olanları seçip satın alabilmek için sayfamızdan arama yapabilirsiniz. Burada yer alan kullanıcı yorumlarından da faydalanmak suretiyle dilediğiniz ürünü kolayca temin edebilirsiniz.

Goodcare ile Sevdiklerinizin de Sizin de Sağlığınız Emin Ellerde

Goodcare ile Sevdiklerinizin de Sizin de Sağlığınız Emin Ellerde

Fabrika bacaları ve trafikte kullanılan araçlar tarafından atmosfere salınan zehirli gazlar ve diğer hava kirleticilerin sebep olduğu hastalıklara karşı tasarlanan ve üretilen Goodcare maskenin etkin bir koruma sağlayabilmesi için; ağız, burun ve çeneyi tamamen kapatacak şekilde takılması tavsiye edilir. Kenarlardan hava girmeyecek şekilde yüze tam anlamıyla oturmasına dikkat edilir. Sektörde non-woven olarak bilinen, dokuma olmayan kumaşı ile markanın tüm ürünleri cilt dostudur ve non-woven kumaşların da kendi tesislerinde üretiliyor olması sayesinde bir adım öne çıkar. Markayı tercih edilir kılan bir diğer unsur, ürünlerin lateks içermemesi ve alerji yapmamasıdır. Ultrasonik dikişli yapısı, elastik kulak bantları ve yüze tam uyum sağlaması için eklenen burun teli sayesinde ürün, kullanıcılara hem koruma hem de rahatlık vadeder. Tek kullanımlık bu ürünlerin değiştirilmesi tavsiye edilen zaman aralıklarında lastiklerinden tutulup çıkarılarak çöpe atılıp yenisinin takılması istenilen ve beklenen düzeyde koruma sağlayabilmesi açısından önem arz eder. Elastik kulak bantları, kullanıcılara kulaklarını acıtmadan koruma sağlar. Goodcare 3 katlı bez maske 10'lu paket şeklinde polietilen ambalajlar içerisinde satışa sunulan ürünlerin yanı sıra, içerisinde elli ya da iki yüz kırk ürün bulunan karton ambalajlı ürünleri de tercih edebilirsiniz. İki yüz kırk ürün içeren karton ambalaj içerisinde ürünler onlu paketler halinde yer alır. Bu sayede ürünlerin tamamını aynı ortamda bulundurma zorunluluğu olmaksızın bir kısmını evde, bir kısmını iş yerinizde ve bir kısmını arabanızda bulundurma imkanına sahip olabilirsiniz. Goodcare, üç katmanlı koruma sistemi sayesinde kullanıcılara yüzde doksan dokuza kadar bakteri koruması sağlar. Kendi hammaddesi olan non-woven kumaşlarla tesislerde el değmeden ve hijyenik olarak onlu paketler halinde ürettiği ürünleri ile marka, alanında en iyilerinden biri olarak ön plana çıkar. Siz de hem güvenle hem konforla rahat nefes almanızı sağlarken sizi virüs ve bakteri kaynaklı hastalıklara karşı koruyan ürünlerden birine sahip olmak için sayfamızdaki ürünlere göz atabilir, farklı ambalajlarda hizmetinize sunulan çeşitlerden birini seçebilirsiniz.

Goodcare Medikal Maskeleri ile Her Ortamda Rahat Bir Nefes Alın

Goodcare Medikal Maskeleri ile Her Ortamda Rahat Bir Nefes Alın

Goodcare cerrahi maske; kullanıcıların evinde, iş yerinde, arabada, toplu taşıma araçlarında, açık ya da kapalı tüm mekanlarda her koşulda hizmetindedir. Üç katmanlı tasarımı sayesinde ürün, tek katmanda değil, her katmanda ayrı koruma sağlar. Markanın ürünleri TSE, CE ve ISO 13485 belgelerine sahiptir ve bu durum, yetkili makamlarca standartlara uygunluğunun tescillendiğini gösterir. Bu sayede, kullanıcılar da herhangi bir şüphe ya da kaygı taşımadan, ilgili yönetmeliklere uygun şartlarda üretilmiş olan bu ürünleri güvenle kullanabilirler. Elastik yapısıyla kulak bantları, hem ürünün düzgün bir şekilde ve boşluk bırakmayacak şekilde yüzünüze yerleşmesini sağlar hem de kulak derinize zarar vermez. Aynı zamanda, sağlam yapısı sayesinde kolay kolay kopma yapmayacağı için sizi yarı yolda bırakmaz. Çoklu paketlerden alım yapmanız halinde, içerisinden çıkan onlu paketleri, aile bireyleriniz, arkadaşlarınız ya da diğer sevdiklerinizle paylaşabilir, onların da hastalıklardan korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Ürünün yüzünüze tam anlamıyla oturması ve arada oluşan boşlukları kapatabilmeniz için kullanılan burun teli sayesinde Goodcare telli maske, virüs ve bakterilere karşı etkin bir koruma kalkanı sağlar. Hastalıklara karşı koruma sağlamak amacı ile kullanılan hiçbir medikal maske yüzde yüz koruma sağlamaz. Buna karşın, kullanılan ürünün doğru şekilde kullanılması, değiştirilmesi gereken zaman aralıklarına riayet edilmesi kullanıcılar için hayati önem taşır. Aksi takdirde, vadettiği korumayı sağlaması beklenemez. Çıkarılırken kulak bantlarından tutulması ve mikrop, bakteri ve virüslerin hapsolduğu iç ya da dış yüzeyine temas edilmemesi de sağlığınız açısından önemlidir. Size ve sevdiklerinize tam koruma sağlayan ürünlerin açıklama kısımlarını sayfamızdan inceleyerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve ihtiyacınızı karşılayacak ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Goodcare Maskeler ile Güvenli ve Etkin Koruma Sağlayın

Bütçe Dostu Goodcare Maskeler ile Güvenli ve Etkin Koruma Sağlayın

Kaliteden ödün vermeyen ve kullanıcı memnuniyetini esas alan marka, kullanıcıların hem sağlığını hem de rahatlığını önemser. Ürün; sizi her koşulda, bulunduğunuz iç ve dış mekanlarda olası tehditlere karşı koruyarak rahat ve güvenli nefes almanızı kolaylaştırırken, diğer yandan cildinize önem veren ve lateks içermeyen non-woven kumaş yapısı sayesinde alerji oluşmamasını sağlar. Bunun yanı sıra, tam ultrasonik dikişleri ile cildinizi rahatsız etmez. Burun teli ile yüzünüze tam olarak oturur, burun kenarlarında hava alacak boşluklar oluşmasına engel olur. Ürün yalnızca kolayca hastalıklara yakalanma ihtimali olan hassas ve bağışıklık sistemi zayıflamış kişileri korumakla kalmaz, aynı zamanda hasta kişilerin de bunları aynı ortamda bulundukları sağlam kişilere bulaştırmalarını engeller. Bu noktada, toplum sağlığı açısından kilit bir rol üstlenir. Goodcare maske fiyatları, herkes için erişilebilir olma hedefi temel alınarak belirlenir. Kullanılan kumaşın, burun telinin ve kulağa takılan lastiklerin türü ve kalitesi de ürün fiyatlarının belirlenmesi sürecinde etkili olur. Fiyat politikasında bir diğer belirleyici unsur, ürünlerin paketlenmesinde kullanılan ambalajlardır. Bunlar polietilen ya da karton ambalajlar olarak karşınıza çıkar. Goodcare lastikli cerrahi maske sizi atmosfere salınan zehirli gazlardan ya da toz, sis, duman, bakteri ve virüs gibi hastalıklara davetiye çıkaran kirletici unsurlardan korurken siz gündelik hayatınıza güvenle devam edebilir, kapalı ya da açık alanlardaki işlerinizi rahatlıkla halledebilir, toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Etkin ve güvenli korumayı kullanıcı rahatlığı ile bir arada sunan, cüzdanınıza yük olmayacak, en uygun fiyatlı ürünlerden birini edinmek için sayfamızda fiyata göre sıralama yapabilirsiniz. Daha sonra, dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek hızlı ve kolay bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Goodcare
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C Mask (54)
4a Medical (313)
Abc Derm (10)
Abena (51)
Abend (3)
Acs (29)
Actual (2)
Acura (51)
Aeg (2)
Afg (14)
Aircast (1)
Airmax (1)
Airozon (2)
Alez (2)
Alf (1)
Alim (8)
Alp (1)
Alvent (4)
Arleva (1)
Arpak (1)
Artımaske (14)
Asba (1)
Asg (21)
Atos (30)
Aura (2)
Aurafix (1)
AXİS (1)
Ayka Med (2)
Aym (2)
Ayset (9)
B&H (7)
B-good (18)
Babe (1)
Back Tone (1)
Bayer (2)
BayTeks (2)
Bea (1)
Bella B (1)
Belux (3)
Berger (4)
BeSafe (13)
Beybi (2)
Beymask (4)
Biomedical (18)
Biowent (3)
Bkmed (1)
Bnp (1)
Bobaringa (1)
Brava (10)
Brp (1)
Bsm (51)
Canacil (2)
Canped (2)
Caretex (2)
Case (29)
Cenermed (21)
Cevmed (8)
Chochili (1)
Comfort (3)
Confy (1)
Corelife (6)
Cvsair (1)
Daikin (1)
Defans (9)
Digimask (53)
(5447)
(5)
Dr.Plus (1)
Duomed (1)
Dyson (1)
Ecotools (1)
Egemod (11)
Ekolife (1)
Ekowell (3)
Elit Grup (2)
Elite (4)
Elmk (16)
Emay (1)
Erka (2)
Europack (12)
Evony (506)
Evyap (2)
F. Bosch (2)
Farmasi (1)
Fe (2)
Felix (8)
Fex (1)
Ficomed (1)
Formask (2)
Freely (20)
Ggs (2)
Ggsteks (5)
Glovea (2)
Gold (6)
Goodcare (73)
Gvs (1)
Hessmask (31)
Igli (2)
İMC (15)
İnmedsan (9)
Ivan (2)
İşbir (9)
IŞIK (2)
İşmont (3)
J&P (1)
Joints (1)
Joly (1)
Kgt (20)
Kifidis (1)
Kıvanç (4)
Kolped (1)
Kuddler (1)
Kum (1)
La Pante (24)
Lastra (19)
Latis (1)
Leo (3)
LifeAir (1)
Lilamor (1)
LR (1)
Maske Mask (77)
Masqe (35)
Mastek (8)
Master (5)
Mavena (9)
Mavi (1)
Md Mask (6)
Medcover (1)
Medialp (6)
Mediform (1)
Medisana (1)
Medishop (1)
Mediven (4)
Medizer (90)
Medmask (9)
Meymed (5)
Microlife (1)
Mnm Med (10)
Msr (4)
My Maske (12)
Necklife (1)
Neomask (2)
NETAKS (1)
Nimo (11)
No (13)
Noya (3)
Nyx (6)
O.B (1)
Ompex (1)
Onn (7)
Optone (13)
Orlex (16)
Ortholand (1)
Ortolife (11)
Ortotek (2)
Ottomoda (1)
Pak (1)
Papulin (13)
Philips (2)
Pirmax (7)
Plusmed (1)
Polar (2)
Praticmed (12)
Predictor (1)
Premier (1)
Prosante (1)
Pufai (7)
Raid (1)
Relax (1)
Renal (1)
Renu (1)
RG20 (1)
Rich (1)
Roll-N-Go (5)
Rollfix (3)
Rozmask (4)
Safex (2)
Safran (13)
Sanibon (5)
Saytekmed (13)
Sem (1)
Senpalabs (1)
Sens (4)
Sensomed (2)
Smart (3)
So (2)
Softlife (1)
Solo Care (2)
Sos (17)
Spasarf (1)
Spcmask (4)
Spirohome (2)
Starmax (2)
Steraplus (5)
Sterilplus (15)
Stop (1)
Superior (1)
Suvay (1)
Tekcell (1)
Tilia (1)
Titiz (2)
Tmatic (3)
Tpack (1)
TPLAS (3)
Trojan (1)
Turmed (1)
Uni (4)
Unimed (1)
Uppa (1)
Uptrend (2)
Utec One (2)
Uçak (2)
Vel-Med (1)
Vguard (5)
Vheal Med (2)
Vi-Go (1)
Vip (10)
Vipex (7)
Vizor (1)
Vortice (1)
Wdax (25)
Wessi (1)
Winix (2)
Wollex (3)
York (4)
YSK (8)
Zamst (1)
Zorah (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(23)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (26)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)
ve üzeri (30)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL